Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
14 maja 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

ELA GAWIN CASTING - POTRZEBNI TANCERZE I MODELE DO REKLAM Gawin - casting - szukamy tancerzy amatorów i tancerzy zawodowych oraz osób z bardzo dobrą prezencją - modelek i modeli, też fotomodeli (wzrost min. 160)
do reklamy telewizyjnej


Wymagania: dobra prezencja, wiek 20-40 lat, dyspozycyjność: 3 dni pracy 1-3.III.2007 Warszawa

DWA DNI PRACY W WARSZAWIE:
* Nagranie będzie w Warszawie
2.III.2007
3.III.2007 wybrane osoby zostaną na zdjęcia na drugi dzień
* trzeba będzie dodatkowo przyjechać na jeden dzień do Warszawy na sejsę zdjęciową

TERMIN ZGŁOSZEŃ: 

CASTINGI: NAGRANIA KAMEROWE:
niedziela  - 25. II. 2007,  godz. 17-20
ul. Bracka 15 Kraków (I piętro)  - pracownia EG STUDIO
oraz poniedziałek  26.II godz. 10-12

* W czasie tego castingu musimy nakręcić kamerą jak Państwo tańczą. Proszę więc przygotować jakiś krótki repertuar (jeden lub kilka różnych tańców). Kilka gatunków tańca. Najlepiej: awangardowy, artystyczny, klasyczny, ewentualnie disco, dance, breakdance, stepowanie itp. Tancerz amator może zatańczyć jeden kawałek taneczny w stylu disco, w stylu tańca towarzyskiego lub dowolnie. Wybrane osoby ewentualnie przeszkolimy tanecznie. Proszę też przygotować ładne stroje, garnitury, żakiety, stroje wieczorowe, codzienne,buty, szpilki, ładną bieliznę, kostiumy kąpielowe, strój do aerobiku (różne osoby będą w różnych strojach - do ustalenia). Osoby które nie potrafią tańczyć ale mają dobrą prezencję też mile widziane.
Uprzedzamy: Kobiety prosimy o zabranie kostiumu kąpilowego i bielizny a mężczyźni będą musieli się sfilować w spodniach i bez koszuli (pokazać nagi tors). Niektóre osoby w reklamie tańczą i ściągają \ubrania lub wyspępują w kostiumach kąpielowych.

 Proszę też wysyłać fotozgłoszenia mailem na adres:  biuro@egstudio.pl  elagawin@egstudio.pl oraz korespondencyjnie - zdjęcia lub najlepiej filmy ze sobą (pokaz tańca). Zwłaszcza te osoby które nie dotrą na casting. Termin zgłoszeń - do wtorku 27.II  (br).
Zaproś inne przystojne osoby jeśli znasz kogoś. Brakuje nam osób. Zwłaszcza profesjonalnych tancerzy lub tancerzy amatorów.

WARUNKI WYNAGRODZENIA:
600 zł brutto (500 zł netto (na rękę)) stawka dla stystystów / za 1 dzień pracy
1000 zł brutto (900 zł netto) stawka dla aktorów / za 1 dzień pracy
przejazd, hotel w Warszawie i wyżywienie na koszt producenta reklamy

* osoby które polecą nam tancerzy i tancerki otrzymają 20 % prowizji od tych kwot (brakuje tancerzy i osób z super prezencją)

KORZYŚCI DODATKOWE:
  Udział w castingu to automatyczne zamieszczenie Ciebie i ewentualnie Twojego tańca w naszym filmie dvd, który będzie prezentowany w Warszawie producentom ww reklamy i innym osobom. Po montażu materiał ten będzie też rozsyłany do biur produkcji filmowo - telwizyjnych, mediów i innych firm tego rodzaju ( z reklamą EG STUIO). Istnieje też możliwość otrzymania płyty dvd - filmu z Twoim udziałem i innymi osobami.
Praca w tej reklamie pomoże Ci zdobyć nowe doświadczenie, znajomi zobaczą Cię w telewizji, kinie (reklamy będą też puszczane w kinach) i internecie, poznasz nowych ludzi... Będzie też wykonana sesja zdjęciowa. Wpiszesz to dokonanie do swojego artystycznego cv. Bardzo prosimy o zgłoszenia

DOKUMENTACJA Z RALIZACJI REKLAMY:
Dokumentacja z realizacji ww reklamy pojawi się na tej stronie www pod koniec marca 2007 oraz na stronach: www.egstudio.pl/zlecenia  www.egstudio.pl/praca  Patrz na końcu tego linku: dokumentacja fotograficzna z ostatniego zlecenia: pokaz mody w klubie Alstar (www.egstudio.pl/praca2007html).
Dokumentacje i opisy naszych zleceń przygotowujemy po to, żeby  można było sprawdzić  przebieg zlecenia i nabrać zaufania do naszych castingów w przyszłości. Gdyż castingi zawsze kończą się  konkretnymi zleceniami pracy dla naszych modeli, statystów i aktorów

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Więcej informacji o tym zleceniu : www.egstudio.pl/castingi
Na razie nie ujawniamy szczegółów reklamy, ze względu na konkurencję. Ma to być zabawna scenka, w której biorą udział młodzi ludzie, śmieją się, niektórzy tańczą - ujęcie będzie reklamować jeden z dużych portali internetowych, wesołe zachowania modeli to radość z korzystania z purtalu(...).

Skieruj nam kogoś na dziejszy casting, nadal brakuje nam fajnych osób. Reżyserem tej reklamy jest mój znajomy, który już kilka razy brał od nas osoby do reklam i filmów (ostatnio występowaliśmy w reklamie TV Polsat - zapowiedź filmu Tytanic, poprzednio występowaliśmy też w reklamie telewizyjnej  MK Cafe). Mamy pierwszeństwo w kierowaniu osób do tej reklamy jako agencja. Jednak miałam mało czasu, żeby dać w tej sprawie ogłoszenia do prasy czy szukać dodatkowo osób na szerszą skalę. Zawiadomilismy też osoby zarejestrowane w naszym Banku Twarzy ale standardowo szukamy w czasie takich akcji osób z różnych środowisk i miejsc. Patrz plakat jpg  tym mailu o castingu i osobna strona internetowa na ten temat: www.egstudio.pl/castingi

Ci którzy nie dotrą na dzisiejszy casting mogą sami dostarczyć nam swój materiał filmowy na płytach dvd (proszę przynieść osobiście do biura na ul. Brackiej 15 w Krakowie). Przoszę zrealizować takie nagranie we własnym zakresie lub przynieść gotowe materiały z przeszłości, jeśli Państwo takie mają. Potrzebne materiały filmowe - ruch i głos danej osoby, zdjęcia to za mało. Polecamy przygotowanie takiej prezentacji dla siebie na przyszłość  (EG STUDIO realizuje tanie krótkie lub dłuższe  filmy reklamowe dla modeli, aktorów i statystów).

- Ela Gawin

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

EG STUDIO Agencja Reklamowo - Fotograficzna i Bank Twarzy
 tel./fax 012-421 22 94, 0502 675 579
 www.egstudio.pl  biuro@egstudio.pl


Ela Gawin, prowadząca EG STUDIO  - kontakt bezpośredni:
tel. 0606 285 176, tel./fax dom. 012 - 269 45 32, biuro: 012 421 22 94
elagawin@egstudio.pl elagawin@poczta.onet.pl  www.elagawin.pl
gg: 47 32 467, skype: egawin, tlen: elagawin  / mikrofon i kamerka internetowa


Tematy  w dziale dla inteligentnych:  
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com  
Stowarzyszenia Ochrony Praw Obywatelskich
Zespół redakcyjny: Zdzisław Raczkowski, Witold Ligezowski, Małgorzata Madziar, Zygfryd Wilk, Bogdan Goczyński, Zygmunt Jan Prusiński i sympatycy SOPO

    uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm 
redakcja@aferyprawa.com 
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje. 

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Monika
14-02-2012 / 18:48
Oszustka jednym słowem nie wywiązuje sie z terminów ! zwodzi caly czas !