Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
17 maja 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 13-09-2012

RZESZÓW - Zapraszamy na konferencje: ZAGROŻENIA DLA POLSKI do siedziby Stowarzyszenia Obrony i Rozwoju Polski Al. J. Piłsudskiego 8-10 dnia 15.09.2012r. o godz. 15:00


Stowarzyszenie Obrony i Rozwoju Polski
www.soirp.iap.pl

NTV Niezależna Telewizja

serdecznie zapraszają na

VII Spotkania z Polską

temat ogólny:

ZAGROŻENIA DLA POLSKI”

wynikające min. z:

 • wprowadzania upraw i żywności GMO

 • składowania dwutlenku węgla i wydobywania gazu łupkowego

 • przymusowych szczepień, Codeksu Alimentarius i chemtrails

 • niszczenia i rozkładu Kościoła Świętego

 • błędnej polityki energetycznej

 • błędnej polityki ekonomicznej i gospodarczej

 • dysfunkcji wymiaru sprawiedliwości i szpiegowania Polaków

Konferencja odbędzie się
dnia 15 września 2012 r. o godz. 1500 (sobota)
w siedzibie Stowarzyszenia w Rzeszowie
przy Al. J. Piłsudskiego 8-10 ( w głębi podwórza)

#

Aktualna sytuacja Polski, budzi coraz większy niepokój o jej przyszłość, u wszystkich Polaków, myślących w kategoriach patriotycznych i religijnych.

Obecnie tylko nieliczni wierzą w zapewnienia przedstawicieli rządu i eurokratów oraz w ich dobre intencje.

Nawet najwięksi dotychczas sympatycy działającego układu, zmanipulowani przez media, przecierają ze zdumienia oczy i z niepokojem spoglądają w przyszłość, widząc postępujący gwałtownie rozkład państwa polskiego i działania destrukcyjne rządzących, którzy zamiast polskich, reprezentują interesy zagranicznych ośrodków decyzyjnych i korporacji. Nareszcie zdali sobie sprawę z tego, jak dotychczas byli oszukiwani i jak bardzo została ograbiona Polska i Polacy.

W okresie międzywojennym, pewne lobby zadecydowało o eksterminacji polskiej inteligencji i elit, aby pozbawić ten szlachetny, honorowy i pełen godności Naród kadry przywódczej (mózgu). Plan ten został zrealizowany w czasie II Wojny rękami niemieckich i sowieckich oprawców, a dokończony w okresie stalinowskim i później. Obecnie mamy tego efekty! Dzisiaj, gdy jesteśmy na skraju przepaści należy zapytać: gdzie jesteś polska inteligencjo? Dlaczego pozwoliłaś dopuścić do takiego stanu Polski, w jakim jest obecnie?

Przez cały czas realizowane są kolejne etapy i plany likwidacji Polski, eksterminacji Polaków i pozbawiania ich majątków i wszelakich dóbr jakie posiadają. A posiadają niemałe!

Plany i zamiary są przerażające! Ilość Polaków ma zostać zredukowana do ok. 15 mln i mają oni być tanią siłą roboczą, na garnuszku u obcych. Niszczy się naszą kulturę, religię i inne tak bardzo dotychczas cenione wartości, za które całe pokolenia na przestrzeni wieków, przelewały krew i oddawały życie. Na to miejsce wprowadza się obcą kulturę, religię, różne sekty, nihilizm, konsumpcjonizm i libertynizm. Zawłaszcza się nasze wartości, a wprowadza nam się obcych kontrowersyjnych bohaterów wmawiając, że są naszymi.

Prowadzona jest eksterminacja Polaków na wszystkich frontach i wszelkim możliwymi metodami. W obecnej rzeczywistości niesłychanie rzadko można usłyszeć dobrą dla nas wiadomość.

W związku z powyższym i grożącymi nam coraz to nowymi zagrożeniami, aby uratować Polskę i Naród Polski, Polacy muszą się obudzić z letargu w jakim tkwią i czym prędzej stanąć w obronie swoich wartości.

To właśnie w tym celu Stowarzyszenie Obrony i Rozwoju Polski razem z NTV Niezależną Telewizją, zorganizowały w ramach cyklu „Spotkania z Polską” szereg wykładów dotyczących zagrożeń dla Polski. Mają one na celu przybliżenie i unaocznienie oraz zrozumienie tych zagrożeń, po to, aby Polacy zdali sobie sprawę z powagi zagrożeń i skutków jakie one niosą.

Chodzi o to, aby Polacy się przebudzili, zjednoczyli, zorganizowali i zabrali się do ratowania i odbudowy Polski. 
Nikt za nas tego nie zrobi! 
Sami musimy tego dokonać!

"VII Spotkania z Polską"

Tematy wykładów:

 1. Zagrożenia jakie niesie GMO i zła polityka rolna. Lokalny plan działania. Adrian Kołodziejczyk.

 2. Składowanie dwutlenku węgla, wydobywanie gazu łupkowego i elektrownie atomowe – wypływające z tego zagrożenia. Teresa Wojda.

 3. Przymusowe szczepienia, Codex Alimentarius i grożące nam, planowane pandemie. Tadeusz Chołda.

 4. Zagrożenia dla Kościoła Świętego. Niszczenie i rozkład od wewnątrz. Sławomir Zakrzewski.

 5. Pułapki ustawy reprywatyzacyjnej wg Donalda Tuska i Aleksandra Grada. Dr Zbigniew Kękuś.

 6. Zagrożenia płynące z błędnej polityki ekonomicznej, podatku katastralnego i innych. Dr Roman Szostek.

 7. Elektrownie wiatrowe, manipulacje z tym związane, oraz wynikające z tego zagrożenia. Janusz Chwaszcz.

Po wykładach dyskusja na temat, jak się przeciwstawić zagrożeniom i jakie podjąć działania.

---------------------------------------------------------------------------------

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe redagowane jest przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres:
afery@poczta.fm
- Polska
aferyprawa@gmail.com

Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.
Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądź dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw.
1 - Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
2 - Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Marnie
04-01-2015 / 23:04
Action requires knegledwo, and now I can act! qetksugie.com [url=trmhuxuk.com]trmhuxuk[/url] [link=edwebe.com]edwebe[/link]
~Miloud
23-12-2014 / 23:43
Graham, you will never be the odd one out mate, Amanda has always trtaeed" rel="nofollow">aedrddrbec.com">trtaeed us all the same. Anyway it's obvious she has a real soft spot for you! Anyway hows your day been mate, and are you watching the show tonight? . Tony aka MrT
~Rudy Bąk
15-09-2012 / 12:17
Wymiar sprawiedliwości w Ojczyżnie przypomina kabaret w którym aktorzy czyli skorumpowani policjanci,sędziowie,prokuratorzy za bilet wstępu na swoje parodie i występy typu mafijnego skorumpowania pobierają zbyt wysoką cenę za bilet wstępu i przymus patrzenia.Koniec ich występów jest Obowiązkiem Obywatelskim -Należy zawiadamiać o przestępstwach tych osób i zapobiegać wszelkim aktom ich przemocy.Co jest zgodne z kodeksem.
~kaśka
14-09-2012 / 09:01
Gaz łupkowy to wyłączenie 10 procent kraju z użytkowania i chemia w wodzie o nieznanym składzie,być może część planu wyniszczenia ludzi przez rząd światowy.
~Peter
13-09-2012 / 18:30