Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
18 czerwca 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

Parszywa "monarchia" - Janusz Korwin-Mikke

Ludzie często nie odróżniają tego, kto nosi Płaszcz z Gronostajów - od tego, kto NAPRAWDĘ rządzi. W monarchii niekoniecznie rządzi Król - ale i tak prasa najpierw pisze o katastrofach w Rodzinie Królewskiej. W d***kracji jest tak samo: na pierwszym miejscu są tragedie wśród Ciemno Kumatego Menelstwa - bo to L*d rządzi...

Na swoim blogu przypomniałem słynny argument śp. Miltona Friedmana: jeśli Katon Starszy siedział w swojej willi, popijał wino i pisał po łacinie, a dziesięciu niewolników w jego posiadłości pod przymusem uprawiało, zbierało i wytłaczało oliwki, utrzymując siebie i Katona - to było jasne, kto jest panem, a kto niewolnikiem; gdy dziś Zenek Dziargawka pije pod sklepem piwo i bluzga "łaciną", a dziesięciu ludzi pracuje w pocie czoła i pod przymusem płaci podatki na Jego, Zenka, utrzymanie - to jasne, że Zenek jest Panem, a my Jego niewolnikami...

Ci, co pod przymusem utrzymują innego, są jego niewolnikami.

Wiele razy w historii urzędnicy utrzymywali przy władzy nieudolnego, durnego i pazernego Władcę - by rządzić w Jego imieniu i kraść, ile się da. Dokładnie tym samym jest d***kracja: u władzy jest Ciemno Kumate Menelstwo - a w Jego imieniu rządzą politycy i urzędnicy. D***kracja ma jeszcze i tę dodatkową zaletę, że Menelstwo nigdy nie umrze - a w monarchii na miejsce zmarłego głupiego Króla mógłby pojawić się rozumny i przepędzić tę hołotę.

Stąd ta panika na szczeblach Władzy, stąd natychmiastowe "zajęcie się problemem domów socjalnych". Proszę to sobie wyobrazić: z czego żyłaby cała czereda "pracowników socjalnych", urzędników od "pomocy społecznej", kto głosowałby na tych d***-polityków - gdyby wybuchł Wielki Pożar i wyginęli wszyscy klienci opieki społecznej? Albo gdyby wyjechali za granicę?

D***politycy wbijają Państwu do głowy, że d***kracja jest dobrym ustrojem - bo Ciemno Kumate Menelstwo nie umie sprawdzać rachunków - i nic mu nie mówi, np. że z okazji Euro 2012 zezwolono na zamawianie publiczne bez przetargów.

Menelstwo cieszy się, że będą stadiony...

A ONI kradną - i będą bronili d***kracji jak Niepodległości! Nie - znacznie bardziej: Niepodległość to ONI chcą właśnie przehandlować: zjednoczyć się z durniami i złodziejami w Komisji Europejskiej - by wspierać się wzajemnie, gdyby mieszkańcy jakiegoś kraju chcieli ICH obalić.

Jednak ludzie buntują się - mają dość tej parszywej Monarchii z nieusuwalnym Ciemno Kumatym Menelstwem na Tronie. 61 proc. ludzi uznało, że Pan Prezydent nie powinien był ogłaszać żałoby narodowej z powodu tragedii w Kamieniu Pomorskim - a tylko 29 proc. było ZA.

Ludzie mają, oczywiście, rację: w te same Święta na drogach zginęło 35 osób (plus 342 osoby ranne, 486 wypadków ze sporymi stratami materialnymi!) - i jakoś nikt po nich nie zarządził żałoby. Bo to tylko posiadacze samochodów - najbardziej prześladowana i wyzyskiwana pod rządami CK Menelstwa klasa społeczna! Ich los nikogo nie obchodzi. Oni są od płacenia mandatów - i za benzynę, z narzutem 220 proc. na CK Menelstwo.

Na utrzymanie CK Menelstwa płacą wszyscy pracujący. Ale płacą też emeryci. Głównym wrogiem emeryta i uczciwego rencisty jest właśnie CK Menelstwo: bezrobotni, nieuczciwi renciści, samotne matki puszczające się z każdym i domagające się, by potem ów emeryt płacił (w podatku od swojej emerytury) alimenty na ich dziecko.

Bo "sze należy".

A do roboty - nie łaska? A rozkładać nogi nie chłopu, który jest przystojny i postawi flaszkę - lecz temu, kto jest robotny i odpowiedzialny! Tylko takiemu trzeba by zrobić porządny obiad z nie za słoną zupą - a nie wylegiwać się w "domu socjalnym", pić i palić.

W warunkach skandalicznych - zgoda.

Ale lepsze sze nie należą!

Autor informacji: Janusz Korwin-Mikke

Zobacz nasz raport specjalny: Janusz Korwin-Mikke - zawsze pod prąd

WEZWANIE DO PRZEBUDZENIA

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Ellen
04-01-2015 / 19:16
That's not even 10 mituens well spent! muptynziol.com [url=hygflla.com]hygflla[/url] [link=hnajjsemqyw.com]hnajjsemqyw[/link]
~Ryllah
24-12-2014 / 02:25
jess September 13, 2011 I feel like Mikke should have a" rel="nofollow">adwdjy.com"> tohught bubble over her head that reads yeah whatever, mom, blah, blah, blah this bone is delicious!
~Miho
20-12-2014 / 13:51
You are so, so welcome my dear fnerid! Thank you for allowing me to share my thoughts with your audience. My goal is to raise the self-esteem of every individual I can possibly reach, and by posting my blog, you are, in a huge way, helping that goal come to fruition. Let's all love ourselves and pay it forward!