Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
17 maja 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

OświadczenieStrony Zygmunta Wrzodaka w sprawie Eureko BV o wyjawienie majątku z dnia 05-10-2009 roku na rozprawie w Sądzie Rejonowym I Wydział Cywilny w Skierniewicach

Sygn. sprawy I Co 427/09

Wyrok Sądu Okręgowego z dnia 26-04-2007 w sprawie cywilnej przeciwko mnie naruszył w ewidentny sposób Konstytucję R.P art. 105 oraz ustawę o wykonywaniu mandatu posła i senatora. Wyrok ten odbieram jako działanie polityczne wymierzone przeciwko mnie, za moją nieustępliwą walkę przeciwko rozkradaniu Polski. Sprzedaż za bezcen PZU S.A. przez Rząd Polski w 1999 roku na rzecz Eureko-BBG było rozkradaniem majątku narodowego. Eureko BV mści się na mnie za to, że moimi działaniami nie dopuściłem do przejęcia całkowitej kontroli przez nich, nad PZU S.A. Prywatyzacja PZU S.A dokonana przez Rząd Jerzego Buzka odbyła się w sposób przestępczy o czym świadczy końcowy protokół Sejmowej Komisji Śledczej ds. zbadania procesu prywatyzacji PZU S.A. Komisja ta pracowała w większości na moich materiałach źródłowych które w zdecydowanej większości znalazły się w protokole końcowym. Rola moja jako posła na Sejm R.P znana była Eureko BV i oni doskonale zdają sobie sprawę, jaką rolę odegrałem w zablokowaniu przejęciu PZU na rzecz Eureko. Ta spółka która jeszcze kilka lat temu zatrudniała 3 osoby chciała przejąć PZU S.A za kwotę rocznej dywidendy (jest rzeczą nie bywałą, że Rząd Polski zgodził się na ugodę z Eureko, w wyniku której, będzie uzyskanie przez Eureko od Polski około 40 mld zł) Moje działanie w czasie gdy byłem posłem doprowadziło, że Eureko straciło w ten sposób kilka miliardów złotych które chciała zarobić kosztem naszego Skarbu Państwa. Wyroki które zapadły w I i II instancji nie odpowiadają polskiemu prawu, tylko silna pozycja wynajętej przez Eureko spółki o zasięgu globalnym doprowadziło do takich a nie innych wyroków, ponieważ w Polsce mamy sądy dla bogatych, policję dla bogatych, adwokatów dla bogatych. Państwo Polskie służy wszelkiej maści mafiozom międzynarodowym zamiast swoim obywatelom, czego przykładem jest nagonka na mnie za moją działalność publiczną. Polityka wepchnęła mnie w to miejsce gdzie teraz jestem i muszę się bronić teraz sam, ale i polityka z czasem odwróci się przeciwko tym co niszczą ludzi, tylko za to, że służyli wiernie Polsce.

Jest rzeczą skandaliczną, że obce firmy w Polsce gnębią polskiego posła wbrew polskiej konstytucji, prawo interpretują pod siebie tzn. interpretują go tak, że ma służyć globalnym firmom i ich brudnym interesom, zamiast polskim obywatelom. Jedyny Sąd który doskonale uzasadnił instytucje immunitetu poselskiego jest Sąd Okręgowy w Łodzi oddział w Skierniewicach w sprawie sygn. akt XIII C 120/06.

CMS Cameron McKenna występuje przed polskim sądem bezprawnie, ponieważ Polska Konstytucja nie przewiduje działalności takich globalnych firm jak w/w. Domagam się od Sądu nie uznawania pełnomocnictw przedstawicieli tej firmy globalnej w tej sprawie, ponieważ występuje ona nie zgodnie z polską Konstytucją.

Domagam się prawnych ekspertyz konstytucjonalistów dotyczących działania firmy CMS Cameron McKenna na terytorium Polski pod kątem zgodności działania ich z Polską Konstytucją.

CMS Cameron McKenna złożyło wniosek oparty na kłamliwych danych do Sądu o wyjawienie majątku. Nie jest prawdą, że nie posiadałem konta osobistego oraz byłem ubezpieczony w ZUS. Nie jest prawdą, że nie było kupca na samochód wystawiony na licytacji. Kupcy byli, gdy zorientowali się o co chodzi w tej sprawie to natychmiast wycofywali się z powodu solidarności z mną wykazując wrogość wobec Eureko BV oraz do polskiego wymiaru sprawiedliwości.

Pieniądze które przyznał Sąd Okręgowy w W-wie na rzecz Fundacji ,,Dzieci Niczyje”, było decyzją polityczną. Fundacja ta jest skrajnie upolitycznioną instytucją, a ich celem jest podstępne działanie na rzecz odciągania dzieci od rodziny oraz podważania rodzica jako najważniejszej osoby w ich życiu, która ma kształtować swoje dzieci z duchem swoich przodków i ich przekonań. W władzach tej Fundacji zasiadają politycy o skrajnych poglądach lewicowych jak Pani Poseł z SLD Mirosława Kątna oraz obecnie zmarły Marek Edelman którzy zawsze czynnie wspierają swoje skrajne partie polityczne. Wpłata na rzecz tej fundacji jest jednocześnie wsparciem finansowym poglądów politycznych tych osób, co narusza moje dobra obywatelskie i jest częścią dalszej walki politycznej z mną.

Nie będę brał dalej udziału w sprawie o wyjawienie majątku, ponieważ wyrok i cały przebieg z tym wyrokiem związany jest hucpą polityczną i nagonką na mnie za moją postawę w czasie gdy byłem posłem na Sejm R.P. Ja nie mam nic do ukrycia przed sądem z swojego majątku, który jest publiczny. Majątek który posiadam wraz z żoną jest wspólnie wypracowany przez nas, przez wiele lat i ja nie będę go oddawał podejrzanym spółkom zagranicznym oraz fundacji skrajnie lewicowej by za moją ciężką pracę oni mieli za co bawić się Polską.

Wnioskuję do w/w Sądu o umorzenie postępowania w sprawie I C 564/06 oraz I ACa 772/07 zapłaty na rzecz Eureko BV oraz lewicowej Fundacji ,,Dzieci Niczyje”, ponieważ nie posiadam żadnych środków własnych (oprócz samochodu który był licytowany) nie uzyskuje żadnych dochodów bym mógł płacić za coś co jest tylko grą polityczną.

Zygmunt Wrzodak

Otrzymują;

-Marszałek Sejmu R.P B. Komorowski

-Min. Sprawiedliwości Andrzej Czuma

-RPO prof. Janusz Kochanowski

-media

PS. Na dzisiejszej rozprawie Sąd ukarał mnie grzywną 500 zł. za odmowę współpracy z sądem, następnie poinformował mnie, że drugim razem może być 1 -miesięczny areszt. Poinformowałem Sąd, że jakie to ma znaczenie w stosunku do tych Polaków co za obronę Polski czekał dół z wapnem.


Tematy w dziale dla inteligentnych:

ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.