Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
28 września 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

18 maja SEJM RP POCZĄTEK BEZTERMINOWEGO OGÓLNOPOLSKIEGO PROTESTU "STOP BEZPRAWIU"

Celem protestu jest doprowadzenie do publicznej
debaty sejmowej z udziałem
społeczeństwa - na temat polskiego bezprawia - w
tym przede wszystkim prawa do
sprawiedliwego sądu
W trakcie debaty chcemy przedstawić dowody z podaniem prokuratora, sądu, nr. sprawy, nazwisk sędziów lub prokuratorów, łamiących Konstytucję RP oraz Europejską Konwencję Praw Człowieka i Podstawowych Wolności wraz z podaniem: jak, czemu i po co te prawa łamano. Jak się zdaje polscy przedstawiciele Narodu nie mają pojęcia o polskiej rzeczywistości.
Protest jest bezterminowy.

Rozpoczynamy go w 10 osobowej grupie z Bielska - Białej w dniu 18.05.2010 r. Jego forma krocząca polega na tym, iż co 3 dni do protestu będą dołączać kolejne stowarzyszenia z Rzeszowa, Wrocławia, Warszawy, Katowic itd. - jeśli Sejm nie zareaguje. Z tych względów prosimy o zgłaszanie do stowarzyszenia zorganizowane grupy lub stowarzyszenia - celem ustalenia harmonogramu przyjazdów.
W konsekwencji chcemy mieć swoich przedstawicieli w komisjach kodyfikacyjnych przygotowujących zmiany w KK, KPK, KC, KPC. Nic o nas bez nas !!!. Precyzyjną kolejność będziemy podawać w komunikatach przekazywanych na www. aferyibezprawie.org, po otrzymaniu potwierdzenia zgody na zorganizowanie protestu przez Urząd m. st. Warszawy.

Protest jest konieczny. Od trzech lat alarmowaliśmy Marszałka Sejmu RP - B. Komorowskiego, Przewodniczącego Sejmowej Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka - R. Kalisza, Ministrów Sprawiedliwości - Z. Ziobrę A. Czumę, RPO - J. Kochanowskiego, Parlament Europejski składając petycję, Prezydenta OBWE - bezprawiu polskich prokuratorów i sędziów - podając sygnatury sprawy, sędziów i tryb łamania prawa. Do dnia dzisiejszego nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi.
Przekazujemy przykładowe dokumenty:
1. Petycja do Parlamentu Europejskiego - kliknij
2. Petycja do p. R. Kalisza - Kliknij
3. Ogólnopolski protest przeciw bezprawiu - kliknij
4. Dlaczego protestujemy, i czego żądamy - kliknij.
5. Skarga do OBWE - kliknij
Uwaga: Wszystkie stowarzyszenia winny przygotować problemy i sprawy w formie bardzo skrótowej podając numer sprawy, jaki sąd, jacy prokuratorzy, jacy sędziowie, czego sprawa dotyczy i na czym polega naruszenie prawa. Taki wykaz zbiorczy proszę o przekazanie do stowarzyszenia e-mailem. Zaś dokumenty szczegółowe proszę mieć ze sobą.

PROTEST - początek godz. 9 - 18 maja

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
aferyprawa@gmail.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Autor Z.J.P.
29-04-2010 / 00:00
Co do samego Smerfa, to go bardzo nie lubi "władza", bo dla niej Smerf jest takim (Stróżem Texasu), on pilnuje każdy jej ruch, gdy podąża nie w tę stronę. Zgadza się co pisze Smerf, bo dwa dni temu słuchałem radia Słupsk - Koszalin, i tam ta dziewicza dziewica z PZPR, zastępca burmistrza wypowiada się jak dzieciak z przedszkola. Oto jego, towarzysza mądrość: " Jak Unia Europejska da pieniądze, to będziemy kontynuowali inwestycje". Koniec cytatu._____________Towarzyszu bolszewiku Kurowski! Unia E., nie daje pieniędzy, ona tylko pożycza. Bo Unia E. to taki sobie bank. I nie ty towarzyszu będziesz zwracał, a twoi wnukowie i prawnukowie i praprawnukowie i prapraprawnukowie. Obecnie jesteśmy zadłużeni na ponad 800 miliardów złotych !!! - Pozdrawiam Czytelników AP, Zygmunt Jan Prusiński, 29 Kwietnia 2010 r.
~Smerf Maruda
29-04-2010 / 00:00
Ustka - Proszę wstać, cenzura idzie ! smerfmaruda.salon24.pl/ Na forum usteckim, www.ustka.pl/forum , nagminnie łamie się podstawowe zapisy konstytucji Rzeczpospolitej Polskiej. Wpisy nieprzychylne aktualnej władzy są kasowane w całości , albo częściowo, co zmienia sens wypowiedzi. Art. 54. 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Ustawa może wprowadzić obowiązek uprzedniego uzyskania koncesji na prowadzenie stacji radiowej lub telewizyjnej. Ale co się dziwić, skoro rządzący Ustką burmistrz jest byłym pułkownikiem Ludowego Wojska Polskiego , a zastępca w latach osiemdziesiątych PRL-u był sekretarzem i naczelnikiem miasta Ustki. Czyli wiadomo, kto tym miastem rządzi :) :) :) Cytat z Wikipedii - Brak wolności słowa charakteryzuje systemy totalitarne i autorytarne. Przykładowe skasowane przez cenzorów usteckiego forum wpisy, Co takiego było niezgodnego z regulaminem forum, czy zwykłym rozsądkiem , że powyższe wpisy zostały skasowane ??? Link do usteckiego forum: www.ustka.pl/forum2/viewtopic.php?f=4&t=5364&start=20&sid=a50d40f4d1 i niecenzurowanego GP24 : forum.gp24.pl/index.php?showtopic=21170&st=940&gopid=333203&#entry33 Do tego dochodzą jakieś przerwy w relacji internetowe , chyba dam sobie dzisiaj spokój z tą relacją on-line. :(