Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
25 września 2022
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA NIEBEZPIECZNE TEMATY DONALD TUSK

CZYŻBY KONIEC PLATFORMY RATUNKOWEJ AFERZYSTÓW PO, UW, AWS, SLD i innych przeobrażeń??? :-)

Dzień 23 paĽdziernika 2005 roku przejdzie do historii jako zwycięstwo opcji "Polski Sprawiedliwej", nad opcją "Polski aferalnej" lansowanej poprzednio przez lobbystów (GTW) z SLD, a aktualnie mających  poparcie w żydomasońskich układach w PO. Przeważająca część społeczeństwa - właśnie ci  pracujący i utrzymujący Państwo - dokonała wyboru i zdecydowała się na budowę nowego państwa - państwa prawa i sprawiedliwości.

Tak, przeglądając wyniki wyborów prezydenckich, łatwo zauważyć, że Tuska i PO poparła stara nomenklatura aferzystów z UW, AWS i SLD (dla obrony własnych stołków), ponadto żydowscy bankowcy i nawiedzeni typu Urban, niewykształceni i niedouczeni typu Wałęsa, oraz przede wszystkim przestępczy w więzieniach, oraz  zachód Polski, czyli Niemcy którym zależy na przejęciu tych ziem i gospodarki polskiej. 
Na nasze szczęście ta "platforma ratunkowa" stworzona dla wszelkich rodzajów kombinatorów okazała się dziurawa i już tonie. Najśmieszniejszy jest płacz Rokity, który teraz zapomniał, że zwycięzca zabiera wszystko :-)

 
Superman Tusk, który miał uratować podobnych jak on leni, okazał się kolejny raz nieudacznikiem, bez autorytetu, który nic sobą nie prezentuje. Prawie 200 milionów wydane na kampanię - (większość z kieszeni podatników, reszta to żydowsko-niemieckie pożyczki) zostały wyrzucone w błoto. hee, ciekawe jak teraz Tusk się z tego rozliczy. Fakt, "fotele zostały wcześniej rozprzedane", a teraz trzeba rozmawiać z pozycji mniejszościowej :-)
Nawet odejść od Kaczorów nie ma jak - tyle kasy przepadnie !!!
Trzeba będzie zadowolić się ochłapami...?

Przeważająca część społeczeństwa dokonała wyboru; zdecydowała się na budowę nowego państwa, państwa prawa i sprawiedliwości. Nie pomogło nawet fałszowanie ankiet przedwyborczych.  
Kolejny raz, naród jako całość udowodnił że jest mądrzejszy od urzędników.

Tysięcy ludzi zawiedzionych i zwodzonych przez kolejne nieudolne rządy ostatnich szesnastu lat dało teraz szanse Kaczyńskim. Społeczeństwo wierzy, że wreszcie skończy się jego okradanie przez wszelkie "grupki trzymający władzę", koleżeńskie układy, które dotąd prawie bezkarnie funkcjonowały we władzy ustawodawczej, wykonawczej i sądowniczej. Ma nadzieję, że aferzyści i skorumpowani wysocy urzędnicy, prokuratorzy i sędziowie zostaną godziwie rozliczeni za swoją dotychczasową działalność stricte przestępczą, którą dotąd prowadzili na szkodę obywateli, na szkodę tego państwa. Ma nadzieję, że tym razem nie uda im się przeniknąć w kolejnym nowym przebraniu w szeregi zwycięzców, aby w nich szukać dla siebie ratunku i poparcia, by póĽniej zacząć kolejny demontaż od środka.

Przed rządem Kaczyńskich trudne zadanie - eliminacja z życia publicznego wszelkiej maści aferzystów ich mocodawców i popleczników. Oczyszczenie z nich instytucji państwowych i urzędów administracyjnych. Dzieła oczyszczania prawem dopełnią zapewne przyszłoroczne wybory samorządowe. Sporo zmian nas czeka, sporo w związku z tym pracy i trudu. Ten jednak już nie będzie daremny. Budujemy Polskę dla naszych dzieci i przyszłych pokoleń, ratujemy Polskę z obowiązku historycznego dziedzictwa, które na nas ciąży. Spłacamy dług wdzięczności naszych antenatów. Dziś ku temu są autentyczne warunki, które w ciężkiej ponad ludzkiej pracy sami żeśmy wywalczyli zachowując przy tym godność i wielkość zarazem.
Marek Olżyński; www.platformakociewie.pl 

Aktualnie, gdy to pisze odbywa się podział "wyborczego tortu". 
Wasserman zapewnia że PiS nie przekażemy PO kontroli nad MSWiA, resortem sprawiedliwości i służbami specjalnymi. Fakt, jak PiS ma oczyścić administrację z aferzystów, musi dla siebie mieć te wszystkie ministerstwa "siłowe".  Z drugiej strony, jak PO chce dalej kryć matactwa urzędników, to stara się mięć przynajmniej MSWiA. Czy dla współpracy to ministerstwo zostanie podzielone, czy ostatecznie PiS i PO nie dogadają się? 
Z Własnego doświadczenia wiem, że w spółkach niezbyt dobrze się wychodzi... 

A co mogą te służby. 
Przypomnę sprawę FOZZ i braci Kaczyńskich - mówi Wasserman dla RMF FM - sytuację, którą starałem się wyjaśnić, będąc przewodniczącym komisji ds. służb specjalnych. Zablokowano dostęp do wszelkich materiałów, nie zwolniono z tajemnicy państwowej funkcjonariuszy, po prostu uniemożliwiono wyjaśnienia tej sprawy. Chcemy wyjaśnić tego typu rzeczy i to naprawdę nie musi budzić żadnych obaw. To nie będzie wykorzystywane przeciwko nikomu. To będzie wykorzystywane po to, żeby wyeliminować z życia publicznego tego typu zagrożenia. Jeszcze raz powtarzam, każdy kraj potrzebuje dobrych, sprawnych, profesjonalnych służb specjalnych, ale one niekontrolowane, niesprawdzane, niezadaniowane, są bardzo groĽne, co pokazała sprawa Orlenu. 
Nie trzeba chyba tłumaczyć, jakie ogromne niebezpieczeństwo kryje niezbadane, niekontrolowane powiązania z danym układem post-sowieckim. Przecież to, że WSI wywodzili się szpiedzy, który szpiegowali na rzecz Rosji, jest chyba najlepszym tego przykładem. To jest wystarczający powód do tego, żeby natychmiast zlikwidować Wojskowe Służby Informacyjne i niezwłocznie w ich miejsce utworzyć wywiad i kontrwywiad wojskowy.

PiS może sprawować rząd mniejszościowy przy współpracy PSL, Samobrony i LPR. Taki rząd miałby mniejsze możliwości (np. nie zmieni konstytucji), ale doprowadziłoby to dalszych podziałów w PO i w efekcie zniknięcia tej partii.
Logiczne, że do tego nie chce dopuścić Tusk - musiałby pójść w "niebyt polityczny" jako przegrany. Czy zadowoli się "zbyciem go" na fotel marszałkowski i jego partia "jakoś tam" będzie funkcjonować, czy ta "zabawa w podział urzędów" potrwa dłużej?
Tak czy inaczej, to PiS wygrał wybory i to Kaczyńscy "rozdają karty" - taka jest prawda.

A swoją drogą, każdy polityk, nawet taki Rokita czy Tusk, powinien mieć trochę pokory i powinni poczekać, aż go wybiorą, a nie sam się mianować i obiecywać innym stołki.
A Tusk powinien mieć przygotowane też przemówienie przegranego, a nie tylko zwycięskie - widac nie zapoznał się z sondażami wydawnictwa :-)  

Z CYKLU "NIEBEZPIECZNE TEMATY" - PRAWDA O TUSKU I JEGO RODZINIE
Komu(ch) bije w dzwon - skoro trwa wyścig o prawdziwą prezydenturę, to niech będzie to prawdziwa walka, a nie jakiś kwi pro kwo... 

Nowe publikacje o tematyce aferalnej i korupcyjnej z cyklu "NIEBEZPIECZNE TEMATY" 
Co może jeszcze zrobić III RPRL (bezustannie żydowska) w swym agonalnym stanie? 
POLAKU - SPRAWDŹ NA KOGO ODDAJESZ SWÓJ GŁOS !!! - kolejny odnowiony rozdział z cyklu "niebezpieczne tematy" - lista Żydów i osób pochodzenia żydowskiego o zmienionych nazwiskach

* Trochę prawdy na temat PO i Donalda Tuska. *
* ile milionów kosztowała kampania prezydencka Tuska???*
* Jak piszą o Polsce dla Poloni
- PATRIOTYCZNY RUCH POLSKI NOWY JORK, CHICAGO, TORONTO, WARSZAWA.
Mistyka żydowskich finansów - czy "makler" Włodzimierz Cimoszewicz korzystał z poufnych informacji giełdowych?
- został tylko krzyż narodu polskiego? - Judaizm, czyli "Jak rozpoznać Żyda" i  Jedwabne tylko dla Żydów?    
TAJNE - JAWNE TAJEMNICE PAŃSTWOWE? - raport o działalności pułkownika Władimira Ałganowa z KGB w sprawach: Prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego, Premiera Józefa Oleksego i Leszka Millera, szefa MSWiA oraz Ministra Spraw Zagranicznych Włodzimierza Cimoszewicza, Ministra Skarbu Wiesława Kaczmarka, oraz biznesmena Jana Kulczyka.

tym samym dochodzimy do setna sprawy, czyli "Raportu o stanie sądownictwa polskiego"

Zapraszamy wszystkich sędziów, prokuratorów, adwokatów, polityków i resztę urzędniczego "badziewia" zamieszanego we wszelkie oszustwa do ogólnopolskiej "czarnej listy Raczkowskiego"... 
miłego towarzystwa wzajemnej  adoracji ...

www.aferyprawa.com - Niezależne Wydawnictwo Internetowe "AFERY - KORUPCJA - BEZPRAWIE" Ogólnopolskiego Ruchu Praw Obywatelskich 
i Walki z Korupcją.
prowadzi: (-)  ZDZISŁAW RACZKOWSKI.
Dziękuję za przysłane teksty opinie i informacje. 
    uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: Z.Raczkowski@aferyprawa.com 

WSZYSTKICH SĘDZIÓW INFORMUJĘ ŻE PROWADZENIE STRON PUBLICYSTYCZNYCH
JEST W ZGODZIE z  Art. 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ 
1 - Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 
2 - Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.
ponadto Art. 31.3
Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądĽ dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.