Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA OSZUSTWA SSR wawa Dorota Kącka

Warszawska sędzia Dorota Kącka uciekła na „urlop”.

Ze źródła związanego z Wydziałem IV Cywilnym Sądu Okręgowego w Warszawie, dowiedzieliśmy się, że sędzia Dorota Kącka, której publicznie, wielokrotnie została zarzucana korupcja i ustawianie spraw, od połowy czerwca do co najmniej końca lipca przebywa na „urlopie wypoczynkowym”. Urlop wzięła w pośpiechu nie przygotowując nawet uzasadnień wydanych przez nią wyroków. Miało to miejsce po nagłośnieniu zarzutów korupcyjnych przez Afery Prawa i Gazetę Polską. Nie zdziwimy się jednak, gdy przeczeka aż sprawa przycichnie i znów założy togę z łańcuchem, buńczucznie nazywając się sądem.

Ciekawe jednak jest, że nadal funkcjonuje i robi przekręty w najlepsze reszta spółdzielni wydziału IVC. Ustawianie spraw w tym sądzie nie jest bowiem jedynie domeną rzeczonej Kąckiej. Każda nowa sprawa i wyrok przechodzą przez prezesa sądu, więc przekręty mają miejsce z błogosławieństwem władz zwierzchnich. Sprawa Goczyńskiego, gdzie oszustwo na znaczną sumę zainicjowane zostało właśnie przez Dorotę K. objęta jest nadzorem prezesa a praktycznie manipulacji pilnuje przewodniczący wydziału Jerzy Paszkowski. O oszustwach informowaliśmy publicznie i bezpośrednio organy bezpieki państwowej, jak ministerstwo „sprawiedliwości” i prokuraturę. W praworządnym kraju, jaki udaje Polska, cały sąd zostałby natychmiast zawieszony do wyjaśnienia a Dorota K. aresztowana.

Z prokuratury uzyskaliśmy informację, że jednak sprawa jest tam znana i w pocie czoła czytają nasze artykuły. Biorąc pod uwagę typowy poziom intelektualny urzędnika wymiaru muszą się oni sporo napocić żeby zrozumieć słowo pisane. I bardzo dobrze, niech się pocą a świat, jak mówił ś.p. profesor mniemanologii stosowanej J.T. Stanisławski, niech ten smród powącha. Może będą mieli mniej czasu na robienie innych przekrętów.

A.P.

Poczytalność funkcjonariuszy wymiaru

Dzieci w roli zakładników – metody działania mafii wymiaru „sprawiedliwości”.

Sądy w obronie kłamstwa i korupcji?

Prawo nietykalnych w wydaniu Sądu Okręgowego w Warszawie.

Sędzia Kącka przyklejona do stołka.

Sędziowska Camorra - elita, nietykalni, gang, czy nawet mafia? - czym jest korporacja sędziowska?

Kolejne strony dokumentują stale uzupełniane cykle nieodpowiedzialnego zachowania się funkcjonariuszy władzy i urzędników państwowych.
Sędziowie - oszuści. W tym dziale przedstawiamy medialne dowody łamania prawa przez sędziów - czyli oszustwa "boskich sędziów". Udowodnione naruszania procedury sądowej, zastraszania świadków, stosowania pozaproceduralnych nacisków na poszkodowanych i inne ich nieetyczne zachowania. Czas spuścić ich "z nieba na ziemię" :-)
Prokuratorzy - czyli tzw. "odpady prawnicze", śmiecie, najczęściej nieetyczni i nie dokształceni funkcjonariusze władzy. Aktualizacja na rok 2008.

Adwokaci - czyli mecenasi chałtury prawniczej, a tak naprawdę to jedyni usługodawcy którzy nie ponoszą odpowiedzialności za odstawiane fuszerki typowi pasożyci społeczeństwa
Oszustwa polityków - przekręty i wpadki znanych "mniej lub więcej" polityków, czyli urzędników państwowych oszukujących i pasożytujących na narodzie - stale uzupełniany cykl: POLITYKA WŁADZA PIENIĄDZ
Policyjne afery 2008 - handel tajnymi informacjami ze śledztw, narkotykami, wymuszenia policyjne, pijani policjanci, policjanci terroryzujący własną rodzinę i świadków... - słowem "psie przękręty".
oszustwa komornicze - pasożytów społeczeństwa, często typowych chamów i nieuków, którzy oszukują właścicieli firm, poszkodowanych i wierzycieli oraz w dupie mają obowiązujące PRAWO
Urzędnicy państwowi i ich matactwa 2007 - dokumentujemy tu oszustwa urzędników państwowych takich jak: polityk, wójt, starosta, burmistrz, prezydent, rzecznik - wszelkich kombinatorów na których utrzymanie pracujące całe społeczeństwo, a którzy swoje publiczne stanowisko wykorzystują dla swojej prywaty i zysku.
UDOKUMENTOWANE FAKTY POMYŁEK LEKARSKICH
Psychiatryczne przekręty pseudo-biegłych udających lekarzy - aktualny stale uzupełniany cykl przedstawiający typowych schizofreników, decydujących o zdrowiu i majątkach ludzi, którzy bez wiedzy za to za kasę wydają opinie niezgodne z prawdą i nie mające nic z fachowością...
Aferzyści - czyli wszelkiej maści kombinatorzy grający rolę biznesmenów, politycy mający dojście do tajnych informacji i wiedzy
Media manipulują, osądzają i są sądzone - wpadki sądowe, wyroki skazujące na dziennikarzy za nierzetelność, pomówienie, wprowadzenie w błąd społeczeństwa.
Poseł to ma klawe życie :-)
Dziennikarz - to zawód podwyższonego ryzyka.

Krytyka wyroków sądowych nie jest godzeniem w niezawisłość sędziowską. Nadmiar prawa prowadzi do patologii w zarządzaniu państwem - Profesor Bronisław Ziemianin
Strasburg - wyroki Trybunału - ukarana Polska i polskie sądy za wydane wyroki naruszające prawo - efekty skorumpowania polskich sędziów.

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.