Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

KANDYDACI NA PREZYDENTA IV RP?  2005 ROK -
Kto będzie kandydował jesienią 2005r na najwyższe stanowisko III Rzeczpospolitej?
Zaczyna się casting... (strona w stałym opracowaniu)

A pokusa jest wielka - w końcu chodzi o niebagatelną kasę, możliwości przekrętów i ekstrawaganckiego życia na koszt pracującego społeczeństwa... 
Prezydenci, posłowie, sędziowie, wyżsi urzędnicy państwowi pełniących odpowiedzialne funkcje często cierpią na swoistą megalomanię, nadają sobie właściwości "boskie" itp. Jednak jak piszemy, w większości przypadków otrzymali funkcje z tzw. "układów", znajomości, często nawet przez oszustwo wyborców. Tak więc niejednokrotnie wcale tu nie chodzi o wiedzę, umiejętności, czy doświadczenie. Często prezentują typową " miernotę intelektualną" co wielokrotnie jest dokumentowane na stronach wydawnictwa.  

Na początku maja start w wyborach prezydenckich ogłosiło oficjalnie czterech kandydatów. Najwcześniej - 19 marca - Lech Kaczyński (PiS), potem Donald Tusk (PO), Andrzej Lepper (Samoobrona) oraz Marek Borowski (SdPl). Nie został jeszcze wyłoniony oficjalny kandydat LPR ani PSL. Jednak niemal pewnym kandydatem Ligi jest Maciej Giertych (ojciec Romana), a PSL - wicemarszałek Sejmu Józef Zych. 

Jako pierwszy start w wyborach ogłosił prezydent Warszawy i honorowy prezes PiS Lech Kaczyński.  Podczas konwencji (19 marca) PiS w Warszawie, powiedział, że kandyduje, bo Polsce potrzeba "zdrowego rozsądku, przywrócenia przestrzegania prawa i przywrócenia sprawiedliwości". "Dlatego dla walki o te elementarne wartości chcę kandydować na prezydenta" - podkreślił polityk PiS. 
23 kwietnia decyzję o starcie w wyborach ogłosił szef Samoobrony Andrzej Lepper. "Na moje zwycięstwo, zwycięstwo Samoobrony czeka Polska i Polacy" - oświadczył. Jak ocenił, jego zwycięstwo jest potrzebne, bo sytuacja w kraju jest tragiczna, a Polacy są coraz biedniejsi. 
Szef Samoobrony zapowiedział, że będzie działał na rzecz ulg mieszkaniowych dla młodych małżeństw, zasiłków socjalnych dla bezrobotnych, obniżenia podatku VAT oraz likwidacji połowy agencji rządowych. 
30 kwietnia chęć kandydowania zadeklarował szef SdPl Marek Borowski. "Chcę wygrać te wybory" - podkreślił. Oświadczył, że chce być głosem całej polskiej lewicy i wyborców o umiarkowanych poglądach politycznych. 
"Kandyduję, bo Polacy potrzebują umiaru, optymizmu i wiary w przyszłość. Kandyduję, by Polacy mieli wybór wobec radykalnej, agresywnej prawicy. Kandyduję, by edukacja stała się przepustką do Polski równych szans" - powiedział szef SdPl. 
Deklarację Borowskiego z dezaprobatą przyjęli politycy SLD, którzy uważają, że jego decyzja skomplikuje wybór wspólnego kandydata na lewicy. W przeddzień ogłoszenia decyzji o kandydowaniu, liderzy Sojuszu zaapelowali do szefa SdPl, o nie wystawianie swojej kandydatury. Borowski uznał apel za "trochę niepoważny". 
SLD uważa, że wspólnym kandydatem lewicy powinien być Włodzimierz Cimoszewicz, który nie podjął jednak jeszcze decyzji, czy wystartuje w wyborach. 

Donald Tusk oświadczył, że pierwszym powodem, dla którego zdecydował się kandydować na prezydenta, jest wiara że prawdziwej wspólnoty narodu nie buduje się na fałszywych kompromisach, ale na prawdzie, wartościach i korzeniach. 
Drugim powodem - dodał - jest wiara, że Polacy mają w sobie wielką energię, którą tłumią obecnie "nieudolna władza, skorumpowani politycy, biurokracja". "Platforma chce tę energię Polaków wyzwolić" - zapowiedział. 

W wyborach prezydenckich będzie też startował prof. Zbigniew Religa. Oficjalne ogłoszenie jego kandydatury ma nastąpić po wyznaczeniu terminu wyborów prezydenckich. 

W ostatnim czerwcowy sondażu CEBOS (10-13.06), gdyby wybory parlamentarne odbyły się w połowie czerwca wygrałoby je Prawo i Sprawiedliwość, z 22% poparciem, przed Platformą Obywatelską, na którą chce głosować 19% Polaków. Poparcie dla PiS wzrosło o 4 proc. w stosunku do maja, a dla PO - spadło o 1 proc. Kolejne miejsca, z identycznym 14-proc. poparciem, zajmują: Liga Polskich Rodzin i Samoobrona. Poparcie dla LPR spadło o 2 proc., dla Samoobrony wzrosło o 3 proc.
Notowana po raz pierwszy koalicja Socjaldemokracji Polskiej, Unii Pracy i Zielonych 2004 może liczyć na głosy 10 proc. ankietowanych, a Sojusz Lewicy Demokratycznej na 5 proc. (spadek o 2 proc.).
Poniżej progu wyborczego znajdują się: Polskie Stronnictwo Ludowe - 4 proc. (spadek o 2 proc.), Krajowa Partia Emerytów i Rencistów - 4 proc. (spadek o 1 proc.), Partia Centrum - 3 proc. (bez zmian), Partia Demokratyczna-demokraci.pl - 2 proc. (spadek o 1 proc.).
Ranking, z jednoprocentowym poparciem, zamykają: Unia Polityki Realnej, Ruch Patriotyczny i Unia Lewicy.
Prognozowany przez PGB podział mandatów wyglądałby następująco: Prawo i Sprawiedliwość -130, Platforma Obywatelska - 112, Liga Polskich Rodzin - 85, Samoobrona - 81, Socjaldemokracja Polska + Unia Pracy + Zieloni 2004 - 41, Sojusz Lewicy Demokratycznej - 10 oraz Mniejszość Niemiecka - 1.

Sondaż majowy CEBOS przedstawiamy poniżej.

Notowania CEBOS z dnia 22.04.05r, wykazały że PiS wysunęł się na prowadzenie.
Według sondażu, gdyby wybory parlamentarne odbywały się na początku kwietnia:
 PiS - 24% głosów PO - 20% Samoobronę - 14% LPR - 10% SdPl - 5%.
Poza Sejmem znalazłyby się PSL, SLD,UP i UW - po 3-4%
Prawo i Sprawiedliwość z 24% poparciem, zastąpiło dotychczasowego lidera - Platformę Obywatelską.  "Jeśli wygrywamy, to mamy premiera" - skomentował badanie prezes PiS Jarosław Kaczyński. 

Szef PO Donald Tusk uznał ten wynik za "zimny prysznic i ważny sygnał do mobilizacji". 
"Bardzo dobry wynik PiS to premia za działanie tej partii" - ocenił w rozmowie z PAP socjolog prof. Andrzej Rychard. Podkreślił, że PiS jako pierwsza partia pokazała, że "ma wolę walki i zwycięstwa". 
W opinii profesora, długo utrzymywana pozycja lidera przez PO była efektem "głównie siły rozpędu". Aktualną utratę tej pozycji na rzecz PiS, Rychard wiąże z "utratą aktywności i powolnym działaniem" Platformy. Inny socjolog prof. Ireneusz Krzemiński ocenił, że pozytywnie na poparcie dla PiS wpłynęła przychylność prezydenta Warszawy Lecha Kaczyńskiego dla zorganizowania uroczystości ku czci papieża Jana Pawła II, a także obecność polityków PiS w mediach i hasło "moralnej rewolucji" wysunięte przez tę partię. 

Komentując dziennikarzom w Sejmie wyniki badania Jarosław Kaczyński oświadczył, że PiS cieszy się ze swojej pierwszej lokaty w sondażu i będzie chciało umocnić ten trend, choć nie kosztem PO. PiS zależy bowiem na tym, by mogło z PO utworzyć rząd, bez innych koalicjantów. 
Zaznaczył, że umowa między Platformą a jego formacją stanowi, że "kto wygrywa ten ma premiera". Kaczyński podkreślił, że dla jego partii "niezwykle ważne jest to, żeby Lech Kaczyński został prezydentem". "To, żeby Jarosław Kaczyński został premierem, też jest ważne, ale mniej" - dodał. 
Prezydent Warszawy Lech Kaczyński komentując sondaż oświadczył natomiast: "Zawsze mówiłem, że PiS ma lepszą receptę na obecną rzeczywistość w Polsce niż PO (...) Trudno powiedzieć, czy tak wysoki skok notowań PiS zawdzięczamy mojej kampanii prezydenckiej, która przecież została przerwana wskutek śmierci Ojca Świętego Jana Pawła II". 
Z kolei lider PO Donald Tusk w rozmowie z dziennikarzami komentował: "Zawsze powtarzałem, że szczególnie przejmować należy się złymi sondażami, a nie dobrymi". "Z mojego punktu widzenia, jest to istotny sygnał raczej do mobilizacji, a nie do lekceważenia" - oświadczył. 
Potwierdził też, że Platformę niezależnie od wyniku będzie obowiązywała zasada, że zwycięska partia dostaje tekę premiera. Tusk podkreślił, że wolałby, aby Platforma wygrała wybory; wierzy, że jego partia będzie zwycięzcą i zrobi bardzo dużo, żeby tak się stało. 
Komentując 5-procentowy wynik SdPl szef tej partii Marek Borowski powiedział PAP: "SdPl wychodzi z okresu organizacyjnego, który nie był sprzyjający dla rozbudowy wpływów, ponieważ zajmowaliśmy się sobą (...) Chciałbym potraktować wynik tego sondażu, jako dobry początek dla kampanii wyborczej". 
Natomiast szef SLD Józef Oleksy, którego partia w sondażu dostała 4 proc. głosów oświadczył: "To nas nie zaskakuje, bo wyniki sondaży są z tygodnia na tydzień inne". Pytany, jak ocenia fakt, że SdPl - według sondażu - weszłaby do Sejmu, a SLD nie, Oleksy odparł: "Parę dni temu było odwrotnie, więc my nie będziemy się tym epatować". 
Z kolei jeden z liderów LPR Zygmunt Wrzodak uznał badanie za "zwykłe oszustwo" i "walkę ze świadomością Polaków", bo "już tyle razy sondaże pokazywały przed wyborami, że LPR ma 200, 300 procent mniej niż uzyskiwała potem w wyborach".

Biorąc pod uwagę sondaż GW z 26.05.2005r przywództwo PiS-u się umacnia.

PBS zmierzył preferencje prezydenckie w tym samym dniu co parlamentarne. Dlatego też możemy sprawdzić, czy zwolennicy poszczególnych partii popierają "swoich" kandydatów na prezydenta. I tak:
• Lecha Kaczyńskiego popiera 64 proc. zwolenników PiS-u - to ten elektorat jest najbardziej „lojalny” wobec swojego kandydata;
• Donalda Tuska 46 proc. zwolenników PO;
• Marka Borowskiego 54 proc. zwolenników SdPl;
• Macieja Giertycha tylko 21 proc. zwolenników LPR - są oni najmniej „lojalni” wobec swojego kandydata;
• Andrzeja Leppera 59 proc. Samoobrony;
• Jerzego Szmajdzińskiego tylko 22 proc. zwolenników SLD: aż 26 proc. z nich popiera jego lewicowego konkurenta - Marka Borowskiego;
• jedyny niepartyjny kandydat - Zbigniew Religa - ma też ponadpartyjny elektorat: popiera go po 30 proc. zwolenników LPR i PSL (w tych grupach wygrywa z Kaczyńskim), w PO ma 18 proc. poparcia, w PiS-ie i SLD po 15 proc., a w Samoobronie, SdPl i PD - po 10 proc.
Badanie wykonane 21-22 maja przez PBS na 1015-osobowej reprezentatywnej próbie dorosłej ludności Polski

A kampania wyborcza w 2005r będzie brutalna, będą wyciągane wszelkie brudy od okresu przedszkolnego kandydatów. Jednak "uderzenia poniżej pasa" będą stosowali sami gracze-politycy.
Najbardziej wiedzy o siebie powinni się obawiać kandydaci z najwyższej półki, czyli "wielka trójka", która bez wątpienia będzie rozdawała karty:

1/ PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ , czyli PiS i prezydent Lech Kaczyński? premier Jarosław Kaczyński, czy Zbigniew Ziobro?
2/ PLATFORMA OBYWATELSKA, czyli PO i prezydent Donald Tusk?, premier Jan Rokita? 
3/ LIGA POLSKICH RODZIN, czyli LPR i prezydent Maciej Giertych
- konkurujący z Samoobroną i Andrzejem Lepperem, ale jego każdy może sobie po prostu zakupić.

Wzajemna nagonka kandydatów trwa, choćby tylko w formie "wojny teczkowej". 
I już spece od propagandy, zacierają ręce i szukują "haków". My też postaramy się o wiele ciekawostek... :-)

Teraz zostaną rozliczeni za błędy które zrobili, za niedouczenia się, arogancję, brak przewidywania, za wszelkie mataczenia, cwaniactwo i próby oszukiwania obywateli. 

Społeczeństwo wszystko to widzi, "jako całość" wie wielokrotnie więcej niż urzędnicy którzy go reprezentują, posiada olbrzymią obywatelską globalną wiedzę o wszystkim. Tu chciałbym zwrócić uwagę, że naukowcy, czy badacze, osoby mające faktyczną wiedzę konieczną dla dalszego rozwoju społeczeństwa nie bawią się w politykę, ponieważ taka zabawa jest dużo poniżej ich godności, dążeń i celów. Dlatego w polityce mamy tak dużo osób osób niewykształconych, cwaniaków i Żydów.   
Samo społeczeństwo do tej pory traktowało swoje "urzędnicze niemowlęta" z pobłażliwością wyrozumiałej matki. Ale nadszedł czas żeby wreszcie dorośli i zdali egzamin dojrzałości. 
Dzisiaj wyborcy będą oceniać wiarygodność kandydata na prezydenta, to czy jego wypowiedzi są zrozumiałe, czy sam wierzy w to co zapowiada, albo czy mataczy, czy kolejny aferzysta chce okłamać większość?
Czas zakończyć farsę, że Państwo jest dla polityków - to politycy są urzędnikami, którym tylko dano szanse na godne reprezentowanie Państwa i obywateli i za to wystawiona zostanie im ocena.
Chcesz tak mizernie skończyć jak politycy AWS czy SLD? Czy kasa to dla ciebie wszystko o co ci chodzi? Tak zapytamy.

Moja rada dla kandydatów:
Sprawdź najpierw swą wiedzę i swoje osiągnięcia, żebyś nie musiał odpaść już w kwalifikacjach, żebyś faktycznie mógł wystąpić w finale... 

Jasne, że Żydzi jak zwykle mieszają i cały czas kombinują jak odzyskać praktycznie już utraconą władzę. Ostatni abstrakcyjny ich pomysł to połączenie dawnych PZRR-owców z Unią Wolności, czy nawet Unią Demokratyczną i stworzenie tzw. Partii Demokratycznej. Mamy kolejny przekręt takich polityków jak: Frasyniuk, Hausner, Gieremek, Balcerowicz, Belka, KwaśniewskiPrzed tym kolejnym matactwem ostrzega wszystkich prof. Jadwiga Staniszkis. 

Będziemy spotykać się z powszechną manipulacją - np. wchodząc na strony konkretnej partii, to ona w sondażach daje sobie najwięcej punktów.
Manipulacja danymi zawsze była i będzie - zawdzięczamy to władzy komunistycznej i utopijnemu socjalizmowi, który w ten papierkowy sposób wytwarzał swoje osiągnięcia. 
Ale naiwnych z pewnością i dzisiaj nie zabraknie.

Dzisiaj też przymierza się paru niezdecydowanych kandydatów - ostateczny termin wyborów przeniesiono na jesień i wielu chętnych jeszcze się czai, ale będziemy na bieżąco opisywać ich starania i szanse...
 
Ostatnio wpisał się na listę castingu Stan Tymiński - jest oficjalnym kandydatem Ogólnopolskiej Koalicji Obywatelskiej na prezydenta RP, a więc tradycyjnie coś powiemy o nim... kolejny bajer? Co ciekawe, jeszcze parę dni ponad setka instytucji (niektóre bardzo ciekawe)  figurowała jako twórcy OKO, a teraz znikli?, wycofali się? :-) Dla ciekawskich program OKO - już z moich stron, tak żeby nie znikł... Pierwsza konferencja prasowa kandydata Tymińskiego została zaplanowana na 7 czerwca. Tymiński przemówi na niej na pewno, ale czy jego trzecia żona Chinka Mulan, to nie wiadomo :-) powodzenia...

AKTUALNOŚCI - WYPOWIEDZI

Ruch Odrodzenia Gospodarczego zgłosił kandydaturę Adama Gierka, syna Edwarda Gierka, na prezydenta RP. Czy kandydatura Gierka może zburzyć dotychczasowy układ tych sondaży? 

Powiedzieli:
Roman Giertych (LPR), 
przedstawiając projekt uchwały: Wniosek Ligi ma tylko jeden cel, doprowadzenie do dymisji rządu i do przyspieszonych wyborów. Wybory pomogą skonstruować normalny rząd i pozwolą zająć się krajem.

Krzysztof Janik (SLD): 
Domagacie się dymisji rządu, używając do tego dziwnych argumentów. Przez ostatni rok rządów Belki zostało załatwione wiele spraw. Oczywiste jest, że Polska potrzebuje jeszcze kilku miesięcy spokoju, wiele rzeczy jest do zakończenia.

Eugeniusz Kłopotek (PSL): 
Ten rząd powinien odejść w polityczny niebyt. Mamy też dość zabawy w ciuciubabkę z Sejmem i opowiadania o wiewiórkach. Podczas wystąpienia premiera na sali powiało grozą. Oto pojawił się kandydat na dyktatora, któremu nie w smak demokracja, nie w smak parlamentaryzm, któremu najbliższa jest dyktatura proletariatu.

Jarosław Kaczyński (PiS)
Ten rząd powinien odejść, bo jest wyjątkowo nieodpowiedzialny, broni tego, co w III RP było najgorsze, podejmuje groteskowe inicjatywy, by wzmocnić obronę najgorszego, co powinno być odrzucone.

Donald Tusk (PO): 
Gdybym zanalizował dokładnie to, co pan premier dziś powiedział, to słyszeliśmy lidera rodzącej się opozycji wobec własnego rządu. 
Więc na dobrą sprawę dziwię się, że nie widzę pańskiego wniosku pod uchwałą LPR. To jest logiczny wniosek pańskiego wystąpienia: pan ma dosyć tej większości sejmowej, my mamy dosyć tej większości sejmowej i Polska ma dosyć tej większości sejmowej.

Logiczne, że w różnych sondażach te cyfry i miejsca zmieniają się. Postaramy się dla każdego kandydata utworzyć specjalną stronę z jego notowaniami i referencjami.
- hmmm, gdzieś tam niewyceniony zostaje Jan Rokita, kombinuje Józef Oleksy, czy Włodzimierz Cimoszewicz? - o nich też się plotkuje. Gdzieś tam jeszcze zapodział się m.in. Tomasz Lis 
i nic nie ma o pierwszym oficjalnym kandydacie  kampanii na prezydenta - Liwiuszu Ilaszu 
Ale ostatnio też bardzo aktywny jest kardiochirurg - polityk Zbigniew Religa. 

Dodatkowo też, niby ostateczna decyzja Jolanty Kwaśniewskiej o nie kandydowaniu, wcale nie jest tak ostatecznie ostateczna, co z uśmiechem  powiedział prezydent Aleksander Kwaśniewski 30.12.2004r w wywiadzie dla TVN24.
  - Moja żona podjęła decyzję, że nie wystartuje w wyborach prezydenckich - 
ale Kwaśniewski pytany, czy będzie namawiał żonę do kandydowania, odpowiedział: 
- Myślę, że to jest niemożliwe".... i...?
- Świat jest pełen niespodzianek... - zażartował. 
Jednak, tak "na poważnie", wyklucza taką możliwość, a może nie chce zdradzać "czarnego konia" SLD?
Co ciekawe, jak wynika z opublikowanego sondażu "Rzeczpospolitej", w połowie grudnia 2004r nadal najwięcej statystycznych Polaków  najchętniej w fotelu głowy państwa widzieliby właśnie Jolantę Kwaśniewską... i dynastię Kwaśniewskich?
Olek lubi oglądać słupki popularności... zaryzykuje?

Przypomnijmy sobie trochę.
W wyborach z 2000r? -było aż 12 chętnych kandydatów, heee, tak jak apostołów?... z np. Andrzejem Olechowskim?, Marianem Krzaklewskim? Januszem Korwinem-Mikke? czy Jarosławem Kalinowskim? -  i oczywiście Lechem Wałęsą - podda się, czy będzie po raz kolejny walczył, żeby przegrać? 
Andrzej Lepper zapewne zaryzykuje kolejna przegraną...
Dzisiaj już gdzieś w tym politycznym castingu zaginęli tacy kandydaci jak: Piotr Ilkonowicz, Jan Łopuszański, Dariusz Grabowski Bogdan Pawłowski, Tadeusz Wilecki... kto ich zastąpi? 
...tak, jest jeszcze wiele niewiadomych... za Tymińskiego, niewiadomą X ma być  Liwiusz Ilasz - adwokat z USA. - kto jeszcze z "turystów" wpadnie na taki pomysł? - zobaczymy... w końcu w polskiej polityce wszystko jest możliwe...

a jakie były wtedy przewidywania na kadencje tych dwunastu apostołów? - zobaczymy, jak będzie teraz...
1. Aleksander Kwaśniewski - 61,5 % poparcia 
2. Andrzej Olechowski - 14,9 % poparcia 
3. Marian Krzaklewski - 13,7 % poparcia 
4. Jarosław Kalinowski - 3,4 % poparcia 
5. Andrzej Lepper - 2,6 % poparcia 
6. Jan Łopuszański - 1 % poparcia 
7. Janusz Korwin-Mikke - 0,9 % poparcia 
8. Lech Wałęsa -0,8 poparcia 
9. Dariusz Grabowski - 0,5 % poparcia 
10. Piotr Ilkonowicz - 0,1 % poparcia 
11. Bogdan Pawłowski - 0,09 % poparcia
12. Tadeusz Wilecki - 0,09 % poparcia .... i to się sprawdziło...

 strona w opracowaniu... tak na bieżąco... 
i tak na koniec
program P.S.P.N.P.  - Polonijne Stowarzyszenie Patriotów Narodu Polskiego

Obecny rok stawia przed nami trudne zadanie i obowiązek. 
Będziemy wybierać prezydenta. W imię polskiej racji stanu konieczne jest, aby był to człowiek kierujący się w życiu prywatnym i publicznym katolickim kodeksem etycznym. Musi to być ktoś, dla kogo sprawą nadrzędną jest Polska i Polacy. Powinien to być człowiek, który przynosi chlubę Polakom na arenie międzynarodowej. Nowy prezydent powinien być na tyle ostrożny i zapobiegliwy, by w skomplikowanej sytuacji międzynarodowej prowadzić politykę, która nie zaszkodzi Polsce, a w perspektywie przyniesie nam korzyści. Powinien to być człowiek odważny, który bez lękliwego czapkowania eurokratom z Brukseli, z mądrością i godnością prawdziwego męża stanu reprezentowałby Polskę w świecie. Chodzi więc o męża stanu z prawdziwego zdarzenia, który zerwałby z dotychczasową tradycją miernych, milutkich, krzykliwych i umoczonych w różnych aferach. (...)
Marek Zep, Warszawa [za http://www.ojczyzna.pl/ ]

Moskwa pod wodzą cara Putina przygotowała spektakl zwycięstwa - dziewiątego maja 1945r. Wiadomo, że jednym z agresorów na Polskę była armia sowiecka. Nasz żydowski prezydent A. Kwaśniewski w imieniu Polaków złożył hołd rosyjskiemu carowi - kolejny raz poniżył naród polski? Podobnie zachował się podczas cyrku w Jedwabnym przepraszając w imieniu Polaków swoich ziomków - Żydów - którym w żadnym kraju nie było i nie jest tak dobrze jak w Polsce.
Należy zauważyć, że spośród całej elity światowej Putina nie było na pogrzebie polskiego Papieża.  
Polskie społeczeństwo domagało się, żeby podczas tego występu rosyjskiego cyrku nie brał udziału (jeszcze) polski prezydent Kwasniewski i nie poniżał dalej Narodu.  


Nowe publikacje o tematyce aferalnej i korupcyjnej WYDAWNICTWA AFERY PRAWA
UJAWNIĆ PRAWDĘ - LISTA PODKARPACKICH AGENTÓW SB - kiedy Warszawa opublikuje swoich agentów? , czy są tam jeszcze nieskorumpowani odważni urzędnicy??? 

prof? ANDRZEJ ZOLL - Czyj to rzecznik? - na pewno nie polskich praw i interesów - prawda i mity o rzeczniku 
CO BĘDZIE Z TĄ POLSKĄ POD ŻYDOWSKĄ WŁADZĄ?  PISMO DO KOFI ANANA SEKRETARZA GENERALNEGO ORGANIZACJI NARODÓW ZJEDNOCZONYCH (ONZ) - SKARGA KOMITETU NARODOWEGO POLSKI
Państwo w Państwie - czyli misja Żydów w Polsce?
Dla kogo elitarne stowarzyszenie "ORDYNACKA"??? Lista Wildsteina - nie tylko agenci SB
KIM NAPRAWDĘ JEST PREZYDENT R.P.???? 
KWAŚNIEWSKI, CZY MOŻE STOLZMAN??? -  UKRYWANE FAKTY Z ŻYCIA KWAŚNIEWSKIEGO - tylko przekręty w SLD?
"CZY JOLANTA KWAŚNIEWSKA  MA SZANSE  ZOSTAĆ PREZYDENTEM RZECZPOSPOLITEJ???"
czy fundacje "piorą pieniądze?" , zostały tylko wspomnienia J. Kwaśniewskiej
"Bóg Honor Ojczyzna" - krzyż narodu polskiego? - Judaizm, czyli "Jak rozpoznać Żyda".
TAJNE - JAWNE TAJEMNICE PAŃSTWOWE?
Raport o działalności pułkownika Władimira Ałganowa z KGB w sprawach: Aleksandra Kwaśniewskiego, Józefa Oleksego, Leszka Millera, Włodzimierza Cimoszewicza,  Wiesława Kaczmarka, Jana Kulczyka.
TYLKO ŻEBRZĄCE "PRUSKIE POWIERNICTWO" ??? , czy kolejny “Drang nach Osten"???
witryna OBYWATELSKIE NIEPOSŁUSZEŃSTWO  i dodatkowo:

 WIELKIE BRANIE  ,    fakty o korupcji  , KORUPCJA ,  korupcja - uzasadnienie "wpadki parlamentarzystów", 
Kto może zostać politykiemco kryje przywilej immunitetu? odszkodowania - Sąd Najwyższy,
dowCIPY spod §... i wiele innych... 

tym samym dochodzimy do setna sprawy, czyli  "Raportu o stanie sądownictwa polskiego", ale to tylko dla osób myślących, a więc nie dla prawników... jasne, że terror rodzi terror, tak więc z uwagi na typowo stalinowskie prześladowanie  mojej osoby i prowadzonej działalności publicystycznej, moim celem jest obnażenie impotencji organów władzy...

POLECANE WITRYNY PATRIOTÓW POLSKICH http://www.polonica.net I http://www.ojczyzna.pl 
RAPORT NOWAKA - wydawnictwo niezależnego posła Zbigniewa Nowaka.
A tu, tak na wesoło z posiedzeń sejmowych :-) , a co plotkują na ulicach???

WWW.AFERY.PRX.PL - NIEZALEŻNE WYDAWNICTWO PROWADZONE PRZEZ ZDZISŁAWA RACZKOWSKIEGO.
Dziękuję za przysłane opinie i informacje. 
    uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@prx.pl

WSZYSTKICH SĘDZIÓW INFORMUJĘ ŻE PROWADZENIE STRON PUBLICYSTYCZNYCH
JEST W ZGODZIE z  Art. 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ 
1 - Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 
2 - Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.
ponadto Art. 31.3
Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądź dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Brent
23-12-2014 / 17:14
I would disagree, I shoot for a" rel="nofollow">fxrfuoukwp.com"> lnivig and I have not seen anything the 1D can do that I have not done with the 5D with the exception of more frames for sporting events. I will actually shoot better at low light than than the 1D, just less focal points. I would not call it for beginners unless you just want to shoot in all auto mode.