DOKUMENTACJA ZOSTAŁA OPUBLIKOWANA 
 CELEM   PROCESOWEGO ZAŁATWIENIA  PRZEZ
 MINISTRA  SPRAWIEDLIWOŚCI

Przyjrzyjmy się sędziom i prokuratorom, którzy poczuli się "pomówieni" przeze mnie w opisywanych sprawach zamieszczonych na stronach internetowych. Tu odpowiem na  pretensje prokuratorów, chociaż oni na moje publikacje osobiście nie raczą odpowiedzieć, wolą tonąć w szambie przekrętów. A chętnie zamieściłbym ich wyjaśnienia. 

 

ANDRZEJ KIEŁTYKA.....prokurator Prokuratury Apelacyjnej w Rzeszowie. - nie czuje się poniżony moją publikacją. Jednak ja czuję się poniżony "brakiem kompetencji" w działaniu Prokuratury Apelacyjnej. Pan prokurator, nie raz, a kilka razy był informowany przeze mnie o przekrętach w prokuraturach krośnieńskiej, brzozowskiej i sanockiej, co może sprawdzić w zamieszczonym zestawieniu dokumentów. Po mojej skardze do Prokuratury Apelacyjnej, prokurator przesyłał zawiadomienie "w dół" do rozpatrzenia przez prokuratora, na którego była skarga. Trudno oczekiwać, żeby ktokolwiek w takim przypadku sam się obwiniał, wprost przeciwnie. Sam też nie przyznał bym się do błędu. Po paru takich eksperymentach, zrezygnowałem z tej "ścieżki do nikąd dla idiotów" . 

Stanisław  CZERWOWONKA ... prokurator okręgowy w Krośnie, nie czuje się poniżony porównaniem go z Zającem. Nie dziwię się. Jeden Zając swoimi układami "wpuścił w kanał" prokuratorów i sędziów całego podkarpacia. To tylko świadczy, jak łatwowierne i schorowane są "organy sprawiedliwości". 

  Maciej MARCINKOWSKI .prokurator okręgowy w Krośnie, czuje się bardzo poniżony, ze powstał internet i można tam opisać wszystkie przekręty prokuratorów i sędziów. I jak tu zakombinować? Zbuntuje się jeden oszukany przez "organy sprawiedliwości", opisze i narobi smrodu co niemiara... 

Edward MATRUSZEWSKI .. prokurator  rejonowej w Sanoku. Typowo patologiczna rodzina. Narkotyki, syn zamieszany w zbiorowy gwałt, [może nawet w rodzinnym domu], który tatuś stara się ukryć. I tu mamy wytłumaczenie "błędu Intelektualnego" prokuratora. Ja bym to nazwał "pomroczność intelektualną ". Chodzi o to, ze sfabrykowaniu dokumentu [i innych] przez prezesa spółdzielni w Brzozowie,polegające na dopisanie drugiego członka zarządu [wymagane przez art.54 prawa spółdzielczego], prokurator uznał tylko za błąd intelektualny i umorzył dochodzenie. Cóż dodać, jacy prokuratorzy, takie organy [nie]sprzwiedliwości...

Ryszard SAWICKI  - prokurator rejonowy w Brzozowie - nie wnosi o ukaranie, ponieważ uważa, że nie prowadził sprawy. Tu Pan prokurator oświadczył nieprawdę. Opublikowałem postanowienie z jego podpisem. I to właśnie od jego niekompetencji zaczął się ten cały cyrk. Dlatego ja czuję się i to bardzo pokrzywdzony i oszukany przez prokuratora R. Sawickiego.

Zbigniew  PANKOWSKI .prokurator  rejonowej w Brzozowie. Publikacje uważa za nieprawdziwe i czuje się poniżony w opinii społecznej. Jak wszyscy inni nie potrafił jednak podać żadnego faktu na poparcie swojej skargi. Ja na jego miejscu też bym tak mówił, jakby ktoś moje przekręty poddał do publicznej dyskusji. Niestety, sędzia, czy prokurator powinni wiedzieć, że ich obowiązkiem jest strzec prawa, a nie wchodzić w układy z przestępcami. 

Elżbieta DRWIĘGA - aktualnie awansowała do Krakowa, jest za skazaniem, ja jej oczywiście też. Mianowicie, jak sama prokurator piszę, trzykrotnie rozpatrywała moje doniesienie kradzieży. Z uwagi na błędy proceduralne Pani prokurator, Rejonowy Sąd w Sanoku i Prokuratura Okręgowa wznawiała sprawę. A w prokuraturze sanockiej sprawa dalej trafiała na biurko E. Drwięgi. Pani prokurator kopiowała swe poprzednie wypociny, zmieniała datę i odsyłała mnie. A chodziło o drobną sprawę kradzieży narzędzi i wyposażenia z mojej działki. Rzeczy znaleziono u sąsiada [ sprzedaje darmo części samochodowe policjantom], ale on stwierdził, że banery gratis  dostał ode mnie. Tak więc sprawa zamknięta. Nie zawracałbym sobie tym głowy, gdyby nie fakt fabrykowania akt przez policję w Sanoku - na moje zawiadomienie o kradzieży dorobili swoje...

Dla dobra wymiaru sprawiedliwości, porządku publicznego i prawnego, interes społeczny wymaga, aby wszystkie wymienione osoby, dla przestrogi innych, zostali za swe przewinienia ukarani zgodnie z prawem.

  Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o