Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
14 maja 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 06-11-2010

Bez partyjnych układów? - Znany polonijny biznesman, Stefan Michał Dembowski, startuje w kampanii na Prezydenta Miasta Tarnowa.

Dembowski od lat znany jest w Polonii Wschodniego Wybrzeża jako zamożny przedsiębiorca, ale i poeta. Na co dzień przyjaciel jednego z najwybitniejszych malarzy polskich, Franciszka Kulona (http://www.coolon.net/), który przez  wielu jest określany następcą Jacka Malczewskiego. Dembowski jest też spadkobiercą idei Anny Walentynowicz, promotorem większościowej ordynacji wyborczej, posiada cechy wybitnego przywódcy. Taki człowiek nie może być ignorowany – bowiem jako całkowicie niezależny kandydat z dużym portfelem stanowi zagrożenie dla wszelkich układów.

Aby wyborcy uwierzyli w jego bezinteresowność Stefan Michał Dębowski jako pierwszy w historii w Polsce,  zrzekł się całej 4 letniej gaży prezydenckiej w wysokości pół miliona złotych i postanowił te pieniądze przekazać dla ubogich Tarnowian. Co więcej, jego zastępcy będą wybierani w konkursie, a warunkiem koniecznym ich przyjęcia będzie zrzeknięcie się połowy poborów – także na ubogich mieszkańców Tarnowa.

Komitetem, który go wystawił jest „Kocham Tarnów” (http://kocham.tarnow.salon24.pl/) – bezpartyjny, zorganizowany przez przedsiębiorczego politologa dr Marka Ciesielczyka, który na co dzień prowadzi Centrum Polonii w Brniu. Ciesielczyk, podobnie jak Dembowski jest solą w oku lokalnych watażków, skorumpowanych polityków i tzw. działaczy społecznych. Kandydaci tego Komitetu zdecydowanie przerastają poziomem innych – świadczy to o tym, że w niektórych miastach Polski dokonuje się cicha pozytywna rewolucja i elity intelektualne dystansują się od wszelkich partii.
Miałem okazję uczestniczyć w posiedzeniach Komitetu, w konferencji prasowej – wraz z Rafałem Gawrońskim realizowaliśmy bowiem film o Tarnowie, Stefanie Michale Dembowskim, Marku Ciesielczyku i o kandydatach komitetu „Kocham Tarnów”. Film w skrócie był dostępny jako reportaż 11 Minut, jednak z uwagi na „remont” kanału 11MinutPL i przekazanie go Rafałowi Gawrońskiemu (propozycja, która pozostaje od 2 dni bez odpowiedzi, gdyż Rafał nie odpowiada na moje maile!) na razie jest niedostępny. Wkrótce obie wersje będą w dystrybucji i w internecie. Rafał Gawroński wykonał znakomitą pracę jako reporter, czego skutkiem są sensacyjne wywiady z mieszkańcami Tarnowa.

Niestety, dzieją się bardzo dziwne rzeczy. Rafał w swoich publikacjach dystansuje się od całości przedsięwzięcia, mimo, że podczas realizacji był całym sercem z nami. Wszystkie osoby uczestniczące w projekcie bardzo się o niego obawiają – gdyż ton jego publikacji wskazuje na to, że został przez kogoś zmuszony do zmiany zachowania. Niedawne uwięzienie Gawrońskiego, a obecnie niewątpliwe naciski na niego, aby zdyskredytować komitet „Kocham Tarnów” wskazują na to, że w Polsce toczy się cicha wojna o dusze ludzkie.

Pomódlmy się wszyscy za Rafała Gawrońskiego aby znów nie stało mu się nic złego.

Oto krótka wersja filmu „Partie to mafie”:


bezpośredni link: http://www.youtube.com/watch?v=sL1GgERWCjI

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Caroline
04-01-2015 / 15:14
You are so awesome for helping me solve this myersty. oxxuowps.com [url=szmbjigglbi.com]szmbjigglbi[/url] [link=pparxmgpzu.com]pparxmgpzu[/link]
~Paung
20-12-2014 / 01:46
something nasty and they are too cowardly to put their name too!! I have lost a few Followers when I've been too ill to blog it's uisptteng but I reckon they are not good friends if they can't understand that sometimes life gets in the way of blogging!! Health and Family comes first ;-))Hope you are doing okHave a good weekend! Huge HugsSue xx
~Eunomia
09-11-2010 / 16:47
@mario - każdy pajacuje jak umie.. jeden jest sobą i pajacuje bo chciałby poczuć wolność.. a drugi pajacuje na krzywdzie ludzkiej.. temu drugiemu nie odpuszczę.. dziura w systemie powoli zaczyna pękać więc niech każdy wierci gdzie się da :P
~Gawronski rafzen
09-11-2010 / 07:03
Mario masz rację ! To zauważyłem i dlatego pajacuję, oj pajacuję. A czytasz mój blog rafzen.wordpress.com ? Pełno tam nazwisk pajaców wraz w tym i moje. Sami rozsądni za garść srebrników reklama kiełbasy wyborczej nawet gorsza od zwyczajnej i w dodatku śmierdząca na aferach prawa a na prawdziwe afery brak miejsca z powodu innej linii redakcyjnej.
~mario
08-11-2010 / 22:43
Gawroński, po tym co wypisujesz nie możesz być żadnym partnerem do rozmowy z rozsądnymi ludźmi. Ale jak nie potrafisz inaczej to dalej pajacuj. Pajacuj!
~Gawronski rafzen
07-11-2010 / 18:09
Kolejny ściemniacz do koryta. Polecam rafzen.wordpress.com i całą prawdę o tym kandydacie. Niedługo będzie również o autorze tego tekst Marku Podleckim który nikczemnie pomawia Gawronskiego, gdy tymczasem sam zdjął "11 minut" z you tube. Program zdjęty w okresie wyborczym, wiadomo o co chodzi a zarazem jednoznacznie i bezczelnie stara się wmówić wszystkim, że Gawrońskiemu chodzi o pieniądze. Dobry żart tylko na 1 kwietnia. Dlaczego Szef Agencji Wywiadu posiada uprzywilejowane relacje zarówno z niejakim Wernickim i Podleckim ? Oj będzie się działo !
~slizgacz
07-11-2010 / 10:12
czy mi się wydaje czy zjeżdżalnia wodna na basenie w Tarnowie nie posiada poziomów pomiedzy mandami jak ma to miejsce na zjeżdżalniach produkowanych przez Sławomira Salomona Wrocław?