Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
20 października 2017
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 18-03-2011

Lublin - proces radcy z Białegostoku oskarżonego o zabójstwo aplikantki zaczął się od wypuszczenia przestępcy z więzienia - togowcy zawsze ponad prawem?

Oskarżony prawnik jest na wolności. Decyzję w sprawie uchylenia tymczasowego aresztowania wydał Sąd Apelacyjny w Lublinie. Nie zastosował również żadnego innego środka zapobiegawczego - nie wyznaczył ani dozoru policyjnego, ani też poręczenia majątkowego.

- Zażalenie co do postanowienia w sprawie przedłużenia tymczasowego aresztu wnieśli obrońcy oskarżonego. Sąd uchylił to postanowienie, ponieważ w ocenie sądu zarzuty nie odpowiadają okolicznościom i nie ma dowodów na to, aby śmierć tej kobiety była spowodowana umyślnie - powiedział Cezary Wójcik, rzecznik prasowy Sądu Apelacyjnego w Lublinie.

Sprawa zabójstwa toczy się w lubelskim sądzie okręgowym, jednak została utajniona. Nieoficjalnie wiadomo, że młody prawnik twierdzi, że nie chciał śmierci kobiety, a to, co się stało, było nieszczęśliwym wypadkiem.

- Za nieumyślne spowodowanie śmierci grozi pięć lat pozbawienia wolności - dodaje sędzia Wójcik.

Do tej pory prawnik miał postawiony zarzut zabójstwa. Groziło mu nawet dożywocie.

Ta sprawa wstrząsnęła Białymstokiem. 35-letni radca prawny miał opinię zamożnej osoby, lubiącej dobrą zabawę. Z ofiarą miał łączyć go romans.

Prokuratura uważa, że dokonał umyślnego zabójstwa swojej współpracownicy Marty K. 31-letnia kobieta była najpierw aplikantką, a potem wolontariuszką w kancelarii, której był współwłaścicielem. Do tragedii doszło w nocy z 1 na 2 stycznia ubiegłego roku w Białymstoku, w mieszkaniu aplikantki przy ul. Starobojarskiej. Policja około godz. 2 odebrała telefoniczne zgłoszenie od mężczyzny, który stwierdził: "mam nieżywą kobietę". Na miejscu pojawił się patrol mundurowych oraz lekarze z pogotowia. Mimo reanimacji kobiety nie udało się uratować. Z aktu oskarżenia wynika, że mężczyzna wielokrotnie bił ofiarę pięściami po twarzy, a potem ją udusił. Na jej ciele znaleziono liczne siniaki i otarcia skóry, świadczące o tym, że przed śmiercią została dotkliwie pobita. Także na ciele Macieja T. były siniaki i zadrapania, ślady po szarpaninie. Od razu został zatrzymany. Miał wtedy 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Gdy wytrzeźwiał, usłyszał zarzut zabójstwa. Początkowo do winy się nie przyznał.

Podczas sekcji zwłok ustalono, że kobieta została uduszona. Prócz obrażeń zewnętrznych znaleziono też obrażenia wewnętrzne.

Choć do zbrodni doszło w Białymstoku, to na prośbę rodziny zmarłej śledztwo przejęła prokuratura w Suwałkach. Tam Maciejowi T. przedstawiono zarzut morderstwa. Akt oskarżenia trafił początkowo do białostockiego sądu okręgowego, jednak wszyscy sędziowie, którzy mogliby orzekać, wyłączyli się ze sprawy. Sąd apelacyjny zdecydował więc o przeniesieniu jej do Lublina.

- Nie mam najmniejszej wątpliwości, że ofiara została uduszona i nadal będę udowadniać to przed sądem - powiedział Józef Murawko z Prokuratury Okręgowej w Suwałkach. - Co do zwolnienia z aresztu, to raczej nie chcę się wypowiadać. Mogę tylko powiedzieć, że jeżeli chodzi o zmianę kwalifikacji, to sąd wyjątkowo przedwcześnie stwierdził, że nie ma dowodów, że było to umyślne zabójstwo.

Decyzja lubelskiego sądu apelacyjnego o przerwaniu tymczasowego aresztu wzbudziła wiele kontrowersji wśród prokuratorów.

- To teraz może być tak, że mąż przydusi żonę łokciem, powie, że nie chciał albo że niechcący i będzie na wolności. Taka decyzja sądu to publiczne przyzwolenie na zabijanie - mówi jeden ze śledczych (imię i nazwisko do wiadomości redakcji). - Ten prawnik teraz może zrobić naprawdę wszystko. Może kupić bilet, wsiąść w samolot i tyle. Decyzja tego sądu jest naprawdę skandaliczna. Zresztą, wszyscy wiedzą, że jest to człowiek z górnej półki, prawnik, znana rodzina. Tacy mają lepiej. Gdyby chodziło o szarego Kowalskiego, to bez dyskusji dostałby 25 lat albo dożywocie.

Sędziowskie krajowe autorytety raczej nie chcą się jednoznacznie wypowiadać, nie znając wszystkich okoliczności sprawy. Podobnie dr hab. Piotr Kardas, profesor w katedrze prawa karnego Uniwersytetu Jagiellońskiego, który jest także praktykiem prawa. Odnosi się jedynie do standardu postępowania. Sam krytykuje zbyt długie okresy - rok i więcej - aresztu tymczasowego stosowane w Polsce, niosące ze sobą zbyt daleko idącą dolegliwość (mamy zresztą z tego tytułu spore kłopoty przed Trybunałem w Strasburgu), ale raczej odnoszące się do przestępstw gospodarczych. - Przestępstwa przeciwko życiu to oddzielna historia - zastrzega prof. Kardas. - Uchylenie aresztu tymczasowego to nie są częste przypadki. A jeszcze rzadziej zdarza się uchylenie "na czysto", czyli bez zastosowania żadnego innego środka zapobiegawczego. Polskie sądy raczej są skłonne areszt tymczasowy przedłużać, a nie uchylać. Sąd więc musiał tu dysponować mocnymi przesłankami, skoro podjął taką decyzję.

Ostatnio mieliśmy w Białymstoku do czynienia z dwiema głośnymi sytuacjami uchylenia aresztu tymczasowego. Okoliczności obydwu krańcowo różnią się od sprawy Macieja T. Osiem miesięcy spędziła w areszcie Kinga P., oskarżona o zabicie męża. Najpierw areszt uchylono, a potem dostała niski wyrok - dwa lata więzienia, ponieważ sąd uznał, że działała w afekcie. Mąż znęcał się nad kobietą latami. Poza tym ma czwórkę malutkich dzieci, dla których jest dobrą matką. Druga sprawa - to zabójstwo w Nowym Dworze, które finalnie okazało się obroną konieczną. Maciej Ł. został oskarżony o to, że śmiertelnie ugodził nożem jednego z mężczyzn, którzy wtargnęli na jego posesję, wyzywali i pobili jego stryja. Spędził w areszcie ponad rok, ale wyroku wysłuchał już na wolności. Wyrok był uniewinniający - chłopak miał prawo do obrony koniecznej.

Komentuje Kazimierz Olejnik, były zastępca prokuratora generalnego:

- Jestem zbulwersowany. Sprawę znam z mediów, ale też tak się złożyło, że ostatnio często bywałem na Podlasiu i rozmawiałem o niej. Pytanie, jakie są walory materiału dowodowego i czy prokuratura zgodzi się ze zmianą kwalifikacji czynu. Moim zdaniem nie powinna. Rodzaj odniesionych obrażeń nie pozwala na przyjęcie tezy, że kobieta się potknęła. W mojej karierze spotykałem się i z takimi sytuacjami, kiedy oskarżałem osoby o wielokrotne zabójstwo, a sąd je uniewinniał. To może bulwersować, ale po to mamy niezawisłe sądy, by były wolne od medialnych emocji i rozstrzygały. Oby się tylko nie myliły.
Źródło: Gazeta Wyborcza Białystok

Lublin, Białystok, Krosno... nepotyzm w sądach - tam się łamie PRAWO.

Białystok -MORDERCY PRAW CZŁOWIEKA w wykonaniu SSR Beata Wołosik - GDZIE SIĘ PODZIAŁA TA DEMOKRACJA? Leszek Bubel

Białystok - kolejny dowód przestępstw proceduralnych popełnionych przez sędziego Andrzeja Kochanowskiego - analiza sądownictwa w Polsce.

Komentarze internautów:

 
~coach outlet
11-10-2016 / 03:07
ED Hardy Outlet www.edhardypopsale.com Coach Outlet Store Online www.coachstoreonline.in.net Kate Spade Outlet www.katespadeoutletstore.in.net Cheap Jordans www.cheapjordansretro.us.com Michael Kors Outlet Store www.michaelkorsoutletsstores.us.com Coach Purses www.coachpurses.eu.com Coach Outlet www.coachoutlet2016.us.com Tory Burch Shoes www.toryburch-outlet.us.org Longchamp Outlet www.longchampoutlet.in.net Michael Kors Handbags www.innnov8.com Coach Outlet www.innnovate.com Red Bottom Shoes www.redbottomshoes.us.org Moncler Jackets www.monclerdownjackets.us.com North Face Outlet www.northfacestoreoutlet.in.net Kate Spade www.katespadeoutletstore.us.com Moncler Outlet www.moncleroutletonline.in.net Coach Factory www.maganates.com Coach Factory Outlet www.coachfactorysoutlet.in.net Kate Spade Outlet www.katesapdeoutlet.us.org Ray Ban Outlet www.raybanoutletstore.in.net Christian Louboutin Shoes www.christianlouboutinshoes2016.in.net North Face Outlet www.northfaceoutlets.us.org Coach Factory Outlet www.coachfactoryoutletstore.name Kate Spade Outlet www.katespadeoutletonline.name Coach Outlet www.coach-outlets.us.org Nike Roshe Run www.tanie-nikerosherun.pl Buty Nike Air Max www.airmaxsprzedazdla.pl Nike Air Max www.nikeairmax.us.org Red Bottom Shoes www.redbottomshoe.in.net Christian Louboutin Outlet www.christianlouboutinoutlet.us.org Balenciaga Handbags www.balenciagaoutlet.us.com Balenciaga Handbags www.balenciagahandbags.us.com Kate Spade Outlet www.katespadefactoryoutlet.in.net Toms Shoes www.tomshoesoutlet.us.com Hermes Belt www.hermesbelt.us.org Prada Outlet www.pradafactoryoutlet.com Louis Vuitton Outlet www.louisvuittonsoutlet.us.com North Face Outlet Store www.northfaceoutletstore.in.net North Face Jackets www.north-face.in.net North Face www.north-faceoutlets.us.com Louis Vuitton Factory Outlet www.louisvuittonfactoryoutletstore.com Louis Vuitton Outlet www.louisvuitton-outlets.us.org Timberland Boots www.timberlandoutletstore.in.net Cheap Timberland Boots www.timberlandoutlet.us.com Tory Burch Outlet www.outlettoryburch.us.com Michael Kors Outlet www.michaelkorsoutletusa.us.com Ralph Lauren Outlet www.ralphlaurenstoreoutlet.us.com Gucci Shoes www.guccifactoryoutlet.name Gucci Outlet www.outlet-gucci.in.net North Face Jackets www.northfacefactoryoutlet.us.com Prada Outlet www.pradaoutlets.in.net Hollister Clothing www.hollister-clothing.us.com Ferragamo Shoes www.ferragamoshoes.us.org Tiffany Jewelry www.tiffanyandcooutlet.name Tiffany Outlet www.tiffanycooutlet.us.com NFL Jerseys www.nfljerseys.name Toms Outlet www.outlettoms.us.com Cheap Jordans www.cheapjordans.eu.com North Face Outlet www.thenorthfaceoutlet.us.org Michael Kors Outlet www.michael-korsoutletstores.us.com Hermes Outlet www.hermesoutlet.us.org Prada Handbags www.pradaoutlet.us.org Chan Luu Sale www.chanluu.us.com Toms Outlet www.tomsoutletstores.us.com Kate Spade Outlet www.katespadeoutletonline.us.org Beats By Dr Dre www.beatsbydrdre.us.org Coach Outlet www.coachstoreoutlet.us.org Christian Louboutin Shoes www.christianlouboutinshoe.eu.com Valentino Shoes www.valentinoshoes.eu.com Michael Kors Outlet www.michaelkorsoutlet.us.org Coach Factory Outlet www.coachfactoryoutlet.us.org Coach Outlet Online www.coachoutletonlinestore.us.org Coach Purses www.coachpurse.us.com Kate Spade Outlet www.katespadefactoryoutlet.us.com Toms Shoes www.toms-shoes.name Hermes Belts www.hermesbelts.us.org Louis Vuitton www.louisvuitton-outletstores.us.com Fendi Handbags www.fendibelt.us.com Giuseppe Shoes www.giuseppezanotti.eu.com Michael Kors Outlet www.michael-kors-outlet.us.com Stephen Curry Shoes www.stephencurryshoes.us.com Salomon Shoes www.salomonshoes.eu.com North Face Outlet www.northfacesoutlet.in.net Coach Outlet www.outletcoach.in.net North Face Outlet www.northfacesoutlet.us.com Burberry Outlet www.burberryoutletstore.us.org North Face Outlet www.north-faceoutlets.in.net North Face Jackets www.outletnorthface.in.net Skechers Shoes www.skechersshoes.us.com Toms Outletwww.tomsoutletstore.us.org North Face Outlet www.northfacestoreoutlet.us.org Nike Air Max www.nikeoutlet.us.org Nike Hoodies www.nikehoodies.us.com Marc Jacobs Handbags www.marcjacobshandbags.name Marc Jacobs Outlet www.marcjacobsoutletstore.us.com Jimmy Choo Shoes www.jimmy-chooshoes.us.com Jimmy Choos www.jimmychoos.in.net Burberry Belt www.burberrybelt.us.com Louis Vuitton Belt www.louisvuitton-belt.com Salvatore Ferragamo www.ferragamo-belt.us.com Marc Jacobs Handbags marcjacobshandbagsoutlet.blog.com Lululemon Outlet www.lululemonsoutlet.us.com True Religion Outlet www.truereligion-outlets.in.net Tommy Hilfiger www.tommyhilfigeroutlet.us.com Michael Kors Outlet www.outletmichaelkors.eu.com Coach Outlet www.outletcoach.eu.com Red Bottoms www.redbottom.in.net Kevin Durant Shoes www.kevindurantshoes.us.org New Balance Outlet www.newbalanceoutlet.in.net Adidas Outlet www.adidasoutlet.in.net Coach Outlet Online www.coachoutlet-online.eu.com Stephen Curry Jersey www.stephencurryjersey.us.com Vans Outlet www.vansoutlet.us.com Ralph Lauren Outlet www.ralphlauren-outletstore.in.net True Religion Outlet www.true-religionoutlets.in.net ED Hardy Outlet www.edhardyoutlet.in.net North Face Outlet www.northfaceoutlet.eu.com UGG Outlet www.uggoutlet.us.org UGG Outlet www.outletugg.in.net North Face Outlet www.northface--outlet.us.com Ugg Boots Sale www.uggbootssale.in.net UGGS For Women www.uggsforwomen.us.com Skechers Go Walk www.skechersgowalk.us.com Adidas Yeezy Boost www.adidasyeezyboost.in.net Adidas Yeezy www.adidasyeezy.us.com Adidas NMD www.adidas-nmd.us.org Coach Outlet www.coachoutletinc.us.com North Face Outlet www.northfaceoutletsale.in.net Ralph Lauren Outlet www.ralphlaurenfactoryoutlet.us.com Puma Shoes www.pumaoutlet.us.com Polo Ralph Lauren www.outletpolo.us.com Stuart Weitzman Boots www.stuartweitzmanboots.us.com Under Armour Outlet www.underarmouroutlet.us.org Under Armour Hoodies www.underarmourhoodies.us.com Herve Leger www.herveleger.eu.com MCM Belt www.mcm-belt.us.com Nike Air Max www.nikeairmaxshoes.com.tw Louboutin Heels www.louboutinheels.us.com Jordan Retro 11 www.jordanretro11.us.com Converse Outlet www.outletconverse.us.com Nike Roshe Run www.nike-rosherun.us.com UGGS Outlet www.outletuggs.us.com North Face Outlet outletnorthface.blog.com Adidas Originals www.adidasnmdshoes.com.tw Ray Ban www.ray-ban.in.net Lebron James Shoes www.lebronjamesshoes.us.com Sac Longchamp www.saclongchamps.fr Air Max Pas Cher www.airmax-paschers.fr Chaussures Louboutin www.louboutinspascher.fr Keds Shoes www.kedsshoes.in.net Asics Shoes www.asicsshoe.in.net Coach Outlet www.outletcoach.us.org Salomon Shoes www.salomonshoes.in.net True Religion Outlet www.outlettruereligion.us.com New Balance Outlet www.new-balanceoutlet.us.com Skechers Shoes www.skechersoutlet.us.com Nike Outlet www.outletnike.us.com Adidas Outlet www.outletadidas.in.net Red Bottom Shoes www.redbottom-shoes.com New Jordans www.newjordans.us.com Air Max 90 www.air-max90.in.net Coach Factory Outlet www.coachfactoryoutletstores.com Coach Black Friday www.coachblackfriday.org UGG Boots Black Friday www.uggbootsblackfriday.com Nike Roshe Run www.nikerosherunning.us.com Versace Belt www.versacebelt.us.com Skechers Shoes www.skechersshoes.in.net Hugo Boss www.hugoboss.in.net Guess Factory www.guessfactory.us.com Hollister Jeans www.hollisterjeans.us.com Burberry Scarf www.burberry-scarf.in.net North Face Outlet www.northfaceoutletus.us.com North Face Outlet www.northfacefactoryoutlet.com.co North Face Outlet www.north-faceoutlet.com.co North Face Outlet www.northfaceoutletfactory.in.net North Face Outlet www.northfaceoutlets.eu.com The North Face Outlet www.northfacesoutlet.us.org North Face Jackets www.northfaceoutletco.in.net North Face Outlet www.north-faceoutlet.info UGG Outlets www.ugg-outlets.in.net Uggs Outlets www.uggs-outlets.us.com UGG Outlet Store www.outletugg.us.com Ugg Outlets www.ugg-outlets.us.com UGG Boots Outlet www.outlet-ugg.us.com UGG Bailey Button www.uggoutlet-boots.us.com Michael Kors Outlet www.michael-korsoutlets.in.net Michael Kors Outlet www.michaelkorsoutletstores.in.net Nike Roshe Run Pas Cher www.rosherun.fr Nike Air Max Pas Cher www.airmaxpascheronline.fr Air Jordan Pas Cher www.nike-pascher.fr Cheap Nike Roshe Run www.nikerosheruncheap.co.uk Cheap Nike Air Max 90 www.cheapnikeairmax90.co.uk
~wangjuan
05-03-2016 / 08:53
0305wangjuan www.storecoachoutlet.us.com www.jeanstruereligion.in.net www.wholesale-nbajerseys.com www.coach-factoryoutlets.us.com www.handbagsdesigner.us.com www.burberryoutlet-sale.us.com www.ralphlaurenpoloshirts.org.uk www.outletlongchamp.in.net www.ralphlauren-outletuk.co.uk www.ferragamooutletstore.net www.tiffanyandcos.in.net www.coach-onlineoutlet.us.com www.mulberryhandbagssale.co.uk www.polo-ralphlauren.com.co www.oakley-sunglasseswholesale.us.com www.ralph-laurenoutlet.in.net www.handbagslongchamp.us.com www.wholesaleoakleysunglassess.us.com www.clearancefitflopssale.com www.burberryoutletstores.in.net www.cheapreplicawatches.net www.wholesale-oakleysunglasses.us.com www.chanel-handbagsoutlet.us.com www.ralphlaurenoutlet.org.uk www.truereligionjeansoutlet.co.uk www.swarovskicrystal.in.net www.babylissflatiron.us.com www.outletchanel.us.com www.toryburchoutletstore.in.net www.oakleysunglassessdiscount.us.com www.poloralph-lauren.in.net www.michael-korsoutlet.me.uk www.rolexoutlet.us.com www.coachhandbagsclearance.us.com www.oakleysunglassesswholesale.us.com www.michaelkors-outlet.me.uk www.oakleysunglassescanada.ca www.swarovskicrystals.com.co www.oakleysunglassess-outlet.us.com www.coachoutletclearance.us.com www.hollisterclothing.cn.com www.ferragamo.me.uk www.michael-korsfactoryoutlet.us.com www.katespadehandbags.co.uk www.fitflopssale.co.uk www.toryburchshoes.in.net www.louisvuitton-handbags.me.uk www.outletraybansunglasses.us.com www.cheapoakleysunglassesss.us.com www.oakley-sunglasses.me.uk www.oakleysunglasses-cheap.us.com www.replicawatches-forsale.us.com www.ralphlauren-polo.org.uk www.longchamp-handbags.com.co www.coachoutletonline-factory.us.com www.fitflopssale.in.net www.coachoutletfactory-store.us.com www.ray-bansunglassessale.us.com www.rolexwatchesforsale.in.net www.beats-bydre.org.uk www.hollisteruk.org.uk www.ferragamoshoes.org.uk www.lululemonoutlet.org.uk www.outlettoryburch.in.net www.tiffany-jewelry.com.co www.tomsshoes.me.uk www.coachoutlethandbags.us.com www.toryburchoutlet-online.us.com www.replicahandbagsoutlet.us.com www.mulberrysale.co.uk www.fitflopsoutletsale.com www.hollistershirts.org.uk www.outletlululemon.in.net www.salvatore-ferragamo.in.net www.bottega-venetaoutlet.net www.katespade.org.uk www.ralphlaurenpolo.us.com www.coachoutletonline-stores.us.com www.discount-raybansunglasses.us.com www.beatsbydre.me.uk www.poloralph-lauren.us.com www.michael-korshandbags.co.uk www.ralphlaurenpolo.com.co www.mulberry-handbagsoutlet.org.uk www.ralphlauren-polo.in.net www.ghdhairstraighteners.org.uk www.cheapoakley-sunglasses.us.com www.coachoutletstoreclearance.us.com www.hollisterclothingstore.in.net www.ralphlauren-uk.org.uk www.rayban--sunglasses.me.uk www.toryburchhandbags.in.net www.rolexwatchesoutlet.us.com www.outletmulberry.org.uk www.lululemonoutletonline.us.com www.michael-korsoutlet.org.uk www.fitflopsshoes.org.uk www.mulberry-handbags.co.uk www.handbagschanel.us.com www.tiffanyoutlet.in.net www.katespadeuk.org.uk www.tiffanyand-co.in.net www.truereligionjeans.org.uk www.truereligion.org.uk www.truereligionjeanssale.in.net www.ferragamo-shoes.us.com www.rolexwatchesforsale.me.uk www.omegawatches.me.uk www.ferragamoshoes.com.co www.canadaoakleysunglasses.com www.louisvuitton-handbags.org.uk www.truereligion-sale.in.net www.montblancpenss.us.com www.outlettruereligion.in.net www.raybansunglasses-online.us.com www.tiffanyjewellery.org.uk www.cheapiphonecases.in.net www.celine-outlet.us.com www.truereligionoutlet.org.uk www.fitflopsshoes.in.net www.burberryoutlet-store.in.net www.oakley-sunglasses.org.uk www.sunglassesrayban.org.uk www.fitflopssaleclearance.in.net www.tiffanyandco.me.uk www.jewelrytiffany.in.net www.poloralph-lauren.org.uk www.mulberry-bags.co.uk
~ryba
22-12-2013 / 10:06
w polsce prawo nie istnieje
~Capone
29-08-2012 / 04:40
To bandyta który zamordował kochankę bo odkryła że jego ptaszek jest wredny.Przestała się nim podniecać i wpadł w szał bo to jednocześnie człowiek chory.Możliwe że nie chciała poddawać się jego zboczeniom.Stwierdził -mam immunitet -co mi zrobią suko i zamordował.Oczywiście -mogło to wyglądać o wiele tragiczniej i wyglądało.To moje przypuszczenia.Nie są one opisem tej bestii lub po prostu bandyty.Niech go zło które wyrządza dosięgnie.
~yeti
08-08-2012 / 04:49
Król jest nagi ,czas im to powiedzieć.Jest ich tak mało ,a pozwalamy im na tak wiele.Czas ich po prostu rozliczyć.
~zygmuntp
29-03-2011 / 21:28
Jak w lubelskich sądach mafia w togach grabi okradzionych i pomaga dłużnikowi> Kłamstwa mendy rzecznika który już dawno powinien się powiesić wraz z kolesiami za ludzką krzywdę. www.youtube.com/watch?v=ynNmftalwds
~pokszywdzony
22-03-2011 / 16:15
Ludzie ratujcie policja mnie bije w sporzywczym bułem piwo wypiłem jak wyszłem to jak zlodzieja mie pobili i jeszcze doniesli że ja ich z ręką i noga złamanom na izbe zawieźli tam kijem i pałkom dalej blili oko wybili i do prokuratury tak zawiezli oko włorzyli spowrotem prokuratur udawał rze nicniewidzi 2 lata siedziałem za niewinność renty niemam ZUS złodzieje odmuwił pomuszcie ludzie bo rzyć za co niemam a jak pisze to listy mi niszczom i nasyłajom dalej rzeby mnie bili i okradali jusz rady niedaje kiedys to pisać umiałem teras palce połamane i jak napisze to sie smiejom ze mnie a jak muwie tesz bo zemby wybili na torturach policji jak pałkom mie bili po twarzy zdjencia przyśle jak adres mi dacie kiedy moja kszywda wyruwana bendzie no kiedy pytam sie
~allabrewe
22-03-2011 / 02:01
Wszyscy wiedzą że w lubelskich sądach tylko kurwa i złodziej tak jak już w większości tych domów nieżądu w całej polsce a dlatego że w prokuraturach i sądach przeważają mośki - masoni.
~Rafał ze Szczecinka
18-03-2011 / 22:06
Takie jest prawo sitwy w całym Kraju. A co najgorsze togowe menty posuwają się z każdym dniem jeszcze dalej.