Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA OSZUSTWA ADWOKATÓW, JANUSZ BYSTRZANOWSKI Z TARNOWA RANKING KANCELARII MACENASI HAŁTURY ODSZKODOWANIE OD ADWOKATA ZBIGNIEW ZABAWA PREZES SĄDU OSZKUJE STARUSZKE I REDAKCJE

Tarnów - oszustwo 92 -letniej staruszki przed adwokata, sąd i prokuraturę - dowody jak działa mafia prokuratorsko - sądowa nie tylko w Tarnowie.

Sprawa przestępstwa adwokata J. Bystrzanowskiego została opisana na stronie: BYSTRZANOWASKI JANUSZ - oszustwo adwokata z Tarnowa - specjalista w okradaniu staruszków? W skrócie przekręt adwokata można opisać następująco: 30 lat po śmierci właściciela nieruchomości adwokat - lokator po przejrzeniu rodzinnych dokumentów załatwia sobie tzw. zachowek (który spadkobiercy mogą dochodzić do 3 lat od śmierci spadkodawcy), zakupując za parę złotych nieistniejący udział w spadku 90-letniej córki właściciela. Nieistniejący, ponieważ córka ponad pięćdziesiąt lat wcześniej otrzymała od ojca darowiznę - połowę majątku, następnie została wydziedziczona przez niego i tak naprawdę zgodnie z prawem to ona sama miała obowiązek do uzupełnienia zachowków pozostałych jego dzieci - spadkobierców.
Następnie lokator - adwokat Bystrzanowski przy współudziale niedouczonych (czytaj skorumpowanych?) sędziów: Dariusza Różańskiego z Dębicy, a następnie
Wojciecha Misiuda, Barbary Chłędowskiej i Tadeusz Strzyża z Okręgowego Sądu w Rzeszowie załatwił sobie bez zgody właścicieli nieruchomości i wpisał się do ich księgi hipotecznej jeszcze przed zakończeniem spraw w sądzie i przed uprawomocnieniem się wyroków o podział spadku, który uprawomocnił się w 2004r.
Bez wątpienia nie udałoby mu się tego dokonać bez współudziału w przestępstwie sędzi z Tarnowa.
TARNÓW - Jak ukryć fałszerstwa w księgach wieczystych?

Publikacje w tej sprawie Zofii Skoczylas:
Oszustwo sądowe adwokata Bystrzonowskiego na Pani Zofii Skoczylas, 92letniej staruszce z wykorzystaniem możliwości mafijnych korporacji sądowych rzeszowskich sędziów:
Bystrzonowski Janusz - adwokat tarnowski i jego przekręt - jak z lokatora stać się właścicielem mieszkania - specjalista w okradaniu staruszek.

Kolejne dowody "wpływów adwokackich" na sędziów tarnowskich. Poprzednie dowody stronniczości mamy na stronach:
Boryczko Jakub - kolejny zakupiony (czy niedouczony?) sędzia z Sądu Rejonowego w Tarnowie. Ciąg dalszy przekrętu adwokata tarnowskiego Janusza Bystrzonowskiego Prezes Zbigniew Zabawa kryje przekręty nieetycznego sędziego?

MAJACZENIE REZESA SĄDU OKRĘGOWEGO W TARNOWIE JACEKA SATKO I ODPOWIEDZ Z MINISTERSTWA NACZELNIKA WYDZIAŁU SPRAW KARNYCH HALINY ŚWIĘCICKIEJ.

Przekręty w prokuraturze:
Pamuła Ewa i Zięba Maria - z damskiej? i niekompetentnej Prokuratury Rejonowej w Wieliczce - cd. aferalneego przekrętu adwokata tarnowskiego Janusza Bystrzanowskiego.

Oszust i złodziej Bystrzanowski udający adwokata nie tylko że od 10 lat okradał staruszkę z czynszu za najem lokalu, to nawet nie był w stanie zapłacić za wodę i szambo -
Tarnów - Sąd Rejonowy i kolejny dowód nieetyki sędziego - Renata Siry - jak ukryć "gówniane" oszustwa adwokata tarnowskiego Janusza Bystrzonowskiego na 92-letniej bezbronnej staruszce?
Tarnów - smród w sądzie - skorumpowana sędzi Renata Sira dalej ukrywa "gówniane" oszustwa adwokata tarnowskiego Janusza Bystrzonowskiego i mataczenia sędziów tarnowskich na 92-letniej bezbronnej staruszce...

O tym wszystkim publikowaliśmy i zawiadamialiśmy Rzecznika Prasowego i Prezesa Sądu Rejonowego w Tarnowie - jak się z odpowiedzi dowiadujemy zabawnego Zbigniewa Zabawe. Na przedstawione fakty mataczenia zabawny prezes Zabawa stwierdza: stwierdzenia zawarte w piśmie () stanowią naruszenie standardów etycznych i obyczajowych, a nadto zawierają stwierdzenia naruszające godność osobistą sędziów orzekających w tyt. sądzie nie znajdują podstaw do ustosunkowania się do przedmiotowego pisma.
Bez wątpienia ta zabawna (nie)odpowiedz na stawiane zarzuty pozwala domniemywać, że w przestępstwa z udziałem adwokata Bystrzanowskiego zamieszany jest oprócz sędziów orzekających w sprawach i sam prezes Zabawa - w myśl mafijnej zasady obowiązującą sędziów - jeden za wszystkich, wszyscy za jednego.
Interesujący jest jednak fakt, dlaczego znieważeni sędziowie tarnowscy z uwagi na swoją urażoną godnością nie wnoszą pozwu przeciw Redakcji? - czyżby sami nie wierzyli w swoją prawdomówność i wygraną?

Ponieważ jak się ostatnio okazało, przyznani "z urzędu" adwokaci Anna Sterkowicz z Tarnowa i Wierciocha Marek z Dębicy działali na niekorzyść staruszki, nie informując ją o stanie faktycznym prowadzonych spraw, jednoczesnie sąd nie zawiadamiał powódki o faktach lekceważenia obowiązku adwokackiego - czym doprowadzono do "olania" wniesionych spraw - redaktor Raczkowski oficjalnie wniósł pismo do sądu o udostępnienie mu wzglądu do akt (pozwala na to praso prasowe), jak też chce tego poszkodowana staruszka, celem skontrolowania akt, oraz wniesienia wznowień z tyt. błędów procesowych i ewidentnego naruszenia przez sędziów praw poszkodowanej.

NIEZALEŻNE CZASOPISMO INTERNETOWE

AFERY PRAWA www.aferyprawa.com
INTERNATIONAL FEDERATION OF JURNALISTS

CZASOPISMO STOWARZYSZENIA
OCHRONY
PRAW
OBYWATELSKICH

REDAKCJA W SANOKU

Adres:
38-500 SANOK

ul. II Pułku Strzelców

Podhalańskich 17

Biuro Redakcji tel. :

013 46 41497

dla zagranicy:

e-mail: redakcja@
aferyprawa.com

dla Polaków:
afery@poczta.fm

CERTIFICATE OF EGISTRATION
Act,1963 No. 320790

DUBLIN 05.01.2007

Sanok 12.07.2007

Lp. 012/07

PREZES SĄDU REJONOWEGO
w Tarnowie
Wydział I Cywilny

Zbigniew Zabawa

Panie Prezesie

Zgodnie z USTAWĄ - PRAWO PRASOWE (Stan prawny na dzień 01.03.2004 r. USTAWA z dnia 26 stycznia 1984 r. (Dz. U. z dnia 7 lutego 1984 r.) - jako dziennikarz śledczy czasopisma internetowego AFERY PRAWA i osoba upoważniona reprezentująca interesy poszkodowanej Zofii Skoczylas zamieszkałej w Tarnowie ul. Urwana 23/4

WNOSZĘ

O udostępnienie mi wzglądu do akt spraw prowadzanych w Sądzie Rejonowym w Tarnowie następujących spraw:

1/ Sygn. akt. VII Nc 831/06
2/ VII Cupr 62/07
3/ VII C-upr 274/05
4/ II Kp 126/06
5/ II Kp 162/06
6/ II Ko 89/06
7/ I Ko 538/05

Uprzejmie proszę o pisemne lub telefoniczne poinformowanie mnie z możliwie 7 dniowym wyprzedzeniem o dacie i numerze pokoju sekretariatu gdzie umożliwi mi wzglądu do ww. akt spraw.

Jednocześnie nadmieniam, że P. Zofia Skoczylas jako osoba schorowana i w podeszłym wieku 92 lat nie jest w stanie samemu przyjść i sprawdzić akta dlatego swoim podpisem upoważnia mnie do tych czynności.

Pieczątki Redakcji podpisane przez P. Zofie Skoczylas

Przypominamy się, ponieważ mija miesiąc od wysłania pisma - na pewno nie odpuścimy. Z inicjatywy stowarzyszenia doprowadziliśmy do kontroli działalności sądu leskiego, doprowadzimy i do kontroli w sądach tarnowskich i rzeszowskich.

Czas spuścić "bosskich" sędziów na twardą ziemię - stop korupcji w tarnowskich sądach.

prawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
Stowarzyszenia Ochrony Praw Obywatelskich
Zespół redakcyjny: Zdzisław Raczkowski, Witold Ligezowski, Małgorzata Madziar, Krzysztof Maciąg, Zygfryd Wilk, Bogdan Goczyński, Zygmunt Jan Prusiński oraz wielu sympatyków SOPO

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.