Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
6 października 2022
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY Zygmunt Jan Prusiński platforma w objęciach sld Prusiński - z cyklu polskie sprawy -  ŚWIĘCI APOSTOŁOWIE, A NARÓD NA BOSAKA Z TORBAMI... 

 

Zygmunt Jan Prusiński

     „Nasz naród sprowadza się tylko w dziedzinie walki orężnej. A kiedy spokój i wolność, to zaraz podnoszą się szuje i łajdaki. Ustawiczne  waśnie personalne i partyjne, jakieś dziwne panoszenie się brudu i jakiejś bezczelnej, łajdackiej przewagi sprzedajnego nieraz elementu”. – Józef Piłsudski   

Nie dajmy się zwariować. Wrogowie mają media i pieniądze. Prawo i Sprawiedliwość, na które rzucił się (wszelki odpad ludzki), boją się jednego, żeby naród nie dowiedział się, jaka to była złodziejska transformacja. Zauważcie, jak okrążono PiS ze wszystkich stron. W tym podziale nie ma: prawica, lewica, centrum. Winni boją się ujawnienia, dlatego jak stado wilków kłapią jęzorami i szczekają do północy...  

PiS może być silne, pod jednym warunkiem, że naród poprze go. PiS obecnie jest sam na ważnym zakręcie historii, żeby wreszcie w imieniu narodu ukarać wszystkich bez wyjątku, więc po co grzmicie na lewo i na prawo, na pociechę wrogów Polski? To właśnie im pasuje. To jest trutka, tak, trutka, żeby zatruć umysł narodu, by był po stronie zła, po stronie złych ludzi, którzy nakręcają koniunkturę i rynek (nie dla was), a dla siebie. Przecież jest okazja zarobić na ciemnocie... na zjawiskach poharatanych w gospodarce. Dla przykładu: prywatyzacja mediów, prywatyzacja banków, prywatyzacja zakładów – no wszystko co było państwowymi instytucjami, ktoś w środku mieszał w prywatyzacji tak, żeby wpływy dla narodu były najmniejsze a bogacili się ci, którzy odnajdowali perfidnie pierwszeństwo do naturalnej nagrody wielkich zysków. 

Zobaczcie, co mówi ten niby legendarny przywódca „Solidarności”, nawet nie będę wymieniał jego nazwiska, bo może mieć ich więcej, najmniej dwa. Przecież ten facet gra przeciw komu? Przeciw narodowi! Czy wy nie czujecie tej jego ironii, tego wyśmiewania się ze wszystkiego, no może on sobie na to pozwolić, w stylu: „A nie mówiłem wam?” Ten facet za tamtą noc wraz z Tuskiem, Pawlakiem i innymi zdrajcami Polski powinni iść na 10 lat do więzienia! Bo to oni obalili rząd Jana Olszewskiego! Bo to oni pohamowali to, co dzisiaj chce dokonać PiS. Oczyścić syf układowy z Magdalenki. Tu chodzi o wpływy, o miliardowe zyski – a do tego utrzymanie wszelkich tajemnic zdradzieckiej prostytucji, jaką obarcza się dziś znerwicowany naród, znędzniały naród. Jestem pewny, że przy zmianie systemu politycznego, gdyby tamta Solidarność zaangażowałaby swoją ochronę i pieczę nad stanem majątku narodowego, w tamtym czasie Polska byłaby na poziomie średniego kraju w Europie. Ale ludzie odwrócili się od tego narodowego obowiązku, bo zawierzyli tym, których dziś nazywamy „Targowicą”! Czy ich nie można osądzić? Czy oni są „świętymi apostołami”, że dotknąć ich nawet nie można opuszkami palców?  

Podstawowy punkt sprawiedliwości:

(Jeśli jesteś winien zdeprawowania narodu, naruszenia jego cnót, winny jesteś ukarania i otrzymania najwyższego wyroku kary, bo to jest naród, w masie wiary, a ty go oszukałeś i okradłeś)! 

Ja tak rozumuję to prawo i sprawiedliwość.  

Żyję w hipokryzji 

Nie dajmy się zwariować. PiS, a w nim ci, którzy chcą obalić ponownie te układy, tę (czarno-czerwoną pajęczynę) są dla mnie jedynymi spadkobiercami prawa i sprawiedliwości. Jedno co mogę im zarzucić, to naiwność, a ta naiwność prowadzi do „Jędrusia”, do Loppera – Leppera, który okazał się „koniem trojańskim”! On jest zadowolony., zobaczcie jak się uśmiecha na boki. On z tą swoją fizjonomią, z tą żałosną dialektyką i tymi poecikami, niczym nakręcony „miś” – zabawka w sztucznej aparycji, w sztucznym chłopskim patriotyzmie gra fuszerkę, gra „dmuchawca”...

Następnym złym posunięciem było przyjęcie do rządu sędziego Kryże, (co za nazwisko)... pewnie Polak z niego aż się patrzy. Ale, ale, 30 lat temu skazał człowieka, który powiedział to co wszyscy mówili, że: „Polska nie jest  wolnym krajem!” Ja dzisiaj mówię, w dniu 29 września 2006 roku, w przeddzień moich urodzin (58) lat, że Polska nadal nie jest krajem wolnym! 

No i „Beata” Gilowska, jako Zyta z domu Koenigsztejn. No, tu same ciekawostki. A o nich pisze Robert Fuss na stronie 10 w Tygodniku „Tylko Polska” nr 29 (13.09-19.09.2006). Fragmenty: 

„Wśród aparatu sądowniczego III RP – wśród sędziów, prokuratorów, adwokatów – aż roi się od dawnej nomenklatury. Żydów i Żydówek o pezetpeerowskim i esbeckim rodowodzie, konfidentów SB, służb LWP. (...)

Na procesie Zyty Gilowskiej jest część tajna dla wtajemniczonych, gdzie ujawnia się pornografię dla dorosłych. Jest faktem, że Gilowska puszczała się z esbekami, a dziś krzyczy w sądzie, że „ubekom się wierzy”. (...) Jeśli dodać fakt, że jej mąż żydowskiego pochodzenia Giller był wcześniej w latach 70. (1971 – 78) funkcjonariuszem SB w Świdniku, potem w Krasnymsławie, Mielcu i Lublinie za coś usuniętym, że mężowie jej najbliższych przyjaciółek to wszystko SB-ecy, to widać, w jakim obracała się środowisku”. 

Zastanawiam się, czy są ubecy w ogrodach, rajskich ogrodach. Po mojemu, nie powinni tam być, bo przestraszyliby pszczoły, motyle, ptaki i poetów lirycznych. Bo jeśli są oni wszędzie, i u prawicy i u lewicy – tu to jasne, to komu wierzyć? 

Wiara jest częścią naiwności, a Polakom wiary i naiwności nie brakuje. Mogę dodać, z tym przychodzą na świat, niestety. 

29.09.2006 - Ustka  

Podobne tematy znajdziesz w dziale dla inteligentnych:  
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

WIERSZEM DO JANA PAWŁA II Zygmunt Jan Prusiński
OJCIEC KSIĘŻYCA I GWIAZD - Jan Paweł II WIELKI - Zygmunt Jan Prusiński

Zygmunt Jan Prusiński... tak trochę z jego twórczości żyjącej niespokojną codziennością...

Zygmunt Jan Prusiński... jest taki patriotyczny, nieustraszony, walczący poeta...

 Motto: Polacy to stado baranów - powiedział Adam Michnik w australijskiej telewizji -  A TO TEN, OD BARANÓW! 

 ROZTAŃCZONE  BAŁWOCHWALSTWO
Błazny i judasze
"Chłopy do roboty, towarzysze do muzeum” 

LIST OTWARTY - PONAGLENIE!  Prezydencie III RP!  POUCZENIE PREZYDENTA.  Do mediów w kraju i za granica...

LIST OTWARTY DO SENATORA STEFANA NIESIOŁOWSKIEGO
POTYCZKI W ŚWIECIE LITERACKIM NA EMIGRACJI

Podobne tematy znajdziesz w dziale dla inteligentnych:  
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe 
www.aferyprawa.com  
Redaktor Naczelny:
mgr inż.  ZDZISŁAW RACZKOWSKI

    uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: Z.Raczkowski@aferyprawa.com 
Dziękuję za przysłane teksty opinie i informacje. 

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.