Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
30 lipca 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA GRZEGORZ MICHALSKI APEL DO PREZYDENTA RP LECHA KACZYŃSKIEGO Same cuda, w cudnym k[raju] Grzegorz Michalski

Pamiętajmy!! ,, Naród tworzą ludzie HONORU, ludzie świadomi wspólnych wartości, którym służyły pokolenia ich poprzedników”
prof. Józef Chałasiński/

Ta umęczona Polska ziemia, ten umęczony Polski Naród, miał już kiedyś swój cud. Był to jak wiemy, Cud nad Wisłą, zwycięstwo nad bolszewikami, zwycięstwo na zarazą, która chciała zalać europę. Był to punkt zwrotny w dziejach XX wiecznej Europy. Gdyby zaraza nie została powstrzymana, to mieli byśmy kolejny rozbiór Polski. Był to początek XX wieku. Historia lubi się powtarzać, jak mówił Jan Pietrzak ,, lubi,-raz jako tragedia raz jako farsa,- ale lubi”.

Dziś, jak na ironię losu w wyniku październikowych wyborów 2007 roku, u progu XXI wieku, gdzie mózgi wyborców zostały skażone jadem nienawiści oraz obietnicami cudów bez pokrycia, w wyniku nieustannych ataków, obelg, strachu przed lustracją, w wyniku haniebnych działań na szkodę kraju [1989,1992] – Polska, moja Ojczyzna została ponownie w swych dziejach oszukana. Oszukano Polskę, Polaków , oszukano mnie.

Dziś możemy śmiało powiedzieć, że były Prezydent RP L.Wałęsa był tajnym współpracownikiem bezpieki o ps: ,,Bolek”. Nie ulega dziś żadnej wątpliwości, że to skandaliczne zachowanie ,,Bolka” w latach 70-tych, miało niebagatelny wpływ na jego politykę w latach 90-tych. Wałęsa bał się jak ognia, że ubecy skompromitują go w oczach Polaków, w oczach Polski i Świata, dlatego dziś Polska, znów krwawi. Jego agenturalna przeszłość, była największą przeszkodą do usunięcia zbirów komunistycznych i ostatecznego ich wyeliminowania życia publicznego.

Dziwnym, doprawdy dziwnym jesteśmy narodem.

Prowadzenie nieustannej nagonki przez PO od 3 lat przeciwko Prawu i Sprawiedliwości a obecnie od niemal roku przeciwko Prezydentowi RP L. Kaczyńskiemu, dowodzi, że mamy w Polsce ,,rząd” o bardzo niskim poziomie intelektualnym, ,,rząd”, gdzie w tajemnicy przed Narodem Polskim, wydaje się instrukcje swym członkom jak rozmawiać z mediami, jak szkalować prezydenta RP, jak poniżać i ośmieszać najwyższy urząd w państwie. To brak wykształcenia, nieudolność oraz nawyki z młodości w wieku dojrzewania czynią ten rząd wyjątkowym. Tusk, chamstwem, arogancją i głupotą toruje sobie drogę do prezydentury, a Naród Polski się temu przygląda. To jeden z cudów tej ekipy gdzie, można na Prezydenta RP bezkarnie pluć, obrażać, poniżać oraz utrudniać prowadzenie obowiązków, bez żadnej odpowiedzialności karnej. Czym większe chamstwo, tym bliżej koryta.

Dziwnym, doprawdy dziwnym jesteśmy Narodem.

Opary nienawiści które PO rozsiewa od ponad 3 lat, unoszące się nisko nad Polską, doprowadziły już do takiego zdziczenia, takiego rozkładu młodych mózgów, że nie potrafią odróżnić już mleka od wody. Nie na darmo płaci się specom od ogłupiania Narodu miliony zł, wychodząc z założenia, że głupota powtarzana tysiąc razy w kółko, staje się prawdą.

Osobiście nie mam żadnych wątpliwości, że Prezydent RP L. Kaczyński jest najlepszym Prezydentem po 1989 roku. Jest 100% lepszy od wszystkich swoich poprzedników.

Jaruzelski, agent WSI ps: Wolski, to zbrodniarz który ma krew na rękach, pamiętamy wszyscy słowa wypowiedziane na krótko przed wojną:,, nie ma odwrotu od socjalizmu”. Dziś liderzy formacji komuchów, robią wszystko aby zrobić z bandyty bohatera.

Dziwnym, doprawdy dziwnym jesteśmy Narodem.

L.Wałęsa TW ,,Bolek”, całkowita kompromitacja, wsparcie komunistów, oszust i złodziej, Prokuratura Okręgowa w Warszawie wszczęła śledztwo w sprawie zaginięcia akt TW,,Bolka” w latach 1992-94. Dnia 20/10/08 Wałęsa [czyt. Bolek] na konferencji prasowej ogłosił gotowość startu na prezydenta Polski, krzyczał, że trzeba skrócić kadencję L. Kaczyńskiego. Myślę, że krajem właściwym gdzie Bolek mógłby wystartować na prezydenta to Japonia, jest tam szansa realizacji obdarowania każdego japończyka sumą 100 mln yenów. Tylko pozazdrościć ,,Radzie Mędrców Europy” która to po interwencji Donka zgodziła się na przyjęcie w swe szeregi człowieka, z tak ubogim poziomem intelektualnym jaki sobą reprezentuje.

Kwaśniewski, pijak, który zbezcześcił pamięć pomordowanych w Charkowie, i jak ostatnia świnia kiwał się na grobami bełkocząc. Polska i Świat był świadkiem hańby jaką okrył się Ten, który reprezentował Naród Polski jako Prezydent na miejscu kaźni.

Jak na tle swych poprzedników wypada obecny Prezydent RP L. Kaczyński??

Od trzech lat codzienna agresja PO, przeciwko PiS, oraz Głowie Państwa Polskiego, robi ogromne spustoszenie w młodych mózgach. Młodzi ludzie pytani: dlaczego nienawidzą Prezydenta L. Kaczyńskiego--- odpowiadają, że wszyscy tak mówią, bo taka jest ,,moda”, aby dokopać Kaczyńskim. Nad skutkami takich działań dla Polaków, dla Narodu Polskiego nikt się dziś nie zastanawia,- a są to działania bolesne dla zdrowej nie zainfekowanej części Narodu Polskiego, którzy głosując na PiS, upatrywali zmian, które zaprzepaścił ,,Bolek” podczas ,,obrad kanciastego mebla”. Przykład kłamstwa idzie od Michnika, Borowskiego, Bolka, Kalisza, Komorowskiego, Olejniczaka, Niesiołowskiego, Tuska, - i wielu innych --- kłamie telewizja, kłamią nie tylko programy informacyjne [ B.Rymanowski i bojkotowana przez PiS, Kawa na ławę w TVN24] , kłamią muzyczne, rozrywkowe oraz wszystkie jakie istnieją. Mówi się, że telewizja ma w sobie coś z króla Midasa, czego się dotknie zamienia się nie w złoto, lecz w gówno. Czy w Polsce brakuje ludzi, młodych, mądrych, wykształconych, nie umaczanych. Czy nasz kraj zasłużył sobie na to, żeby stale oglądać tych błaznów spod znaku PO?

Dziwnym, doprawdy dziwnym jesteśmy Narodem.

Wypada w tym miejscu zaapelować do tych, którzy mają jeszcze szanse na powrót do ,,zdrowia”. Nie dajcie sobą manipulować, bo przy pomocy antypolskich mediów mówiących po polsku usiłuje się Was oszukać, wciskając Wam fałszywy obraz rzeczywistości- oszust Tusk prowadzi Polskę w ślepy zaułek.

Weźcie przykład z Polonii Amerykańskiej, [nie mylić z KPA], która choć z dala od macierzy, potrafiła w ostatnich wyborach pokazać prawdziwy patriotyzm oraz udowodnić, że nie pozwoli sobą manipulować.

Polonia żyjąca poza granicami Polski, zdaje sobie sprawę z tego, że największym wrogiem Polonii, szczególnie Polonii Amerykańskiej, a także Polonii w Ameryce Łacińskiej jest Polskie MSZ, z R. Sikorskim na czele. Istnienie ,,czarnej listy” działaczy polonijnych a także wydanie zakazu kontaktów pracowników placówek dyplomatycznych z Prezesem Unii Stowarzyszeń i Organizacji Polskich w Ameryce Łacińskiej Janem Kobylańskim, to akt hańby resortu MSZ i samego Sikorskiego. Na tak haniebny czyn nie pozwoliła sobie nawet komuna w czasach budowania ,,powszechnej szczęśliwości”. Mało tego, według doniesień medialnych polskie MSZ chciało połączenia obydwu organizacji polonijnych na Białorusi, tej legalnej kierowanej przez A.Borys, i tej nie uznawanej przez reżim Łukaszenki. Jak napisała 19 września br. ,,Rzeczpospolita” tuż przed spotkaniem szefów dyplomacji Polski i Białorusi, Borys została wezwana do polskiego MSZ , gdzie miała usłyszeć, że ,, w imię racji geopolitycznych” i poprawy stosunków polsko-białoruskich powinna ustąpić ze stanowiska prezesa Związku Polaków na Białorusi. Pytam, czy to jest polskie MSZ ? Tylko dzięki postawie Prezydenta RP L. Kaczyńskiego, który po spotkaniu z A. Borys oświadczył, że niedopuszczalne byłoby połączenie kierowanego przez nią związku z organizacją kontrolowaną przez Mińsk.

Dzięki Panie Prezydencie

Także Polonia Amerykańska nie ma prawdziwej reprezentacji. Brak prawdziwego przywództwa na miarę E. Moskla, cisza wobec poczynań rządu w Warszawie oznacza, że KPA jest martwy. Wybór niektórych osób podczas zebrania Rady Dyrektorów, chyba na początku października br [nie jestem pewien] budzi sporo kontrowersji. Oznacza to słabość związku, jego niebyt, a to bez wątpienia jest na rękę tym w Polsce którzy liczą na przejęcie kontroli nad kolosem na glinianych nogach.

Dlatego nie ulega wątpliwości, że Polonia Amerykańska która niemal w całości jest pro- pisowska, [ostatnie wybory 2007] musi mieć nową, silną organizacje, na czele której stanąć powinni ludzie, którzy mają autorytet, mają krótki staż na ziemi amerykańskiej, co pozwala im lepiej ocenić to, co dziej się nad Wisłą, oraz są gorącymi zwolennikami lustracji. Lustracja ,,dowództwa” daje gwarancję uczciwości i zaufania.

Dziwnym, doprawdy dziwnym jesteśmy Narodem.

Mając prawie zwycięstwo w kieszeni, [ 1989 ] ogromną szansę na rozliczenie za krzywdy wyrządzone naszym dziadkom, ojcom, matkom, żonom, dzieciom, nam samym,-- mając ogromną szansę na zadośćuczynienie za morderstwa, bicia, poniewierania, opluwania, poniżania, okaleczenia, mając ogromną szansę na wyeliminowanie z życia politycznego, publicznego zdrajców, donosicieli, komunistów, i wszelkiej maści zasranych karierowiczów którzy dla własnych interesów gotowi byli zniszczyć porządnego, uczciwego człowieka ,---- POZWALAMY NA TO, ŻE AGENT BEZPIEKI LAT 70-TYCH DOKONUJE PODZIAŁU ZWIĄZKU WBREW STATUTOWI, ODDAJE POLSKĘ W ŁAPY TYCH, KTÓRZY STALI PO DRUGIEJ STRONIE BARYKADY, BYLI NASZYMI PRZEŚLADOWCAMI, KATAMI, OPRAWCAMI. --- GLORYFIKUJE TYCH, O KTÓRYCH JUŻ DAWNO POWINNIŚMY ZAPOMNIEĆ, --- POZWALAMY, ŻE ZOSTAJE PREZYDENTEM RP, POZWALAMY ŻEBY NAZYWANO GO BOHATEREM POMIMO NIEZBITYCH DOWODÓW HAŃBY.

Dziwnym, doprawdy dziwnym jesteśmy Narodem.

Mając zwycięstwo w kieszeni nagle spadamy na ,,pysk”, łamiąc sobie przy tym kręgosłup. Pamiętamy wojnę z Narodem Polskim którą rozpoczęto w nocy z 12 na 13 grudnia 1981 roku, gdzie życie straciło ponad 100 osób, wielu zostało ciężko pobitych, okaleczonych. Kraj cofnął się w swym rozwoju o 20 lat do tyłu, zniszczono zapał i energię Narodu Polskiego, wielu musiało emigrować, życie tysięcy rodzin zostało raptownie przestawione na zupełnie inne tory. Jeszcze trochę a okaże się, że oni to my, a my to oni, - do tego cudu jest już nie daleko, słysząc wypowiedzi komuchów z SLD.

Jako były internowany, były członek ZR Wlkp NSZZ Solidarność, tej pierwszej Solidarności, z przerażeniem patrzę na te wszystkie cuda które dzieją się obecnie pod rządami PO-stkomunistów.

Z przerażeniem też patrzę w przyszłość, gdyż jest całkiem prawdopodobne, że te opary nienawiści które serwuje nam codziennie Tusk i jego ferajna, a które jak zaraza wiszą nad Polską, mogą doprowadzić społeczeństwo do takiego stanu, że Naród Polski może powtórnie zgłupieć przy wyborach prezydenckich za dwa lata.

Mam jednak nadzieję, że świadomość Polaków budzi się pomału z uśpienia, że głupawy wyuczony uśmiech słoneczka Peru i słoneczka Chin jakie z podróży życia za nasze pieniądze przywiózł Tusk, nie przesłonią tego, co potocznie nazywa się rządem oszustów, i że zapłacimy pięknym za nadobne, zgodnie z przysłowiem ,,z mieczem wojujesz od miecza zginiesz”, w wolnym tłumaczeniu ,, z PiS-em wojujesz, od PiS-u zginiesz.

Wystarczy przyjrzeć się faktom:

Polska prowadzona jest w ślepy zaułek, rosną ceny żywności, kosztów utrzymania. Ceny benzyny, gazu, oleju opałowego- to ogromne obciążenia. Nie ma reform gospodarczych, pomimo obiecanych cudów Tusk nie umie sprostać oczekiwaniom, grup zawodowych. Do sierpnia br, przeprowadzono już ponad 1500 strajków. Polska stoi w obliczu kryzysu energetycznego o niespotykanej skale. Nie ma podatku liniowego, nie ma autostrad i stadionów. Minął rok i nadal nie widać rozwiązania problemu służby zdrowia, - zaczynają się strajki i rośnie fala niezadowolenia. Nieumiejętnośc napisania projektu ustawy która reformowałaby służbę zdrowia, to kompletna kompromitacja rządu PO.

Oszuści z PO nie mają nic, co by im się udało skończyć. Kryzys finansowy świata, opuszczanie przez emigrantów z Polski Wyspy, może się okazać, że będzie to jedna z najdramatyczniej szych konsekwencji dla Polski.

Program wyborczy PO-paprańców jak pamiętamy przed wyborami 2007 roku ma 90 stron, planów, propozycji itp. Żołnierze opuszczają Irak, na emigranci pracujący za granica zostali objęci abolicją podatkową, to wszystko – 98% obietnic zeszłorocznej kampanii wyborczej pozostała na papierze.

Ale jest coś, co udało się sprawnie PO przeprowadzić. To cud powrotu do polityki, do życia publicznego donosicieli i agentów tych ze spalonych WSI. Oraz zdobycie przez cudotwórcę dwóch medali: słoneczka Peru i słoneczka Chin.

Jeżeli w rodzinie ojciec nie ma posłuchu i rządzą dzieci, czyli gówniarze- to rodzina taka rozpada się, nie ma racji bytu. Podobnie jest w kraju, jeśli rządzą gówniarze to kraj traci na znaczeniu a gospodarka jego słabnie, co w konsekwencji musi doprowadzić do upadku.

Grzegorz Michalski
były członek ZR Wlkp NSZZ S, były internowany
New Jersey, USA 10/28/2008
gregorymichalski@verizon.net

Grzegorz Michalski - wybrane teksty.

Cudotwórco Tusk, zatrzymaj tą ziemię - ja chcę wysiąść!!!

Protest !! ,,Żeby do rządu głupszy przyszedł ...

Myśli - wczoraj - dziś - jutro.

Oświadczenie Kongresu Polonii Amerykańskiej Wydział New Jersey i innych organizacji polonijnych

PLATFORMA OBŁUDY - Władza zdobyta poprzez kłamstwo, jest - ZDRADĄ PRZECIWKO NARODOWI !!

"Bolek" idzie w zaparte! - Polonia chce rozliczenia Wałęsy.

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Keyanna
04-01-2015 / 18:12
Why do I bother canillg up people when I can just read this! iqnfcvnmgho.com [url=owoivuutnju.com]owoivuutnju[/url] [link=inzhxtifc.com]inzhxtifc[/link]
~Kevin
24-12-2014 / 01:13
bo widzisz pani teraz życie cieżkie każdy wie jak się żyje prwdaa" rel="nofollow">xglfexlxgxo.com">prwdaa ciężko jest nie ma jak do pierszego. Ja mam wykształcenie ale pracy nie ma KURWA URZEDY ZAJEBANE MENELAMI I LUDZMI PO PODSTAWOWKACH. NIE MA PRACY NIGDZIE JUZ TRZECI TYDZIEN BEZ PIENIEDZY JESTEM CHYBA TRZEBA ZACZAC KRASC ALBO WYPIERDALAC Z TEJ GOWNIANEJ POLSKI NO BO WEZ KURWA JADE POCIAGIEM NIE MAM KIERMANY NA BILET ZIOMEK IDE PO WAGONIE MYSLE WYCIAGNE Z JAKIEGOŚ LESZCZA ALE NIE HUJ NO I OGARNIJ JAKA BEKA TEN HUJ KONDUKTOR MI Md3WI ŻE MUSZE KREDYTOWY WZIĄĆ I DZIEWIENDZIESIONT ZŁOTY KARY ZAPŁACIĆ. JA Md3WIE MATKA MNIE ZABIJE GOŚCIU A TEN ŻE NIE TAKIE PRZEPISY. NO TO JA MU Md3WIE DAJ MI PRACE WEŹ CZŁOWIEKU MATKA MNIE ZABIJE JAK SIE DOWIE ŻE JA BEZ BILETU JADE. NO POWIE MI SYNU GDZIE TY MASZ ROZUM I JA SIE PYTAM, KURWA, TAK TO DZIADKI ZWALNIAJA Z OPŁAT A JAK CZŁOWIEK WRACA DO MATKI BEZROBOTNY TO MU KARĘ DAJĄ KURWY NIEBIESKIE. A WEŹ OSTATNIO BYLEM W URZEDZIE PRACY W LUBLINIE KOLEJKA KURWA NA 100 OSOB WIEC DALEM SOBIE SPOKOJ. ZROBILEM SZYBKI PRZEGLAD OGLOSZEN W WITRYNIE I W SUMIE WYSLALEM JUZ DWA CIWI DO KŁADZENIA KABLI ALE NIC CIEKAWEGO TAM NIE BYLO. A TAKI TUSK WEŹ JAK MY Z NIM MAMY ON ZARABIA 200 TYSIENCY NA MIESIĄC I JA SIE PYTAM ZA CO.
~Ainx
20-12-2014 / 13:08
naprawde wiesz , krew mi się gotuje jak czatym komentarze takich cymbałf3w, ktf3rzy nie widzą dalej niż czubek własnego nosa. jak jesteś ,za przeproszeniem ,debilem i nierobem ,to nie dziw się potem że nie możesz znaleść pracy jak szukasz tak jakbyś wcale nie chciał zanelść ! ! weś się człowieku do roboty normalnej wiesz ile jest rzeczy do zrobienia w Polsce? mnf3sto, bardzo dużo ! Ale nie , tacy jak ty to wolą nażekać, ż e ktoś to , ktoś tam to ,weś się ogarnij wiadomo naj łatwiej to jest zwalić winę na kogoś innego i poetm udawać że sie jest nie winnym i że nie mogło sie nic zrobić. wiesz ile Polska co roku traci pieniedzy na zzasilki dla takich bez robotnych idiotf3w jak ty ? ? ?Nawet sobie tego nie wyobrarzasz co bo ty byś nie umiał sobie wyobrazic bo jestes debilem i idiotom a twoje wykrztałcenie ktf3rym sie chwailisz to pewnie jest jakeis technikum dla idotf3w w wf3lce twarorzkowej. . . Na prawde ja szanuje każdego człowiek ,nie zależnie od poziomu zamorzności , ale jak czatym takie cos to mi sie krew burzy. I potem dziwić sie że tak sie dzieje w polityce, jak idioci i debile skończeni o swoje osobiste nie powodzenia wynikajonce tylko z Debilstwa i idiotyzmu oskarżają Państwo i Polske i najchetniej wyjerzdżają jeszze do irlandji jedx z BOGIEM i KRZYZYK nA DROGE bo nie chcemy tu takich jakTY.