Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

11 Minut 12.03.2010- Wszechnica Narodowa - prof. R. Kozłowski. Telewizja Społeczna

Zapraszamy do obejrzenia informacji niezależnych mediów.

Niezadowolenie społeczne rośnie. W trzecim odcinku "11 Minut" poruszamy problem tracenia suwerenności przez Polskę. Patriotyczne inicjatywy edukacyjne jak krakowska Wszechnica Narodowa świadczą o tym, że społeczeństwo chce wziąć inicjatywę w swoje ręce - czy wreszcie "coś pęknie?".

Przypominamy poprzednie aferalne informacje.

Pierwsza część dotyczy spraw kryminalnych złożonych w Międzynarodowym Trybunale Karnym (ICC) przez czołowego profesora prawa w USA, Francisa A.
druga część dotyczy oszustwa światowych koncernów farmaceutycznych - przekręt na "świńską grypę" i globalną próbę przejęcia władzy.

65 lecie wyzwolenia niemieckiego obozu koncentracyjnego uroczyście obchodzono na terenie obozu zagłady Żydów Auschwitz - Birkenau.
Prezydent Obama w swoim orędziu zwrócił uwagę tylko na jedną grupę...

Film dokumentuje historyczną prawdę skrzętnie ukrywaną przy pomocy tzw. mediów "obrzezających mózgi"...

Zapraszamy do obejrzenia informacji niezależnych mediów TVG-9 to NIEZALEŻNA TELEWIZJA INTERNETOWA - ojciec założyciel Klaudiusz Wesołek

Komuniści przejmują władzę nad Unią Europejską

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Krzysztof Galla
30-03-2010 / 00:00
No i co z tego bidulo...? Co to, rozdajesz terytorium ?
~Autor Z.J.P.
20-03-2010 / 00:00
Dnia 18-03-2010 o godz. 13:30 Klaudiusz Wesolek napisał(a): Moja niezależna telewizja internetowa www.tvg9.cba.pl staje się forum przekazywania i wymiany niezależnej myśli. Na razie jest niszowa i raczej prymitywna, ale uważam, że warto ją rozwijać. W tym celu mógłbym składać aplikacje o granty lub szukać możnego sponsora. Wolę jednak żebrać. Jałmużnę na TVG-9 można przesłać na moje konto z dopiskiem "TVG-9" Klaudiusz Wesolek - LUKAS BANK nr rachunku 35 1940 1076 4765 1829 0000 0000 swift code LUBWPLPR Bóg Zapłać Klaudiusz Wesołek żebrak www.tvg9.cba.pl _____*****_____ APEL ! Bardzo Ważna Sprawa dla Polaków ! Otrzymałem List od Klaudiusza Wesołego. Przekazujcie jego treść listu dalej. Jest to pierwsza oficjalna Telewizja Internetowa dla Narodu Polskiego. Nawet wpłacajcie po 2 złote - jest nas Polaków w Polsce 30 milionów i 15 milionów poza krajem. - Czy możemy, my, Polacy mieć narodową telewizję ? Pomagajmy Swoim a nie Okupantom Polski !!! Zygmunt Jan Prusiński 19 Marca 2010 r. Ps. Bardzo chętnie podejmę się Społecznej Pracy Twórczej i założę w Naszej Narodowej Telewizji dział pt. KULTURA to pierwsze Słowo ! O tym w tej chwili nie wiedzą redaktorzy TVG-9, dopiero pisząc ten Apel, wpadłem na ten pomysł...
~Autor Z.J.P.
20-03-2010 / 00:00
Witaj Waleczny Klaudiuszu ! Tyle co mogłem od siebie, przekazałem do wszystkich kogo mam na Poczcie... Jest już założona Twoja "ODEZWA ŻEBRAKA" na mojej autorskiej Stronie "Biały Blues Poezji" jako Korespondent Wojenny w Salonie 24. Takowoż przekazałem na gościnnej Stronie "Zaprasza net" u redaktora Artura Łobody. Ze względu że mnie "wykruszono" z AFER PRAWA - nie wiem o co chodzi Zdzisławowi Raczkowskiemu, (5 lat tam pisałem i współpracowałem z AP), to puściłem pod poszczególne artykuły na AP w komentarzach. Drogi Klaudiuszu, chyba wybiorę się do Gdańska i porozmawiamy o Polsce... Oddany Sprawie - Zygmunt Jan Prusiński Ustka. 20 Marca 2010 r. Ps. Pozdrowienia dla Rafała Kobylańskiego ! Ps. Kwotę od siebie będę wysyłał zawsze po minionym miesiącu. Mam taką drobną wpłatę w banku, jako Młody Rencista !
~Autor Z.J.P.
19-03-2010 / 00:00
Pani Tereso, Panie Adamie, Drodzy Czytelnicy, ja nie umiem na to odpowiedzieć. Wysyłałem normalnym trybem artykuły i wiersze, w grudniu, styczniu, lutym i w marcu też. Podobno Redaktor Zdzisław Raczkowski nie może otworzyć załączników, a w normalnej przesyłce pocztowej - chyba - nie ma czasu poprawiać tego znaku przy każdej linijce, inaczej wersie (<)... Inni otwierają załączniki, choćby Pro Polonia czy Iskry. Może Afery Prawa mają inną technologię w Redakcji. Bóg raczy, gdzie leży prawda. A może te 5 lat pisania do tej samej redakcji i współpracowania jednocześnie jest tego powodem. Nie wiem. Gdyby ktoś z Polaków w kraju lub poza krajem - a okropnie mi się marzy (w takim wieku) (?) wspólna Gazeta, gdzie łączy a nie rozdziela - ja nie umiem operować komputerem, nie jestem informatykie - to chętnie przystałbym do redagowania tego Pisma. Przecież gdyby Redaktor Zdzisław chciał mi otworzyć na AP Stronę Zygmunta Prusińskiego - jak to zrobił Artur Łoboda z Portalu Zaprasza.net to sobie spokojnie wklejam tam swoje teksty. To samo na Salonie 24 jako korespondent wojenny - nie ma problemu. Piszę, wklejam i ludzie czytają. - Bo po to piszę by Polacy czytali wesołe kawałki też. Ja nie lubię bawić się w masochizm i zatruwać umysły ! Pióro musi być ostre i lekkie. Pozdrawiam Serdecznie ! Zygmunt Jan Prusiński, 19 Marca 2010 r. Ps. I jeszcze coś: A może w Polsce już nie ma Prawicy ?