Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

Antoni Ferenc - lekarz psychiatria, ordynator, alkoholik, przebiegły biegły sądowy
 - kim jest naprawdę???

Po pobycie na przymusowych wczasach, zwanych obserwacją, dzięki czemu zaobserwowałem szereg nieprawidłowości w szpitalu jarosławskim, została mi wydana "Karta szpitalna".  W tym oficjalnym dokumencie lekarz nie podał żadnej jednostki chorobowe, bo niby jaką? Co jak co, ale Raczkowski jest po prostu flegmatykiem i trudno go wyprowadzić z równowagi, dwa razy pomyśli zanim coś zrobi. Jest absolwentem AGH, menadżerem i ma więcej wiadomości niż kilku sędziów razem wziętych.   
Pół roku później jednak okazało się, że na potrzeby prokuratury została sporządzona tajna? opinia? Oczywiście, podobnie jak prokuratorzy, biegły nie jest w stanie nic udokumentować ani uzasadnić. Nie brałem udział w żadnych testach. Musiał jednak jakoś wytłumaczyć impotencję umysłową sędziów i prawników, oraz cały ten cyrk w sąd.
I tak przebiegły A. Ferenc pisze: podejrzany Zdzisław Raczkowski ujawnia zaburzenia psychotyczne mieszczące się w klinicznym obrazie zespołu paranoicznego. 
Tempore criminis w stosunku do popełnienia zarzucanego mu czynu karalnego miał on całkowicie zniesioną zdolność zrozumienia jego znaczenia, jak i pokierowania swoim postępowaniem, a więc zachodzi przesłanki artykułu 31
§1kk. - nie wiem, z jakiej opinii to zdanie skopiował, ale dalej mamy jeszcze ciekawiej cyt: W aktualnym stanie zdrowia badany nie wymaga bezwzględnego leczenia i pobytu w szpitalu psychiatrycznym w oparciu o przesłanki z artykułu 94kk. W aktualnym stanie zdrowia badany może brać udział w postępowaniu procesowym, stawać przed sądem, składać stosowne wyjaśnienia.

I tak naprawdę, to cała opinia. Biegły w żaden sposób nie uzasadnia swojej opinii, a od tego właśnie jest i tego wymaga PRAWO. Każdy myślący zauważy, że jest w opinii jest brak logiki - mamy przykład typowego mataczenie [może majaczenie?] biegłego. Jeżeli chory, to powinien się przecież leczyć, jeżeli nie ma potrzeby leczenia to...? - dochodzi do dziwnych sprzeczności - może składać zeznania przed sadem, a więc jednak nie chory. Ktoś tu jednak jest chory, jak nie Raczkowski to kto?
Jasne, że przyjazd do szpitala prokuratora J. Złotko "wpłynął" na wystawienie specjalnej opinii na potrzeby prokuratury. Inaczej po co by przyjeżdżał? Normalnie tego się nie robi. Jasne że lekarz A. Ferenc złamał nie tylko etykę lekarską, ale popełnił przestępstwo potwierdzenia nieprawdy. Kiedy wreszcie skorumpowane organy [nie]sprawiedliwości uznają te fakty? 
Zawiadomienie o przestępstwie psychiatrów posłałem do Prokuratury Apelacyjnej w Rzeszowie

  Na podstawie tej "niby" opinii chora prokuratura strzyżowska umorzyła bezprawnie prowadzone przeciwko mnie śledztwo z dniem 30.07.03r. Czy w końcu Sądy podejmą czynności proceduralne naprawy wyrządzonych mnie szkód? Ja nie wierzę w "samouleczenie" się organów sprawiedliwości, tak ze dalej będę pisał i walczył o swoje dobra. Jasne, że terror rodzi terror...
Mam świstek, ze jestem jedyny normalny. Teraz oczekuje podobnych zaświadczeń od sędziów, i prokuratorów zgodnie z zalecenie Ministerstra Sprawiedliwości. Dopóki nie udowodnią pełni swoich władz umysłowych nie mogą sprawować tak odpowiedzialnych funkcji. Polecam Szpital Psychiatryczny w Jarosławiu...
  

 I tym samym przechodzimy do meritum - publikacji na temat warunków jakie powinna spełniać opinia lekarska dla sądu, kulisy i przykłady mataczenia biegłych i ich wpadki, wyjaśnienie faktów - przebiegłych biegłych, matactwach z rentami biegłego lekarza psychiatry Antoniego Ferenca z Jarosławia i na koniec raportu:  "siedem grzechów głównych organów sprawiedliwości"
Koszty tych przekrętów ponosi całe społeczeństwo. To wyjaśnia, dlaczego służba zdrowia jest niedofinansowana...

tym samym dochodzimy do setna sprawy, czyli  "Raportu o stanie sądownictwa polskiego", ale to tylko dla osób myślących, a więc nie dla prawników.

www.aferyprawa.com - Niezależne Wydawnictwo Internetowe "AFERY KORUPCJA BEZPRAWIE" Ogólnopolskiego Ruchu Praw Obywatelskich i Walki z Korupcją.
prowadzi: (-)  ZDZISŁAW RACZKOWSKI.
Dziękuję za przysłane opinie i informacje. 
    uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: Z.Raczkowski@aferyprawa.com 

WSZYSTKICH SĘDZIÓW INFORMUJĘ ŻE PROWADZENIE STRON PUBLICYSTYCZNYCH
JEST W ZGODZIE z  Art. 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ 
1 - Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 
2 - Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.
ponadto Art. 31.3
Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądź dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.