Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA NIEBEZPIECZNE TEMATY DONALD TUSK

Z CYKLU "NIEBEZPIECZNE TEMATY" - PRAWDA O TUSKU I JEGO RODZINIE.

W ostatnich dniach masmedia opublikowały wiadomość, że dziadek Dolalda Tuska - kandydata na prezydenta Polski służył w Wehrmachcie. Informacja pochodzi z wojskowych Ľródeł archiwalnych w
Niemczech. 
Wiadomość ta dotyczy Josefa Tuska - dziadka Donalda i stoi w jawnej sprzeczności z tym, co
cały czas niezbicie twierdził Donald Tusk, kiedy to Tusk - faworyt sfałszowanych sondaży OBOP-u  I i II tury wyborów, dobitnie i niemal triumfalnie oświadczał, że jego dziadek nie był w Wehrmachcie. 
Jest bezsporne, że ta pewność siebie była wynikiem przeświadczenia, że teczki i archiwa Tuskow były przez określone siły oczyszczone i ufarbowane "na glanc".
Kandydat ( zresztą nie pierwszy ), przeliczył się jednak. Oprócz teczek w MSW są też teczki i w innych krajach, w tym jego osobista, która z pewnością liczy więcej niż ta oficjalna 2-stronnicowa.
Tak fałszywie pewny siebie kandydat na prezydenta Donald Tusk licznie zaświadczał Narodowi Polskiemu, że jest człowiekiem, którego rodzina nigdy nie podnosiła ręki przeciw Polakom. Tym bardziej jego dziadek, który wg. niego i propagandy PO - wprost był męczennikiem okupacyjnym w walce za polskość.

Sprawa pochodzenia Tuska jest dla wielu sprawą delikatną. Jest to nazwisko jest bez wątpienia żydowskie.
Przed wojna w Bełchatowie było parę rodzin o nazwisku Tusk. Mendel Tusk z Lejzorem Warszawskim mieli dwie fabryczki.Chaim Tusk miał też fabryczkę i zatrudniał 50 osób i płacił robotnikom 15 kopiejek na dzień, co starczało na dwa kg chleba. ( rok 1899 ) ( Jewish Records Indexing - Poland )
Na Kaszubach przed 1900r nie było żadnego Tuska. Z największym prawdopodobieństwem jego rodzina pochodzi z dawnych kresów wschodnich. Potem się przenieśli do guberni.

Bez wątpienia dziadkowie pochodzą on z regionu, gdzie pro-polski heroizm i bezprzykładna wierność, spłatały się z antypolskim rasowym okrucieństwem. Liczne oskarżenia zaś, że jest faworytem religii świętego judy (tak to rzuca przez zęby, aby profanie nie załapali) nie czynią sprawy łatwiejszej. 

My Polacy jesteśmy Narodem katolickim. Katolicy zaś w przeciwieństwie do przeróżnych innych religii, o które na co dzień ocieramy się - np. żydowskie czy protestanckie - nie maja żądzy odwetu na spadkobiercach swych winowajców. Przekleństwo syna za winy ojca jest nam nie tylko obce, a może i obrzydliwe. Więcej, nawet człowiek, który sam mocno nagrzeszył w życiu, a winy odkupił, łatwo staje się sienkiewiczowskim Kmicicem. I nikt nie pragnie mu niczego pamiętać, tak jak przy kłamstwie Kwaśniewskiego. Jest to niewątpliwie tak charakterystyczna i wielka cecha Polaków jak i też niestety oczywisty "koń trojański", którym wróg gorliwie posługuje się, ku naszej zgubie.

Jak powiedziano, nie jest wina Tuska to, że jego dziadek strzelał do Polaków. Wina Donalda Tuska jest to, że stanowczo twierdził, że tak nie było, I że świadomie zbijał na tym kapitał polityczny w tych wyborach.

Mamy wybory na prezydenta Państwa Polskiego. Kandydat - tym bardziej faworyt od samego początku - nie ma prawa podpisywać się pod fałszywymi wekslami. Tłumacząc się teraz, że prawda faktyczna, zgoła diametralnie różna od tak stanowczo deklarowanej, jest dla niego zaskoczeniem i nowością. 
Co to będzie za prezydent, który nie wie co mówi lub zaświadcza? Deklaracje i oświadczenia zaś są wielka stawka w grze. Grający sam osobiście odpowiada za to, że z jego strony wszystko jest rzetelne. W tej grze
zaś, nie o jakiś majdan chodzi, ale o najwyższy urząd w państwie.

Jeżeli Donald Tusk tak długo grał ta mocna karta i tyle na nią wygrał - a która ewidentnie jest fałszywa, to każdy z Polaków musi postawić sobie pytanie: ile takich fałszywych kart Donald Tusk może mięć jeszcze w rękawie? I jak on te karty użyje?
Czy ten człowiek - który sam twierdzi, że o niczym nie wie i został zaskoczony nieprawdziwością własnych oświadczeń - jest godny urzędu Prezydenta? 

Donald Tusk nie wie co robił jego dziadek, chociaż jego patriotycznymi cnotami tłumaczył na lewo i prawo. A którego boleść nad znieważana pamięcią przodków tak aktorsko odbita na twarzy, zastąpiła konieczność dyskusji na programem politycznym.

To że Donald Tusk, który tak sugestywnie bil się w piersi, twierdził, że wie wszystko nt. swego dziadka, gwarantował jego cnoty, poświadczył licznie i publicznie nieprawdę, musi przynieść negatywne konsekwencje dla losów wyborczych samego kandydata. Tak jest w każdym demokratycznym kraju, tak musi być i w Polsce. Jest to bez znaczenia czy Tusk rzeczywiście nie wiedział, czy celowo dopuścił się zaniedbań aby móc "nie wiedzieć", czy też kłamał świadomie. Istotne jest to, że licznie płacił fałszywą walutą odbierając w zamian prawdziwe dobra - glosy wyborcze.

Naród Polski musi wymierzyć Tuskowi sprawiedliwość - już teraz, odrzucając go w wyborach. Polski nie stać na drugiego Magistra, który Ľle wypełnia elementarne blankiety, a przyłapany na fałszu bezwstydnie wykręca się od odpowiedzialności. 
Co bowiem, może się stać z Państwem Polskim, z Narodem, jeżeli na czele stanie człowiek, który ma jakieś problemy ze swymi deklaracjami, a które mijają się z prawda. Czy w innych sprawach jest lub będzie uczciwy i lojalny wobec Państwa i Narodu.

Co stanie się, kiedy może się okazać, że prezydent ma rzeczywiście inne karty w rękawie, a o których istnieniu on sam nic nie wie lub tylko tak udaje. I podobnie jak obecnie może wykręcać się zaskoczeniem i niewiedza? Zresztą to oczywiste, z Tuskiem będzie podobnie jak z Magistrem Kwaśniewskim - natychmiast po przejęciu władzy z niczego nikomu nie będzie się tłumaczył, poza Gminą oczywiście... 

Ile to ma kosztować, czy Polskę na to stać?
Co stanie się z Polska, o ile takim kartami zaczną grać z prezydentem Tuskiem ukryte siły wszelkiej maści, które to do Polski nastawione są wrogo, chcą jej likwidacji, czy też które planują ukraść resztę tego co jeszcze pozostało?

Donalda Tuska należy odrzucić w wyborach dla dobra Polski I Polaków - taki jest święty obowiązek Polaka.

Krzysztof Cierpisz


Komu(ch) bije w dzwon - skoro trwa wyścig o prawdziwą prezydenturę, to niech będzie to prawdziwa walka, a nie jakiś kwi pro kwo... Nowe publikacje o tematyce aferalnej i korupcyjnej z cyklu "NIEBEZPIECZNE TEMATY" 
Co może jeszcze zrobić III RPRL (bezustannie żydowska) w swym agonalnym stanie? 
POLAKU - SPRAWDŹ NA KOGO ODDAJESZ SWÓJ GŁOS !!! - kolejny odnowiony rozdział z cyklu "niebezpieczne tematy" - lista Żydów i osób pochodzenia żydowskiego o zmienionych nazwiskach

* Trochę prawdy na temat PO i Donalda Tuska. *
* ile milionów kosztowała kampania prezydencka Tuska???*
* Jak piszą o Polsce dla Poloni
- PATRIOTYCZNY RUCH POLSKI NOWY JORK, CHICAGO, TORONTO, WARSZAWA.
Mistyka żydowskich finansów - czy "makler" Włodzimierz Cimoszewicz korzystał z poufnych informacji giełdowych?
TECZKA CIMOSZEWICZA - tylko jakiś tam kit? - kiedy skończy się pobłażliwość społeczeństwa dla sprzedawczyków z PZPR?
WŁODZIMIERZ CIMOSZEWICZ? [alians: Goldstein, alians Timoszko]

ALEKSANDER KWAŚNIEWSKI - JAKI PREZYDENT, TAKIE PAŃSTWO
KIM NAPRAWDĘ JEST PREZYDENT R.P.???? ALEKSANDER KWAŚNIEWSKI, CZY MOŻE STOLZMAN???
NIEZNANE FAKTY Z ŻYCIA KWAŚNIEWSKIEGO - KOLEJNA AFERA SLD?
"CZY JOLANTA KWAŚNIEWSKA  MA SZANSE  ZOSTAĆ PREZYDENTEM RZECZPOSPOLITEJ???"
czy jej fundacja "pierze pieniądze?" ,
- został tylko krzyż narodu polskiego? - Judaizm, czyli "Jak rozpoznać Żyda" i  Jedwabne tylko dla Żydów?    
TAJNE - JAWNE TAJEMNICE PAŃSTWOWE? - raport o działalności pułkownika Władimira Ałganowa z KGB w sprawach: Prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego, Premiera Józefa Oleksego i Leszka Millera, szefa MSWiA oraz Ministra Spraw Zagranicznych Włodzimierza Cimoszewicza, Ministra Skarbu Wiesława Kaczmarka, oraz biznesmena Jana Kulczyka.

tym samym dochodzimy do setna sprawy, czy "Raportu o stanie sądownictwa polskiego"

Zapraszamy wszystkich sędziów, prokuratorów, adwokatów, polityków i resztę urzędniczego "badziewia" zamieszanego we wszelkie oszustwa do ogólnopolskiej "czarnej listy Raczkowskiego"... 
miłego towarzystwa wzajemnej  adoracji ...

www.aferyprawa.com - Niezależne Wydawnictwo Internetowe "AFERY - KORUPCJA - BEZPRAWIE" Ogólnopolskiego Ruchu Praw Obywatelskich 
i Walki z Korupcją.
prowadzi: (-)  ZDZISŁAW RACZKOWSKI.
Dziękuję za przysłane teksty opinie i informacje. 
    uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: Z.Raczkowski@aferyprawa.com 

WSZYSTKICH SĘDZIÓW INFORMUJĘ ŻE PROWADZENIE STRON PUBLICYSTYCZNYCH
JEST W ZGODZIE z  Art. 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ 
1 - Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 
2 - Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.
ponadto Art. 31.3
Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądĽ dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.