Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
30 lipca 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

Prawo i Sprawiedliwość jedyny ratunek dla ginącej Polski Grzegorz Michalski

Jestem wdzięczny moim rodzicom za wpajanie mi patriotyzmu połączonego z odwagą mówienia prawdy, to pozwoliło mi przejść przez więzienie i szykany bezpieki, dziękuję Ci matko i dziękuję Ci ojcze!

Jestem dumny z siebie za walkę o Wolną Polskę w szeregach NSZZ Solidarność, pierwszej Solidarności, walkę, która nadal trwa, dumny, że stałem, stoję i stać będę zawsze po właściwej stronie, dumny za poglądy których nigdy nie zmieniłem, nie zmieniam i zmieniać nie będę, dumny, że zawsze i wszędzie występowałem w obronie Śp. Prezydenta RP L. Kaczyńskiego. Dumny że miałem i mam rację w tym, w czym do tej pory uczestniczyłem i jestem naocznym świadkiem.

Jako Polak, były więzień polityczny, były internowany, emigrant polityczny któremu przyszło żyć na gościnnej ziemi amerykańskiej, jestem znów świadkiem kolejnej tragedii Polski, mojej Ojczyzny, - zginął Prezydent RP i wszyscy którzy Mu towarzyszyli.

Jako obywatel wolnego kraju, mam prawo do własnych poglądów, własnych myśli i własnych ocen.

Nigdy nie uwierzę, że był to wypadek, nigdy nie uwierzę w oficjalną propagandę głoszoną w antypolskich mediach przez antypolaków z Platformy Obywatelskiej, a więc Tych, którzy powoli i systematycznie przez ponad 5 lat zadawali śmierć Śp Prezydentowi L. Kaczyńskiemu, oraz członkom ugrupowania Prawo i Sprawiedliwość. Nigdy nie uwierzę, bo mówią o tragedii ,,media” które same ponoszą odpowiedzialność za wspomaganie nagonek na Św. pamięci Prezydenta L. Kaczyńskiego i PiS, oraz jak ognia do dziś unikają tematu sabotażu czy możliwości ataku terrorystycznego, co w czasie terroryzmu światowego wydaje się podejrzane

BRONISŁAW KOMOROWSKI ORAZ CAŁA PLATFORMA OBYWATELSKA NA CZELE Z TUSKIEM POWINNA ZŁOŻYĆ MANDATY POSELSKIE I PODAĆ SIĘ DO DYMISJI. TEGO POWINNA DOMAGAĆ SIĘ POLSKA, TEGO POWINIEN DOMAGAĆ SIĘ KONGRES POLONII AMERYKAŃSKIEJ, TEGO POWINNI DOMAGAĆ SIĘ WSZYSCY POLACY ROZSIANI PO CAŁYM ŚWIECIE!!!. MIAŁY BYĆ CUDA I LEPSZE ŻYCIE, A MAMY PRAWDOPODOBIEŃSTWO SABOTAŻU, MORDU POLITYCZNEGO, ŁZY I CIERPIENIE NARODU.

NAD TRUMNAMI POWRACAJĄCYMI DO POLSKI PRZEMAWIAJĄ TERAZ CI, KTÓRZY SWĄ APROBATĄ POZWALALI ZADAWAĆ CIOSY ŚW. PAMIĘCI L. KACZYŃSKIEMU ORAZ CZŁONKOM FORMACJI PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI. TO ONI ICH ZAMORDOWALI, ONI POWINNI ODEJŚĆ!!

Ciosami w Prezydenta o orientacje seksualną brata, prostytucję polityczną, taki prezydent jaki snajper, czy ukrytych chorobach, alkoholizmie, wzroście, itp zabijali Prezydenta Kaczyńskiego tacy jak: Komorowski, Palikot, Niesiołowski, Wałęsa i wielu innych.

Na odzianym w żałobne szaty portalu Gazeta.pl pod informacjami o kolejnych trumnach, które przyjechały z Moskwy, znalazłem sondaż prezydencki. Nie, zrobiła go Gazeta. Zrobił go Instytut Homo Homini na zamówienie Polsatu.

Cóż za perfidia, Polska w Żałobie, Prezydent Śp. L. Kaczyński jeszcze nie pochowany, a już mamy sądaże. Całe szczęście, że KAZANO ZNIKNĄĆ na czas żałoby Palikotowi i Niesiołowskiemu. Osobiście nie wyobrażam sobie powrót tych szaleńców na ekrany w TV czasie żałoby i później do polityki, ale w szeregach PO, być szaleńcem i obrażać to zaszczyt.

Zwracam się do moich wszystkich przyjaciół w Polsce, do Tych moich kolegów z okresu pierwszej Solidarności, do Zarządu Regionu Wlkp NSZZ S, do Tych z którymi byłem internowany, do przyjaciół na ziemi amerykańskiej, do niezależnych mediów i administratorów niezależnych portali internetowych, na czele z poznańskimi iskrami www.iskry.pl , czy KWORUM, do wszystkich Tych, którzy czują się oszukani i zawiedzeni okłamani i zdradzeni.

NADSZEDŁ CZAS ZAPŁATY, BO W OJCZYŹNIE RACHUNKI KRZYWD. ZAPŁATĄ NIECH BĘDZIE ELIMINACJA Z ŻYCIA POLITYCZNEGO I PUBLICZNEGO BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO [jaki prezydent, taki snajper] TUSKA, ORAZ PLATFORMY OBYWATELSKIEJ. ZATRZYMAJCIE POWRÓT KOMUNISTÓW I POSTKOMUNISTÓW, ZDRAJCÓW, TAJNYCH WSPÓŁPRACOWNIKÓW BEZPIEKI I DONOSICIELI [TW Bolek Więcej na temat: Lech Wałęsa , www.kronikanarodowa.com - spotkanie z Żydami w Chicago]

JEDYNĄ NAGRODĄ DLA POLSKI ZA LATA ZDRADY, CIERPIEŃ, OSZUSTWA, FAŁSZU I OBŁUDY --- JEST WYGRANIE PREZYDENTURY PRZEZ JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO, LUB KOGOŚ Z PiS, PRZEJĘCIE PAŁECZKI PO SWYM ZAMORDOWANYM BRACIE ORAZ POWRÓT PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI DO WŁADZY.

OJCZYZNO MA, POLACY—zatrzymajcie upadek Polski, innej drogi nie ma.

ABY TEGO DOKONAĆ MUSICIE LICZYĆ TYLKO NA SIEBIE

NIE LICZCIE NA POMOC POLAKÓW zrzeszonych w organizacjach polonijnych w USA, takich jak Kongres Polonii Amerykańskiej pod wodza F.Spuli[ KPA ], czy też redakcje polsko-języcznych gazet, radia czy telewizji- wsparcie osób pracujących w tych instytucjach jest mało prawdopodobne, choćby dlatego, że swą postawą często wspomagali te parszywe ataki na Św pamięci Lecha Kaczyńskiego i PiS. Wszystkie moje artykuły w obronie Św pamięci Lecha Kaczyńskiego czy PiS, kierowane także do NDz nie mogły być drukowane, a w Jego obronie stawałem często pisząc, że [mamy] mieliśmy najlepszego prezydenta w historii powojennej Polski, podając przykłady, za co wylewano na mnie pomyje.

Niezlustrowany [ KPA ], Kongres Polonii Amerykańskiej nie spełnia już tej roli jaką spełniał. Przestał się liczyć jako przedstawiciel Polonii, gdzie we władzach zasiada wiele kontrowersyjnych osób. Także pozbawienie oddziałów stanowych wydawania własnych oświadczeń stanowi o dyktacie centrum. Ja zrezygnowałem z członkowstwa z KPA w nadziei, że pociągnę za sobą jego ,,zdrową” część budując nowy związek, tak się jednak nie stało. Boleję także nad tym, że wielu z moich znajomych także się zagubiło, mając do byłego już prezydenta nieuzasadnione pretensje, wstydzę się za takich. Dziś KPA i oddziały stanowe to raczej KWA, Kongres Wzajemnej Adoracji

POLACY, jeśli nie potraficie się teraz zjednoczyć w odwadze i prawdzie, jeśli nie potraficie doprowadzić do zwycięstwa PiS i zdecydowanie odsunąć w wyborach Komorowskiego, który także zadawał ciosy Św pamięci L. Kaczyńskiemu, a później zdecydowanie odsunąć Platformę Obywatelską,- to Polska zginie. Opanowanie wszystkich urzędów, strategicznych urzędów, oraz niezależnych instytucji jak IPN przez Platformę Obywatelską, będzie dla Polski tragiczne w skutkach. Także wielu tajnych współpracowników, donosicieli i informatorów komunistycznej bezpieki tak w Polsce jak i wśród Polonii, mogą spać spokojnie.

Grzegorz Michalski były członek ZR Wlkp NSZZ S, pierwszej Solidarności, były internowany

Związek byłych Żołnierzy Solidarności, strona w budowie,

www.zolnierzesolidarnosci.webs.com

kwiecień-17-2010

Do wiadomości:

Jarosław Kaczyński Prezes PiS

Adam Lipiński wiceprezes PiS

Posłowie PiS

Klub parlamentarny PiS

Niezależne portale internetowe

Przyjaciele i znajomi w Polsce, USA i Kanadzie w tym Grzegorz Staszewski

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
aferyprawa@gmail.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Maskuri
24-12-2014 / 07:55
Thank you for joining in, Alkelda (love the name), and wecmloe" rel="nofollow">xnlqbw.com">wecmloe to our Scattered Author world. I hope you will come back often and read the varied and wonderful posts and associated comments that appear here every day. I too think Prof Dawkins is, perhaps, not quite as knowledgeable on this subject as he needs to be--nor does he have a totally 'unfettered mind'. He has definitely got to do more research, and I have already asked him to engage with the literary/children's community on this one. No response from him yet!
~Prashant
24-12-2014 / 01:49
Reva, your acquaintance, nay FRIENDSHIP is such a sweet" rel="nofollow">amwczwvvx.com"> hhgilight in my bloggy life. You have such a bright spirit, and irrepressible style. You don't need to like my photos for me to like you! xo. -Bella Q
~Tuesday
20-12-2014 / 13:14
Damn, I wish I could think of sotihmeng smart like that!
~adam
19-08-2010 / 00:00
ratunek? dla kogo? dla żydów chyba
~Autor Z.J.P.
22-04-2010 / 00:00
Niewolnicy parszywej nacji...__________________ Biblia ubecji... autorka Natalia Julia Nowak_____ www.njnowak.tnb.pl_____ njnowak@op.pl_____ Jest tam ciekawy fragment: * „Oni – tajne stowarzyszenie pozarządowe, mające na celu zawładnięcie światem. Gdy nie wiadomo, kto jest sprawcą jakiejś afery, to za wszystkim stoją Oni. Nikt niewtajemniczony nie wie, kim są Oni, mało kto wie o ich istnieniu, dlatego nazywa ich się Onymi” (źródło: „Nonsospedia. Polska encyklopedia humoru”)______________ Internetowy Prezydent II RP (jako kontynuacja...) Zygmunt Jan Prusiński - 22 Kwietnia 2010 r._________ korespondentwojenny.salon24.pl/
~Autor Z.J.P.
22-04-2010 / 00:00
korespondentwojenny.salon24.pl/173722,wybory-wybory-wybory__________ Wybory, wybory, wybory... Tagi: polityka historia nkwd żydokomuna pzpr prl polska emigracja polonia fizermann stoltzman kwaśniewski alek kohne wałęsa bolek bolszewizm stalinizm komunizm kor________________ MÓJ KANDYDAT NA PREZYDENTA POLSKI - Yosef Erez !_____ Dlaczego on ? ...za zasługi dla odrodzenia polskiej społeczności żydowskiej w wolnej Polsce - ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI !!! - Kto da jeszcze na niego głos, gdyby kandydował... ?________________ Pisałem kilkakrotnie w publicystyce o tym, żeby żydzi nie chowali się pod "sztucznymi" polskimi przymiotnikami, a otwarcie budowali partie bez dodatków - jak to było w ubiegłym stuleciu w sowieckiej PRL, a chodzi o PZPR: Polska Zjednoczona Partia Robotnicza. A faktycznie..., nie była "Polska" i nie była "Robotnicza"! Więc zaproponowałem żeby utworzyć w Polsce - to moja propozycja: Żydowska Partia Prawicy i Żydowska Partia Lewicy ! Wówczas Polacy by mieli jasno do wyboru dawać swoje głosy. - Chcesz na żydowskie partie to proszę bardzo. Chcesz na polskie partie to proszę bardzo. To samo z wyborami na prezydenta Polski. Jest dwóch kandydatów: kandydat Polak i kandydat żyd, i też jest wybór na kogo głosować. Wtedy by nie było niespodzianek, jak z Jaruzelskim, Wałęsą, Kwaśniewskim i Kaczyńskim.______________ Internetowy Prezydent II RP ( jako kontynuacja...) Zygmunt Jan Prusiński - 22 Kwietnia 2010 r.
~dobry kandydat
21-04-2010 / 00:00
~Józef Bizoń
19-04-2010 / 00:00
Panie Michalski - rozum Panu odebrało, czy Pan udajesz? Dla przypomnienia - "uroczyste' podpisanie przez Lecha Kaczyńskiego Traktatu Lizbońskiego (jako najwyższy wzór patriotyzmu?) - www.youtube.com/watch?v=-ca0jQbbw70 ......... "Na Wawel za kładzenie podwalin pod budowę państwa żydowskiego na ziemiach polskich" - ..... www.propolonia.pl/blog-read.php?bid=142&pid=2521 ....
~Gawronski-rafzen
19-04-2010 / 00:00
Panie Michalski to że Pańskie uwagi w części są zasadne to proszę nie popadać w oportunizm polityczny. Solidarność jest tak samo kryminalna jak i władza a stocznie są tego najlepszym dowodem.