Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
14 maja 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY KORUPCJA BEZPRAWIE

REKLAMA PŁATNA: 
UWAGA - REWELACYJNE DZIAŁANIE NA PODŚWIADOMOŚĆ CZŁOWIEKA.
Pozytywne afirmacje przesyłane w tle nastrojowej muzyki pozwolą Ci lepiej funkcjonować w codziennym życiu i rozwiązać problemy związane z nadwagą, nałogiem palenia i picia, ułatwiają koncentrację, zapamiętywanie i tym samym łatwiejsze przyswajanie wiedzy, rozwiązywanie problemów życiowych i naukowych. Systematycznie słuchanie taśm usuwa zmęczenie, tym samym poprawia nastrój, odmładza umysł i ciało, jednocześnie zwiększa nasze szanse u płci przeciwnej, powodzenie towarzyskie, sukcesy w pracy - a więc i Twoje dochody. 

Jak wiemy, nasz umysł działa świadomie, wykorzystując tylko 12% swoich możliwości i podświadomie - do czego wykorzystywane jest aż 88%  potencjału umysłowego człowieka - czyli znaczna większość pracy naszego umysłu odbywa się bez udziału naszej świadomości. 
Nasze zmysły bez naszej wiedzy stale pracują, a ich praca ma istotny wpływ na nasze samopoczucie, czyli funkcjonowanie w społeczeństwie. 
Ten potencjał umysłu przeważnie nie jest przez nas wykorzystywany. Można wykorzystywać ten stan do podświadomego uczenia się np. języków obcych i walki ze zmęczeniem oraz nałogami. W codziennym życiu stale szkodzimy sobie negatywnymi afirmacjami typu: nie uda mi się tego zrobić, nie spodobam się mu (jej), źle się czuję, jestem pechowcem... Te nasze negatywne stany emocjonalne materializują się gwarantując nam brak sukcesów.
Systematyczne słuchanie kaset działających na naszą podświadomość zmieni nasze - często emocjonalne negatywne nastawienie do życia na pozytywne, realizujące się według naszych myśli i pełne zwycięstw.
Już dawno amerykańscy naukowcy odkryli ogromny wpływ podświadomości na nasze życie i opracowali szereg systemów oddziaływania na naszą psychikę np. wklejając w film pojedyncze klatki reklamowe napoju i słońca - czyli gorąca - co powodowało, ze po obejrzeniu takiego filmu czujemy pragnienie i nabieramy ochotę na kupno reklamowanego napoju. 
Podobnie można oddziaływać  za pomocą dźwięku, co nie jest tak absorbujące i nie zakłóca nam codziennych czynności. Taśmy zawierają dwie ścieżki zapisu - słyszalną, relaksującą muzykę, szum fal, itp. maskującą drugi zapis z pozytywną afirmacją na naszą podświadomość. 
Taśmy możemy słuchać podczas jazdy samochodem, przed snem i w czasie snu, dla odreagowania i oderwania się od codzienności w każdym wolnym czasie.     
I nie ma tańszego i łatwiejszego sposobu pozbycia się złych nawyków i przyzwyczajeń. Systematyczne regularne słuchanie w ciągu paru tygodni wyeliminuje z naszego życia to czego nie chcemy.


Proponujemy:
Kaseta 001 - JESTEM ZGRABNA - na wyszczuplenie naszej sylwetki, zmniejsza łaknienie, poprawia samopoczucie bez kosztownych operacji i leków. Zjadamy mniej, ale czujemy się lepiej i zaczynamy lepiej wyglądać w miarę codziennego słuchania kasety.

Kaseta 002 - UCZĘ SIĘ PILNIE I ZAPAMIĘTUJĘ - ułatwia koncentrację i naukę, usuwa wewnętrzne przekonania że coś nie zrozumiemy, nie pojmiemy istoty problemu. Polecana dla uczniów.

Kaseta 003 - NIE PIJĘ ALKOHOLU - podświadomie zmniejsza nałóg wypicia alkoholu i tzw. kaca. Wskazane dla osób, którym trudno przestać "po jednym".   

Kaseta 004 - NIE PALĘ - zmniejsza odczuwanie głodu nikotynowego, smaku palenia, powoduje negatywnie działanie na zapach tytoniu. 

Kaseta 005 - POWODZENIE - przekazuje pozytywne afirmacje dodające nam uroku, zapewnia powodzenie towarzyskie, zwiększa nasze szanse u płci przeciwnej. 

Kaseta 006 - ODMŁODZENIE - usuwając psychiczne zmęczenie zapewnia nam dobre samopoczucie, odmładza umysł i ciało, dodaje uroku z życia.

Kaseta 007 - ENERGIA ŻYCIA - dodaje nam wiary w sukces, usuwa zmęczenie, aktywuje do wysiłku twórczego, ułatwia przemianę materii, mobilizuje organizm do walki z chorobami i nałogami.

Cena kasety 15$ ( wliczony koszt przesyłki). Czas realizacji 7 dni.
Przy zamówieniu 3 kaset czwarty wybrany tytuł gratis dla Ciebie. 
Zamówienia od Poloni i z Polski opłacone czekiem proszę kierować na adres:
  MR. W S K O
  P . O . BOX  34 503
  CHICAGO  IL. 60634-0503
  U.S.A

Dla ułatwienia Polakom mieszkających w Polsce Redakcja wyraziła zgodę na pośrednictwo w transakcji zakupu i wysyłania kaset. 
Wpłaty można dokonywać na konto: BPH SA 13 1060 0076 0000 3040 0144 2338 Zdzisław Raczkowski z dopiskiem "kasety"

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Cindy
24-12-2014 / 08:09
w hg-51 są aluminiowe (chyba bo cznrae" rel="nofollow">sweajhx.com">cznrae) wkładki pomiędzy dużymi zębatkami , ktf3re je usztywniają (taka namiastk pająka z wyższych modeli) . Nie wiem czy w 50ce były ale być może właśnie stąd te dodatkowe nity.Jeżeli nie było dystansf3w, to zębatki musiały być grubsze tu bym upatrywał zmniejszenia masy. Zauważ też, że otwory ulżeniowe sa większe,a szprychy węższe wystarczy porf3wnać zdjęcia, ktf3re pokazujeszJa na 51ce przejeździłem w tym roku już ponad 2000 km i uważam, że super pracuje zmiany biegf3w są pewnijsze niż w hg40, ktf3rą zajeździłem po jakichś 3000km (szacunkowo)
~Biplob
20-12-2014 / 14:03
Sprawdź hak prztrzueki i samą prztrzuekę czy te dwa elementy nie są przekoszone. Wiem, że to jest możliwe, ale wątpię aby w 200km zajechać najmniejsze koła łańcuchowe kasety :) Czy kaseta i łańcuch były nowe? Niestety doświadczenia z Mazowsza nie są miarodajne wobec gf3rskiej eksploatacji jednakże to nie są przebiegu rzędu 200km. Najgorsza kaseta jaką kiedykolwiek miałem to a nawet ona dożyła symbolicznych 500km. Jeżeli po raz kolejny będziesz mieć zgon tej kasety to nie pozostaje Ci nic innego niż kupno czegoś droższego na prf3bę. Ja zacząłbym od sprawdzenia czy w okolicach prztrzueki wszystko jest proste i dobrze ustawione.