Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA PROTEST W SZCZECINIE LIST DO PREMIERA TUSKA

SZCZECIN - 32 dzień protestu przed Sądem Okręgowym - LIST OTWARTY DO PREMIERA RP DONALDA TUSKA

Szczecin dnia 23 lipca 2008 roku.

Sz. Pan
Premier R P
Donald Tusk

Warszawa

List otwarty

Szanowny Panie Premierze po raz kolejny zwracamy się do Pana z pytaniami, które winny być w Pana zainteresowaniu:

  1. Czy Szczecin należy jeszcze do Polski?
  2. Czy mieszkańcy Szczecina są objęci Pana wpływami jako Premiera Polski?
  3. Czy posiada Pan wiedzę, że w Szczecinie od 23 czerwca 2008 roku mieszkańcy Szczecina prowadzą pod Sądem Okręgowym protest głodowy?
  4. Czy prokurator Generalny Zbigniew Ćwiąkalski przekazał Panu zawiadomienie p przestępstwie ściganym z urzędu przeciwko Ministrowi Sprawiedliwości Zbigniewowi Ćwiąkalskiemu na podstawie Art. 304 § 2 K K.
  5. Czy znane są Panu przyczyny protestu ( 78 zarzutów łamania prawa)
  6. Jak długo Pana Ministrowie mają zamiar udawać, że nie wiedzą o problemach prawnych występujących w Sądach i Prokuraturach, bezprawnym i bezkarnym działaniem komorników?
  7. Czy jest Pan Premierem wszystkich Polaków – czy tylko wybranej opcji?

Panie Premierze czy mamy skorzystać z Pana rady, która była wyemitowana a programie Elżbiety Jaworowicz, aby granatami rozwiązać problem zaistniały w sądach i prokuraturach.

Czy może chodzi o to, ze Pan Minister Sprawiedliwości jest nieudolny lub boi się tej garstki obywateli, którzy ujawnili przestępstwa togowe pociągające za sobą ogromne koszty finansowe i społeczne.

Panie Premierze, jeżeli szczecin należy do Polski to, dlaczego nie chce Pan podjąć decyzji o rozwiązanie tego problemu, czyżby obawa przed ujawnieniem całej prawdy o niedowładzie w strukturach wymiaru sprawiedliwości była dziedziną nie wygodną dla Pańskiego rządu.

Przecież w expose powiedział Pan, że wszelkie patologie zostaną zlikwidowane, tym czasem wymiarze sprawiedliwości niczego nie zmieniono wręcz przeciwnie panuje całkowity chaos, a bezkarność sięgnęła zenitu.

Najwyższy czas wprowadzić wyeksmitowane prawo do Sądów i Prokuratur. Ta nie zdrowa atmosfera w wymiarze sprawiedliwości wzbudza w społeczeństwie uzasadnione obawy, czy państwo, w którym łamie się podstawowe prawa zawarte w Konstytucji może być demokratyczne i zapewnić bezpieczeństwo w całym tego słowa znaczeniu.

Zmieniliśmy ustrój, lecz kasta nietykalnych pozostała i uzurpuje sobie prawo do czynienia krzywdy społeczeństwu bez konsekwencji karnych.

Ten chory stan należy przerwać w trybie nadzwyczajnym, gdyż może on doprowadzić do nieprzewidywalnych skutków społecznych.

Protestujący nie chcą rzeczy nadzwyczajnych ich protest nie rodzi skutków finansowych, wprost przeciwnie chcą wskazać gdzie są środki, które winny wrócić do Państwa oraz zapobiec dalszemu patologicznemu układowi przeciwko, a tym samym państwu.

Szanowny Panie Premierze – zwykły szary obywatel popełniając przestępstwo – nieumyślnie zostaje surowo osądzony i skazany, jak będzie wyglądać karanie tak wielu przestępców togowych łamiących prawo, przez co najmniej 12 lat?

Dlaczego mediom publicznym TVP 1 i TVP 2 zakazał Pan emisji nakręconych z naszym udziałem reportaży?

Czy na TVN oraz Polsat też ma Pan taki wpływ?

Czy mamy wolne media?

Żądamy natychmiastowej konferencji prasowej, w której wypowie się Pan na zadane tym listem otwartym pytania.

Grażyna Bobak Julia Jarosz

SZCZECIN - 26 dzień protestu przed Sądem Okręgowym - MINISTER ĆWIĄKALSKI "OLEWA" PROTESTUJĄCYCH - OŚWIADCZENIA RELACJE

SZCZECIN - APEL DO SPOŁECZEŃSTWA 26 dzień protestu przed Sądem Okręgowym - "afera togowa" w Szczecinie.

Szczecin - protest głodowy przed Sądem Okręgowym. Julia Jarosz - żądamy przyjazdu ministra Ćwiąkalskiego

Warszawa - sędzia Dorota Kącka żona korumpującego prawnika opisanego w „Gazecie Polskiej” skazała wydawcę GP. Protest przed siedzibą sądu.

Uderz w stół a nożyce się odezwą. Przestępcze struktury wymiaru sprawiedliwości.

Fryderyk Zoll współpracował z hitlerowcami - a z kim współpracuje b. Rzecznik Praw Obywatelskich Andrzej Zoll i aktualny J. Kochanowski?

Kolejne strony dokumentują stale uzupełniane cykle nieodpowiedzialnego zachowania się funkcjonariuszy władzy i urzędników państwowych.
Sędziowie - oszuści. W tym dziale przedstawiamy medialne dowody łamania prawa przez sędziów - czyli oszustwa "boskich sędziów". Udowodnione naruszania procedury sądowej, zastraszania świadków, stosowania pozaproceduralnych nacisków na poszkodowanych i inne ich nieetyczne zachowania. Czas spuścić ich "z nieba na ziemię" :-)
Prokuratorzy - czyli tzw. "odpady prawnicze", śmiecie, najczęściej nieetyczni i nie dokształceni funkcjonariusze władzy. Aktualizacja na rok 2008.

Adwokaci - czyli mecenasi chałtury prawniczej, a tak naprawdę to jedyni usługodawcy którzy nie ponoszą odpowiedzialności za odstawiane fuszerki typowi pasożyci społeczeństwa
Oszustwa polityków - przekręty i wpadki znanych "mniej lub więcej" polityków, czyli urzędników państwowych oszukujących i pasożytujących na narodzie - stale uzupełniany cykl: POLITYKA WŁADZA PIENIĄDZ
Policyjne afery 2008 - handel tajnymi informacjami ze śledztw, narkotykami, wymuszenia policyjne, pijani policjanci, policjanci terroryzujący własną rodzinę i świadków... - słowem "psie przękręty".
oszustwa komornicze - pasożytów społeczeństwa, często typowych chamów i nieuków, którzy oszukują właścicieli firm, poszkodowanych i wierzycieli oraz w dupie mają obowiązujące PRAWO
Urzędnicy państwowi i ich matactwa 2007 - dokumentujemy tu oszustwa urzędników państwowych takich jak: polityk, wójt, starosta, burmistrz, prezydent, rzecznik - wszelkich kombinatorów na których utrzymanie pracujące całe społeczeństwo, a którzy swoje publiczne stanowisko wykorzystują dla swojej prywaty i zysku.
UDOKUMENTOWANE FAKTY POMYŁEK LEKARSKICH
Psychiatryczne przekręty pseudo-biegłych udających lekarzy - aktualny stale uzupełniany cykl przedstawiający typowych schizofreników, decydujących o zdrowiu i majątkach ludzi, którzy bez wiedzy za to za kasę wydają opinie niezgodne z prawdą i nie mające nic z fachowością...
Aferzyści - czyli wszelkiej maści kombinatorzy grający rolę biznesmenów, politycy mający dojście do tajnych informacji i wiedzy
Media manipulują, osądzają i są sądzone - wpadki sądowe, wyroki skazujące na dziennikarzy za nierzetelność, pomówienie, wprowadzenie w błąd społeczeństwa.
Poseł to ma klawe życie :-)
Dziennikarz - to zawód podwyższonego ryzyka.

Krytyka wyroków sądowych nie jest godzeniem w niezawisłość sędziowską. Nadmiar prawa prowadzi do patologii w zarządzaniu państwem - Profesor Bronisław Ziemianin
Strasburg - wyroki Trybunału - ukarana Polska i polskie sądy za wydane wyroki naruszające prawo - efekty skorumpowania polskich sędziów.

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Paogzcbdistrict
24-12-2014 / 07:53
I'm shekocd" rel="nofollow">hyrmdeixpti.com">shekocd that I found this info so easily.
~Dulce
20-12-2014 / 12:15
Maybe Who prefers all of us in order to meet a sleoctien of drastically wrong persons sooner than being able to meet a good choice, with the intention that once we last but not least match the people, we will can stay gracious.