Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA REDAGUJE RACZKOWSKI ZDZISŁAW SĄD APELACYJNY W KRAKOWIE TOMASZ DULSKI PROKURATOR ARTUR BARTOSZEWICZ

Bartoszewicz- witam, to ja prokurator z IQ poniżej przeciętnej z miernej jak każda inna Prokuratury Rejonowej w Gorlicach :-)

W dniu02.10.2006r. z Sądu Apelacyjnego w Krakowie Sędzia Tomasz Duski przesłał zawiadomienie o przestępstwie popełnionym przez Sebastiana K. i jego kochankę Joannę do Prokuratury Rejonowej w Gorlicach.
I tu wkracza do akcji inteligentny( tak myślałem ale się myliłem) Prokurator Artur Bartoszewicz który:
Najpierw żąda uzupełnienia zawiadomienia o przestępstwie więc dostaje co chce ,ale po łacinie i biedak z brakami edukacyjnymi( nie uważał na studiach) więc pismo to przerosło jego możliwości - vide załącznik pismo z dnia 11.10. 2006r. (1)

Następnie Artur Bartoszewicz długo i namiętnie myśli i dzwoni po kolegach, nawet do Ministerstwa Sprawiedliwości, żeby się poradzić mądrzejszych od siebie co z tą śmierdzącą rybą jaką ma w szafie zrobić. Dochodzi do wniosku po nocnych horrorach i mękach ze cyt… prokurator nie może się domyśleć… i w swej głupocie... na mocy tego genialnego wniosku okupionego 30 dniowym nieróbstwem, oczywiście za które my podatnicy zapłaciliśmy Bartoszewicz postanowił zerznąć i to nie z lexa, (ponieważ to przerasta jego i 90%sedziów umiejętności intelektualne), ale z jakiegoś starego brudnopisu pisemko pt. Postanowienie o odmowie wszczęcia śledztwa..

Ten nierób nawet nie pousuwał informacji dodatkowych takich jak niepotrzebne skreślić (-oj biedaczysko co by było gdyby wzorku nie miał)- załącznik Postanowienie Artura Bartoszewicza z dnia 24.10.2006r. (2)

I tak ten „bossski” prokuratorek cienko piszczący, przeświadczony w swej głupocie funkcjonariuszy władzy odmawia wszczęcia śledztwa, złożonego jego zdaniem „vide odmowa wszczęcia śledztwa” przeciw sędziom, prokuratorom i adwokatowi oraz przeciw Sebastianowi K. i jego kochance -jak on się tego domyślił? – wiadomo myślała nad tym jedna mafia w togach.

Ad rem aby wyprostować to co namącił jak przypuszczam o niskim IQ prokurator Bartoszewicz trzeba zacząć od początku po pierwsze:

· To zawiadomienie o przestępstwie tylko dotyczy i tyczyło się Sebastiana K. i jego kochanki, a prokurator Bartoszewicz nie świadomie rozszerza je na nieokreślony krąg osób nie mając formalnego pisma w którym takie zawiadomienie dokonuje jemu przed nos prokuratorski.

· Formalne pismo oczywiście działa z ramienia Ministra Sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro i zobaczymy czy skorumpowani zmową zle pojętej solidarności zawodowej sędziowie i prokuratorzy odważą się mataczyć dalej w tej sprawie ( a może po tylu latach chyli się zwycięstwa szala kiedy niema gdzie s.. uciekać)

· W dniu 28.12. 2006r. jestem wzywany do Prokuratury Okręgowej w Nowym Sączu w dwu sprawach, które jak wspomniałem zostały przesłane z Ministerstwa Sprawiedliwości do Nowego Sącza celem procedowania .

· Niestety skończyło się odpowiadanie Specjalisty Krzysztofa Mycki, że sędziowie są nie zawiśli i mogą spartaczyć każde postępowanie i w ten sposób robić gnój w życiu ludziom- znajdę chwilę czasu to upomnę się i o specjalistę Krzysztofa Myckę jak diabeł o Twardowskiego, bo przecież Krzysztof Mycka ukrywał obiektywne przesłanki dot. ścigania sędziów za popełnione czyny.

· Dla opamiętania nadętym sędziom sygn. akt II ko.1304/06 postępowanie Ministerstwo Sprawiedliwości przesłało do procedowania przeciw nim , prokuratorowi i adwokatowi .

· Następne postępowanie sygn. akt II ko 1305/06 przeciw Prezesowi Sądu Okręgowego Zbigniewowi Krupie i asesorowi Król.

· I na ostatek potężny kompromitujący absurd bo to co zamierza prowadzić Prokuratura Okręgowa z Nowego Sącza zidiociały prokuratorek z Gorlic postanowieniem cyt… ze nie może się domyśleć .. ,, o co ,, mi chodzi on chciał umazać- ludzie to tylko w Polsce taki komizm organów sprawiedliwości zobaczycie ( jeśli to przeczyta Pan Minister Ziobro to za swoją głupotę panie Bartoszewicz pakuj Pan majdan i wypad z baru bo nawet kowal z pewnej uzdrowiskowej miejscowości co jest biznesmenem, a jest na pewno znany Ministrowi ( bo wodę leje ) jest 1000 kroć inteligentniejszy od ciebie Bartoszewiczu jeden)

· Nie chce” fikcjonariusza” Bartoszewicza przeceniać i pisać tu że on jest taki mądry ale, pokusił nawet się o zastosowanie starego wybiegu zwanego „czerwony śledź”. Polega taki numerek na wmieszaniu w sprawę innej odrębnej lub kilku i tak kombinując można odejść od wątku czyli sedna zawiadomienia.

· Następnie cynicznym stwierdzeniem jest fakt cyt.. Prokurator nie może się domyślać czego faktycznie to zawiadomienie dotyczy…czyli jak każdy mafijny prokurator próbuje on udaremnić ściganie sprawców, których Minister Sprawiedliwości jednak postanowił ścigać.

To wszystko skłania do refleksji, że być może Pan Bartoszewicz jak i inni uczeni mężowie prawa robiący podobne wałki , swoją aplikację zakupili gdzieś u Ruskich.

Od 1998r. gdy zacząłem zdobywać moje jakże skromne doświadczenie prawnicze przez krąg ludzi w jakim się znajdowałem ( z racji pracy ) przewijali się adwokaci i byli prokuratorzy emeryci – swoje fikcje,, nabyli,, dlatego, że partia wtedy kształciła za frico , żeby w jej szeregach nie byli idioci.

Kilkakrotnie pytałem tych których poznałem lepiej jak jest naprawdę od podszewki fakt, że dopóki byli ‘’trzeźwo myślący ‘’ mówili na co ci to potrzebne , ale gdy poznali moją sprawę bełkotliwym ,,wtedy,, językiem mówili zostaw, zapomnij, nie ty jeden, nie zawraca się hujem Wisły, bo kto się przejmuje jednostką ma być wykrywalność przestępstw i jest.

A co ja na to poradzę jak ja uparłem się zawracać no i dowiedziałem się od podszewki co, gdzie, kiedy, i dlaczego jak ta fabryka skazańców za nic działa co to zasada domniemanej winności ( ludziska zapamiętać tego wam nikt nie powie a tak ona brzmi w nie pis-anym kodeksie tylko PZPR-owskim ) i że biurko prokuratora albo szynkwas sędziowski to granica inteligencji po miedzy tobą, a tym z drugiej strony ale nie czas na sentymenty i wykłady OBOWIĄZUJĄCEGO PRAWA jak trzeba Wisłę zawracać.

I tu dochodzimy do sedna sprawy bowiem sprawcami oprócz Sebastiana K. są sędziowie prokuratorzy i adwokaci nie byle kto ale sama pseudo-elita mafijna:

1. Zastępca rzecznika Dyscyplinarnego Sędzia Arkadiusz Penar(ten Pan będzie miał szczególne miejsce niebawem na tych stronach bo od 1998r dzielnie zasłużył )

2. Przewodniczący Wydziału Karnego Sądu Apelacyjnego w Krakowie Sędzia Tomasz Duski

3. Od niedawna Prezes Sądu Dyscyplinarnego Rady Adwokackiej Piotr Ochałek

4. i inni których funkcję w tej hierarchii ustalę.

Dlaczego psi-fikcjonariusz Artur Bartoszewicz nie może i nie chce domyślić się o co chodzi mi w zawiadomieniu o przestępstwie- proste jak rąbanie drzewa w tajdze.

Gdyby się domyślił, że przy pomocy zeznań z użyciem wykrywacza kłamstw biegły ustaliłby, że Sebastian K. i jego kochanka kłamali i uzgodnili zeznania wcześniej przeciw mnie, trzeba by mi było zapłacić zadość uczynienie za doznaną krzywdę i bezzasadne warunkowe umorzenie postępowania .

I tu jest cała kombinacja cwaniaków w togach żeby do takiego stanu nie dopuścić. Wyszłoby na jaw, że sędzia to istota omylna a nie jak co niektórzy biorą za pewnik nadprzyrodzona – szukaj teoria szlachetnie ostrzyżonych jajek!

Na tak’’ obiektywne’’ postanowienie o odmowie wszczęcia śledztwa napisałem zażalenie z dnia 01.11.2006r.(3) sygn.akt Ds1995/06

I zgadnijcie kto się nie przychyla do mojego pisma, no jak przystało „balszoja szyszka” w tej hierarchii nie kto inny jak sam Pan Naczelnik Prokuratury Okręgowej w Nowym Sączu mgr. Prokurator ( z wszystkimi honorami autorytet) Jerzy Kardaś .

Na moje pytanie telefoniczne w sekretariacie Prokuratury czym ja niegodny zasłużyłem sobie na to, aby moje zażalenie aż sam Pan naczelnik pofatygował się łaskawie rozpatrzeć , Pani Marta Pawłowska odpowiedziała cyt… Pan Naczelnik też pracuje.
No dobrze, nie podejrzewam go o lenistwo, nieróbstwo no bo jak tak za nic brać kasę podatnika, i robić kosmiczną dziurę budżetową.
Natomiast jakieś określone badania specjalistyczne temu Panu autorytetowi Naczelnikowi co swym autorytetem nie przychyla się do poszanowania prawa a przychyla się do bredzenia Bartoszewicza, w imię źle pojętej solidarności z podwładnym, to by się z urzędu przydały.

Skoro Bartoszewicz z Prokuratury w Gorlicach niby nie domyślił się o co mi chodzi w zawiadomieniu o przestępstwie, grzebiąc i szukając np. w Ministerstwie Sprawiedliwości za nazwiskami sędziów na których poskładałem wnioski o ściganie, za przekroczenie uprawnień to ( mając minimum świadomości prawnej) wie on, że nie jest właściwy, do odmowy wszczynania postępowań np. tam gdzie właściwa miejscowo jest Prokuratura z Krakowa – a może niema nawet minimum jak odmówił i też przekroczył uprawnienia!.

Teraz sam autorytet Jerzy Kardaś jest zmuszony podkładać się pod brakiem wiedzy Bartoszewicza- poczytajcie zobaczycie jak to się trzeba wstydzić za źle wychowanego nie porównując cymbała.
Pan Kardaś nie przychylając się do mojego zażalenia kieruje sprawę do Sądu w Gorlicach ( a od kiedy Sąd w Gorlicach jest władny do rozpoznania sprawy np. o ściganie Przewodniczącego Wydziału Karnego Sadu Apelacyjnego w Krakowie sędziego Tomasza Duski.?) – hmm o co tu chodzi tym zaprzyjaźnionym „ w togach” kolegom w tej kumoterskiej korespondencji .

Sędzia Duski będzie ścigany za przekroczenie uprawnień, i w szeregu pism nazywanie mnie skazanym, w sytuacji gdy postępowanie warunkowo umorzono proponuję lekturę co to takiego ,,warunkowe umorzenie postępowania ,, Panie autorytet Kardaś na pewno znasz się Pan na prawie tak, jak i Bartoszewicz poszukaj Pan sobie pracy wymagającej mniejszego wysiłku umysłowego.( może Gorlice to centrum świata, a ja o tym nie wiem- pewnie takie centrum jak ta dziura w U.S.A po Word center.)
Art. 6 §1i 2 k.k. mówi wyraźnie o czasie i miejscu popełnienia czynu właściwość sądu i prokuratury wynika sama przez się, ale to za mądre tak dla prokuratora Bartoszewicza jak i jego Naczelnika wydziału Jerzego Kardaś .

Sąd w Gorlicach był już raz w tej sprawie kilka lat temu pod Nadzorem z Ministerstwa Sprawiedliwości, gdy Ministrem Sprawiedliwości był Lech Kaczyński (ten i inne papiery trzymam jak relikwie, bo są dowodem głupoty tych mądrych)

A jak się wtedy wymądrzał każdy Prezes Sądu po kolei jak to brak podstaw, jak to oni nie stwierdzają uchybień, jak to decyzje wydane bez naruszenia prawa, jak to po rzetelnym zbadaniu sprawy nie dopatrują się podstaw do żądania i co DUPA BLADA! SAD REJONOWY W GORLICACH BYŁ POD SPECJALNYM NADZOREM ZA UCHYBIENIA – i za to jestem wdzięczny takim ludziom jak Pan Kaczyński że dają nadzieje na poszanowanie prawa i że jeden na 100 będzie taki jak ja i będzie do poszanowania prawa dążył , aby nygusy prawne nie psuły autorytetu uczciwych sędziów.

Ciekawe jaki nieuczciwy sędzia AUTORYTET pożal się i nie porównując jak grze da dupy tym razem żeby ten bajzel zatuszować już wkrótce się dowiemy.

Adwokat z urzędu - to takie mniej niż zero. Na pewno nie pomoże, najczęściej zaszkodzi. Czy Rady Adwokackie zaczną eliminować ze swej korporacji "czarne owce palestry"? Piotr Ochałek i Adam Klinczak Nowy Sącz oraz inni barani podkarpaccy...

Kolejne strony dokumentujące nieodpowiedzialne zachowania funkcjonariuszy władzy:

Sędziowie - oszuści. W tym dziale przedstawiamy medialne dowody łamania prawa przez sędziów - czyli oszustwa "boskich sędziów". Udowodnione naruszania procedury sądowej, zastraszania świadków, stosowania pozaproceduralnych nacisków na poszkodowanych i inne ich nieetyczne zachowania. Czas spuścić ich "z nieba na ziemię" :-)
Prokuratorzy do zwolnienia od razu - dowody debilizmu prawnego i prokuratorskiego funkcjonariuszy którzy jakimś cudem podobno ukończyli prawo...

SKORUMPOWANI SĘDZIOWIE I PROKURATORZY - czyli nie tylko pijackie wpadki
"boskiej władzy" , którzy w końcu spadli na ziemię...:-)

Skurwiona Temida - PRZEKRĘTY W SĄDACH GDAŃSKICH

Pomówienia - stan prawny. Prześladowanie dziennikarza i redaktora Zdzisława Raczkowskiego przez skorumpowanych sędziów i prokuratorów podkarpackich.

Krytyka wyroków sądowych nie jest godzeniem w niezawisłość sędziowską. Nadmiar prawa prowadzi do patologii w zarządzaniu państwem - Profesor Bronisław Ziemianin
NYCZ-GATE - taka sobie afera w rzeszowskim sądzie, jedna z setek jakie tam robią, a potem dziwią się, że 90% społeczeństwa nie wierzy w sprawiedliwość...

Biegli dawno już "odbiegli" od prawdy... AFERY

Strona prawdy o polskim sądownictwie.

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

A dla odreagowania sympatyczne linki dla poszkodowanych przez schorowane organy sprawiedliwości :-))
10 przykazań dla młodych adeptów prawa, czyli jak działa głupota prawników + modlitwa...
"walczący z wilkami, szeryf z Bieszczad czyli z impotentnymi organami (nie)sprawiedliwości?" takie sobie dywagacje Z. Raczkowskiego
Wilk Zygfryd - CZARNA BIESZCZADZKA RZECZYWISTOŚĆ...

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe
www.aferyprawa.com
Redaktor Naczelny:
mgr inż. ZDZISŁAW RACZKOWSKI

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: Z.Raczkowski@aferyprawa.com
Dziękuję za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.