Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA OSZUSTWA PIOTR CISEK - JESZCZE psychiatra i ordynator W SPECJALISTYCZNY PSYCHIATRYCZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W JAROSŁAWIU a może obóz koncentracujny gdzie eksperymentuje się lekarstwa na zdrowiu pacjentów i zabija się?

Specjalistyczny Psychiatryczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Jarosławiu obozem koncentracyjnym? Eksperymenty na pacjentach prowadzone przez psychiatrę Piotra Ciska?

Nasza Redakcja dostała kolejny zestaw dokumentów prokuratorsko - sądowo - psychiatrycznych z których wynika typowo stalinowska droga zniszczenia człowieka walczącego o swoje dobra przez niedouczonych i niedoświadczonych (czyt. skorumpowanych) urzędników władzy podkarpackich sądów i współpracujących z nimi biegłych psychiatrów.

Bohaterem jest Bronisław Szerszeń, pracowity 72- letni rolnik który jeszcze końcem czerwca 2007r. potrafił świetnie gospodarzyć hodując konie, krowy, kilkanaście świń, uprawiając kilkanaście hektarów pola i lasu, który otrzymał dotacje unijne za wzorowe gospodarowanie.

Dzisiaj, tj. wrzesień 2007r ten rolnik, który zdrowy "zaleceniem władz" został przymusowo doprowadzony na leczenie do psychiatrycznego obozu koncentracyjnego jakim jest szpital psychiatryczny w Jarosławiu po 2 miesiącach jest już tylko "rośliną". Eksperymentujący na jego zdrowiu ordynator Piotr Cisek środkami psychotropowymi doprowadził tego odpornego i zaprawionego do walki człowieka - który o własnych nogach przyszedł do szpitala - że aktualnie leży w pampersach, prawie nieprzytomny, przywiązany do łóżka, majaczący...
To ma być leczenie czy zabijanie pacjentów przez niewątpliwie chorego psychicznie ordynatora Piotra Ciska?

Przerażona efektem "szpitalnego leczenia" rodzina Bronisława zwróciła się do Redakcji AP o pomoc. Pojechaliśmy do Jarosławia ustalić fakty.

Stan pacjenta o tyle się poprawił, że znikło zsinienie warg, ślina mu nie cieknie z ust, niemniej nie można z nim sensownie się porozumieć, już nie pyta się o swoje gospodarstwo, nie potrafi samodzielnie chodzić... Wyraźnie zastosowane psychotropy zlasowały mózg tego do niedawna energicznego i zapracowanego rolnika.
Udajemy się do ordynatora którym jest Piotr Cisek. Nie za bardzo chce z nami rozmawiać, nie chce udzielić rodzinie informacji o tym "niby leczeniu", na stawiane zarzuty niefachowości stwierdza, że lekarz może popełniać błędy, zastosować nie te lekarstwa, nie tą metodę leczenia, że widzi poharatany mózg Bronisława i nie musi robić badań tomograficznych, ponieważ takie badania nic (jemu?) nie pokażą. Szkoda że swojego mózgu i upośledzenia umysłowego nie widzi. Już z tej wypowiedzi, (która została nagrana), po tym jak potraktował olewająco rodzinę, wyraźnie widać i słychać że ordynator Cisek jest nieuleczalnie chory psychicznie, że cierpi co najmniej na początkowe stadium alzeimera (nic nie wie o pacjencie), że to typowy niedouczony cham, a nie lekarz psychiatra i że nie powinien pełnić tak odpowiedzialnej funkcji dyrektorskiej, a wprost przeciwnie, powinien być zabezpieczony kaftanem i leczony psychiatrycznie na swoim oddziale tymi samymi psychotropami które zastosował Bronisławowi. Byłoby jednego skorumpowanego gnoja mniej.

O przestępstwie ordynatora Ciska zawiadomimy prokuraturę i Zarząd Sekcji Psychiatrii Sądowej celem pozbawienia go możliwości zabijania kolejnych ludzi.

Dokumentujemy jak doszło do tej tragedii.

Spory trwają już ponad 10 lat, co dowodzi niekompetencji (korupcji?) urzędników sądowych i funkcjonariuszy prokuratury przede wszystkim z Dębicy.
Istotną rolę w matactwie sądowo - prokuratorskim mają niedoświadczeni asesorzy tych urzędów władzy, ponieważ na tych niedoświadczonych pracowników zwalono orzekanie w sprawach Bronisława Szerszenia. Bez wątpienia ta sprawa będzie dowodem w naszej kampanii o niekompetencji i niekonstytucyjności orzeczeń asesorskich, którzy wskutek swej głupoty i braku wiedzy doprowadzają do wielu rodzinnych tragedii.

Jak zwykle na wsi, spór zaczął się o "miedze". W takich sporach sąsiedzkich padają wzajemne ostre słowa, jednak regułą jest, że ci co głośno mówią, nie realizują swoich gróźb. Proste, przestępcy nie chwalą się, tylko działają o czym powinni sobie zdawać sprawę prokuratorzy, ale jak widać nie w Debicy, gdzie u urzędników wyraźnie widać braki logicznego i zgodnego z prawem postepowania.
Oprócz wzajemnego zaorywania miedzy, kopania rowów na drodze, dziecinnych zagrywek w stylu wypuszczania zwierząt w szkody, głównym powodem był wniosek sąsiadów o "drogę konieczną", która miałaby podzielić pole Bronisława, celem skrócenia dojazdu do pól sąsiadów, którzy dojeżdżali okrężną drogą od pokoleń i nikt z tego nie robił tragedii. Zwykle tego typu wnioski przez sądy są odrzucane - jeżeli jest tylko możliwy dostęp do działki z innej strony, to nie można wymuszać "służebności drogi" tłumacząc się że będzie krótszy dojazd. Jednak łatwo przekupić niedouczonego asesora na Podkarpaciu jak się ma dojścia rodzinne, a tak wiele razy było w tej sprawie co dokumentujemy.

Bronisław Szerszeń walcząc samotnie o swoje dobra stał się upierdliwy dla skorumpowanych urzędników władzy. Stalinowski "numer na wariata" pozwala pozbyć się takiego człowieka walczącego o swoje prawa i swoje dobra. Tak więc Pan Bronisław został skierowany na badania psychiatryczne. To że na takie badania nie zostały skierowane osoby drugiej strony sporu, które wcześniej leczyły się psychiatrycznie, jest jednoznacznym dowodem skorumpowania funkcjonariuszy prowadzących tą sprawę. Ponieważ papier przyjmuje każdy kit, a biegli psychiatrzy działają na zlecenie prokuratora który znowu kryje ich przekręty, wiele niewinnych osób zostaje poszkodowanych przez nieuczciwych urzędników władzy.

Od 1998r Bronisław Szerszeń jest co najmniej raz w roku badany psychiatrycznie, co bez wątpienia dowodzi debilności asesorów prokuratury i sądu, jak też nieetyki lekarzy psychiatrów, którzy przepisując te same brednie zarabiając sporą kasę wypracowywaną przez pracujących podatników.
W tego typu rozmowach z psychiatrami istotne jest, żeby nie mówić o faktach korupcji urzędników sądowych i oczywiście niedouczonych lekarzach psychiatrycznych - od razu dostaje się osobowość paranoiczną. I nie jest istotne, że paranoiczną osobowością cechuje się większość naszych posłów, zaczynając od Tuska, Niesiołowskiego, Gronkiewicz-Waltz, Kurskiego, a kończąc oczywiście na Kaczyńskich i ministrze sprawiedliwości Ziobrze. Wszyscy oni walczą o swoje wpływy oskarżając i pomawiając się wzajemnie. Z tych faktów wynika, że to bardzo pożądana osobowość dla polityka. :-)
Kiedyś na posiedzeniu sądowym zapytałem się biegłego psychiatrę jaką on ma osobowość - w końcu każda osoba musi mieć swoją osobowość - tym różni się np. od owada. Nie potrafił odpowiedzieć co dowodzi, że ta cała psychiatria to pseudo nauka w dalszym ciągu bazująca na średniowiecznej astrologii i z prawdziwą logiczną nauką niewiele ma wspólnego.

Jak wygląda taka powielana opinia w wykonaniu psychiatrów Jacka Musiała z Morawicy, Waldemara Edera i psychologa Stanisława Morusiewicza z Kielc z lipca 2000r pokazujemy poniżej. Jedno jest pewne. W opinii opisując stan psychiczny biegli napisali: orientacja pełna, wypowiedzi drobiazgowe, żywa reakcja, bez omanów, kontakt słowny łatwy itd. Biegli wyraźnie precyzują, że pacjent przezywa silne poczucie krzywdy, poniżenia i braku zrozumienia. A niby jak ma się czuć osoba zaszczuta, wielokrotnie pobita przez sąsiadów a nawet policjantów?

debica_opinia13.07.00s1.gif (37128 bytes) debica_opinia13.07.00s2.gif (37450 bytes) debica_opinia13.07.00s3.gif (39850 bytes) debica_opinia13.07.00s4.gif (25810 bytes)

Poniżej postanowienie umorzenia dochodzenia Anny Habało - wyraźnie upośledzonej blond asesor z Prokuratury Rejonowej w Dębicy - redakcja nie posiada opinii psychiatrycznej czy taka osoba może sprawować tak odpowiedzialną funkcję.
O upośledzeniu umysłowym prowadzącej asesor A. Habały dowodzą fakty, że w sprawach karnych zgłoszonych przez niewątpliwie poszkodowanego Bronisława Szerszenia nic nie zrobiła, ponieważ biegli wystawili mu w opinii właśnie osobowość paranoiczną, a ona sama nie jest w stanie umysłowej zinterpretować najprostszych faktów. Tym samym jak wynika z postanowienia niedouczonej asesor (a dzisiaj pewno prokurator) Anny Habały - tego człowieka można zgnoić, pobić, okraść, bezpodstawnie oskarżyć, pomimo że to on wypracowuje dochód na wypłaty podobnych głupiutkich blondynek w prokuraturach i sądach.

debica_prok.habalo.umorz.s1.gif (41884 bytes) debica_prok.habalo.umorz.s2.gif (36587 bytes) debica_prok.habalo.umorz.s3.gif (32244 bytes)

To postanowienie jest o tyle istotne, że ciągnie się jak smród z sądowego chlewu w następnych latach za poszkodowanym Bronisławem Szerszeniem.

Logiczne, że takie postępowanie osób odpowiedzialnych za przestrzeganie prawa zaostrza konflikt w efekcie którego B. Szerszen jest stale pomawiany i szykanowany przez sąsiedzką zorganizowaną grupę przestępcą oraz prześladowany przez chorą władzę która nie widzi innego sposobu jak co pół roku odrywać go od pracy na roli i badać psychiatrycznie, zamiast zrobić normalne posiedzenie sądowe. Przykładowe opinie z 2003r psychiatry Maksymiliana Stęga z Dębicy.

debica_opinia28.03.03s1.gif (31292 bytes) debica_opinia28.03.03s2.gif (23844 bytes)

Bronisław Szerszeń jest stale prowokowany przez sąsiadów. Kolejny raz zostaje pobity, zostaje spalony jego stary dom, a jednak asesor dębicki Tomasz Zwierzak umarza sprawę, ponieważ przy swojej miernocie umysłowej (ewentualnie jak sam woli to może być to efekt skorumpowania), nie jest w stanie znaleźć znanych wszystkim sprawców. To nie są urojenia, ale fakty. Jednak cierpiący na urojenia niedouczony czy skorumpowany prokurator Jacek Żak z Dębicy stronniczo zawiadomienia poszkodowanego olewa.

debica_prok.zak.umorz.s1.gif (22074 bytes) debica_prok.zak.umorz.s2.gif (22450 bytes)

Tymczasem niedouczuny, ale już w układach asesor Piotr Kraus wysyła kolejny raz jego, a nie jego prześladowców na badania psychiatryczne. Mamy typowy przykłady debilizmu prokuratorskiego w sprawie gróźb karalnych. Żaden prokurator nawet nie starał się i nie potrafił udowodnić (a tego wymaga PRAWO) jak ten 72 letni staruszek, rolnik ma unicestwić 5 dużo młodszych od siebie w sile wieku osób działających w dodatku zorganizowanie. A takie oskarżenie z art.190, czy 216 kk do tego go zobowiązuje, inaczej mamy tylko słowa które uleciały w powietrze. Proste, nie można kogoś zabić pistoletem jak się nie posiada broni. Żeby groźba była wiarygodna, policja powinna znaleźć broń u grożącego. Czy to nie dowód, że asesorowie powinni być wycofani z orzekania?
Przez ponad 10 lat kłótni Bronisław Szerszeń nikomu nie zrobił krzywdy, za to jego wielokrotnie pobito, zrobiono szereg szkód materialnych. Brak z urzędu reakcji prokuratorów podkarpackich dowodzi jak bardzo skorumpowana jest ta mafijna klika.

Kolejny raz próbuje obrony Bronisław starając się psychologowi naświetlić swoje problemy, opowiedzieć jak bardzo jest poszkodowany - i kolejna opinia wydana w 2005r przez psycholog Urszulę Sułewską - Wałęga. Psycholog stwierdza, że cyt: Na pytania odpowiada na temat, szybko, bez trudności w ich rozumieniu. Zakres posiadanej wiedzy ogólnej i praktycznej oraz zasób słownictwa dostatecznie dostosowany do poziomu wiekowego i posiadanego wykształcenia. Nie jest upośledzony umysłowo, zaś poziom jego obecnego funkcjonowania intelektualnego nie odbiega w sposób zasadniczy od przeciętnego.
Bezsprzecznie ta opinia nie upoważnia do dalszego prześladowania Bronisława przez władze i nijak ma się do twierdzenia upośledzonego umysłowo psychiatry Piotra Ciska.

debica_opinia21.04.05s1.gif (36625 bytes) debica_opinia21.04.05s2.gif (38480 bytes)

Jednak pomimo tej korzystnej dla Bronisława opinii biegłych kolejna głupiutka asesor Katarzyna Radzik z SR w Dębicy pod naciskiem zorganizowanej sąsiedzkiej grupy przestępczej (z układami sądowymi?) postanawia w 2005r umieścić Bronisława Szerszenia dożywotnio w zamkniętym szpitalu psychiatrycznym - tym samym skazując go "za niewinność" na śmierć. Niestety brak wiedzy i doświadczenia młodziutkich asesorów powoduje że w ich orzeczeniach często mamy dowody głupoty. Dlatego sędzią powinien być człowiek doświadczony i z praktyka, czyli co najmniej po czterdziestce, który przechodząc kolejne etapy awansów wykaże przez lata pracy swą wiedzę i nabierze doświadczenia życiowego.

debica_radzik.post.s1.gif (15525 bytes) debica_radzik.post.s2.gif (19621 bytes) debica_radzik.post.s3.gif (20980 bytes) debica_radzik.post.s4.gif (30941 bytes) debica_radzik.post.s5.gif (8079 bytes)

Dowodem skorumpowania funkcjonariuszy prokuratury i sądu w Dębicy jest fakt, że sąd rzeszowski uchyla nieproceduralne postanowienie głupiej asesorki Katarzyny Radzik.

debica_so.rzesz.post.uchylenie2005.s1.gif (12133 bytes) debica_so.rzesz.post.uchylenie2005.s2.gif (20788 bytes) debica_so.rzesz.post.uchylenie2005.s3.gif (15405 bytes)

Zarzuty niekompetencji dębickich asesorów prokuratury kwestionują też prokuratorzy okręgowi z Tarnowa.

debica_prok.okr.zapala.wznow.s1.gif (32084 bytes) debica_prok.okr.zapala.wznow.s2.gif (23556 bytes)

Co z tego, że sprawa wraca do ponownego rozpatrzenia i "zakupieni" dębiccy funkcjonariusze prokuratury oraz sądu dalej ją rozpatrują. Bez wątpienia maksymalnie wkurwia ich prawda i zarzuty stawiane urzędnikom które w piśmie do Ministerstwa wnosi Bronisław Szerszeń. Zarzuca nieuczciwość sędziom, naruszanie obowiązującego prawa, nie rozpatrywanie jego dowodów, dyspozycyjność i układy. Zwraca się o skontrolowanie przez wyższych urzędników procedury sądowej. Swoją historię porównuje do fraszki Marii Konopnickiej - szło się do sądu na Pana a tam zasiadał Pan....

debica_szerszen.ministerstwo_sad2004s1.gif (32438 bytes) debica_szerszen.ministerstwo_sad2004s2.gif (19256 bytes)

Jeszcze w opinii wydanej w 2006r przez psychiatrów: Romuald Radziewicz, Henryk Marjas z Rzeszowa i psychologa Mieczysława Ryga, dalej nie widzą potrzeby umieszczenia Bronisława w zamkniętym zakładzie psychiatrycznym, nie widzą w nim groźnego przestępcy i uważają, że jego stan zdrowia psychicznego pozwala mu na uczestniczenie w postępowaniach sądowych.

debica_opinia04.04.06s4.gif (32801 bytes) debica_opinia04.04.06s5.gif (33274 bytes) debica_opinia04.04.06s6.gif (15520 bytes)

Bronisław Szerszeń musiał pogodzić się z faktem, że nie da rady tej mafii. Jedno z ostatnich pismo które napisał, to prośba o zajęcie się jego inwentarzem. O jego stanowczym charakterze, dobrym zdrowiu psychicznym i chęci walki o swoje do końca świadczy ostatnie odręczne pismo skierowane do SR w Dębicy o wydanie mu brakującego dokumentu...

debica_szerszen.prezes.osw.s1.gif (24359 bytes) debica_szerszen.prezes.osw.s2.gif (11683 bytes)

Na nic to wszystko się zdało. 28 czerwca psy policyjne w ilości 7 sztuk wtargnęli na posesje Bronisława Szerszenia. Akurat doił krowy. Zaskoczonego staruszka wrzucono w gnój i skuto jak największego przestępcę. Jego córkę która spróbowała robić zdjęcia z tego napadu też poturbowano, zabrano aparat kliszę wyrwano i wyrzucono.

Do szpitala przywieziono go zakutego, ale zdrowego jak wynika z ostatnich opinii i przede wszystkim "na chodzie". Tam powoli systematycznie jest zabijany eksperymentalnymi środkami i metodami przez niedouczonego ordynatora Piotra Ciska. Dzisiaj z tego walczącego o swoje prawa człowieka - rolnika, psychopata Cisek podający się za psychiatrę zrobił z niego "roślinę"... My potraktowaliśmy go tak samo. - w przyrodzie musi być "na zero". Przypuszczalnie za popełnione przestępstwa Cisek niedługo straci swoje stanowisko, podobnie jak opisany przez nas jego kolega ordynator Antoni Ferenc, czy poprzedni dyrektor szpitala S. Adamik. Dobrze wiemy gdzie interweniować i kogo poinformować o tych oszustwach lekarzy.

Gwarantujemy, że za popełnione błędy lekarskie i doprowadzenie do znacznego pogorszenia się stanu zdrowia pacjenta jarosławski szpital będzie oskarżony.

Jeżeli Panu Bronisławowi Szerszeniowi stanie się dalsza krzywda to na pewno oskarżymy Ciska o błędy w sztuce medycznej, a nawet o próbę zabójstwa pacjenta. Szpital może też spodziewać się kontroli niezależnego międzynarodowego ośrodka który skontroluje czy nie było tam więcej przypadków zabójstw pacjentów.

Kto skończy tą przestępczą działalność mafijnych układów psychiatryczno - sądowo - prokuratorskich?
Na pewno jeden Ziobro to dużo za mało....

REDAKCJA AFERY PRAWA BĘDZIE MU POMAGAŁA.

Linki do stron o podobnej tematyce:

PROKURATOR ADAM SAWICKI SKAZUJE BEZ WYROKU CHORĄ STARUSZKĘ NA CIĘŻKIE WIĘZIENIE - z cyklu patologiczne organy wymiaru (nie)sprawiedliwości.

Psychiatryczne przekręty skorumpowanych lekarzy i prokuratorów. Bandytom, złodziejom, wszelkim aferzystom (prze)biegli lekarze psychiatrzy wypisują chorobę psychiczną żeby nie trafiał za kratki i swobodnie korzystali z ukradzionej kasy

Biegli sądowi są jedną z najbardziej skorumpowanych grup - w polskich sądach kwitnie korupcja - raport Transparency International.

Rola biegłego psychiatry w procesie cywilnym i karnym.

Antoni Ferenc - żydowski lekarz psychiatria?, ordynator szpitala w Jarosławiu, alkoholik?, biegły sądowy?, ukrywający się przed PRAWEM? - kim naprawdę jest???

Stanisław ADAMIK - kolejny schizofreniczny lekarz psychiatra z Jarosławia?

Goczyński - sędziowie idioci wysyłają zdrowych ludzi do psychiatryka

Starzychowicz - kolejny dowód skorumpowania sędziego krośnieńskiego czy choroba umysłowa? - z cyklu patologie polskiego sądownictwa.

MAFIA W TOGACH - PROCEDURA KARNA PO POLSKU - wspomnienia z pobytu w więzieniu Andrzeja Kursa. Jak zostaje się sędzią w Polsce, biegli i inne psy sądowe, prawda o więzieniach i aresztantach.

Psychiatryczne przekręty pseudo-biegłych udających lekarzy - aktualny stale uzupełniany cykl przedstawiający typowych schizofreników, decydujących o zdrowiu i majątkach ludzi, którzy bez wiedzy za to za kasę wydają opinie

Psychiatra toruński Piotra Melnyczok, eksperymentator, ALKOHOLIK, NARKOMAN, CHORY, PSYCHICZNIE I FIZYCZNIE ZNĘCAJĄCY SIĘ NAD WŁASNĄ RODZINĄ - z cyklu patologie sądowe.

Lekarze strajkują, bo rząd ściga ich za łapówki ?

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
Stowarzyszenia Ochrony Praw Obywatelskich
Zespół redakcyjny: Zdzisław Raczkowski, Witold Ligezowski, Małgorzata Madziar, Krzysztof Maciąg, Zygfryd Wilk, Bogdan Goczyński, Zygmunt Jan Prusiński oraz wielu sympatyków SOPO

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~ama34
06-08-2012 / 18:53
Cisek to skorumpowany gnój,myśli że wszystko wie najlepiej a tak naprawdę to zwykły imbecyl,kawał gnoja,powinien się leczyć na wrodzony kretynizm,w dodatku w tym szpitalu ma pod ręką te dwie umysłowo upośledzone: Blok i Kontek-Olejarke.A co do Ferenca to pamiętam jak za łapówki od mojej starej ten bandyta chciał mnie wykończyć zastrzykami z Taxilanu ,przez tego degenerata umysłowego Ferenca leżałem całymi dniami nieprzytomny w łóżku.
~smutna żona
23-07-2012 / 02:21
cześc 3 bardzo przykro mi się zrobiło kiedy przeczytałam list Pana Szerszenia aby zabezpieczyc jego zwierzęta,pole,uprawy,las....Działam w Towarzystwie Opieki Nad Zwierzętami i bardzo mnie ciekawi co stało się z inwentarzem i z całą resztą...Skandaliczne ale z mężem dzieje się podobnie.Na dworcu PKP w Dębicy czekając na pociąg poznaliśmy starszego mężczyznę po kilkunastu operacjach-wstawiane steny,zastawki itp.także z zarzutem znęcania gdzie w tle toczą się sprawy majątkowe,on kontra była żona i jej rodzina.Tak samo nagrywany na kamerę, prowokowany w domu gdzie wspólnie mieszkają...Wobec tego nachodzi mnie dziwna refleksja, że na podkarpaciu jacyś dziarscy i niezłomni inwalidzi mieszkają...Prokuratura ma peeełne ręce .... roboty...
~smutna żona
23-07-2012 / 02:08
częśc 2 dodam, że kiedy mąż napisał skargę na Policję prokuratura powołała "biegłego" psychiatrę jaki bez przebadania stwierdził u męża urojenia prześladowcze i ksobne.Najśmieszniejsze, że mój mąż a także i ja faktycznie stale jesteśmy nagrywani przez Oskarżycielkę na kamerę,dyktafon i aparat-podobnie jak zgłosiła to w Sądzie Rodzinnym Kurator,którą także nękano.Dalej - wobec męza znajomy tej kobiety a mój były partner-groził popełnieniem zabójstwa co też nagrałam (nagranie chętnie udostępnię w celach dziennikarskich-jest b.drastyczne)i swobodnie pojawia się na posesji gdzie mieszka mąż w nie-swoim już domu.Ja od 1,5 roku dojeżdżam do męża 2 razy w tyg.50km bo nie chce mnie zamledowac ta kobieta podczas gdy zameldowała konkubenta z dzieckiem.Doświadczamy horroru na codzień,Policja mataczy i poświadcza nieprawdę więc komu zgłaszac ?Mąż przepisał majątek a w kuchni ma stół i 1 krzesło.Ta kobieta ma prawomocny wyrok za podrobienie umów kupna - sprzedaży 2 aut męża i pomimo tego dalej stoją na nią,jedno zdążyła sprzedac...Sytuacja męża to STUDIUM OBŁĘDU I PATOLOGI ...
~smutna żona
23-07-2012 / 01:54
To niesamowite,ale P.Tomasz Zwierzyk postawił mojemu - obecnie 74-letniemu mężowi zarzut znęcania się nad 40 letnią kobietą jakiej w dożywociu przepisał majątek.W obawie o tenze dobytek:dom,lokal weselny,sklep,basen,ziemia- gdy mąż chcial rozwiązac dozywocie ona podstawiła świadków i złożyła doniesienie.W okresie objętym zarzutem mąż doznał 2 udaru mózgowego,leżał w szpitalu.Od lat jest na rencie,ma niedowład prawostronny i niedoczulicę kończyn,cukrzycę od 17 lat,nadciśnienie,dusznicę bolesną,wrzody,5-krtonie powiekszoną tarczycę.W postępowaniu porzygotowawczym Policjant sam układał protokoły po czym je skopiował.Sąd I instancji w ogóle je oddalił z materiału dowodowego,uznał że świadkowie i Oskarżycielka kłamali i składali fałszywe zeznania.Uniewinniono męża.Sąd na rozprawie Apelacyjnej Oskarżycielki poza 1 argumentem formalnym uznał Apelację za bezzasadną.Przyszło jednak UZASADNIENIE wyroku i nagle się okazało, że cała Apelacja uznana.Mąż musi jako oskarżony stawiac się w te upały w Sądzie w Dębicy oddalonym o 40km od miejsca zamieszkania.Dodam, że mąż otrzymał już wyrok za groźby pomimo, że w aktach zalega stenogram jak ta sama Oskarżycielka namawia świadków,wulgarnie męża określa,precyzuje plany "zamknięcia w najgorszym k...psychiatryku z najgorszymi k... świarami". W tym samym czasie odbywają się rozprawy gdzie oskarżonym o pobicia mojego męża jest jej konkubent gdzie ma jeden nieprawomocny wyrok.Zachowanie Prokuratury I SR w Dębicy wobec męża jest skandaliczne.Wszytskie pobicia Prokurator traktował jako prytwatnoskargowe,doniesienia b.Kurator o znęcaniu nad mężem koledzy tej kobiety Policjanci umorzyli.Na posesji ta kobieta prowadzi Lokal Weselny,sklep oraz handel obwoźny.W Skarbówce wykazuje straty wiec zagadka= gdzie trafiają pieniądze??? ps.na posesji dopuszczono do śmierci ok.85 zwierząt i wszystko umarzano-jestem z TOZ i tak poznałam męża.Ujawnienie skandalu zbliża się wielkimi krokami....a wszystko takie jakieś znajome w tych artykułach....
~Danuta
30-12-2011 / 04:17
Chciałabym o ile można powiadomic was o naruszeniu moich praw,a także dokonaniu wielu przestępstw przez wielu lekarzy w tym psychiatrów w poprzez poświadczanie nieprawdy zacieraniu śladów przestępstw ,pozbawienie wolności ,znęcanie itp -są to min. Wojciech Gieryński-Nowy Targ (-Anglia) Marzanna Konarska- Kraków,Anna Pawłowska Zdanowska -Zakopane, Maciej Brynarski Nowy Targ ,KInga Zoła -Kraków,Natalia LukutsNowy Targ ,Marta Zając Majewska Biały Dunajec.przy i za poplecznictwem Sądu i na jego użytek szczególnie dla Sądu Zakopane a ściślej mówiąc dla Sędzi T. Adamczewskiej w sprawie sygn.akt IC 206/05 oraz INs 493/05 .
~łukasz
18-12-2010 / 12:38
Jeśli chodzi o nadużycia władzy w pseudo szpitalu w Jarosławiu,to mogę parę przykładów podac jak traktowani są pacjenci.Ja np. w dzień przyjazdu bez przyczyny zostałem duszony i w wiązywany w tzw .pasy,w których leżałem z 5 dni,ale to dopiero początek,bo bywały przypadki gdzie na oczach personelu byłem atakowany przez osobę która jest pacjentem recydywistą ,więc uniosłem się krzykiem co jest ,ślepi jesteście czego nie pomożecie.Inną sprawą jest ignorowanie ludzi którzy mają problemy z poruszaniem.Inną sporawą jest zwykłe parzenie cherbaty czy kawy ,które można tylko dwa razy wykonac.Inną sprawą jest odmowa przyjęcia leku,tudzież pacjent jest związywany w pasy i dostaje nasiłe zastrzyk.Choc proszą o pomoc w przedostaniu się np. do toalety,to zazwyczaj nie robi tego personel ,chociaż za to między innymi im płacą ,a pomoc ów otrzymują od pacjentów, a personel siedzi i popija kawkę,którym jest częstym zajęciem w pracy do późnego wieczora jak i umilania sobie czasu filmami porno na służbie nocnej.Wiele rzeczy umkło mi uwadze ale jeśli ktoś nie jest ubezwłasnowolniony to wydaje mi się ,że w tym wypadku powinienem byc wypisany z oddziału, ale mimo wielu próśb ,spędziłem wtym obskurnym po asustriackim lochu z 3miesiące,bez tel kom.,no bo jakbym go mógł legalnie posiadac to nagrał bym pare niegodziwości i zobaczyły by te bydlaki jak wygląda ich praca z obiektywu w sądzie.Teraz już pewnie kończą się prace na oddziale gdzie byłem,także pewnie jest przynajmniej przyjemniej patrząc ze strony estetycznej,a i chciałbym dopowiedziec jak to jest że pacjenci mają wykonywac czynnosci personelu,np.mycie podłogi po śniadaniu obiedzie i kolacji,absurd.!!!!!To za co im płacą.Szkoda że to już musztarda po obiedzie ale nie jeden pacjent podpisał by się pod moim spojrzeniem.Dodam tylko dla potencjalnych pacjentów TEN SZPITAL TO DNO.NIE WYLECZĄ WAS TAM NAPEWNO.NABIJECIE IM TYLKO KASE A W ZAMIAN PRZEZYJECIE CHORROR.
~Andrzej
23-09-2010 / 00:00
IAAPA Sekcja Polska Międzynarodowe Stowarzyszenie Przeciwko Przemocy Psychiatrycznej prosi o zgłaszanie nadużyć w psychiatrii; szczegóły na: www.anty-psychiatria.info/cms/pages/zglos-naduzycie-w-psychiatrii.ph