Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA OSZUSTWA mafijnych urzedników sądowych

Państwo w szponach mafii?

Nie trzeba być przesadnie bystrym obserwatorem, aby zauważyć, że dopuszczająca się oszustw i opisywana ostatnio w internetowych mediach sędzia Dorota Kącka, to nie jest pojedynczy przypadek. Dowodzą tego listy czytelników opisujący podobne historie, jak chociażby niedawno opublikowana sprawa Ireneusza Ciszewskiego. Od czasu gdy zetknąłem się z przekrętami Doroty.K, zauważyłem, że w podobnym stylu zachowują się pozostali sędziowie Wydziału IV Cywilnego Sądu Okręgowego w Warszawie a także innych współpracujących sądów. Typowe mafijne nadużycie, to stosowanie przepisów k.p.c. ze sfery działalności gospodarczej, do spraw rodzinnych. Takim nadużyciem jest artykuł 753 k.p.c., który umożliwia skorumpowanym sędziom zaoczne zasądzenie dowolnej sumy pieniędzy, zaocznie na podstawie oświadczenia. Wystarczy, że żonie odbije i zażąda rozwodu. Ustosunkowany adwokat załatwi odpowiednie postanowienie „sądu”. Papier zniesie każde uzasadnienie. W razie czego jest sieć biegłych, którzy przygotują fałszywą obdukcję czy opinię psychologiczną, potwierdzające znęcanie się nad żoną. Oczywiście dzieci zostają przy matce, a wspólny majątek jest dzielony lub przechodzi na własność żony jako osoby wychowującej dzieci.

Jest to bardzo dobry sposób na robienie kasy przez komorników. Jest jednak przy tym podtekst ideologiczny. Jest to rozbijanie rodzin. Majątek, na ogół tworzony przez lata przez męża dla utrzymana rodziny i wychowania dzieci, zostaje rozgrabiony a dzieci poddane jednostronnemu wychowaniu przez matkę, często związaną z innym partnerem. Efekt jest taki, że tworzy się nowe pokolenie oszustów. Być może o to chodzi.

O przypadku można by mówić, gdyby rzecz się wydarzyła w jednej sprawie i w jednym sądzie. Jeśli ten sam schemat jest powszechnie powtarzany, mamy do czynienia ze zorganizowanym działaniem przestępczym. Działanie to ma wsparcie ze strony adwokatów, którzy jak mantrę powtarzają, będące podstawą oszustw, przepisy o niejawności posiedzeń, zabezpieczenia alimentów etc. Konstytucja i prawo do sprawiedliwego sądu się nie liczą.

Ciekawe jest co na to władze RP? Zgodnie z artykułem 126 Konstytucji prezydent czuwa nad jej przestrzeganiem. Z kolei artykuł 151 zobowiązuje ministrów do wierności Konstytucji i kierowania się dobrem Ojczyzny i obywateli. O karygodnych nadużyciach prawa ze strony sądów, byli informowani i minister i prezydent z prośbą o interwencję. Pisma były ignorowane lub odpowiadano mową o niezawisłości sądów. Prawda jest zaś taka, że mówienie o niezawisłości sądów, w chwili gdy wymiar sprawiedliwości został opanowany przez zorganizowaną przestępczość, jest kpiną. W artykule Gazety Polskiej powoływano się między innymi na „autorytety” z zakresu prawa, na zasady wyłączania sędziów itd. Autorzy nie byli w stanie zrozumieć, że argumentów prawnych można używać, gdy obie strony przestrzegają tego samego systemu wartości. W przypadku, gdy przedstawiciele wymiaru sprawiedliwości działają otwarcie w złej wierze, rozważanie aspektów prawnych jest pozbawione sensu.

Należy otwarcie powiedzieć, że mamy obecnie kryzys konstytucyjny, że instytucja mająca na celu egzekwowanie przestrzegania prawa, sama stała się organizacją przestępczą, posiadającą w dodatku olbrzymią władzę. I jest tutaj rola dla prezydenta, który ma obowiązek interwencji w przypadku załamania się porządku konstytucyjnego.

Załączamy ostatnie pisma do Prezydenta i Ministra. Ich zawartość powinna spowodować natychmiastową reakcję. Tymczasem do tej pory nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi. Czyżby wymienieni panowie obawiali się podjęcia działań? A może jest jeszcze inna przyczyna bezczynności?

gocz.min.jpg (91143 bytes) gocz.prezydent.jpg (118367 bytes)

Redakcja Afer Prawa

Dzieci w roli zakładników – metody działania mafii wymiaru „sprawiedliwości”.

Bydgoszcz - Sprawa Ireneusza Ciszewskiego.

Marcin Frymus wraz z synem u siebie w Belgii, poza zasięgiem polskich „organów”.

Sędziowska Camorra - elita, nietykalni, gang, czy nawet mafia? - czym jest korporacja sędziowska?

Kolejne strony dokumentują stale uzupełniane cykle nieodpowiedzialnego zachowania się funkcjonariuszy władzy i urzędników państwowych.
Sędziowie - oszuści. W tym dziale przedstawiamy medialne dowody łamania prawa przez sędziów - czyli oszustwa "boskich sędziów". Udowodnione naruszania procedury sądowej, zastraszania świadków, stosowania pozaproceduralnych nacisków na poszkodowanych i inne ich nieetyczne zachowania. Czas spuścić ich "z nieba na ziemię" :-)
Prokuratorzy - czyli tzw. "odpady prawnicze", śmiecie, najczęściej nieetyczni i nie dokształceni funkcjonariusze władzy. Aktualizacja na rok 2008.

Adwokaci - czyli mecenasi chałtury prawniczej, a tak naprawdę to jedyni usługodawcy którzy nie ponoszą odpowiedzialności za odstawiane fuszerki typowi pasożyci społeczeństwa
Oszustwa polityków - przekręty i wpadki znanych "mniej lub więcej" polityków, czyli urzędników państwowych oszukujących i pasożytujących na narodzie - stale uzupełniany cykl: POLITYKA WŁADZA PIENIĄDZ
Policyjne afery 2008 - handel tajnymi informacjami ze śledztw, narkotykami, wymuszenia policyjne, pijani policjanci, policjanci terroryzujący własną rodzinę i świadków... - słowem "psie przękręty".
oszustwa komornicze - pasożytów społeczeństwa, często typowych chamów i nieuków, którzy oszukują właścicieli firm, poszkodowanych i wierzycieli oraz w dupie mają obowiązujące PRAWO
Urzędnicy państwowi i ich matactwa 2007 - dokumentujemy tu oszustwa urzędników państwowych takich jak: polityk, wójt, starosta, burmistrz, prezydent, rzecznik - wszelkich kombinatorów na których utrzymanie pracujące całe społeczeństwo, a którzy swoje publiczne stanowisko wykorzystują dla swojej prywaty i zysku.
UDOKUMENTOWANE FAKTY POMYŁEK LEKARSKICH
Psychiatryczne przekręty pseudo-biegłych udających lekarzy - aktualny stale uzupełniany cykl przedstawiający typowych schizofreników, decydujących o zdrowiu i majątkach ludzi, którzy bez wiedzy za to za kasę wydają opinie niezgodne z prawdą i nie mające nic z fachowością...
Aferzyści - czyli wszelkiej maści kombinatorzy grający rolę biznesmenów, politycy mający dojście do tajnych informacji i wiedzy
Media manipulują, osądzają i są sądzone - wpadki sądowe, wyroki skazujące na dziennikarzy za nierzetelność, pomówienie, wprowadzenie w błąd społeczeństwa.
Poseł to ma klawe życie :-)
Dziennikarz - to zawód podwyższonego ryzyka.

Krytyka wyroków sądowych nie jest godzeniem w niezawisłość sędziowską. Nadmiar prawa prowadzi do patologii w zarządzaniu państwem - Profesor Bronisław Ziemianin
Strasburg - wyroki Trybunału - ukarana Polska i polskie sądy za wydane wyroki naruszające prawo - efekty skorumpowania polskich sędziów.

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~DearWist
10-03-2017 / 03:45
~Joshuawef
07-03-2017 / 12:48
~Williamfluro
06-03-2017 / 10:14
~Germangah
27-02-2017 / 04:02
sale-flowers.org/>корзина цветы с доставкой Праздники и дни рождения, которые мы отмечаем, чаще всего не обходятся без цветов. Они оставляют красочные воспоминания о любой дате. У любого человека имеется цветок, которому он отдаёт предпочтение из громадного разнообразия. В нашем большом цветочном ассортименте можно найти цветы на любой вкус. sale-flowers.org/>цветы купить с доставкой Если вы не уверены в цветочных предпочтениях того, кому приобретаете цветы, можете остановить выбор на красивейших букетах. Наши букеты сделаны опытными флористами. Букет из ярких роз, нежных орхидей, прекрасных хризантем и других, удивляющих особой красотой цветов, будет отличным презентом, как даме, так и джентльмену. Если вы хотите доставить радость девушке, то добавьте к букетунапример мягкую игрушку. Подобный сюрприз станет по душе любой представительнице слабого пола. sale-flowers.org/>доставка роз от 70 рублей Розы считаются самыми покупаемыми представителями флоры. Даря розы, вы наверняка угодите каждому человеку. Эти красивые цветы излучают уникальный аромат, который будет радовать длительное время. У нас на складе имеется огромный выбор сортов роз разнообразной высоты и цветовой гаммы. sale-flowers.org/>цветы с доставкой букет невесты На вопросы относительно подбора букета или создания его по индивидуальному заказу ответят наши специалисты. КУПОН СКИДКИ: FORUM
~remontoknaLit
24-02-2017 / 15:09
Просадка, затирание, провисание нарушение герметичности (продув, сквозняк) оконных створок – это конечно обыденное проявление, каковое со временем появляется во абсолютно всех металлопластиковых оконных рамах и дверях. И их соответственно полагается регулировать (обслуживать), чтобы избегнуть, в будущем, дорогого ремонта. Это как в авто порядок прохождения технического обследования : если вовремя не сменить масло, не исправить стук или побочный шум – последствия могут быть печальными или трагическими. (как например замена масла раз в год или раз в 10000 км. – обходится к примеру 957 грн. Но восстановление двигателя стоит 9557 грн.) У нас задействованы высокопроффесиональные мастера, те что помогают решить любую неприятность и удовлетворить даже самого разборчивого клиента Заказывайте remontokna.com.ua>ремонт пластиковых окон киев у нас, у проффесионалов. Заказать remontokna.com.ua/remont-okon/13-zamena-uplotnitelya-na-oknah.html> оконной фурнитуры у проффесионалов.
~JamesOntog
22-02-2017 / 15:51
~Charlestob
22-02-2017 / 01:10
shop online no cvv buy cvv2 online sell cvv2 cvvstoreonline.wixsite.com/verified-buy>freshshop cvv cvv selling sites best cvv store
~LeslieTriar
01-02-2017 / 13:59
Wine is the most healthful and most germ-free of beverages xp9243 levtrust.men 20mg generic levitra order online uk274wa9305
~Zarya
19-02-2015 / 10:23
after ed edtriallpacks.com problems today drugssonline.com individual patient penis bestdrugustore.com care suits some toppharamacy.com geriatric complaints
~Mohammed
24-12-2014 / 00:37
If your arlcites" rel="nofollow">nftmrcz.com">arlcites are always this helpful, "I'll be back."