Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
27 stycznia 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 27-12-2011

Polski diplomat Witold Misiak chronicznie pijany gubi tajne dokumenty.

Jesienią 2011 roku z pokoju hotelu pracowniczki resortu R.Sikorskiego znikły służbowe dokumenty, w rezultacie czego ktoś otrzymał dostęp do tajnej korespondencji MSZ. 13 grudnia b.r. dyplomata, który odpowiada za bezpieczeństwo ambasady Polski na Białorusi Witold Misiak, postanowił zawczasu uczcić Boże Narodzenie.


Tak, po popijawie w knajpie i uszkodzeniu mebli (co widać na wideo) W.Misiak potrafił wziąć udział w bójce i zbił sobie twarz. 
W ten sposób dyplomata stracił służbowe dokumenty i przeznaczony dla rozmów tajnych telefon "Blackberry", kosztem 900 Euro. Od dwóch tygodni W.Misiak nie zjawia się w pracy.
Pracownicy placówki zwrócili się do MSZ Polski z prośbą zorientować się w niegodnym zachowaniu W.Misiakа. 
Ambasador na Białorusi L.Szerepka ukrywa ten fakt, a również to, że jego kolegą z polskich służb specjalnych W.Misiak ma chroniczne zachorowanie -- alkoholizm.

After in the autumn of 2011, when from a hotel room of the employee of department of R.Sikorsky office documents were gone and thanks to it someone has got access to confidential correspondence the Ministry of Foreign Affairs of Poland, on December, 13th the diplomat who is responsible for safety of embassy of Poland in Belarus W.Misiak, has managed in advance to celebrate Christmas.
So, after a drunken feast at restaurant and breakages there furniture (it is visible on a videoclip) W.Misiak has had time to participate and in fight, has broken to itself the person. Thus the Polish diplomat has lost office documents and phone "Blackberry", cost 900 Euro, intended for confidential negotiations. Two weeks W.Misjak doesn't appear in embassy.
As it became known to journalists, employees of embassy have addressed in the Ministry of Foreign Affairs of Poland with the request to understand concerning W.Misiak's unworthy behavior. The ambassador of Poland in Belarus L.Sherepka holds back the given fact, together with W.Misiak's chronic disease by alcoholism which is its fellow worker in the Polish special services.

Sprawy tematyczne poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~adz
10-01-2012 / 22:54
ale chujnie tu napisali, kurwa portal za 3 grosze.........
~observe
31-12-2011 / 18:37
czyli co, Red. Naczelnego ktoś wpuścił w maliny? Faktycznie - dipłomat to nie po polsku
~Miś Coralgol
31-12-2011 / 16:15
Na takiej placówce nie chla się gorzały w publicznych knajpach, bo wiadomo czym to grozi. Nasze służby by tak samo postąpiły ze obcym szpiegiem. O TYM WIE KAŻDE DZIECKO. Ale nasze barany z dyplomacji o tym zapominają!!!
~stary
30-12-2011 / 19:42
I jak tam, białoruskie gnidy? Będzie premia?! Zanim zaczniecie podszywanie się pod polskojęzyczne media, to nauczcie się poprawnie posługiwać naszym językiem.
~jaq71
30-12-2011 / 18:47
"znikły" "potrafił wziąć udział " "zbił sobie twarz" "rozmów tajnych telefon "Blackberry", kosztem 900 Euro." "prośbą zorientować się w niegodnym" "ma chroniczne zachorowanie -- alkoholizm" Tylko białoruski imbecyl tak pięknie pisze "po polska"
~dscx
30-12-2011 / 08:38
Rany Boskie !!! Toż to CIA go "unieszkodliwi" na zawsze!!!Jak można zaweść tą organizacje ona nie wybacza nie po to finansuje przewroty aby jakiś nieodpowiedzialny chłystek to zepsuł.
~gość
28-12-2011 / 18:31
To nie pierwszy obrazek z imprez naszych dyplomatów. Nie tylko gubią dokumenty i sprzedają tajne informacje ale demolują hotele i wózki golfowe :-)
~Demaskator
27-12-2011 / 20:06
Tak się nie zachowuje diplomat tylko najzwyklejszy chlor.