Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
14 maja 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 04-12-2012

Wokanda obywatelska - przeglądaj rozprawy - Wrocław 6.12.2012. godz. 13:45 Sąd Rejonowy ul. Podwale 30 - zabić szpiega to za mało... ? ! ?

Wokanda Obywatelska

Oto zaproszenia na rozprawę:

Wrocław-Krzyki
6 grudnia 2012, 13:45

Sąd Rejonowy, ul. Podwale 30
sygn. II KP 1254/12

Rozprawa jest związana z domniemanym samobójstwem z 22 lipca 1989 roku. W dziwnych okolicznościach zginął człowiek, który współpracował z wywiadem wojskowym, Służbą Bezpieczeństwa i odbył przeszkolenie w Agenturalnym Wywiadzie Operacyjnym. Sprawa wbrew licznym wątpliwościom została szybko zamknięta, dowody zaginęły, a akta zniszczono. Istnieje przypuszczenie, że sprawa była celowo wyciszana. Do dziś zajmują się nią ci sami prokuratorzy, co na początku lat 90. Rozprawa dotyczy odtworzenia akt sprawy. Obecnie Prokuratura Rejonowa zamyka sprawę bez przesłuchania kluczowych świadków zdarzenia, dlatego złożono zażalenie do sądu.

ZABIĆ SZPIEGA Zabójstwo Marka Stróżyka - agenta kontrwywiadu PRL i Służby Bezpieczeństwa KAZIMIERZ TURAŃSKI

Książka jest już w wydawnictwie oraz do pobrania dla innych na stronie Internetowej; http://www.scribd.com/doc/75762321/Kazimierz-Turali%C5%84ski-Zabi%C4%87-szpiega

Więcej o sprawie:

Marek Stróżyk - zatuszowane zabójstwo szpiega 

Tajemnicze "samobójstwo" sprzed lat. Powrót sprawy

Dlaczego warto zapraszać publiczność na rozprawy?

Publiczność, jako „oko i ucho” społeczeństwa na sali sądowej, to przede wszystkim strażnik bezstronności i obiektywizmu w działaniu sądu. Strony, pokrzywdzeni lub osoby oskarżone mogą dzięki publiczności poczuć, że nie są same w obliczu wymiaru sprawiedliwości. W razie nieprawidłowości, relacje publiczności, która nie jest związana ze stronami, uważane są za bardziej obiektywne. Dzięki publiczności ważne społecznie sprawy mogą ujrzeć światło dzienne.

Zgłoś rozprawę!

!

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe redagowane jest przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres:
afery@poczta.fm
- Polska
aferyprawa@gmail.com

Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.
Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądź dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw.
1 - Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
2 - Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Darvin
04-01-2015 / 19:33
Kudos to you! I hadn't thgouht of that! avexyjogpju.com [url=cjjvoznjygn.com]cjjvoznjygn[/url] [link=zlgpltqwuen.com]zlgpltqwuen[/link]
~Beatriz
20-12-2014 / 14:12
I think I get the new logo (thinking outside the box). And, Ms. Hansen does say that the ctohles are changing, too.But, I think it's also true that they have just defeated the purpose of branding to begin with. And, depending on whether the changes in clothing designs are well received, could irreparably damage the Gap reputation. Ms. Hansen may have been wishing to make a name for herself unfortunately, she may get what she wished for.