Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
27 listopada 2022
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA MINISTERSTWO SPRAWIEDLIWOŚCI OCHRONĄ NIESPRAWIEDLIWOŚCI I NIEKOMPETENCJI

Kto wspiera korupcję wymiaru sprawiedliwości?

Miesiąc temu, na rozprawie w sądzie w Pruszkowie, niejaki Lech Suchcicki, lekarz, kolejny „przebiegły biegły”, składał fałszywe zeznania. Ponieważ obciążał mnie i sprawiał ważenie niespełna władz umysłowych, zwróciłem się na piśmie do prezesa sądu o cofnięcie mu uprawnień. Kopię pisma wysłałem do ministerstwa sprawiedliwości. Sprawa wydawała się poważna. Niepełnosprawny umysłowo biegły może narobić dużo szkody, a przecież obiektywność i dociekanie prawdy są podobno w wymiarze sprawiedliwości rzeczą najważniejszą. Należałoby spodziewać się natychmiastowego śledztwa a przynajmniej prośby o wyjaśnienia z mojej strony. Nic takiego się nie wydarzyło.

Prawdę mówiąc jednak nawet mnie nie zdziwiło, że oczywiste kłamstwa czy też urojenia biegłego, zostały wzięte przez sędzię Kryń-Kosieradzką z Pruszkowa za dobrą monetę, a moje pismo do prezesa sądu pozostało bez odpowiedzi. Ministerstwo zaś najwidoczniej uznało, że przekręty biegłych w polskich sądach to sprawa normalna i nie warto się tym zajmować. Nie ma znaczenia, że wskutek fałszywej opinii biegłego ktoś trafi za kraty.

Dla potwierdzenia załączam kopię pismo ministerstwa sprawiedliwości wraz z linkiem do mojego pisma do prezesa sądu w Pruszkowie.

Bogdan Goczynski

Niepełnosprawny intelektualnie biegły - Lech Suchcicki wydaje opinie dla sądu.

Mamy powyżej typowe schematyczne pismo przesyłane poszkodowanym zwracającym się interwencyjnie do Ministerstwa o pomoc.
To że są tam wyłącznie niekompetentni urzędnicy już nieraz było mówione w AP. A niekompetentna "blond specjalistka od zabiegów" Kozłowska już też była opisywana. Ciekawe tylko dlaczego taki urzędnik nie kończy kariery wraz ze swym szefem? - może ktoś nam odpowie?

Kolejne strony dokumentują stale uzupełniane cykle nieodpowiedzialnego zachowania się funkcjonariuszy władzy i urzędników państwowych.
Przepraszamy, że z braku czasu nie wszystkie działy zostały zaktualizowane na 2008r - ale co się odwlecze to nie uciecze.... wiadomości archiwizujemy na okrągło, to tylko kwestia czasu kiedy zostaną opublikowane.
Sędziowie - oszuści. W tym dziale przedstawiamy medialne dowody łamania prawa przez sędziów - czyli oszustwa "boskich sędziów". Udowodnione naruszania procedury sądowej, zastraszania świadków, stosowania pozaproceduralnych nacisków na poszkodowanych i inne ich nieetyczne zachowania. Czas spuścić ich "z nieba na ziemię" :-)
Prokuratorzy - czyli tzw. "odpady prawnicze", śmiecie, najczęściej nieetyczni i nie dokształceni funkcjonariusze władzy. Aktualizacja na rok 2008.
Adwokaci - czyli mecenasi chałtury prawniczej, a tak naprawdę to jedyni usługodawcy którzy nie ponoszą odpowiedzialności za odstawiane fuszerki typowi pasożyci społeczeństwa
Oszustwa polityków - przekręty i wpadki znanych "mniej lub więcej" polityków, czyli urzędników państwowych oszukujących i pasożytujących na narodzie - stale uzupełniany cykl: POLITYKA WłADZA PIENIąDZ
Policyjne afery 2007 - handel tajnymi informacjami ze śledztw, narkotykami, wymuszenia policyjne, pijani policjanci, policjanci terroryzujący własną rodzinę i świadków... - słowem "psie przękręty".
oszustwa komornicze - pasożytów społeczeństwa, często typowych chamów i nieuków, którzy oszukują właścicieli firm, poszkodowanych i wierzycieli oraz w dupie mają obowiązujące PRAWO
Urzędnicy państwowi i ich matactwa 2007 - dokumentujemy tu oszustwa urzędników państwowych takich jak: polityk, wójt, starosta, burmistrz, prezydent, rzecznik - wszelkich kombinatorów na których utrzymanie pracujące całe społeczeństwo, a którzy swoje publiczne stanowisko wykorzystują dla swojej prywaty i zysku.
UDOKUMENTOWANE FAKTY POMYŁEK LEKARSKICH
Psychiatryczne przekręty pseudo-biegłych udających lekarzy - aktualny stale uzupełniany cykl przedstawiający typowych schizofreników, decydujących o zdrowiu i majątkach ludzi, którzy bez wiedzy za to za kasę wydają opinie niezgodne z prawdą i nie mające nic z fachowością...
Aferzyści - czyli wszelkiej maści kombinatorzy grający rolę biznesmenów, politycy mający dojście do tajnych informacji i wiedzy
Media manipulują, osądzają i są sądzone - wpadki sądowe, wyroki skazujące na dziennikarzy za nierzetelność, pomówienie, wprowadzenie w błąd społeczeństwa.
Poseł to ma klawe życie :-)
Dziennikarz - to zawód podwyższonego ryzyka.

Krytyka wyroków sądowych nie jest godzeniem w niezawisłość sędziowską. Nadmiar prawa prowadzi do patologii w zarządzaniu państwem - Profesor Bronisław Ziemianin
Strasburg - wyroki Trybunału - ukarana Polska i polskie sądy za wydane wyroki naruszające prawo - efekty skorumpowania polskich sędziów.

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
Stowarzyszenia Ochrony Praw Obywatelskich
Zespół redakcyjny: Zdzisław Raczkowski, Witold Ligezowski, Małgorzata Madziar, Emilia Cenacewicz, Zygfryd Wilk, Bogdan Goczyński, Zygmunt Jan Prusiński oraz wielu niejawnych sympatyków AP

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.