Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

DOKUMENTACJA ZOSTAŁA OPUBLIKOWANA
CELEM PROCESOWEGO ZAŁATWIENIA PRZEZ
PROKURATORA GENERALNEGO MINISTRA  SPRAWIEDLIWOŚCI

 

 Stronę tę poświęcam, jednemu z bardziej stronniczych prokuratorów Prokuratury Rejonowej w Brzozowie, mianowicie Zbigniewowi Pankowskiemu.
Dnia 29.04.98r policja w Brzozowie została telefonicznie zawiadomiona o włamaniu się do lokalu firmy Elsan należącej do Zdzisława Raczkowskiego, naruszenia dobra materialnego, zablokowanie działalności gospodarczej, / handlowej / prowadzonej w tym obiekcie. Pomimo ewidentnego faktu włamania, prokurator Pankiewicz, bez sprawdzania wiarygodności dokumentów, daje wiarę "na słowa" oszustowi, który za pomocą sfabrykowanych dokumentów wszedł w stan posiadania. Prokurator nie sprawdza, że wstępna umowa sprzedaży została rozwiązana już 02.04.98r, podobnie jak "umowa wypowiedzenia" z powodu nie dojścia do zapłaty przez niewypłacalnego kupującego J. Zająca, którego celem było wyłącznie próba wyłudzenia lokalu. Oczywiście, jako prawnikowi, znającemu sztuczki prawne, we współpracy z prokuraturą, która brakiem działania dała pozwolenie na bezprawne działanie, doszło do dalszego bezprawia: zaspawanie drzwi do lokalu, kradzieży wyposażenia i towarów handlowych.   
Poniżej przedstawiam naiwne uzasadnienie  "Postanowieniu o odmowie wszczęcia dochodzenia" Ds 246/98 podpisanego przez prokuratora Zbigniewa Pankowskiego.
Ja zarzucam prokuratorowi: ukrywanie przestępstwa / współudział?/, zastraszanie, zaniedbanie obowiązków związanych z zajmowanym stanowiskiem, stronniczość, niekompetencje.
Prokurator, przyznaje fakty przestępstwa i co robi? Stwierdza, że jest dwóch "oryginalnych właścicieli" [ patrz postanowienie E. Martuszewski ], i pomimo tego nie sprawdza wiarygodności umów. Jakby prokurator, przeprowadził prawidłowo dochodzenie i miał wystarczającą wiedzę, to wiedział by, że lokal został wynajęty na czas określony do 2000r i zgodnie z prawem, takiej umowy prezes jednoosobowo nie może rozwiązać /czytaj wyrok Sądu Najwyższego OSNC 1997/6-7/71 /, dowiedział by się, że został oszukany przez prezesa, [ wprowadzenie w błąd wymiaru sprawiedliwości], ponieważ transakcja sprzedaży nie doszła do skutku i prezes Garbiński poświadczył nieprawne, choćby w sprawie wzajemnych zobowiązań. Ale prokurator działa inaczej. Bratu, za to że zawiadomił policję o przestępstwie prokuratura z urzędu robi sprawę karną o " usiłowanie zastrzelenia prezesa telefonując na policję". Przez dwa lata prokuratorzy w Brzozowie zajmuje się tą paranormalną sprawą, przesłuchują kilkunastu świadków, tracą społeczne środki w celu zastraszenie mojej rodziny i ukrycia przestępstw popełnionych na mnie. Brat został w końcu przez sąd uniewinniony, ale straconego zdrowia i nerwów  nikt jemu i mnie nie wróci. 
A tu link do następnego przekrętu prokuratora Pankowskiego. Złodziej przyznaje się do przywłaszczenie mienia, a pan prokurator wspaniałomyślnie podarowuje mu zabrane rzeczy i karę - przecież to nie jego...

Prokurator Zbigniew Pankowski ma udział jeszcze w kolejnym matactwie. Ukrywa kradzież wyposażenia mojej firmy. Widocznie ten, "jeszcze prokurator?" lubi mocne wrażenia, a może udzieliła mu się panująca w organach sprawiedliwości pomroczność???  

POLECANE WITRYNY PATRIOTÓW POLSKICH http://www.polonica.net I http://www.ojczyzna.pl 
www.polskapolityka.com - http://www.polskahistoria.com/polish/ 
RAPORT NOWAKA - wydawnictwo niezależnego posła Zbigniewa Nowaka.

Zapraszamy sędziów i adwokatów zamieszanych w przekręty do "czarnej listy" Raczkowskiego... miłego towarzystwa wzajemnej  adoracji ... 

www.aferyprawa.com - Niezależne Wydawnictwo Internetowe "AFERY KORUPCJA BEZPRAWIE" Ogólnopolskiego Ruchu Praw Obywatelskich i Walki z Korupcją.
prowadzi: (-)  ZDZISŁAW RACZKOWSKI.
Dziękuję za przysłane opinie i informacje. 
    uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: Z.Raczkowski@aferyprawa.com 

WSZYSTKICH SĘDZIÓW INFORMUJĘ ŻE PROWADZENIE STRON PUBLICYSTYCZNYCH
JEST W ZGODZIE z  Art. 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ 
1 - Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 
2 - Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.
ponadto Art. 31.3
Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądź dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.