Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA OSZUSTWA sędziów i prokuratorów czarna lista porady praktyczne dla poszkodowanych przez urzędników władzy w sądzie i prokuraturze

PRAKTYCZNE PORADY DLA WSZYSTKICH POSZKODOWANYCH W SĄDACH I URZĘDACH - z cyklu patologie organów (nie)sprawiedliwości...


Temat praktycznych porad dla ludzi oszukiwanych w sądach i prokuraturach poruszyliśmy już ze dwa lata temu. Zostały tam przedstawione podstawowe numery skorumpowanych funkcjonariuszy.


Dzisiaj przedstawiamy bardziej wyrachowane zachowania urzędników sądowych.

Logika nietykalnych – typowe przekręty sądowe 

Po wielu rozprawach sądowych, swoich i nie tylko, mam już pewne doświadczenie, lecz wciąż nie mogę zrozumieć logiki MPS (Mafii Prokuratorsko Sędziowskiej). Moje obecne przypuszczenie to epidemia obłędu. Jednak jak to z chorobami zakaźnymi bywa, nie dotykają one wszystkich. Niektórzy sędziowie odporni na infekcję i zachowują się racjonalnie.

Większość osobników w togach z łańcuchami wykazuje jednakże daleko posunięte odchylenie od oczekiwań normalnego człowieka. Odnoszę wrażenie, że degeneracja ich umysłów jest tak daleko posunięta, że nie są w stanie zachowywać się zgodnie z zasadami zdrowego rozsądku. Sytuacji tej sprzyja otoczenie ludzi im podobnych, wśród których się obracają.

Jednym z najbardziej znanych przekrętów owych dewiantów jest wielokrotnie opisywany numer na wariata. (cała władza w ręce psychopatów).
Mają oni jednak do dyspozycji wiele innych środków. 

Zaczynanie sprawy od początku.

Takim sposobem jest odraczanie rozprawy pod byle pozorem, albo i bez, i zaczynanie jej od początku. Jest to oczywiście wszystko zgodne z polskim, elastycznym prawem, chociaż nie bardzo zgodne ze zdrowym rozsądkiem. Sędzia z inwencją powołuje się tu na 404 kpk. Zabieg ten umożliwia rozpoczęcie sprawy od początku i zignorowanie wszelkich wcześniejszych wniosków dowodowych. Służy też dezorientacji wrabianego delikwenta, szczególnie jeśli broni się on sam i nie zna tricków mafii. W najgorszym położeniu znajduje się jeśli wierzy w uczciwość sądu i uniwersalne zasady prawa. To może go tylko pogrążyć. Może zostać skazany bez przesłuchania własnych świadków, których powołał, i którzy byli zaakceptowani. Byli zaakceptowani ale przed odroczeniem rozprawy. Teraz wszystko zaczyna się od początku. Taką metodę stosują sędziowie sądu w Pruszkowie SSR Kaczor i Marianna Kryń-Kosieradzka. 

Przeciąganie przesłuchania.

Sposobem na ustawianie sprawy jest też przeciąganie przesłuchania przez sędziego. Sędzia jest bowiem bogiem na sali i wydaje mu się, że wie wszystko lepiej. Zazwyczaj czas rozprawy jest z góry ograniczony i zabieg ten uniemożliwia dociekliwe przesłuchanie świadków przez stronę, nie będącą klientem „sądu”. Bywa że niewygodni świadkowie przekładani są po kilka razy, podczas gdy świadkowie klienta są przesłuchiwani niezwłoczne i jednostronnie bez zawiadamiania o terminie pozwanego (nie klienta). Takie metody stosują Sąd w Pruszkowie i Wydział Cywilny Sądu Okręgowego w Warszawie. 

Uchylanie niewygodnych pytań.

Ta rzecz jest już regułą. Moje wyobrażenie o sądach pochodziło z filmów amerykańskich, gdzie pytania bywają zaskakujące, dociekliwe i bynajmniej nie nawiązujące bezpośrednio do sprawy. Przesłuchanie takie umożliwia stworzenie dokładnego obrazu sytuacji z drobnych elementów. Jednocześnie pozwala ono na wydobycie prawdy, gdyż bardzo trudno jest stworzyć spójne kłamstwo i osoba o przesadnej wyobraźni na ogół wykłada się w takich sytuacjach. Protesty wobec zadawanych pytań składa zazwyczaj strona przeciwna. W polskich sądach w ustawianych sprawach, sędziwie z reguły uchylają pytania, co do których wyniku nie są pewni, lub które mogą podważyć tezę strony preferowanej. W sprawach karnych stroną preferowaną jest zazwyczaj prokuratura. Jest to zwyczaj z czasów PRL, kiedy wyroki zapadały poza rozprawą a prokurator i sędzia grali do tej samej bramki.

Jednocześnie polscy adwokaci i prokuratorzy są zaskakująco bierni przy przesłuchaniach. Prawdopodobnie jest to efektem lenistwa i braku przygotowania. Z kilku adwokatów, z jakimi miałem do czynienia, tylko jeden raczył zapoznać się z aktami sprawy. Ciekawe, że był to obrońca z urzędu. Najbardziej skuteczny do niedawna adwokat Jacek Brydak – mój adwersarz, w ogóle nie zadawał sobie trudu czytania akt. Widocznie uważał, że jego osobiste układy z sędziami wystarczą. Przypuszczam jednak, że tym razem tak nie będzie. 

Sugerowanie zeznań.

Niejednokrotnie nadużywane jest przez sędziów odczytywanie zeznań z postępowania przygotowawczego. Taka możliwość formalnie istnieje, ale dopiero po pełnym przesłuchaniu przez obie strony, w celu konfrontacji zeznań na sali sądowej z zeznaniami dla policji. Dogodnym pretekstem jest tu fakt niepamiętania przez świadka przebiegu zdarzeń. Wówczas sędzia usłużnie odczytuje wcześniejsze zeznania, które świadek potwierdza. Wspomnianej wcześniej sędzi Kryń-Kosieradzkiej tak weszło to w krew, że regułkę o niepamiętaniu przez świadka szczegółów, recytuje, gdy ten dość dokładnie opisuje bieg wydarzeń i o zaniku pamięci nie ma mowy. Jest to też kontynuacja nawyków rodem z PRL gdzie wyroki były z znane a sąd miał je tylko potwierdzić. 

Utrudnianie składania wniosków.

Dbająca o właściwy wynik sprawy sędzia, zwykle nie dopuszcza do głosu strony „skazanej”, a próba przerwania jej własnego tokowania spotyka się z groźbą 7 dni aresztu lub co najmniej z uwagą, że na wnioski formalne będzie czas później. Później jednak są inne kwestie i wnioski mogą być w ogóle nie złożone. Dobrą metodą jest mieć je przygotowane na papierze i konsekwentnie egzekwować. Jeszcze lepiej jest złożyć je na piśmie w biurze podawczym przed rozprawą. 

Gadatliwa ciotka.

W jednej rozpraw spotkałem sędzię, która swoją gadatliwością dominowała przebieg rozprawy. Jej uwagi, mimo że nieistotne, skuteczne wybijały z rytmu logicznego przesłuchania świadków. Jednocześnie zauważyłem, że jej gadatliwość jest wybiórcza i utrudnia życie jednej ze stron. Jej metodą było uśpienie uwagi dyskryminowanej strony i poprowadzenie sprawy w z góry określonym kierunku. Jak się później okazało, po przygotowaniu, sędzia ta zaczęła stosować wcześniej opisaną metodę uchylania niewygodnych pytań i utrudniania przesłuchiwania świadków. 

Metoda na przygłupa.

Metoda to spotykana jest w korespondencji z wymiarem, zarówno z sądami jak i z prokuraturą. Polega ona na odpowiedziach nie na temat, często z użyciem tasiemców art. kpk lub też kpc. Nieraz kontekst, w jakim są użyte owe artykuły, nie ma związku ze sprawą. Ponieważ pisma są pozbawione jakiejkolwiek logiki, trudno jest z nimi dyskutować czy je zaskarżać. Przykładem jest odmowa przez policję wskazania adresu dzieci i kierowanie mnie do sądu który wydał postanowienie o kontaktach. Kiedy się poskarżyłem, otrzymałem pismo z Komendy Głównej, że mam czekać na postanowienie sądu w tej sprawie. Później okazało się, że dzieci były ukrywane przede mną przy udziale Prokuratury Rejonowej dla Warszawy-Woli w czasie gdy miałem się z nimi spotykać zgodnie z postanowieniem Sądu Apelacyjnego. Jak się okazuje, asesor prokuratury rejonowej może zmienić postanowienie Sądu Apelacyjnego. Zastanawiam się tylko, kto tutaj rżnie przygłupa a kto nim jest. 

BG

Wybrane artykuły interwencyjne:

Test na sprawdzenie etyki urzędniczej - czy prowadzący Twoją sprawę sędzia lub prokurator jest skorumpowany?

Nagrywanie posiedzeń sądowych - czy sędzia może odmówić ? - z cyklu patologie systemu sądownictwa. Tylko wpadka niekompetentnej blondynki? Iwona Paczosa - sędzia z Sanoka.

Biegli sądowi są jedną z najbardziej skorumpowanych grup - w polskich sądach kwitnie korupcja - raport Transparency International.

PORADY - WYŁĄCZENIE SĘDZIEGO

Rzeszów. Pelc Artur - sędzia Sądu Okręgowego w Rzeszowie, Żak Jacek - dębicki prokurator - kolejni urzędnicy chorzy psychicznie? - skazani za niewinność - z cyklu patologie organów (nie)sprawiedliwości.

EUROFARM - jak syndyk Włodzimierz Bernacki rozkradł firmę Witolda Duchiewicza - czyli wielomilionowy przekręt syndyka przy sprzedaży Osiedla Przylesie EUROFARMU

Centralne Biuro Śledcze w Katowicach - zawiadomienie o przestępstwach adwokata Jacka Sobczaka, prokurator Beaty Książek itp. członkach śląskiej mafii.

Głogów - numer na pedofila przez skorumpowanych prokuratorów: Joanna Kiełkowicz, Monika Pieczonka, Bogdan Myrna, Łukasz Kudyk i psycholog Lucyna Adamowicz-Gabryś - z cyklu patologiczne organy (nie)sprawiedliwości.

TARNÓW - Jak ukryć fałszerstwa w księgach wieczystych? - tylko NIEKOMPETENCJA SEDZIÓW?

Czarna i Polana to miejscowości w Bieszczadach. A tam panuje dzika przyroda i zdziczali urzędnicy....

BYSTRZANOWASKI JANUSZ - oszustwo adwokata z Tarnowa - spacjalista w okradaniu staruszków?

TARNÓW - Jak ukryć fałszerstwa w księgach wieczystych? - tylko NIEKOMPETENCJA SĘDZIÓW?

Sanok - przekręt "na wariata" w wykonaniu v-prezesa SSR Mariusza Hanusza i prokuratora Adama Sawickiego - z cyklu patologie organów (nie)sprawiedliwości.

Z cyklu "patologia systemu sądownictwa" - KOLEJNY DOWÓD NIEETYKI SĘDZIÓW KROŚNIEŃSKICH: niby etycznego należącego do śmiesznej kliki wzajemnej adoracji IUSTITIA? przewodniczącego wydz. karnego ARKADIUSZA TROJANOWSKIEGO

Pozew o odszkodowanie za przewlekłość postępowania sądowego - z cyklu "patologie systemy sądownictwa"

Rzeszów - Sąd Wydział Karny - kolejny dowód niekompetencji i stronniczości prawniczej - psia sprawa tajemnicą państwową, czy może tajemnicą korupcji sędziowskiej!?! Czy wice-prezes Sądu Rejonowego w Rzeszowie Tomasz Mucha i  sędzia Piotr Popek zakupili swoje aplikacje sędziowskie? - z cyklu patologie systemu sądownictwa.

Artykuły archiwalne - korupcja urzędników w Polsce:

KORUPCJA W ORGANACH SPRAWIEDLIWOŚCI - Prawo służy tylko wybranym – twierdzi 87% pracujących Polaków nie biorących udział w podziale łupów - reszta przecież tworzy bezprawie :-)

Walka Dawida z Goliatem - mafią wymiaru "sprawiedliwości". Zawiadomienie Prokuratury Apelacyjnej w Warszawie o przestępstwach sędziów i biegłych sądowych.
93 procent Polaków uważa, że ich kraj jest skorumpowany - sondaż Rzeczpospolitej
ŁAPÓWKOLAND -
Pięć miliardów dolarów jest wart polski detaliczny rynek łapówkowy
Ogólnopolski Ruch Ochrony Praw Obywatelskich i Walki z Korupcją  - Wystąpienie -  prezesa Zarządu Głównego Tadeusza Wolnego na  Ogólnopolskiej  KONFERENCJI  anty – korupcyjnej z otwartą dyskusją obywatelską organizowanej w dniu 8.10.2006 r.  
Ruch Normalne Państwo - walka z korupcją urzędników państwowych
SPRAWA ROMANA KLUSKI - PREZESA OPTIMUSA
Etyka zawodowa- jak osądzamy prace urzędników? Mamy typowe szambo w polityce i w sądach - tak oceniają ankietowani Polacy.  
KORUPCJA - DYWAGACJE  DLA NIEUŚWIADOMIONYCH PRZYSZŁYCH BIZNESMENÓW 
Jakie jest nastawienie społeczeństwa do korupcji i nadużyć wśród urzędników zajmujących wysokie stanowiska.
KORUPCJA, rzecz w Polsce normalna i oczywista?... nawet Namibia, Białoruś czy Mauritius są mniej skorumpowanymi krajami...

Polecam sprawy poruszane w działach:
 SĄDY   PROKURATURA  ADWOKATURA
 POLITYKA  PRAWO  INTERWENCJE - sprawy czytelników  

Tematy  w dziale dla inteligentnych:  
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com  
Stowarzyszenia Ochrony Praw Obywatelskich
Zespół redakcyjny: Zdzisław Raczkowski, Witold Ligezowski, Małgorzata Madziar, Krzysztof Maciąg, Zygfryd Wilk, Bogdan Goczyński, Zygmunt Jan Prusiński oraz wielu sympatyków SOPO

    uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm 
redakcja@aferyprawa.com 
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje. 

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~rekrutbum
07-03-2017 / 16:26
Kogo zainteresuje temat jak działa mafia sądowniczo policyjna w Gdyni
~rekrutbum
01-03-2017 / 14:28
W Gdyni mafia policyjno sądownicza ma się dobrze i jest nie do ruszenia a miejscowi adwokaci jej się po prostu boją.
~Gokiz
20-12-2014 / 10:33
Thank you for your terrific arlicte about the possible fate of WRS. I'm a Canadian Expat who didn't discover this wonderful service until I had lived here for 4 months and was so excited to finally hear things Swiss spoken in English. I'm signing the petition and sending my comments to WRS with my support. Sincerely, a faithful WRS listener, Debra.
~mgiełka
26-09-2012 / 12:53
O jaki super stronek. Dzięki wielkie. No cóż ja tu właśnie w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej otrzymałam wyrok odmowny na pozew o rozwód. mąż jest stary i schorowany (80 lat w tym roku), ja dobiegam 60 lat mężem nie będzie miał się kto opiekować (to ja tu w Warszawie jestem sama, on ma syna, córkę , siostrę i brata) KTO będzie się mną opiekował? mąż nie będzie miał gdzie mieszkać (mieszkanie jest tylko i wyłącznie moją własnością niezależnie od tego co twierdzi pozwany) to nie byłoby zgodne z zasadami współżycia społecznego, starszy człowiek ( no ja przepraszam, to znaczy, że JA to nie jestem społeczeństwo? ja mam 20, 30, 40-nie ja mam prawie 60 lat i też jestem schorowana) jesteśmy małżeństwem od 1990 roku w 2004 roku mąż odseparował konto, założył swoje i zabrał nasze oszczędności, co mieliśmy na lokatach, potem nie dawał pieniędzy na dom, na psy, weterynarza, środki czystości, prezenty głównie dla jego rodziny z okazji imienin, nie obchodziły go takie sprawy, ja jestem chora na jaskrę, gdy miałam zabieg laserowy, operacyjny, to mimo posiadania samochodu w domu, musiałam jechać tramwajem i cierpieć. Ja jestem wykończona psychicznie, sąd 2 lata prowadził sprawę, żeby wydać wyrok oddalający pozew! Proszę o odpowiedź, czy jest to sprawa, która może zainteresować społeczeństwo (ja wiem, że nie jestem społeczeństwem, co w wydatny sposób sąd Rzeczpospolitej Polskiej wyraził w wyroku jw.) Ja wiem ,że mogę złożyć odwołanie w Sądzie Apelacyjnym, ale na mnóstwo spraw ustaliłam,że sądy apelacyjne z reguły utrzymują wyroki poprzedniej instancji. Mój dzielnicowy spadł z krzesła, co również uczyniło paru adwokatów, matek, ojców, księży. Ja chcę, żeby SAD RZECZPOSPOLITEJ POWIEDZIAŁ MI W TWARZ< ZE JA NIE JESTEM SPOŁECZESTWO. Jolanta Lewandowska-Grodzka 601 79 60 88
~marek777
05-08-2012 / 22:17
„Z A D U C H szmaba” wg działalności ministra Krzysztofa KWIATKOWSKI- ego. cd. do Rafała Krzyształowskiego ze Szczecinka – OFIARA koszalińskich szarlatanów Niepospolitych kryminalnych przestępców w T O G A C H. ***S A M O G W A Ł T - Anny W A L E N C I A K*** w dniu 18-07-2012r - sala Nr 3 Sądu Rejonowego w Koszalinie. **SSR A. Walenciak do spółki, w POROZUMIENIU z **PPR I. Paczkowska - Łabędź został poprzedzony w dniu 17-04-2012r i 27-04-2012r II Kp.787/11/AW Grą w DURNIA z Zygmuntem Cąkała – OFIARA przestępczości zorganizowanej na przesłankach kryminalno - politycznych w której TE pierwsze skrzypce „grał” wójt gminy ŚWIESZYNO mgr inż. Franciszek SZCZEPANIK** oraz jego wspólnik OSZUST do potęgi N-tej - S K R Z Y P E K**. Całość OPERACJI okradania Z. CĄKAŁY z hektarów, kredytów i awanturnictwa matactwem odsetek KONTROLOWAŁA koszalińska – zachodniopomorska mafijna ośmiornica koordynowana przez : Stanisława GAWŁOWSKIEGO – poseł Platformy Obywatelskiej. W dniu 18-07-2012r Sądowe SZAMBO PROCESOWE – kontynuuje tradycje koszalińskiej dziczy magistrów prawa uzbrojonych w IMMUNITETY „widzimisię” pozbawionych logiki rozumowania jako E R Z A T Z P R A WA z insynuacji urojeń własnych prokuratorów i sędziów – od ponad 12 lat. D O W Ó D : O F I A R A NAZISTOWSKIEJ ZBRODNI koszalińskich TOGOWCÓW podpartych M i n i s t e r s t w e m S P R A W I E D L I W O Ś C I w autoryzacji : RYDZAK & REWA & RESIAK z MS oraz Antonina S U W A Ł A od sędziego A. S E R E M E T PG. Robią WAŁA ciągłością tradycji ministerialnych DURNI z obecnego pryncypała – prof. J. G O W I N. Był Kalwas, Ziobro, Ćwiąkalski i Czuma – pośrednik Pana Boga. Zrobili własne interesy i … poszli dalej „usprawniać” RESORT S P R A W I E D L I W O Ś C I. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 18-07-2012r - Marek Krasnopolski – emerytowany oficer policji państwowej, ekspert kryminalistyki. Spełniający od roku 2000 Konstytucyjny Obywatelski Obowiązek Udzielania Obowiązku POMOCY OFIAROM PRZEMOCY w Rodzinie. W stanie NARUSZENIA ***Racji Stanu Postanowień Konstytucji Rzeczpospolitej Polskiej *** sprowadzonych do poziomu rolki papieru toaletowego przez : ***SSR Anna W A L E N C I A K*** rozpoczęła GRĘ w Durnia ze swoją ofiarą. NIEPOCZYTALNOŚĆ umysłowa ? psychiczna choroba sędziego ?! czy polityczno - kryminalna działalność " GOSPODARCZA " koszalińskiej prokuratorsko-sędziowskiej dziczy magistrów prawa jak przystało na prywatny folwark pod szyldem Ministerstwa Sprawiedliwości wg wytycznych jakie A S Krzysztof K W I A T K O W S K I pozostawił po „USPRAWNIANIU” Ministerstwa SPRAWIEDLIWOŚCI - patrz dz. „FAKT” z dnia 16-10-2009r . WYTYCZNE : Udaremniać OFIAROM PRZEMOCY czynności procesowe. Zgodnie z zastosowaną koszalińską technologią sądową. SSR A. WALENCIAK rozpoczęła przewód sądowy „powtórką SZWINDLU” przez użycie „sprawdzonego” scenariusza sprawy VIII K. 945/03/KK SR K-lin, gdzie OFIARĘ napadu trójki pijanych bandytów : Jerzy Bylicki & Elżbieta Bartkowska vel Bylicka & Agnieszka KOZIOROWSKA – córka Elżbiety Bartkowskiej – konkubiny nałogowego alkoholika (ALK. 16/96 SR K-lin) z objawami schizofrenii maniakalnej -seksualnego zboczeńca (zoo i pedofil) – przerabiano na sprawcę napadu - M. KRASNOPOLSKI. Na wyżyny Niepoczytalności umysłowej w tamtym czasie WYSZEDŁ V Wydział Karny Odwoławczy (SO K-lin PREZES SSO J. SKIBICKI) pod przewodniczącym** felczer I. Jóźwiak. awansowany na - śledczego **UB-e, następnie awansowany* na SSO. Jego wspólnikami w procesowym SZWINDLU GRĄ w DURNIA byli : SSO A. Jaracz, M. Mazur, G. Polewiak, B. Lewandowski, R. Rzepecka - Gawrysiak i I N N I. SSR A.WALENCIAK tą samą metodą usiłowała przygotować swoją „procesową ślizgawkę” pod nieobecność prokuratora. Tak jak w sprawie VIII K. 945/03/KK SSR Katarzyna Krystowczyk udaremniała nagrywanie rozprawy. Tak też ślizgacz SSR A. WALENCIAK usiłowała poprowadzić przedmiotowy SZWINDEL procesowy bez rejestracji na taśmie audio – video. N I E wyraziła zgody na rejestracje przewodu sądowego przy udziale dziennikarza śledczego aferyprawa.eu. Zgodnie z oczekiwaniami SSR A. WALENCIAK przy udziale protokolanta sfałszowała protokół sądowy sprawy II K. 343/12/AW z dnia 18-07-2012r. Co sobie ubzdurała SSR A. Walenciak i jej wspólnicy : SSR J. Sroczyński & PPR T. BODO, SSR S. Wróbel, G. RUDY, M. Wiśniewska, K. Krystowczyk i cała reszta sędziowsko - prokuratorskiej przestępczej zgrai. Taki przebieg SZWINDLU jaki się odbył w dniu 18-07-2012r miał zapewnić wiarygodność wystawionej przez B. Bretner opinii psychiatrycznej. Stary oszust (wiadome od roku 2002) – Ofiara ponad 30-letniej Przemocy w Rodzinie – sprawca Jerzy BYLICKI - NA ZLECENIE SUPER DURNIA SSR T. KRZEMIANOWSKI - przerobiona przez lekarskiego matołka Barbara BRETNER na osobnika z zespołem paranoidalnym – Jedyny ŻYWICIEL RODZINY - Matka samotnie wychowująca dzieci – patrz operacja „TOYOTA”. SSR A. WALENCIAK dokonała SAMOGWAŁTU na samej SOBIE. Procesowo obnażyła się jako pospolity cwaniaczek. GÓWNIARZ z IMMUNITETEM, który w miejsce SZTUKI .PRAWA i Jego zasad. Logiki rozumowania. Dochodzenia i dowodzenia prawdy materialnej. Racji Stanu Postanowień Konstytucji Rzeczpospolitej Polski oraz zwykłej ludzkiej rzetelności i uczciwości U D O W O D N I Ł, że jest osobą bez honoru i godności. WALENCIAK J E S T B E Z T W A R Z Y. *PRAWDA * HONOR * WOLNOŚĆ * Pozostaję wierny przysiędze służyć Polsce, Narodowi i Ludziom Mimo przeciwnego wiatru kierunku NIE zmienię. KTO otarł się o śmierć NIE boi się żyć. Marek Krasnopolski.
~Michagel
21-01-2012 / 16:02
Właśnie na własnej skórze doświadczam opisanych sytuacji.W czasie ostatniej rozprawy czułam się jak intruz ,który ośmiela się zawracać głowę Wysokiemu Sądowi.Nie dopuszczono mnie do głosu i po odczytaniu wyroku Sędzina z chytrym uśmiechem zwróciła się do mnie ,że mam prawo do zażalenia i to już od dziś.Kiedy zdziwiona chciałam zapytać jak mogę się odwoływać bez uzasadnienia wyroku na piśmie Sędzina skrzyczała mnie ,że niedopuszczalne jest zwracanie się do Sądu siedząc choć przed chwilą kazała mi usiąść mówiąc ,że można siedzieć. Oczywiście odpowiedzi nie dostałam w tej ważnej kwestii i teraz nie wiem czy mogę się odwołać w terminie tygodniowym od rozprawy tak twierdziła Sędzina czy mogę w terminie tygodniowym poprosić o wyrok i uzasadnienie aby móc odnieść się w zażaleniu o treść postanowienia.Myślę,że zrobiła to celowo choć przecież powinna mnie poinformować odnośnie moich praw ale cóż bez adwokata byłam bezbronna Przecież nie będzie dyletantka mówiła Sądowi .że coś jest niezgodne z prawem jeśli Komornik jest kolegą i nie można wydać wyroku ,który piętnował by jego decyzje zresztą błędne. Nie wiedząc jak uniknąć rozstrzygnięcia na moja korzyść posłużono się kruczkiem prawnym i zanegowano mój rozwód i podział majątku dokonany przed Sądem Okręgowym zgodnie z prawem . Oj nie była P.Sędzina piątkową uczennicą.