Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
30 lipca 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

Gaśnie Słońce Peru Grzegorz Michalski

Wygląda na to, że znów Naród Polski ,,kupił” wykrętny bełkot Słoneczka Peru, jaki został wygłoszony w Sejmie, przez Tuska po tzw. aferze hazardowej, ---- podobno kandydata na prezydenta RP. Osobiście nie wierzę sondażom, gdyż te tworzą zazwyczaj sprzedajne firmy, dostosowując je do nastrojów i danej sytuacji. Afera hazardowa która zatrzęsła Polską, zmieniła jednak i sondaże, tak przynajmniej wynika z analizy Pendora. Otóż w wyniku jej analiz, uznano Tuska za największego ,,polityka oszusta”, który obiecując reformę zdrowia i drugą Irlandię, totalnie zniszczył swój wizerunek. Jest rzeczą niedopuszczalną aby człowiek bez godności i honoru, mógł ubiegać się o stanowisko prezydenta RP, w obliczu kiedy on sam i jego kolesie z PO są zamieszani w jedna z największych afer na szkodę Polski i Polaków. Stare przysłowie mówi, że gó... zawsze na wierzch wypłynie, tak stało się tym razem z PO. Mieli wypalać korupcję gorącym żelazkiem, tymczasem poparzyli się sami, chroniąc aferzystów oraz atakując tych, którzy aferę wykryli. Ciekawe co w tym czasie robiła minister d/s korupcji J.Pitera, prawdopodobnie zajadała się śledzikiem za 6zł.

Dla większości prawych i uczciwych Polaków, afera ta powinna być sygnałem do zdecydowanych działań. Działań które raz na zawsze powinny odsunąć od życia politycznego, od życia publicznego wszystkich komunistów, oraz tych z zapaskudzonym życiorysem. Dopóki Polacy będą nadal tolerować Millerów, Kaliszów, Napieralskich, Kwaśniewskich, Cimoszewiczów, Olejniczaków, Niesiołowskich, Palikotów itp, itd, -- to Polska nigdy do końca nie wyzwoli się z tych, którzy jeszcze nie tak dawno Ją gnębili.

Nadszedł czas aby Naród Polski jasno i dobitnie odsunął od ,,rządów” terrorystów i zamachowców z tzw ,,Nocnej Zmiany”, Tuska i Pawlaka.

Dziś na przykładzie afery hazardowej widać, że tak zapowiadana uczciwość przez PO , nie ma nic wspólnego z rzeczywistością, kolesie i głupawy uśmiech to domena PO.

Nadszedł najwyższy czas, aby Naród Polski, Polacy gdziekolwiek mieszkają, głośno domagali się surowego karania wszystkich polityków za obiecane oszustwa wyborcze, za publiczne nie spełnione obietnice. Za oszustwo Narodu każdy przed Trybunał Stanu.

Jeśli chcecie aby nad Polską nareszcie zaczęło świecić Polskie Słońce, które wszystkich równo będzie ogrzewało, należy ostro i zdecydowanie odsunąć od władzy Słoneczko Peru, i otaczające go ,,gwiazdy”.

Grzegorz Michalski

były członek ZR Wlkp NSZZ S- pierwszej solidarności

gregorymichalski@verizon.net

gmichalski83@gmail.com

New Jersey 10/09/2009

W tym temacie m.in.
Donek ,,mordo Ty nasza” - dziękujemy ci Tusku, że jesteś....

Tematy w dziale dla inteligentnych:

ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.