Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
14 maja 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

LIBERTAS POLSKA Świt nowej Europy - kampania wyborcza!

***


>>> Kampania wyborcza ruszyła! Potrzebna jest Twoja pomoc!

Zbieramy podpisy poparcia w celu zarejestrowania list kandydatów. Formularz można pobrać
tutaj.

Zbierz podpisy od rodziny i przyjaciół. Wytłumacz im, że obecne elity rządzące Brukselą kosztują nas zbyt wiele pieniędzy, są bezużyteczne a przede wszystkim nie są przez nikogo wybierani i rozliczani.

Libertas chce to zmienić! Jesteśmy jedyną partią w Polsce, która po wyborach może utworzyć sensowną frakcję w Parlamencie Europejskim, która da skuteczny odpór brukselskiej biurokracji. Zagłosuj za demokratyczną otwartą i odpowiedzialną Europą! Zagłosuj na Libertas!

>>> Libertas rozpoczyna kampanię fundraisingową, polegającą na zbieraniu darowizn od sympatyków ruchu. Zapewniono również, że finansowanie Komitetu Wyborczego Libertas będzie w pełni zgodne z polskim prawem. Obecny na konferencji Artur Zawisza, v-ce przewodniczący Libertas, zaapelował, aby finansowanie partii było „dobrowolne i obywatelskie, a nie przymusowe.”

Daniel Pawłowiec, v-ce przewodniczący partii Libertas zapewnił, że w nadchodzących wyborach do Parlamentu Europejskiego, Ganley nie będzie gwarantem kredytu finansowego który miałby zasilić konto Funduszu Wyborczego. Ogłosił również, że Libertas planuje wystartować w najbliższym czasie z kampanią fundraisingową, która polega na zachęcaniu obywateli do wpłacania na konto Funduszu Wyborczego. „W naszym przekonaniu zaufanie elektoratu wyraża się w głosowaniu, ale również we wsparciu finansowym swoich sympatii politycznych. ”

Następnie głos zabrał Artur Zawisza, który zaapelował do partii parlamentarnych, aby „sięgnęły do obywatelskich środków na finansowanie kampanii” i żeby „wyrzekły się i zrezygnowały z używania środków budżetu w ramach tegorocznej kampanii do Parlamentu Europejskiego.” Zawisza przypomniał, że był współautorem projektu ustawy, która zmieniała sposób finansowania partii politycznych z budżetowego, na rzecz dobrowolnego odpisu z podatku. „Polski Libertas będzie silny siłą społecznego poparcia” – zakończył.

>>> Czescy deputowani dołączyli do Libertas.

Dwóch parlamentarzystów, członków rządzącej ODS, którzy głosowali w zeszłym tygodniu przeciwko rządowi Mirka Topolanka, zostali dziś oficjalnymi kandydatami Libertas w nadchodzących wyborach do PE.

Vastimil Tlusty i Jan Schwippel sprzeciwili się pro-lizbońskiej polityce swojej partii. Zagłosowali zgodnie z własnym sumieniem i przeciwko wprowadzaniu "na siłę" Traktatu Lizbońskiego. Kandydatem Libertas do PE z Czech będzie także obecny eurodeputowany Vladimir Zelezny. Mamy nadzieję, że w Czerwcowych wyborach Czesi docenią ich działania, zagłosują za lepszą Europą, przeciwko antydemokratycznemu Traktatowi Lizbońskiemu i przeciwko brukselskim elitom.

>>> Były premier liderem Libertas na Łotwie, otwarcie na Litwie. Libertas Francja ogłasza kandydatów.

Guntar Krasts, były premier Łotwy będzie przewodził łotewskiemu Libertas w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Libertas Łotwa rozpoczą działanie w ubiegłą sobotę. Podczas otwarcia Guntar Krasts powiedział, że "potrzebujemy Europy demokratycznej i odpowiedzialnej". Przekaz wszystkich kandydatów Libertas w całej Europie jest wspólny! We wtorek z kolei ruszył Libertas na Litwie.

Francuzi ogłosili listę kandydatów do PE. Jednym z liderów jest Philippe de Villiers. Z francuskimi kandydatami Libertas można zapoznać się na stronie http://www.libertas200 9.fr/category/les-candidats

>>> niEUżytki
 • Duński biznesmen otrzymał 100.000 euro unijnych dotacji na wybudowanie wyciągu narciarskiego na Wyspie Bornholm. Problem w tym, że na Bornholmie nie ma żadnych wzgórz ani regularnych opadów śniegu. Ów biznesmen, Ole Harild powiedział, że nie sądził, iż unijni eksperci dadzą pieniądze na coś tak szalonego.
 • Do publicznej wiadomości przeciekła nota wiceprzewodniczącej Parlamentu Europejskiego Diany Wallis. Wynika z niej, że ponad 60 eurodeputowanych pobiera diety za uczestnictwo w sesjach parlamentarnych nie przychodząc na nie. Podpisują oni jedynie listę w piątak, na początku obrad. Pobierają za to za każdym razem 200 euro. Do 2004 roku proceder ten kosztował podatników ponad 820.000 euro.

>>> Dołącz do nas!

Wypełnij
deklarację i odeślij ją do nas wraz z krótkim listem intencyjnym dlaczego chcesz do nas wstąpić.

Dołącz do tych, którzy wydali wojnę brukselskiej, bezużytecznej elicie!

Niech świt nowej Europy będzie także Twoim udziałem

>>> Ważne linki
 • Libertas.eu/pl
 • ReferendumDlaPolski.pl
 • Facebook.com
 • Grono.net
 • Nasza-klasa.pl
 • Libertas Polska
  Al. Ujazdowskie 22/3
  00-478 Warszawa
  tel. (+48) 22 821-94-30
  fax. (+48) 22 821-95-48

  gg 10132136

  Tematy w dziale dla inteligentnych:
  ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

  Polecam sprawy poruszane w działach:
  SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
  POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

  "AFERY PRAWA"
  Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
  redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
  ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

  uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
  redakcja@aferyprawa.com
  Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

  WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

  zdzichu

  Komentarze internautów:

  Komentowanie nie jest już możliwe.