Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
14 maja 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

ELA GAWIN CASTING - POTRZEBNI TANCERZE I MODELE DO REKLAM

POTRZEBNI TANCERZE I MODELE DO REKLAMY TELEWIZYJNEJ

Dzisiaj ostatni dzień nagrań filmowych - casting do reklamy telewizyjnej portalu internetowego. Potrzebni tancerze i modele (amatorzy i zawodowi), kobiety i mężczyźni, z dobrą prezencją. Brakuje nam osób.
Zgłoszenia: środa 21.II.2007 godz. 17-21, EG STUDIO ul. Bracka 15, Kraków, I p.
Honorarium 500-1500 zł (statyści - aktorzy)

Nagrania odbędą się  w Warszawie 1-3.III. 2007 r. Koszty przejazdu i pobytu gratis (na koszt producenta reklamy). Zlecenie płatne do dwóch miesiecy po realizacji przez Studio Filmowe (producenta).
Udział w castingu włączy Cię też automatycznie do filmu EG STUDIO - możesz potem dostać film z Tobą i z innymi uczestnikami castingu, z reklamą EG STUDIA i widokami Krakowa, który powstanie dla producenta ww reklamy i do wysyłania do mediów i firm producenckich w przyszłości.
(10 zł płyta dvd z filmem)

Więcej informacji o tym zleceniu : www.egstudio.pl/castingi
Na razie nie ujawniamy szczegółów reklamy, ze względu na konkurencję. Ma to być zabawna scenka, w której biorą udział młodzi ludzie, śmieją się, niektórzy tańczą - ujęcie będzie reklamować jeden z dużych portali internetowych, wesołe zachowania modeli to radość z korzystania z purtalu(...).

Skieruj nam kogoś na dziejszy casting, brakuje osób,  zwłaszcza tancerzy. Reżyserem tej reklamy jest mój znajomy, który już kilka razy brał od nas osoby do reklam i filmów (ostatnio występowaliśmy w reklamie TV Polsat - zapowiedź filmu Tytanic, poprzednio występowaliśmy też w reklamie telewizyjnej  MK Cafe). Mamy pierwszeństwo w kierowaniu osób do tej reklamy jako agencja. Jednak miałam mało czasu, żeby dać w tej sprawie ogłoszenia do prasy czy szukać dodatkowo osób na szerszą skalę. Zawiadomilismy też osoby zarejestrowane w naszym Banku Twarzy ale standardowo szukamy w czasie takich akcji osób z różnych środowisk i miejsc. Patrz plakat jpg  tym mailu o castingu i osobna strona internetowa na ten temat: www.egstudio.pl/castingi

Jeśli znasz kogoś ciekawego - zawiadom go proszę 

Ci którzy nie dotrą na dzisiejszy casting mogą dostarczyć nam swój materiał filmowy na płytach dvd najpóźniej do piątku do godz. 18 (proszę przynieść osobiście do biura na ul. Brackiej 15 w Krakowie). Przoszę zrealizować takie nagranie we własnym zakresie lub przynieść gotowe materiały z przeszłości, jeśli Psństwo takie mają. Potrzebne materiały filmowe - ruch i głos danej osoby, zdjęcia to za mało. Polecamy przygotowanie takiej prezentacji dla siebie na przyszłość  (EG STUDIO realizuje tanie krótkie lub dłuższe  filmy reklamowe dla modeli, aktorów i statystów).

- Ela Gawin
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

EG STUDIO Agencja Reklamowo - Fotograficzna i Bank Twarzy
 tel./fax 012-421 22 94, 0502 675 579
 www.egstudio.pl  biuro@egstudio.pl


Ela Gawin, prowadząca EG STUDIO  - kontakt bezpośredni:
tel. 0606 285 176, tel./fax dom. 012 - 269 45 32, biuro: 012 421 22 94
elagawin@egstudio.pl elagawin@poczta.onet.pl  www.elagawin.pl
gg: 47 32 467, skype: egawin, tlen: elagawin  / mikrofon i kamerka internetowa


Tematy  w dziale dla inteligentnych:  
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com  
Stowarzyszenia Ochrony Praw Obywatelskich
Zespół redakcyjny: Zdzisław Raczkowski, Witold Ligezowski, Małgorzata Madziar, Zygfryd Wilk, Bogdan Goczyński, Zygmunt Jan Prusiński i sympatycy SOPO

    uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm 
redakcja@aferyprawa.com 
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje. 

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.