Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

Czy fabrykowanie postanowień sądowych na kopiarce jest w porządku? Według prokuratora Romaniuka z Pruszkowa - tak.

Z tak zwanego wymiaru napływają coraz bardziej szokujące wiadomości. Nie tak dawno pisałem o świrach w togach, którzy nie potrafią dobrze zrobić przekrętu. A byli to już sędziowie Sądu Okręgowego czyli świry starsi rangą. Ostatnio otrzymałem kolejny dowód, że ludzie mający podobno ścigać przestępców, zajmują się czymś dokładnie odwrotnym, to znaczy wspieraniem oszustw.

Swojego czasu opisywałem numer na bitą żonę czyli historię o oszustwach z udziałem sędzi Kąckiej z Sądu Okręgowego w Warszawie. W skrócie, kobieta z którą się nieopatrznie ożeniłem, okazała się prymitywną oszustką związaną z sektą Sai Baby, która poluje na łatwe pieniądze. Dla wydębienia astronomicznych alimentów i przejęcia majątku, pozoruje biedną, bitą żonę i załatwiła sobie lewą obdukcję. Sędzia Kącka bez zbędnych formalności, zaocznie zasądziła jej oczekiwane alimenty i oczywiście dzieci, które są zakładnikami w tej awanturze. Nie jest przy tym oczywiste, czy moja była kobieta robi to na własną rękę czy też w imieniu swoich mocodawców od awatora Sai. Sądząc po tym, że ową żebrzącą o pomoc społeczną panią stać na wpływowych adwokatów, jak Jacek Brydak, bardziej wygląda to na nadprzyrodzone wpływy Sai Baby. Przeciętnego śmiertelnika nie stać na taką kasę.

Opisane postanowienie o alimentach było wydane na rozprawie, której w ogóle nie było. Co więcej, klauzula natychmiastowej wykonalności była gotowa dla niego z góry, jeszcze przed datą rzekomej rozprawy. Sędzia Kącka usłużnie nadała ją bez żadnego wniosku, na skróty. Widać tu wyraźnie wpływy nadprzyrodzonych mocy Sai Baby a może bardziej złota, które wyczarowuje.

Sprawa karna i rozwodowa były otwarcie ze sobą koordynowane i się wspierały. W postanowieniu były dwa punkty: pierwszy - o powierzeniu matce pieczy nad dziećmi i drugi - o alimentach 7 tys. zł. miesięcznie. Ten pierwszy miał ułatwić dewiantom z wymiaru i matce ukrywanie dzieci przede mną. Celem drugiego było zadłużenie mnie i przejęcie majątku.

Jednak wersja z wysokimi alimentami była zbyt trefna dla niewtajemniczonych urzędników. Mogłaby pokazać rzeczywistą motywację oszustki. Dlatego, nie przejmując się zbytnio, zakryła ona ową niewygodną część, przepuściła całość przez kopiarkę i wysłała faksem do prowadzącego „dochodzenie” policjanta. Co ciekawe, ów policjant - Witold Gołyński, wówczas z Nadarzyna, miał u siebie pełny tekst postanowienia, gdyż sam mu to dałem. Z wiadomych sobie względów nie załączył go do akt ani nie wykazał zdziwienia podróbką. Sądząc po okolicznościach tej sprawy, najwyraźniej miał polecone wrobienie mnie. Efekt fałszerstwa pokazuję w załącznikach. Jest ono dość prymitywne i nawet bez porównania z oryginałem widać, że część tekstu jest wycięta.

Oczywiście wyciągnąłem tę sprawę w spreparowanym procesie, jaki mi zrobiono w Pruszkowie. Za fałszerstwo grozi formalnie do 5 lat z art. 270 k.k. Jest to przestępstwo tym bardziej poważne, że sfałszowany dokument miał służyć jako dowód w sądzie. Sędzia Dziwański stwierdził jednak, że nie będzie się tym zajmował, mimo, że jego obowiązkiem było zawiadomienie prokuratury o fałszerstwie, z urzędu. W tej sytuacji uczyniłem to sam. Reakcja prokuratora Romaniuka z Pruszkowa była natychmiastowa. Szybko poprosił o akta sprawy rozwodowej dla sprawdzenia podróbki z oryginałem. Wysłał nawet po nie kierowcę. Wyraźnie dbał o swoje siedzenie, żeby nie zarzucono mu zaniedbań. Jednak równie szybko polecił sekretariatowi zawiadomić mnie o odmowie wszczęcia dochodzenia. Z jego zachowania można jedynie wysnuć wniosek, że to i jemu, podobnie jak sędziemu Dziwańskiemu, polecono trzymać się od tej sprawy z daleka. W dochodzeniu bowiem wyszłyby na jaw pełne okoliczności przekrętu. Okazałoby się, że w sprawie maczała palce nie tylko sędzia Kącka ale było to również za wiedzą przewodniczącego jej wydziału Jerzego Paszkowskiego a także prezesa sądu. Takich przekrętów było też zapewne więcej.

Niestety, mimo starań prokuratora Romaniuka i innych, sprawa numeru na bitą żonę ciągle wraca. Świry z wymiaru nie są bowiem w stanie pojąć, że najlepiej przekrętów nie robić, że dużo lepiej żyje się uczciwie, bez oszustw. Żeby to jednak zrozumieć, trzeba mieć w porządku pod sklepieniem, a tego próżno doszukiwać się w sądach czy prokuraturze.

Ja zwykle żeby nie być posądzanym o nadmierną fantazję, załączam wyniki twórczości prokuratury i ich protegowanej.

Bogdan Goczyński

go.fax 1of2.zona.jpg (53170 bytes) go.post. odm.prok.pruszkow.jpg (75585 bytes) go.post.kecka 21-12-2005.jpg (106175 bytes) go.fax 2of2.zona.jpg (141594 bytes)

Linki

Świry w togach

Numer na bitą żonę

Sędzia Kącka uciekła na urlop

Psychopaci i kryminaliści u władzy. Jak sądy niszczą polskie rodziny

Jak szajka wymiaru sprawiedliwości dokonuje rozbojów

Lech Suchcicki niepełnosprawny intelektualnie biegły

Zawiadomienie o przestępstwie sędziów, biegłych i innych psychicznych

Iluzoryczne prawo własności

Magiczna moc Sai Baby w polskich sądach


Tematy w dziale dla inteligentnych:

ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Ibrahim
20-12-2014 / 20:07
What a pleasure to find someone who idtenifies the issues so clearly
~florentgaglio
04-04-2011 / 17:52
www.knownewbrunwick.com/ propecia 9979 www.hotel-kuala-lumpur-search.com/ where to buy levitra :]]]