Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
6 maja 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 14-12-2010

Rząd łupi firmy. Zabiera ulgi. Powiedz STOP! - przyłącz się do protestu

Rząd łupi firmy. Zabiera ulgi. Powiedz STOP!

Rząd zabiera przedsiębiorcom możliwość odliczania VAT-u od paliwa. Dodatkowo obcina ulgę przy zakupie samochodu z kratką. Pomysł poparli już posłowie. Jeśli zagłosują za nim również senatorzy i zaakceptuje go prezydent, każdy, kto ma samochód zarejestrowany na firmę, straci spore pieniądze. Z wyliczeń Money.pl wynika, że średnio nawet 1,7 tys. zł rocznie na samym podatku VAT od paliwa. Dodatkowe 8 tys. zł przy zakupie samochodu z kratką.

Warto powiedzieć STOP takim pomysłom. Przyłącz się do akcji

Wpisz swój sprzeciw!
Protest! Nie dla VAT-u w baku!

Wszystkie głosy sprzeciwu przekażemy posłom, senatorom, kancelarii premiera, ministrowi finansów, a także prezydentowi, jeśli projekt ustawy trafi na jego biurko. Jest jeszcze czas, aby zablokować zmiany. Mamy nadzieję, że rząd nie wydrze z kieszeni przedsiębiorców prawie dwóch miliardów złotych.

Poprzyj akcję - wpisz swój sprzeciw!Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Anna
18-12-2010 / 23:33
Panie Salamon większość komentarzy to pana dzieło dlaczego ciągle tylko zmienia pan nicki, przecież tu każdy kto czyta to od razu się orientuje, które jest pana dzieło odwagi Panie Sławomirze Salamon.
~obywatel
18-12-2010 / 14:55
Donald Tusk został umieszczony w katalogach IPN jako figurant. Radosław Sikorski był „podejrzany o kontakt ze służbami specjalnymi państw NATO. Grzegorz Schetyna był rozpracowywany w sprawie dotyczącej "nielegalnej działalności antysocjalistycznej". Kazimierz Kutz podczas internowania podpisał "deklarację o lojalności". 10 posłów i 3 senatorów zarejestrowały tajne służby PRL jako swych współpracowników - wynika z trzeciej transzy katalogów IPN, opublikowanych we wtorek. Wśród nich jest 4 parlamentarzystów PO, 3 - PSL i LiD, 2 - PiS i jeden niezależny. Wymienieni zaprzeczają swej współpracy. Katalogi dostępne są na stronie: www.ipn.gov.pl
~urlich
18-12-2010 / 00:14
Odkąd Zdzisław wyj... Zygmunta Jana Prusińskiego ten portal stacza się! Zgadzam się w tym z Anną.
~JoAnna
16-12-2010 / 18:22
Salomona zamurowali z układu MSWiA (ci co się jemu do mieszkania na krzywy ryj wmeldowali) i faktycznie ratusz Wrocławia mataczy wraz z komisja wojewódzkiego nadzoru budowlanego, sędziami. Teatr nie z tej ziemi. Zabawę mają bo przy okazji doszło do zabójstwa najemcy głównego Aleksandra Salomona. Nikt się nie dziwi wartość mieszkania 2 miliony.
~Świętokrzyski KOS
16-12-2010 / 12:54
Świętokrzyski KOS nie poddał się ! List opublikuje cierpliwości ! Tak niektórzy byli głupcami, że nie nachapali się ! Nigdy nie byliśmy przy korycie ! Jest zima i nie rosną maliny, poczekajmy do lata ! Dziś rocznica mordowania górników w kopalni wujek i stoczniowców, a komuniści, SB i TW, wracają do łask, dlaczego "AP" nie opublikują listę tych co strzelali do robotników i tych co wstąpili do "Solidarności" aby przejąć koryto, a teraz znęcać się nad Narodem Polskim. My umieszczamy gnidy.
~Peter
16-12-2010 / 09:34
a Salomona zamurowali ci z ratusza we Wrocku, a aż się prosi, żeby zamurowali wszystkich spamerów AP.
~Marian
16-12-2010 / 08:35
To jasne Na podwórku Salomona, sędziów, zarządu miasta, SLD, Policji, uczelni. POlicjanci na ok 5 samochodów zrobili sobie prywatną imprezę - dyskotekę. I zostali na zawsze nagrani. Inni do tego ze spec antyterroryści napadli na restaurację REDUTĘ. Szefem policji jest Matejuk. Sprawa morderstwa Aleksandra Salomona jest już wyjaśniona i zaprowadziła do władz ratysza i temidy. Nażarli się "ukradzionym " mieszkaniem. I teraz naród wystawi im nagrodę ale przed Anna obiecała , że zatuszuje zabójstwo. Anno dokumenty same za siebie mówią ratusz się przyznał do wszystkiego podobnie jak Kancelaria przewodniczącego rady miasta m.in Posła PO Sławomira Piechoty podobnie w tym że przegrała sprawę i firmą Sławomira z fikcyjną firmą reprezentowaną przez donosiciela TW Koksztysa. Słowem Polskie gniazdo zła to rasistowski Wrocław. A inną sprawą P Sławomir nie umieścił na tym forum ani jednego artykułu. Anna to schizofremiczka. Może też widzi białe myszki. A może ma jakiś udział w zabójstwie Aleksandra Salomona bądź nieudanej próbie kradzieży jego mieszkania i innych nękań fałszerstwami jak np lewe faktury ze strony Gazety W którą reprezentował ten sam TW donosiciel Koksztys. Na wiosnę naród Was OSĄDZI
~UWAGA
16-12-2010 / 08:23
Anna to konfident. Dowód - pisze że portal ten AP nie cieszy się poczytalnością ....A sama su smaruje ile wlezie . Albo to urzędnik albo z ta bandą złodziei powiązana interesami / przekrętami. Śmierdzi mi wrocławskimi komunistyczno togowymi TW, SB układami.
~wiki
16-12-2010 / 00:57
Nawet KOS chyba się poddal. Po wyborach miał opublikować list jaki otrzymał od Jarka K. Czego się dowiedzial ? Chyba tego, że był głupcem i zamiast kraść i robić przekręty , utracił koryto, a może znowu dał się wpuścic w maliny
~Anna
15-12-2010 / 22:56
jeszcze tak niedawno ten portal cieszył się swoją poczytalnością a teraz są w nim przede wszystkim bzdury wypisywane zwłaszcza dział interwencji lepiej Panie Zdzisławie go zlikwidować sami schizofreniki piszą zwłaszcza nijaki Salamon z Wrocławia i Rafał ze Szczecinka przecież nie wiadomo o co im chodzi mają do wszystkich pretensje a to nazywa się schizofrenia. od Salomona uciekła żona z dzieckiem bo nie chciał się leczyć, dla nich najlepiej by było wymordować wszystkich policjantów, sędziów itd. to wtedy by mieli pretensje do siebie że żyją. Ten niby tak poszkodowany R. K. ze Szczecinka o co mu chodzi w tych publikacjach - jest to syndrom choroby psychicznej, Życzę im wszystkich Wesołych świąt i WYZDROWIENIA. A komentarze to brak słów speluna, szkoda tylko tego portalu na takie rzeczy. Pozdrawiam wiernych czytelników AP.