Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA LESZEK BUBEL POLSKA PARTIA NARODOWA ABW BADANIA PSYCHIATRYCZNE TWORKI OSZUSTWA BIEGŁYCH LEKARZY NUMER NA WARIATA

Skandalista i wydawca antysemickich pisemek Leszek Bubel, odwieziony na badania psychiatryczne do Tworek. Lidera polskich narodowców oczekuje numer "na wariata" ?

Kolejny raz mamy dowód "pomroczności schizofrenicznej" funkcjonariuszy państwowych - dowód, jaką władzę mają Żydzi w Polsce, dowód że do demokracji dalej nam niż murzynom w Afryce... 
Dzisiaj rano Leszek Bubel został zatrzymany przez agentów ABW (paranoja) i odstawili go do szpitala w Tworkach. Prokuratura chce ustalić, czy Bubel nie jest chory psychicznie :-)
Szkoda, że prokurator wydający takie bzdurne postanowienie sam się wcześniej nie przebadał, czy jest w stanie wykonywać czynności służbowe. Takie postępowanie jednoznacznie wskazuje, że jak większość funkcjonariuszy "mafii w togach" jest na usługach żydowskiego wywiadu? :-)))
Lider Polskiej Partii Narodowej naraził się białostockiej prokuraturze, która sprawdza, czy pisma wydawane przez Bubla nawołują do nienawiści na tle rasowym. Przede wszystkim chodzi o hasła antysemickie, które bez trudu można tam znaleźć. Siedem osób jest już podejrzanych. - to jest chore.
Prokuratura poprosiła o pomoc ABW, bo Bubel nie stawiał się na przesłuchania. 
- i nie dziwię się mu przy takich porojonych zarzutach...

Prokuratorzy białostoccy udających śledczych uznali (niby jak:-)), że lider narodowców celowo uchyla się od przesłuchań. 
- chyba od prześladowania swojej osoby przez "pomroczne" władze, 
dlatego skierowali go na jednorazowe przymusowe badania psychiatryczne - typowy stalinowski numer dla tych, co nie zgadzają się ze skorumpowana władzą.

Podobno, jeżeli się potwierdzi, że pisma Bubla nawołują do nienawiści rasowej, sąd może zabronić ich wydawania.- haa, ale bajer, zamkną internet - kolejna prokuratorska durnota. Z Raczkowskim też taki numer próbują zrobić..., cóż na głupotę jeszcze nikt lekarstwa nie wymyślił. :-)))

Jednocześnie prokuratorzy zapowiadają delegalizacją Polskiej Partii Narodowej Leszka Bubla. ... a podobno żyjemy w Europie i demokratycznym Państwie.

Kpina, każdy biegły sądowy alkoholik typu Ferenc może wypisać dowolne pierdoły - wszak papier każdy kit przyjmie, tak jak chociażby dzisiejsze moje dywagacje?

Po sranie ta cała Konstytucja, swoboda wypowiedzi, jak najróżniejsi sługusy, niedouczeni idioci sprawujący funkcje prokuratorów i tak wykorzystają swoje stanowisko dla prywaty?

 Kolejne strony dokumentujące nieodpowiedzialne zachowania funkcjonariuszy władzy:

Sędziowie - oszuści. W tym dziale przedstawiamy medialne dowody łamania prawa przez sędziów - czyli oszustwa "boskich sędziów". Udowodnione naruszania procedury sądowej, zastraszania świadków, stosowania pozaproceduralnych nacisków na poszkodowanych i inne ich nieetyczne zachowania. Czas spuścić ich "z nieba na ziemię" :-)
Prokuratorzy do zwolnienia od razu - dowody debilizmu prawnego i prokuratorskiego funkcjonariuszy którzy jakimś cudem podobno ukończyli prawo...

SKORUMPOWANI SĘDZIOWIE I PROKURATORZY - czyli nie tylko pijackie wpadki
 "boskiej władzy" , którzy w końcu spadli na ziemię...:-)

Skurwiona Temida - PRZEKRĘTY W SĄDACH GDAŃSKICH
BEZ ZNIECZULENIA - ZASTRASZANIE I PRZEŚLADOWANIE REDAKTORA I DZIENNIKARZA CZASOPISMA.

Pomówienia - stan prawny. Prześladowanie dziennikarza i redaktora Zdzisława Raczkowskiego przez skorumpowanych sędziów i prokuratorów podkarpackich.

Przestępcy sądzeni przez Sąd Okręgowy w Ostrołęce wychodzili na wolność za pieniądze. W areszcie siedzi już 20 osób, śledztwo wykazało, że zamieszani w sprawę są m.in. sędziowie, kierowniczka sekcji penitencjarnej sądu, lekarze psychiatrzy wystawijący lewe opinie...

Stanisław Urban głośno mówił o zaskakujących nieprawidłowościach, na które natrafił przeglądając szpitalną dokumentację. - Funkcjonowało tu coś w rodzaju fabryki fałszywych dokumentów.

Krytyka wyroków sądowych nie jest godzeniem w niezawisłość sędziowską. Nadmiar prawa prowadzi do patologii w zarządzaniu państwem - Profesor Bronisław Ziemianin
NYCZ-GATE  -  taka sobie afera w rzeszowskim sądzie, jedna z setek jakie tam robią, a potem dziwią się, że 90% społeczeństwa nie wierzy w sprawiedliwość... 

Biegli dawno już "odbiegli" od prawdy... AFERY 

Strona prawdy o polskim sądownictwie.

Polecam sprawy poruszane w działach:
 SĄDY   PROKURATURA  ADWOKATURA
 POLITYKA  PRAWO  INTERWENCJE - sprawy czytelników  

Tematy  w dziale dla inteligentnych:  
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

A dla odreagowania sympatyczne linki dla poszkodowanych przez schorowane organy sprawiedliwości :-))
10 przykazań dla młodych adeptów prawa, czyli jak działa głupota prawników + modlitwa...
"walczący z wilkami, szeryf z Bieszczad czyli z impotentnymi organami (nie)sprawiedliwości?" takie sobie dywagacje Z. Raczkowskiego
Wilk Zygfryd - CZARNA BIESZCZADZKA RZECZYWISTOŚĆ...

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe 
www.aferyprawa.com  
Redaktor Naczelny:
mgr inż.  ZDZISŁAW RACZKOWSKI

    uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: Z.Raczkowski@aferyprawa.com 
Dziękuję za przysłane teksty opinie i informacje. 

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.