ZBIGNIEW  PISKOZUB jeszcze PROKURATOR PROKURATURY REJONOWEJ W KROŚNIE
- takie sobie "mniej niż zero"?

Prokuratura Okręgowa w Krośnie dostała moje zawiadomienie o przestępstwie defraudacji popełnionym przez komornika L. Pankiewicza przy Sądzie Rejonowym w Brzozowie. Przekrety komornika zawsze były kryte przez sędziów tego sądu - czy z tajnych wysprzedaży coś  dostają to inna sprawa. Wyjaśnieniem miał się zająć prokurator Marcinkowski - miał okazję oczyścic z zarzutów swoją rodzinę, ale znaleziono innego kozła ofiarnego - prokuratora Zbigniewa Piskozuba. Na postawione zarzuty zwyczajowo nic nie potrafił wyjaśnić, a swoje "postanowienie o odmowie wszczęcia dochodzenia"  jakkolwiek udokumentować, czyli następna typowo stronnicza decyzja mająca na celu ukrycie, jakby nie było, poważnego  przestępstwa. Następny prokurator współdziałający z przestępcami?
A tu moja odpowiedz na przekrety prokuratora Z. Piskozuba.

Skarga na składanie fałszywych oświadczeń przez prokuratorów została złożona do Prokuratury Apelacyjnej w Rzeszowie. Jasne że prokuratura rzeszowska nie chciała rozpatrywać skargi na mataczenie adwokatów. Niby rozpatrywał [coś, albo nic] sprawę sędzia Popek, ale po znajomości umorzył. Jest to o tyle śmieszne [i dowodzi korupcji w tym sądzie], że ten sam sędzia przekładał posiedzenie sądowe na czas potrzebny do zapoznanie się innym adwokatom z dokumentacją i ze stroną...

Ale zgodnie z powiedzeniem, że jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o...? hmm, coś co każde drzwi otwiera... i już mamy jasność...

tym samym dochodzimy do setna sprawy, czyli  "Raportu o stanie sądownictwa polskiego", ale to tylko dla osób myślących, a więc nie dla prawników.

WWW.AFERY.PRX.PL - WITRYNA PRYWATNA PROWADZONA PRZEZ ZDZISŁAWA RACZKOWSKIEGO.
Dziękuję za przysłane opinie i informacje. 
    uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@prx.pl

WSZYSTKICH SĘDZIÓW INFORMUJĘ ŻE PROWADZENIE STRON PUBLICYSTYCZNYCH
JEST W ZGODZIE z  Art. 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ 
1 - Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 
2 - Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.
ponadto Art. 31.3
Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądź dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw.