Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 14-02-2013

Szczecinek - dewiacje prawnicze sędziego Katarzyny Brambor-Kwiatkowskiej i adwokata Tadeusza Tyki. Rafał Krzyształowski

W dniu 23.11.2011r, w Sądzie Rejonowym w Szczecinku doszło do niezwykłego spotkania Rafała Krzyształowskiego z nieetycznym adwokatem z urzędu. Tadeuszem Tyką, który ściśle współpracując z koszalińską mafią togowo-policyjno-psychiatryczną dwukrotnie w 2008r doprowadził do zatrzymania go i bezprawnego umieszczeniu na sześciotygodniowej obserwacji w psychuszce w Miastku, oraz dwutygodniowym osadzeniu w zakładzie karnym. Wiąże się to z fałszywymi oskarżeniem go przez dwóch skorumpowanych sędziów z Sądu Rejonowego w Szczecinku - Katarzyny Mazurkiewicz i Agnieszki Froechlich.
Pisaliśmy o tym na stronach: 

„Szczecin Szczecinek cała Polska – zniszczyć firmę, człowieka czy rodzinę to takie proste dla skorumpowanych organów władzy. Skazany bez winy Rafał Krzyształowski”

„Prześladowany przez władze Rafał Krzyształowski – wniosek o wyłączenie sędziów Sądu Rejonowego w Szczecinku i Koszalinie zakończony skierowaniem do psychiatryka… - z listów i z życia wzięte…”.

Rafał ze "swoim?" adwokatem przybyli na rozprawę karną celebrowaną przez sędziego Katarzynę Brambor-Kwiatkowską. Adwokat Tadeusz Tyka w charakterze obrońcy oskarżonego a Rafał Krzyształowski żeby wypełnić dziennikarską misję - wiadomo, sąd ma osadzić sprawę, a dziennikarz osądzić sędziego, zwłaszcza że miał do funkcjonariuszki wiele zastrzeżeń w związku ze skandalicznym prowadzeniem jego spraw i jego syna. Było to konieczne również z uwagi na niepokojące sygnały z zewnątrz, które znalazły całkowite potwierdzenie w trakcie tego niezwykłego procesu karnego. 
Rzetelnie przedstawione i solidnie udokumentowane w materiale filmowym.
!

http://www.youtube.com/watch?v=525dNC4Td3w&feature=youtu.be

Większość togowców tkwi w głębokim przekonaniu, że na sali sądowej są bogami a za ich przekręty nikt ich nie osądzi. Kpią sobie z obowiązującego prawa a na ludzi niepokornych mają swoją metodę - badania psychiatryczne i eliminacje ze społeczeństwa. 
Skargi na nieetyczne i nieproceduralne zachowanie funkcjonariuszy kierowane np. do Krajowej Rady Sądowniczej kończą się niczym ponieważ w tej sitwie każdy jest zamieszany w jakieś przestępstwa - nawet sędziowie Sądu Najwyższego - i nie ma opcji żeby jakikolwiek sędzia się wyłamał i mógł skazać drugiego. Wiadomo, w tej mafijnej organizacji obowiązuje zasada: jeden za wszystkich wszyscy za jednego.

Dużo zmieniło od kiedy powstał Internet i niezależne media. I choć władza ma stale zamiary cenzurowania internetu, to od kiedy zaistniała możliwość publikacji ich oszustw przez dziennikarzy śledczych takich jak Rafał, próba likwidacji demokratycznej wolności wypowiedzi jak na razie nie powiodła się. Internet bez granic okazał się mocniejszy i dzisiaj wiarygodność nie tylko przestępców ale i funkcjonariuszy państwowych sprawdza się przez sieć. 
Wystarczy jedna krytyczna publikacja w czasopiśmie AFERY PRAWA  a wszelkie osiągnięcia i kariera togowca kończą się - adwokat traci klientów, a sędzia zostaje odstawiony "na boczny tor" ponieważ traci wiarygodność. Przez opublikowanie przekrętów funkcjonariuszy państwowych na portalu AP wielu sędziów "zrezygnowało" ze swej spokojnej, kasowej i bez odpowiedzialności pracy i musiało przejść do windykacji lub zostać adwokatami. Skończyły im się te aż dwa dni spokojnej pracy sądowej na tydzień i teraz wreszcie zostają zmuszenie do faktycznej pracy i odpowiedzialności za popełnione błędy, kiepskie wyksztalcenie i brak wiedzy. 
Będziemy stale nagłaśniać przekręty i kontrolować urzędników państwowych ponieważ to oni są na usługach pracującego społeczeństwa - niech wreszcie się dowiedzą, że tak naprawdę to niezależne media są IV najwyższą władzą - o czym niejeden polityk i urzędnik państwowy dowiedział się dopiero po publikacjach w mediach jego nieetycznego postępowania i...  dostąpieniu niebytu - a z "góry" spada się szybko i nagle "z szychy" zostaje jakieś takie  "mniej niż zero :-)...

Więcej publikacji Rafała:

1. Publikacja A.P. z dnia 19.08.2008r - „Szczecin Szczecinek cała Polska – zniszczyć firmę, człowieka czy rodzinę to takie proste dla skorumpowanych organów władzy. Skazany bez winy Rafał Krzyształowski”

2. Publikacja z dnia 13.12.2008r - „Prześladowany przez władze Rafał Krzyształowski – wniosek o wyłączenie sędziów Sądu Rejonowego w Szczecinku i Koszalinie zakończony skierowaniem do psychiatryka… - z listów i z życia wzięte…”.

3. Publikacja z dnia 31,01.2009r- „Rafał Krzyształowski „gra w pomidora” przez sędziów i prokuratorów ze Szczecinka i okolic”.

4. Publikacja z dnia 13.03.2009r – „Prezes Sądu Rejonowego w Szczecinku Leszek Miazek nie jest w stanie logicznie zrozumieć nie tylko tekstu?”.

5. Publikacja z dnia 25.04.2009r – „List otwarty Rafała Krzyształowskiego do wszystkich władz R.P. oraz całego społeczeństwa w sprawie naruszenia przez lokalną władzę jego konstytucyjnych praw i całkowitego pozbawienia ochrony prawnej”.

6. Publikacja z dnia 2.05.2009r – „Typowy sądowy dzień w typowym polskim skorumpowanym sądzie przy udziale niekompetentnych urzędników sądowych... dzień z życia poszkodowanego Rafała...

7. Publikacja z dnia 28.06.2009r - „Rafał Krzyształowski na pewno nie podda się w walce o swoje prawa”.

8. Publikacja z dnia 7.09.2010r - „Drugi list otwarty do Prokuratora Generalnego Andrzeja Czumy – Rafała Krzyształowskiego – ofiary wieloletniego sądowego, prokuratorskiego i policyjnego bandytyzmu”.

9. Publikacja z dnia 20.02.2010r – „Znowu wybija szambo w Sądzie Okręgowym w Koszalinie i Sądzie Rejonowym w Wałczu”.

10. Publikacja z dnia 8.08.2010r –„ SZCZECINEK - W TYGLU SĄDOWEGO BEZPRAWIA - SPRAWA RAFAŁA KRZYSZTAŁOWSKIEGO”.

11. Publikacja z dnia 10.10.2010r „ PRAWO CZY SĄDOWE BESTIALSTWO? - GRYPSUJĄCY PARAGRAFAMI SKAZALI RAFAŁA KRZYSZTAŁOWSKIEGO NA ZŁY DOTYK BIEGŁEGO LEKARZA SĄDOWEGO PSYCHIATRY WŁODARKIEWICZA Z PSYCHUSZKI W GORZOWIE WLKP.”.

12. Publikacja z dnia 13.10.2010r – „W koszalińskim "togostanie" ciągle obowiązuje stalinowski porządek prawny - prawo na telefon” .

13. Publikacja z dnia 6. 11. 2010r – „TOGOWA DINTOJRA - ZA NAPISANIE PRAWDY O BARBARZYŃSKIM ROZSTRZYGNIĘCIU PROCESOWYM SĘDZIEGO JOANNY CHMARY Z SĄDU REJONOWEGO W SZCZECINKU, CELEBROWANA PO ZBÓJECKU PRZEZ PROKURATORA BEATĘ SZEFLER Z PROKURATURY REJONOWEJ W KOSZALINIE.”.

14. Publikacja z dnia 9.12.2010r – „Szczecinek - Perfidne przekręty sędziego Joanny Chmary i prokuratora Janusza Bugaja”.

15. Publikacja z dnia 13.12.201or – „Boże, chroń nas przed pseudo usługami szczecineckich adwokatów z urzędu, Grzegorza Misiakowskiego, Mirosława Wacławskiego, Tomasza Musiała i innych nieetycznych „prawników” z koszalińskiego układu”.

16. Publikacja z dnia 16.12.2010r – „SZWINDLARSKI UKŁAD WICEPREZESA SĄDU REJONOWEGO W WAŁCZU, SĘDZIEGO KRZYSZTOFA KOCZENASZA Z PROKURATOREM POWIATOWYM W SŁAWNIE JAROSŁAWEM PŁACHTĄ, ADWOKATEM CEZARYM SKRZYPCZAKIEM Z WAŁCZA I PSYCHIATRAMI Z PSYCHUSZKI W GORZOWIE WLKP.”

17. Publikacja z dnia 11.01.2011r – „ POLICYJNY TERROR I NIEKOMPETENTNY KOMENDANT POLICJI W SZCZECINKU JÓZEF HATAŁA”.

18. Publikacja z dnia 13.01.2011r –„WAŁCZ – ŁAJDACTWA PROCESOWE SĘDZIEGO KRZYSZTOFA KOCZENASZA I JEGO WSPÓLNIKA ADWOKATA  CEZAREGO SKRZYPCZAKA – PSYCHUSZKA DLA UROJONEGO OSKARŻONEGO ZAMIAST UCZCIWEGO PROCESU KARNEGO”..

19. Publikacja z dnia 15.03.2011r – „WAŁCZ - LIST OTWARTY OSKARŻONEGO RAFAŁA KRZYSZTAŁOWSKIEGO DO ADWOKATA Z URZĘDU BOGUSŁAWA RADZICKIEGO”.

20. Publikacja z dnia 4.05.2011r - „ODPOWIEDŹ OSKARŻONEGO RAFAŁA KRZYSZTAŁOWSKIEGO NA BEZPODSTAWNY AKT OSKARŻENIA AUTORSTWA ADWOKATA CEZAREGO SKRZYPCZAKA Z WAŁCZA”.

21. Publikacja z dnia 20.10.2011r „Wniosek Rafała Krzyształowskiego do Rzecznika Praw Obywatelskich o zbadanie zarzutów wobec sędziów i prokuratorów”.

22. Publikacja z dnia 24.10.2011r -  List otwarty Rafała Krzyształowskiego do siódmego obrońcy z urzędu - adwokata Mateusza Nowaczyka.

23. Publikacja z dnia 30-11-2011r „KOSZALIN-NA SĄDOWYM FOLWARKU SSO MARIANA WAWRZYNKOWSKIEGO, SSR MARCINA WAWRZYNKOWSKIEGO, SSR AGATY MARSZAŁEK I RESZTY TOGOWYCH SZWINDLERÓW, SZALEJE CHORA PSYCHICZNIE TEMIDA W KOMINIARCE”.

24. Publikacja z dnia 01-12-2011r - „ Wałcz - Wniosek do Prezesa Sądu Rejonowego Małgorzaty Dering-Suskiej o nadzór nad postępowaniem o sygnaturze akt IIK 174/08, ustalenia i udzielenie wiążącej odpowiedzi”.

25. Publikacja z dnia 2.01.2012r „Przyzwolenie Rzecznika Praw Obywatelskich i Prezesa Sądu Rejonowego w Wałczu Małgorzaty Dering – Suskiej na gwałcenie prawa i konstytucji przez togowo – policyjno – psychiatryczną mafię – koszalińską Cosa Nostrę” .

26. Publikacja z dnia 18.04.2012r - „Sąd Najwyższy w roli Poncjusza Piłata”

27. Publikacja z dnia 20.06.2012r - „ Skazany ustawami na pastwę togowych przestępców z okręgu Koszalina”.

28. Publikacja z dnia 04-02-2013 Wałcz – niezawisły sędzia Marcin Myszka wygnany na banicji a SR Piotr Boguszewski los cuchnącej sprawy karnej przekazuje do decyzji SN”. 

CDN.

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe redagowane jest przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres:
afery@poczta.fm
- Polska
aferyprawa@gmail.com

Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.
Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądź dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw.
1 - Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
2 - Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Demaskator
31-03-2013 / 21:51
~roxana
14-03-2013 / 09:27
Bracia Polacy ! Czas rozliczyć się z dogmatu NAZISTOWSKICH OSZUSTÓW i demagogów -*** " K O M U N I Z M "***…. formacji której … . W Polsce nigdy NIE było komunizmu, W ZSSR też go NIE było. Była b o l s z e w i a. Dzisiaj, po roku 1989 też JEST BOLSZEWIA ... TUSKA, Komorowskiego, "BOLKA" i INNYCH. Zauważcie, że te gieroje jak … coś spier ...*** to wówczas w ustach TYCH ślizgaczy *** pojawia się *** " K O M U N I Z M "***…. itp. A że częstotliwość ich pier ... - " w demokratycznych ruchach FRYKCYJNYCH *** jest coraz wyższa więc usiłują podgrzać nastroje z epoki "SOLIDARNOŚCI" po której zostało 21 wyświechtanych Postulatów NIE zrealizowanych do dnia dzisiejszego. Orzeł dostał koronę ale został z gołą *** ... D U P Ą ... No i ostał się nam NOBLISTA, który zrobił w B A L O N A 40 mln Polaków ... puszczając *** ich ... na bosaka ... no cóż Grzegorzu Michalski - rodowód SOLIDARNOŚCI powstał w epoce ... Ludwika Waryńskiego ... to odłam Wielkiego PROLETARYATU ... jak to się ma do Żydów ... warto pomyśleć ... *** Jeszcze Polska NIE zginęła chociaż niewiele z niej już zostało ...
~komitet obywatelski
13-03-2013 / 18:21
Komitet Obywatelski ds. Praworządności i Walki z Korupcją w Koszalinie Ogłasza PRZETARG nieograniczony na wyprowadzenie Korupcji i KONFABULACJI insynuacją urojeń własnych magistrów prawa uzbrojonych w IMMUNITETY bezkarności NIE zawisłości prokuratorów i sędziów z koszalińskiego wymiaru (NIE)sprawiedliwości. Parametry techniczne i założenia technologiczne patrz : www.aferyparawa.eu. Celem przetargu jest : 1. Doprowadzenie w REANIMACJI procedur postępowań i czynności procesowych dla osiągnięcia STANDARDU NORM na poziomie gwarantowanym RACJĄ STANU Postanowień Konstytucji Rzeczpospolitej Polski oraz Europejskiej Konwencji Praw Człowieka i Podstawowych Wolności. 2.Wyeleminowanie aktualnie funkcjonującej NAZISTOWSKIEJ doktryny stosowanej do OFIAR PRZEMOCY prokuratorów i sędziów cit. „ …kurator, prokurator, sędzia może mówić, robić i pisać co chce ...” PRAWDA, HONOR, WOLNOŚĆ i Rodzina – Komitet Obywatelski „Jeszcze Polska NIE zginęła póki my żyjemy …” POLSKĄ FIKCJĄ JEST B E Z P I E C Z E Ń S T W O. *** S T O P dla PATOLOGII w PAŃSTWOWOŚCI ***
~marek777
05-03-2013 / 09:56
F I K C J A F I K C J I TYDZIEŃ POMOCY Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem 25-02-2013 - 02-03-2013r w Ministerstwie (NIE)SPRAWIEDLIWOŚCI opanowanym epidemią syfilisu schizofrenii paranoidalnej pod okupacją dziczy magistrów prawa Przez LATA w Koszalinie trwa awanturnicze MATACTWO procesowe - NAZIZM - z Konfabulacji insynuacją urojeń własnych przy braku zasad etyczno - moralnych i logiki rozumowania z NIEpoczytalności umysłowej dziczy magistrów prawa uzbrojonych w Immunitety bezkarności z NIEZAWISŁOŚCI. Szumnie zwących się prokuratorami i sędziami. By przez 7dni perfumować gówno procesowe w trybie kuglarskich sztuczek charakterystycznych dla ruchów frykcyjnych polskiej państwowości godnych wyświechtanej polskiej demokracji. PRAWDA MATERIALNA istota dochodzenia i dowodzenia jej w postępowaniach procesowych. Niekonstytucyjna interpretacja prawa przez sędziów i prokuratorów - bezprawny immunitet funkcjonariuszy władzy. D O W Ó D : wprowadzenie w błąd i wykorzystanie błędu celem osiągnięcia korzyści materialnych w K o s z a l i n i e wg. PPR K. KRET & as. PR M. Wilczopolska & T. BODO & B. Wysocka vel NIEDEK cit. “ … NIE JEST to czyn zabroniony …”zaskarżone przez pełnomocnika : otrzymały wymiar wg SSR Anna WALENCIAK cit. “... brak interesu społecznego ...”- 1 Ds. 975/11; II Kp.252/ 12: II Kp. 557/12: II K. 343/12 i I N N E - od roku 2000. Zaskarżone ponownie. Uzbrojone Wnioskiem Dowodowym - zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa w trybie art. 231 § 1 i 2 kk przez funkcjonariuszy publicznych uzbrojonych w IMMUNITETY prokuratorów i sędziów z Koszalina. Otrzymują w Ministerstwie (NIE)Sprawiedliwości przy pomocy GENIUSZY zespołu 3 x R (Rydzak & Resiak & Rewa) a w Prokuraturze Genetralnej przy pomocy Antonina SUWAŁA NAKAZ administracyjny - POWRÓT – do miejsca wyprodukowania procesowego GNOJU pod IMMUNITETEM. JAK WEKSEL - wraca koszaliński OBORNIK - dokumenty procesowego awanturnictwa do K O S Z A L I N A zgodnie z NAZISTOWSKĄ doktryną OBOWIĄZUJĄCĄ w Koszalinie : cit. “... Swobodna ocena dowodów ..” - PPO B. KONDEK & J. OŻÓG i I N N I oraz cit. „ … kurator, prokurator, sędzia może robić, mówić i pisać co chce ...” - SSR M. WIŚNIEWSKA obecnie PREZES SR Koszalin & J. SROCZYŃSKI & J. C. STEBELSKI & B. LEWANDOWSKI i I N N I. Jak nakazuje warszawka - załatwić we własnym zakresie. DWA magistra prawa z IMMUNITETAMI : PPR Tomasz BODO & SSR Jarosław SROCZYŃSKI w POROZUMIENIU solidarnością zawodową sitwy ZARZĄDZAJĄ badania psychiatryczne Zarządzają badania psychiatryczne pełnomocnika. PROKURATOR Tomasz BODO - NIE odróżniający amputacji kutasa u SPRAWCY ponad 30-letniej PRZEMOCY w Rodzinie : Jerzy BYLICKI – nałogowy alkoholik (ALK> 16/96 SR Koszalin) z objawami schizofrenii maniakalnej, kryminalista od roku 1964, seksualny zboczeniec (zoo i pedofil) od kupionego zatoru płucnego. POSIADA NIEDOSYT – sporządza do spółki z PPR Beata WYSOCKA vel NIEDEK - Wniosek do prezydenta miasta Koszalina - Piotr JEDLIŃSKI ***Pa -165/12/TB & BW vel NIEDEK.- Cit. „Pełnomocnik jest psychicznie chory i zagraża bezpieczeństwu w ruchu drogowym.” Itd itp. KOMU ? przeszkadza *** PRAWDA Niszczenie pracy i dóbr osobistych dziennikarzy i współpracowników – z POMOCĄ pospolitego PRZESTĘPSTWA. NISZCZĄC dokumentowanie PRAWDY przez jej ujawnianie i identyfikowanie spełniając od roku 2000 Konstytucyjny Obywatelski Obowiązek Udzielania Obowiązku Pomocy OFIAROM PRZEMOCY na podstawie *** RACJI STANU Postanowień Konstytucji Rzeczpospolitej Polski. Co ze S Ł U Ż E B N O Ś C I Ą ?! Dziennikarze oraz sędziowie mają obowiązek*** służenia społeczeństwu - *** DEMOKRACJA POLEGA NA WOLNOŚCI SŁOWA i WYPOWIEDZI - NIE TYLKO dla sędziów. Aby TO zrozumieć trzeba rozpocząć analizę od konstytucji jako najwyższego aktu prawnego w kraju. Młodym ludziom startującym w DOROSŁE życie wydaje się, że JEST TO tylko *** „jakiś tam” akt prawny. JAK się nad tym Głęboko zastanowić i uważnie go przeanalizować. TO zaczyna się wyłaniać fundament konstrukcji stanowiącej PODSTAWĘ *** istoty funkcjonowania PAŃSTWOWOŚCI. Pojawia się pytanie. Dlaczego w Polsce tak często zmieniano konstytucję ? Szczególnie po roku 1980 ?! Jeżeli się zmienia *** konstytucję TO musi tego być jakiś POWÓD ? Albo *** kryje się za tym jakiś P O D S T Ę P ? Podstęp *** jaki został wprowadzony przez polityków szczególnie po 1997r. odebrał władzę społeczeństwu i doprowadził do obecnego B A J Z L U (NIE mylić z burdelem. TAM wbrew porzekadłu jest porządek. Tam się łóżek NIE przestawia). W systemie prawnym, w sądownictwie (władza sędziów) DEMOKRACJA *** w prawie już była za komuny. Tylko, że społeczeństwo jej NIE realizowało. ***Władza realizowała swoje widzimisię *** OSZUKUJĄC społeczeństwo. Obecnie demokracja została *** zlikwidowana prawnie. NIE TRZEBA NICZEGO oszukiwać bo władza jest w rękach partyjnych CWANIACZKÓW. Obowiązuje *** ponad 1000LETNIA *** staropolska doktryna : „ …każdy wuj na swój strój …” ponad czasowe polskie NIECHLUJSTWO, ślizgawka, cwaniactwo … żulia … Bez armat i czołgów zachód wziął braci Polaków jak … chłopa w sądzie … Zamienił stryjek … siekierkę na … kijek .. ***Za komuny społeczeństwo miało władzę nad władzą. patrz : Konstytucja PRL 1952r – 7lat po II Wojnie Światowej.
~Komitet Obywatelski
18-02-2013 / 01:29
Brawo panie Marku. Z nimi nie można inaczej.
~marek777
17-02-2013 / 12:11
Z racji wykonywania obowiązków zawodowych *** eksperta kryminalistyki. Poznałem osobiście płk. WP Tadeusz TYKA – Szef Prokuratury Wojskowej w Koszalinie. To był oficer z K L A S Ą !! TO Zupełnie INNY wizerunek człowieka ukazuje obraz zarejestrowany kamerą TV www.youtube.com/watch?v=525dNC4Td3w&feature=youtu.be na obiekcie Sądu Rejonowego - w roli adwokata Tadeusz TYKA ! *** S Z K O D A ***. Panie pułkowniku ? ! gdzie się podziały najwyższe wartości - atrybuty Człowieczeństwa H O N O R i G O D N O Ś Ć Oficera Wojska Polskiego ?! Pana Nikt NIE zwolnił z żołnierskiej przysięgi … !!! Służyć Polsce, Narodowi i Ludziom … Czołem Panie pułkowniku TYKA. Pozdrawiam. nadkom. mgr inż. Marek Krasnopolski – emerytowany oficer policji państwowej - ekspert kryminalistyki od roku 1980. Były żołnierz G S P.
~wania
17-02-2013 / 11:43
*** WY *** SZPAGAT z Wrocławia ukaż się w całej krasie. Podaj nazwisko i Imię … anonimowy gieroju … Co wart Wrocław TO MY **wiemy** … potraficie ludzi przerobić nawet …. Do Kiełbasy … Tacy zdolni SĄ wrocławianie … to do wiadomości młodym którzy po wyzwoleniu 1945 roku jeszcze funkcjonowali w …. kosmosie a ich rodzice najprawdopodobniej też … To we Wrocławiu policyjni komandosi z KWP pod dowództwem nadkomisarza ***wzięli sprawy w swoje ręce*** i wdrażali metodami bandyckimi … prawo dzikiego zachodu … Demolując lokal gastronomiczny … pobierając HARACZ od właścicieli … Najprawdopodobniej … TO ich dziełem było hitlerowskie pobicie, które *** WY*** demonstrujesz w swoim internetowym BEŁKOCIE : - w tle www.youtube.com/watch?v=ZAiubeRwQpI PO 1989 roku – w Polsce odrodził się N A Z I Z M (bezprawie z użyciem siły) *** bez logiki rozumowania przy BRAKU zasad etyczno-moralnych „rewolucjonistów” a ponad wszelką wątpliwość ***dziczy magistrów prawa*** szumnie zwących się prokuratorami i sędziami. Uzbrojonymi w komunistyczne IMMUNITETY … ich wiernymi sojusznikami zostali adwokaci, radcy prawni, lekarze … szczególnie psychiatrzy … popierdoleni już na rozumie z racji SZUMNIE spełnianej misji w trybie „GOTT mit uns”. TAK uzbrojeni byli N A Z I Ś C I do roku 1945 … Podobno przegrali II Wojnę Światowa a dzisiaj . przewodzą UNII EUROPEJSKIEJ = Stany Zjednoczone EUROPY. Bez armat i czołgów wzięli nas Polaków jak … chłopa w sądzie … przy pomocy Kwaśniewskich, Millerów, Tusków i INNYCH JUDASZY. W pijanym widzie (syndrom**** filipiński) Sprezentowali N A R Ó D POLSKI i Jego dobra jak plantację bambusa z niewolnikami … kolesiom z … dzikiego zachodu … Z pomocą SZPAGATÓW – awanturników – bandytów typu *** ~WY *** z Wrocławia kombinują po NAZISTOWSKU przez S T E R R O R Y ZO W A N IE i zastraszanie … NIE potrzeba nam TU … nawet TALIBÓW … mamy własnych !!! G I E R O J U W Y ~Wy 16-02-2013 / 18:28 se uważajcie bo naślemy na Was bezwzględnych z Wrocławia oto degu stacja - w tle www.youtube.com/watch?v=ZAiubeRwQpI Jest już wiadome ponad wszelką wątpliwość, że O K U P za Krzysztofa O L E W N I K A wzięli … policjanci W Koszalinie OPERACJA „Janosik” - to policjanci od Jarosława Marzec - omc generał - koleś Kornatowskiego i Karczmarka - zadzwonili do Kurii Biskupiej, ze jest podłożona bomba … Prokuratorzy i sędziowie z Koszalina ( Ożóg , BODO, Rychliński, G.Polewiak, M. Mazur, A.Jaracz, T. CHACZKIEWICZ i I N N I W S A D Z I L I do pierdla … „barana na Ołtarz” … koszalińskiego taksówkarza bo … NIE chciał zapłacić H A R A C Z U. SĄ i INNE dowody NAZISTOWSKICH zbrodni HOŁOTY z IMMUNITETAMI *** WY*** G I E R O J pokaż swoje oblicze bohaterze … może to TY zlikwidowałeś mojego kolegą generała Marek P A P A Ł A …
~Kaska
16-02-2013 / 22:26
Gdyby nie mieli nic do ukrycia -nagrywanie nie było by problemem. To ich koniec ,czy chcą tego czy nie.
~ambotusek
16-02-2013 / 22:08
Dewiacje ,dywagacje oraz wszelkie ich działania czynią coraz większe bezprawie. Któregoś dnia obudzą się wśród przestępców których ułaskawili i to będzie ich dzień ostatni. Skazani niewinni staną z boku i popatrzą.
~Wy
16-02-2013 / 18:28
se uważajcie bo naślemy na Was bezwzględnych z Wrocławia oto degu stacja - w tle www.youtube.com/watch?v=ZAiubeRwQpI