Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
2 sierpnia 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY Zygmunt Jan Prusiński Ryszard Kapusciński szpieg forum dyskusyjne Prusiński - LIST OTWARTY DO JANA TOMASZA GROSSA ! Dlaczego Polacy nie wygonili Żydów z Polski? Teraz pokutują za ten błąd historyczny...

Zygmunt Jan Prusiński

LIST OTWARTY DO JANA TOMASZA GROSSA !

Motto: GROSS, DO CZEGO SIĘ URODZIŁEŚ, WIESZ ?

Mam pytanie, do czego się urodziłeś Janie Tomaszu Grossie...? Popatrz Gross, ty jesteś żydem – pisarzem, ja jestem Polakiem – pisarzem, i jaka jest pomiędzy nami różnica ? Ja pisząc książki czy najzwyklejszy tekst: wiersz, szkic, esej – to jak jest ku temu powód to piszę i o złych odruchach moich rodaków, ty nie, ty tylko święcisz ich, jacy to dobrzy są twoi rodacy. Słuchaj Gross, ja osobiście mam gdzieś uczucia do ciebie, do każdego innego – obojętnie kto kim jest, jakiej narodowości, ja tylko kocham siebie !

Wiesz dlaczego, bo najlepiej znam siebie, swoje wady i swoje zalety – i jako ze znaku zodialnego „Waga” z 30 września, i jako z chińskiego horoskopu „Szczur”, to w d...e mam ten cały świat. Rozumiesz ? Jako narodowy poeta, jako POETA WOLNOŚCI, nikogo nie kocham, prócz mojej matki Krystyny, ojca Lucjana, moich troje dzieci: córkę Amelię Monikę, syna Marcina Zygmunta, młodszego syna Konrada Krystiana, i Boga. I to wszystko. Aha, wiesz co do mnie przemawia ? Wiesz co doceniam z praw, tylko jedno prawo naturalne, to „10 PRZYKAZAŃ BOSKICH”! Żadne inne, zapamiętaj sobie ty Grossie Janie.

Mam propozycję, napisz o sobie, a jeżeli nie masz co pisać o sobie, to napisz całą historię o PRL. Podaję ci pierwszy wątek: Dlaczego Bolesław Bierut podawał się za Bieruta a nie za „ROTENSCHWANZA”? O, to twój pobratyniec, żyd z NKWD. – Dlaczego nie piszesz o takich postaciach zafałszowanych w zbrodniczej historii Polski ? Gross, ty nie mój grossuniu, grosunieczku. Ty pulpeciku z Baru Mlecznego... Może napiszesz do mnie: poetazjp@op.pl

* * *

Jak napiszesz książkę o towarzyszu Bolesławie Bierucie z domu, tak z domu ROTENSCHWANZ, to mam dla ciebie następny temat. A chodzi o rok 1968. Twoje „czcigodne” media pisały i piszą, że to Polacy wygonili żydów z Polski. Prawda leży gdzie indziej, że to komuniści wypędzili złych żydów z Polski. Twoi „bracia” pchali drzwiami, oknami do państwowych funkcji w urzędach. Do kasy, do kasy, do kasy – nie robiąc nic, tylko szkodząc ! Żydzi już wtedy chcieli zawładnąć całą Polską. Komuniści, to fakt, zastosowali propagandową prowokację i zapoczątkowali na uczelni Uniwersytetu Warszawskiego, to im się udało – jednak nie chwalić jakoby że niby to towarzystwo z komuny nagle pokochało Polaków i Polskę; to duży błąd by winę zrzucić na Polaków.

Mam pytanie do ciebie Grossie Janie, może ty wiesz: Dlaczego prosowiecka komuna w Polsce obaliła żydokomunę ? Warto taką książeczkę napisać. Pamiętam był taki tow. Edward Ochab, był nawet ministrem w komunistycznym rządzie PZPR. I on niestety musiał pakować walizki i wyjeżdżać do Izraela. (Mój Boże, żeby tak i dzisiaj żydzi z Polski ten sam ruch i gest w stosunku do Polaków uczynili, i dali nam wreszcie spokój) !

Może ty ujawnisz tajniki dla Narodu Polskiego, dlaczego w tamtym okresie PRL wewnątrz komunistyczno-zbrodniczej partii PZPR, tak się nawzajem nienawidziły i zwalczały ze sobą te dwie frakcje ? Czy „REFERAT JAKUBA BERMANA” był tym powodem ?

Pisarzu Grossie, napisz o tym książkę. Ja na razie piszę taką wesołą książeczkę, zbiór felietonów pt. „JADĄ KROWY NA ROWERACH”...

* * *

Słuchaj „ptaszku”, wielki pisarzu poruty. Twoja matka rodzona była rodowitą Polką i w grobie się przewraca, walczyła o Polskę w Armii Krajowej, a ty co dokonałeś w swoim życiu ? Ale powiedz mi „mędrcu nad mędrcami” taką historyczną wadę, dlaczego ludzie z pochodzenia żydowskiego w hitlerowskim Oświęcimiu woleli, ba, modlili się, żeby capo obozowe składało się z Niemców a nie z żydów ! Możesz na to odpowiedzieć bez żadnego zająknięcia ?

A teraz z innej beczki. Mojej mamy Krystyny Kurlandy z domu Sowińska w Parysewa koło Pilawy, dwie jej rodzone starsze siostry: Helena Sowińska i Wanda Sowińska, ukrywały – poza wiedzą swoich rodziców, Katarzyny i Jana Sowińskich – żydów w czasie okupacji, pomagając im przetrwać w ukryciu przed Gestapo, ryzykując wręcz utratą swojego życia i całej rodziny; to są fakty. – Czy mógłbyś żydowski intelektualisto napisać o tych „cichych bohaterkach” – Polkach, które już nie żyją. Helena Zawadka – Sowińska pochowana jest na Cmentarzu Komunalnym w Stargardzie Szczecińskim a Wanda Sudoł – Sowińska pochowana jest na Cmentarzu Komunalnym w Kluczewie koło Stargardu Szcze...

Słuchaj pisarzu , może odłożysz na chwilę nienawiść do Polaków i Polski i napiszesz o tych wspaniałych Polkach. Powiem ci więcej, ja na pewno mam z tych moich ciotek Wandy i Heleny - ta ostatnia była też moją matką chrzestną - ogromną satysfakcję.

Takich Polaków którzy - ratowali żydów - było wielu. Napisz wreszcie o nich książkę !

A gdybyś był syjonistyczny pisarzu w Stargardzie Szczecińskim i w Kluczewie, zapal na ich grobach dwa skromne znicze. To byłby dobry gest z twojej strony. Prawie, niemożliwy.

20.07.2006 – Ustka

* * *

Dopisek:

W jedynym (bardzo ważnym) tygodniku „TYLKO POLSKA” nr 4(325) 2.01-31.01.2007, jest „TEMAT DLA GROSSA: JAK ŻYDOWSCY PRETORIANIE HITLERA ZAINICJONOWALI HOLOKAUST”. Autorem tego dokumentu jest ZBIGNIEW K. ROGOWSKI. Podam kilka fragmentów:

„Jan Tomasz Gross, polakożerca o symptomach obłędu, buduje za oceanem swoją pozycję naukowca na oszczerczych oskarżeniach Polaków o rzekome zbrodnie dokonane w Jedwabnem i w tragicznych godzinach pogromu kieleckiego, ewidentnej prowokacji enkawudowsko-ubeckiej. Po książce „Sasiedzi” wydał właśnie nie mniej antypolską pozycję „Strach”. Antysemityzm polski po Auschwitz.

Żydzi ginęli masowo jako skutek realizacji zbrodniczej ideologii Hitlera, która zakładała totalną zagładę niemieckich, a w następstwie podboju Europy Żydów europejskich. Siłą sprawczą holokaustu, choć brzmi to jak surrealizm do entej potęgi, stanowili... rdzenni Żydzi ! Niemieccy Żydzi jako narzędzie biologicznego unicestwienia współplemieńców na skalę masową ! Byli to Żydzi w cywilnych ubraniach, urzędnicy agend Hitlera na szczeblu administracyjnym oraz Żydzi w mundurach najwyższych oficerów Wehrmachtu, a nawet w mundurach formacji SS ze złowieszczym emblematem trupiej czaszki.

By ułatwić p. Grossowi (który ma żydowskie korzenie po ojcu, matka była Polką, walczyła nawet w AK) zadanie w doborze materiału dokumentalnego do proponowanej przeze mnie książki, które doprowadziły do apokaliptycznego unicestwienia jego współplemieńców.

Oto rdzenny Żyd stał się prawdziwym rekinem hitlerowskiej ideologii i jednym z głównych patronów, ba, animatorów ostatecznego rozwiązania (Endlosung), czyli masowej eksterminacji braci w Mojżeszu !

To REINHARD HEYDRICH, generał SS, od 1939 r. szef Głównego Urzędu Bezpieczeństwa Rzeszy (podlegały mu wszystkie obozy koncentracyjne, w których zdecydowaną większość stanowili Żydzi).

On to przewodniczył w styczniu 1942 r. zbrodniczej w założeniu konferencji poświęconej Endlosung, na której zdecydowano (i ustalono wytyczne) o biologicznej zagładzie Żydów... owe zalecenia wynikające ze strategii ostatecznego rozwiązania znalazły tragiczne odbicie także w późniejszym niemieckim sprastwie spalenia Żydów w jedwabieńskiej stodole. I w innych niezliczonych aktach ludobójstwa.

Przypominając o decydującej o losie Żydów podberlińskiej konferencji, wybitny historyk, profesor, profesor uniwersytetu monachijskiego Friedrich Glum, pisze na kartach swej książki „Narodowy socjalizm” (1962): „Przewodniczącym konferencji w Wannsee był Reinhard Heydrich, syn rdzennego Żyda...” (s. 413).

Owo przypomnienie dedykuję p. Grossowi, gdyby zechciał się zabrać za pisanie sugerowanej książki.

Żydzi na najwyższych szczeblach dowódczych u fuhrera...

Wzbogacę potrzebną wiedzę p. Grossa takzę przypomnieniem, oż oberegzekutorem misji biologicznego wyniszczenia Żydów był... brat w Mojżeszu generała SS Heydricha niejaki ADOLF EICHMAN, także rdzenny Żyd, który zniemczył swoje nazwisko, dodając do rodowego nazwiska Eichman – jedno „n”.

To Eichman wysyłał współplemieńców masowo do komór gazowych. Ironią losu było to, że ofiary holokaustu uśmiercano cyklonem B, którego wynalazcą był rdzenny Żyd FRITZ FABER, niegdysiejszy laureat Nagrody Nobla w dziedzinie chemii.

W wyniku aktywności Eichmana do obozów zagłady trafiło blisko 12 milionów ludzi !”

Autor: Zbigniew K. Rogowski

* * *

Janie Grosie, tak się jakoś składa że nie tylko ja proponuję ci pisać prawdę – a nie na kłamstwach karierę robić dla małej rzeszy odbiorców. Pamiętaj, budując wokół siebie nienawiść do Polaków bardziej się zatracasz w oczach świata i jako pisarz i jako człowiek. Wprowadziłeś ferment (niezgody) i, chyba o to ci chodziło. Historię buduje się na faktach a nie na mgielnej wyobraźni... Twój pobratyniec Jerzy Nikodem Kosiński, prawdziwe imię i nazwisko: JOSEK LEWINKOPF, podstępny żyd też bredził w swojej książce, i jak kłamał. Nie dość że polska rodzina wierząca w Boga, katolicka, ukrywała go u siebie na wsi przed holocaustem, to w książce „Malowany ptak” podziękował im za to... tak tradycyjnie, po żydowsku. Dlaczego tacy jesteście wyklęci ze wszystkich narodów świata ? Co chcecie zyskać przez to, potęgując wobec siebie jedynie niechęć i nienawiść ?! – Czy to was podnieca... od środka ?

Powiem ci tak na koniec intelektualisto: Nie ma narodów wybranych w żadnym przypadku. Każdy człowiek jest dzieckiem tej ziemi, i każdy chce przeżyć to życie bez dominacji innych. Jeśli stać cię na to, to proponuję przeprosić Polaków. Bo nie oni są winni niepokojów na świecie.

2 lutego 2007 - Ustka

Artykuły w podobnym temacie:

Jan Tomasz Gross - Strach Grossa czy jego obłęd? Mamy kolejny żydowski przekręt i historyczne mataczenia, a Żydzi uważają się za inteligentnych? - chyba wśród robali :-)

ŻYDOWSKI SZANTAŻ- próby WYŁUDZENIE 65 mld dolarów od Polski!!! - z cyklu POLITYKA PIENIĄDZ WŁADZA I ŻYDOWSKIE ZBRODNIE - kogo muszą przeprosić Żydzi?

Odszkodowania za zniszczenia należą się wyłącznie Polsce za tysiącletnią obronę wolności Europy. TO CO JEST NASZE, TO NIE JEST WASZE - Gross i jego obłęd - Jerzy Skoryna

Antypolonizm szowinistów żydowskich rodzi antysemityzm dr Leszek Skonka

ŻYGOCINA, czyli HIENY CMENTARNE - HOLOKAUST INTRATNYM PRZEDSIĘBIORSTWEM? - z cyklu polityka, pieniądz i władza H. Pająk

Z twórczości Z. J. Prusińskiego:

Motto: Polacy to stado baranów - powiedział Adam Michnik w australijskiej telewizji - A TO TEN, OD BARANÓW!

Literatura faktu - POLSKI NIE MA, JEST ZA TO „OSTEN-ISRAEL”!

dyktator Saddam Husain został powieszony - czas osądzić naszego dyktatora Wojciecha Jaruzelskiego

Władysław Frasyniuk, Wojciech Olejniczak i ubecka Służba Bezpieczeństwa - felietony

z cyklu polskie sprawy - ŚWIĘCI APOSTOŁOWIE, A NARÓD NA BOSAKA Z TORBAMI...

Lech Wałęsa NAUCZYCIEL SPOD PARASOLA BEZPIEKI

CZY PRASA W POLSCE JEST WOLNA?

 ROZTAŃCZONE  BAŁWOCHWALSTWO 
Błazny i judasze
"Chłopy do roboty, towarzysze do muzeum” 
LIST OTWARTY - PONAGLENIE!  Prezydencie III RP!  
POUCZENIE PREZYDENTA. 
 Do mediów w kraju i za granica...
LIST OTWARTY DO SENATORA STEFANA NIESIOŁOWSKIEGO
POTYCZKI W ŚWIECIE LITERACKIM NA EMIGRACJI

WIERSZEM DO JANA PAWŁA II Zygmunt Jan Prusiński
OJCIEC KSIĘŻYCA I GWIAZD - Jan Paweł II WIELKI - Zygmunt Jan Prusiński

Zygmunt Jan Prusiński... tak trochę z jego twórczości żyjącej niespokojną codziennością...

Zygmunt Jan Prusiński... jest taki patriotyczny, nieustraszony, walczący poeta...

Podobne tematy znajdziesz w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia

SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników
i wiele innych w kolejnych w działach czasopisma "AFERY PRAWA"

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
Stowarzyszenia Ochrony Praw Obywatelskich
Zespół redakcyjny: Zdzisław Raczkowski, Witold Ligezowski, Janusz Górzyński, Zygmunt Jan Prusiński, Mariusz Pogorzelec, Zygfryd Wilk, Grzegorz Bentkowski i SOPO

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: redakcja@aferyprawa.com alternatywnie: afery@poczta.fm
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.