Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
14 maja 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 23-11-2010

Drogie koleżanki i koledzy Sędziowie - wesprzyjmy naszego "kolegę" sędziego Tomasza Leszczyńskiego z SSR w Zielonej Górze. 

Mam bardzo ważną informację i komunikat dla wszystkich sędziów, a w szczególności dla awansowanych poziomo.

Jak zapewne wiecie jednym z prekursorów postępowań sądowych sędzia Tomasz Leszczyński z SSR w Zielonej Górze ciągle walczy.

Wesprzyjmy go udziałem w rozprawie ! Nasze towarzystwo może podnieść go na duchu i tym samym nie pozwolimy mu czuć się osamotnionym.
Nasza obecność jest tym bardziej konieczna, albowiem w identycznej sytuacji jest wielu naszych kolegów i koleżanek.

Zapraszamy do wzięcia udziału w charakterze publiczności na rozprawie w dniu 24 listopada 2010r. godz. 13.00 sygn. akt IV P89/10

SĄD REJONOWY w NOWEJ SOLI
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 24
67-100 Nowa Sól


Przedmiotem postępowania jest pozew o ustalenie, że z dniem 29 stycznia 2009 r. tj. od dat wręczenia nominacji poziomej przez Prezydenta RP, kolega Leszczyński pełni urząd na stanowisku sędziego Sądu Okręgowego w Sądzie Rejonowym w Zielonej Górze oraz o zapłatę kwoty stanowiącej różnicę pomiędzy zarobkami pomiędzy stanowiskiem sędziego sądu okręgowego a stanowiskiem sędziego sądu rejonowego.

Wszyscy, którzy tylko mogą przyjechać jutro na rozprawę są serdecznie zapraszani, również przez samego Pana Sędziego.

Liczę, że znajdzie się wiele osób chętnych, przynajmniej z okolicznych terenów.

Po rozprawie czekamy na Wasze informacje w tym temacie: http://www.facebook.com/l/ bb7ddsm0MSi4cSjlR2zPdtcF6-A; sedziowie.kei.pl/phpBB2/ viewtopic.php?p=206950#206950

Bądźmy solidarni. Dziękuję wszystkim, którzy poświęcą swój czas i będą uczestniczyć w rozprawie.

Pozdrawiam

Jarosław Szczepankiewicz

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Peter
29-11-2010 / 07:24
"Bądźmy solidarni." - sędziowie między sobą są aż nadto solidarni, a ich solidarność bokiem wszystkim dookoła wychodzi. Sędziowska solidarność to Stefan Michnik, Wolińska i inni, których papugi telewizyjne boją się wymieniać ze względu na ich dzisiejsze "możliwości". To jest między innymi sędziowska solidarność. Sędziowska solidarność, to krzywda ludzka siana dookoła. Oprócz sędziowskiej solidarności jeszcze jedną ważną cechą tego środowiska jest służalczość wobec każdej władzy, nawet tej najbardziej zbrodniczej. Mój postulat, to odebrać wszystkim togowcom zawłaszczone przez nich immunitety!!!! Nie zapominajmy, że w zawłaszczaniu pomogły im sowieckie okupacyjne czołgi.
~komoruski
24-11-2010 / 19:27
oglądaliście dziennik? za kilka tygodni szykujcie nakolanniki mamy GOŚCIA. POzdrawiamy generała.
~wiecie kto Wasz niesPOkojny sen
24-11-2010 / 15:23
Ja również dołączam swoje życzenia świąteczne, szczególnie dla TW adwokatów, Radców, Sędziów, Komorników. Życzę aby w nowym roku zostali z całymi rodzinami zamurowani żywcem w mieszkaniu. Żeby w sądach przegrali źródło utrzymania i dochodów z naprawdę fikcyjnymi powodami. Z całego serca ja i moja (rozbita rodzina/ firma) życzymy togowym oprawcom (przeżyj to sam). A tak serio my nauczyliśmy się żyć z tymi problemami pod togową okupacją (Przyszły rok jest pod znakiem czystek urzędniczych narodu POlskiego) więc życzę naprawdę ale to naprawdę sprawiedliwych PIEKIELNYCH wyroków wraz z windykacją i należną karą dla togowych ujawnionych przestępców)
~tk
24-11-2010 / 09:57
Wszyscy pokrzywdzeni, oszukani, okradzeni przez prawo stawcie się na tej rozprawie i udzielcie wsparcia temu "biedakowi" awansowanemu poziomo, coby nie stracił "należnych" mu poziomo pieniążków
~ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE DLA SĘDZIÓW
24-11-2010 / 09:53
~ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE DLA SĘDZIÓW Z okazji zbliżających się świąt wszystkim SĘDZIOM, PROKURATOROM, Ministrom i ich rodzinom życzymy z całego serca SPRAWIEDLIWOŚCI BOSKIEJ W ŻYCIU PRYWATNYM I OSOBISTYM TAKIEJ JAKĄ ONI WOBEC BLIŹNICH STOSUJĄ.
~ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE DLA SĘDZIÓW
24-11-2010 / 09:51
~ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE DLA SĘDZIÓW Z okazji zbliżających się świąt wszystkim SĘDZIOM, PROKURATOROM, Ministrom i ich rodzinom życzymy z całego serca SPRAWIEDLIWOŚCI BOSKIEJ W ŻYCIU PRYWATNYM I OSOBISTYM TAKIEJ JAKĄ ONI WOBEC BLIŹNICH STOSUJĄ.