Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
13 czerwca 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY Zygmunt Jan Prusiński dlaczego Polską rządzą żydzi forum dyskusyjne dla inteligentnych Prusiński - ZA CZYM SŁOŃCE NIE WRÓCI Z POWROTEM

Zygmunt Jan Prusiński

A „Duch” tak powiedział na Forum Zaprasza.net pod artykułem „Wykłady mędrca syjońskiego – Wykład I”:

Wierzę i to dodaje mi sił, że po śmierci na tamtym świecie, gdzie pójdę, nie będzie ani żydów ani masonów. Będzie to już świat bez wojen i bez wrogości”.

A Elżbieta Gawlas z Toronto przekazała czyjś cytat nie podając autora:
Oppressed people alwys deserve their fate; tyranny is achived by a whole nation, it is not the accomplishment of a single individual”, remarked the Marquis de Custine, after visiting Czarist Russia in the first part of the nineteenth century”.
I dodała:
Zniewoleni zasługują na zniewolenie, bo do niego dopuścili. Często właściwie własnymi rękami zakładając sobie wzajemnie kaganiec”.

- Ta ostatnia myśl jest ze wszech czytanych, najbardziej trafną powłoką prawdy. Więc pytam się kosmosu, przestrzeni, nieba i gwiazd: Po co nam te walki… z duchami ? Jak to poukładane jest tak matematycznie, że nikt oprócz bomby jądrowej nie jest w stanie tego zmienić. Zauważyliście, że ostatnio przestałem pisać o pajacach występujących w Kurniku Sejmowym, bo nie warci są mojego pióra; chyba tylko jako żart-żarcik, o tak wziąć taką polityczną karykaturę i opowiedzieć o nim już kabaretowo. Ale to jest Dramat Narodu Polskiego !

ZA DUŻO „ŚWIĘTYCH” JEST W POLSCE

Oto czytam artykułCzerwoni emeryci bez przywilejów Macieja Pawlaka.

Pod artykułem czytam komentarz jako „Czarna teczka”. Jest to obszerny „List internaty”, i tak zaczyna:
Panie Premierze !!! A rzesza PZPR-owców, PRL-owskich sędziów i prokuratorów w tym niby „najlepszym rządzie” to też „nieporozumienie”??? Nie jest Panu mdło w ustach”?

No i zaczyna się lista imion i nazwisk – którzy byli zakochani w komunistycznych szarlatanach. Drobni komuniści pieścili jądra większym komunistom. – Czy to z lęku, tchórzostwa, czy dla swojej „wybitnej” kariery…?

Kończy ten List autor tak: „Panie Premierze, ciszej nad tą trumną odnowy moralnej, dekomunizacji, prawa i sprawiedliwości”. (4.10.2008)

Za czym słońce nie wróci z powrotem

Walecznym Polakom w kraju i na emigracji

Jak myślę – „Polska”,
to
wolę mgłę oglądać.
Chociaż jest prawdziwa. –

Czy mam jakieś zobowiązania
wobec
biednej sąsiadki,
podwórek
zaniedbanych –
zarośnięte
trawą w środku miasta ?

Wygląda tak jakby nigdy dnia nie było…,
wtedy
łatwiej schować bałagan i cynizm.

Podobno za nas ma to zrobić Unia;
jako
dobra Matka. –
Ładniejsza od jarzębiny.

Ludzie z wózkami pchają bidę;
to
mieli wpisane przy narodzinach.
Teraz złom są ich dziećmi…

To ludzie z nie napisanej książki
„Białe Gołębie Postu”. –
Chętnie ja napiszę na słonecznej łące.

Wyrwane ziemi strony z historii,
która
była zawsze dla nas Polaków obca.

A co teraz ? Otwórz okno,
usłyszysz
bełkot polityczny
na
rozdrożu za stodołą.

4.10.2008 - Ustka

BEŁKOT POLITYCZNY NA ROZDROŻU ZA STODOŁĄ

Może umiesz mówić o Polsce szczęśliwej – czy była kiedyś ona szczęśliwym krajem. Tu tylko bębny i wycie rozciągających się rozdrapań skóry ziemi. Dzisiaj jakiś mędrzec mówi: „Nie zmniejszać emerytur dla esbeków”?! A ja jestem za tym żeby im jeszcze dołożyć po 3 tysiące złotych miesięcznie !!! – Czy wy wiecie jaka to była ciężka i zestresowana robota, chodzić tak za człowiekiem godzinami ? Tak, nie zmniejszać emerytur esbekom; to byli prawdziwi faceci z jajami – dlatego ich jądra są takie drogie, prawie bezcenne.

KROPELKA WAŻNEJ HISTORII

Doszedłem w tej ogromnej informacji do artykułu „Rosyjscy Żydzi a komunizm”: „Do końca XVIII wieku w Rosji praktycznie nie było Żydów. (…) Polityka państwa wobec Żydów została już wtedy jasno określona: żadnych przywilejów. (…) Wobec takiej polityki państwa znaczna część Żydów rosyjskich zaczęła otwarcie popierać ruch syjonistyczny. (…) To oni po dziś dzień budzą największe emocje i to ich oskarża się o stworzenie w Rosji komunizmu, określając mianem „żydokomuny”.

Co jednak nie mogę zrozumieć tej porcji analizy, bo jednak żyd Karol Marks był antysemitą, więc co znaczy to zdanie: „Marksizm jawił się jako jedyny sposób zwalczenia antysemityzmu”. Żyd Trocki nie był gorszy od Marksa… wręcz uciekał od żydowskiego pochodzenia. Podobnie było to później z hitlerowskimi żydami. Wystarczy na wyszukarce podać o takie moje hasło „Żydzi w sztabie Hitlera”, i czytanki historyczne są otwarte. Ja podaję ze źródła Polonica.net O.R.K.A.N. Otóż Adolf Hitler decydował o ich (sztucznej) aryjskości.

W 1944 r. 15 generałów

W styczniu 1944 roku lista wyższych oficerów „spokrewnionych z żydowską rasą” liczyła 77 nazwisk, w tym 23 pułkowników i 15 genarałów. Wszyscy mieli świadectwa „niemieckiej krwi” podpisane przez Hitlera:
szef RSHA Reinhard Heydrich, szef Gestapo Karl Hermann Frank
.

Ciekawe jest to, że oglądałem kiedyś film dokumentalny jak w 1936 roku w Berlinie wybijano szyby u sklepikarzy żydowskich czy jak ich napadano na ulicy, a tu proszę w tymże wyżej dokumencie oglądam zdjęcie a pod spodem czytam: „młodzi żydzi z Betaru w nazistowskich strojach Berlin rok 1939”.

Żydowskie przywództwo nazistowskich Niemiec

Oto kilkanaście nazwisk: minister propagandy Joseph Goebbels, Reichsfurer-SS Heinrich Himmler, gubernator “Generalnej Guberii” Hans Frank, SS-Obersturmbannfuehrer Karl Adolf Eichmann (znany z tego, iż do swojego nazwiska dopisał drugie “n” – przyp. Z.J.P.), Rudolf Hess, Alfred Rosenberg, Erich von Manstein, feldmarszałek lotnictwa Erhardt Milch, Johannes von Blaskowitz, Felix Steiner, Ferdinand Schorner, Werner von Blomberg, Komandor Paul Ascher – drugi w kolejności rangi oficer na Bismarcku, Admirał Bernhard Rogge, Generał Johannes Zukertort, Generał Luftwaffe Helmut Wilberg, Generał Gotthard Heinrici, Karl Fiehler, SS-Standartenfuehrer Paul Blobel, Franz Xaver Schwarz, Odilo Globocnik – Gruppenfurer-SS, dowódca SS i policji w dyskrycie lubelskim 1939-1943, Gauleiter Erich Koch, Gauleiter Josef Grohe, Gauleiter Alfred Meyer, Gauleiter Rudolf Jordan, Gauleiter Karl Wahl, Reichsarbeitsfuehrer Generalmajor Konstantin Hierl, Gauleiter and Reischsstaathalter Robert Wagner, Gauleiter and Staatssekreataer Ernst Wilhelm Bohle, Gauleiter Albert Forster, baron Leopold Itz von Mildenstein przywódca NSDAP.

Znanych jest 1200 przypadków służby w Wehrmachcie mischlingów, których 2300 krewnych – ojców, matek, dziadków, stryjków – zostało skazanych na zagładę”.

Specjalnie zakupiłem „Dziennik” z dnia 3.10.2008 (piątek), a w dodatku Kulturalnym omawiane są książki, krótkie recenzje. Czytam na stronie 21 „Mówią kaci”; to Rudolf Hess i Adolf Eichmann. I dziwię się, dlaczego autor tych recenzji Piotr Kofta nie pisze że ci kaci to byli żydami ? Co, wstydzi się to napisać ? Wejdź P. Kofta do Internetu i tam dowiesz się, kim byli faktycznie ci kaci !

W wolnej chwili proszę sobie poczytać: „Ocena wydarzeń historycznych” – „Żydzi w UB – IPN potwierdza

Wracam do fundamentów komunizmu na Wschodzie.

Stalin był też antysemitą.

Jak pisze autorka Monika Popow: „Uprzedzenie do Żydów pozostało w nim już jednak na stałe”. – Jak rozumieć ten świat ? Dlaczego ten bałagan trwa i trwa ? Co uczą dziś w szkołach z historii – jeśli człowiek takie rzeczy czyta tylko dzięki Internetowi…? Przecież to jest oszustwo, jeśli unikają tych prawdziwych zagadnień. Mnie nie obchodzi Grunwald z okresu 1410 roku, bitwa z Krzyżakami, bo akurat nie oszukują historycy. Ale dzieje najnowsze ! Oto czytam M. Popow takie zdanie: „Stopniowo liczba Żydów, popierających komunizm zaczęła się zwiększać. Wielu na początku XX wieku, stało się przywódcami ruchu robotniczego: Kamieniew, Bucharin, Kon, Trocki, to Żydzi stanowiący ścisłe kierownictwo partii w Rosji”.
- Dlaczego tego nie uczą dziś w szkołach w Polsce ? KOMUNIZM, to jest nazwa, ale kto wymyślił ten komunizm i doprowadził do ludobójstwa ?

CZY POLACY WYWOŁALI DRUGĄ WOJNĘ ŚWIATOWĄ

- Wierzycie, czy nie wierzycie ?

W Rosji wierzą, że to Polacy dokonali tej wojny. Tak piszą rosyjscy historycy i publicyści – wybrani oczywiście, wybrani… Może, ta młodzież, młode pokolenia w Rosji wierzą, że byliśmy w latach 30-tych potęgą militarną w Europie ! Ba, tam w szkołach w ogóle nie istnieje coś takiego, jak KATYŃ…

A co się dzieje po zachodniej stronie Polski ? No, tu też blagier niesamowity. Oto kupuję „Nasz Dziennik” (Poniedziałek, 13 października 2008, nr 240 (3257) www.naszdziennik.pl i na stronie 8 i 9 czytam artykuł Prof. Jerzego Roberta Nowaka „Deformowanie dziejów Polski w Niemczech”:
Obraz dziejów Polski, zwłaszcza historii XX wieku, ulega skrajnemu zdeformowaniu w Niemczech. Wielki wpływ na to wywarła nowa niemiecka polityka historyczna, polegająca na maksymalnym eksponowaniu niemieckich cierpień okresu II wojny Światowej i przedstawieniu Niemców jako ofiar”.

Jak onegdaj był: Polak, Rus i Czech, to po ponad 1000 lat wygląda to dziś inaczej, o tak: Polak, Niemiec i żyd. No i bawimy się, kto nie tyle silniejszy, tylko kto ma rurę i w nią wrzeszczy gębą z całych sił w Europie. Oto próbki współczesnego dziadostwa.

W rozdziale „Niemcy oskarżają Polaków o antysemityzm”, czytamy:
W oczernianiu obrazu Polski w Niemczech niezwykle pomocna okazała się książka Jana Tomasza Grossa „Sąsiedzi”, poprzedzona entuzjastycznym wstępem Adama Michnika, nazywającym Grossa spadkobiercą tradycji Mickiewicza i Słowackiego (sic!)”.

– (A ja dopisuję: CO ZA JAJA !!! – Adasiu ty mój najmądrzejszy na kuli ziemskiej, mówisz, Mickiewicz ? Słowacki ? Ten mały Gross jest Mickiewiczem i Słowackim ? A może Słowackim i Mickiewiczem ? A może jeszcze inaczej, pół Mickiewiczem i pół Słowackim ? Nie, jeszcze inaczej, ćwiartka Słowackiego i ćwiartka Mickiewicza ? A może tak: jedna stopa Mickiewicza – to lewa, a druga stopa Słowackiego – to prawa ? O, jeszcze można tak: lewe jajko to Mickiewicz a prawo jajko to Słowacki ! Można tak interpretować., nieprawdaż mój Adasiu ?

Niech cię cygański ogier kopnie prosto w dupę…!

Czytamy dalej: „Książka Grossa zyskała w Niemczech ponad 200 pochlebnych recenzji i szkiców wychwalających ją za rozbicie mitu o Polakach jako ofiarach drugiej wojny światowej. Podkreślono, że oto Polacy okazali się katami. (…) Można rzec, że im bardziej odpuszczane są winy Niemcom, tym bardziej winni stają się Polacy. (…) Oskarżenia Polaków o antysemityzm stają się dla niemieckich autorów szczególnie dogodnym narzędziem dla spychania w cień niemieckiej odpowiedzialności za popełnione w Polsce zbrodnie i zarazem obciążeniem Polaków jako rzekomo winnych zagłady Żydów”.

Propozycja do Adama Michnika i Jana Tomasza Grossa !
A może napiszcie wprost bracia, że Adolf Hitler był… Polakiem !!!

No bo jeśli to Polacy wszystko, ale to wszystko narozrabiali w tej Europie, no to kto był bossem Trzeciej Rzeszy ?

Odpowiedź brzmi: Polak Adolf Hitler !!!

12-13.10.2008 r.

******************************************************************
Wybrane z twórczości Z. J. Prusińskiego:

DZIENNIK Z WESOŁEGO MIASTECZKA... nie tylko Ustki
O ALKOHOLIKACH – POLITYKACH SŁÓW KILKA W POEZJI

W KSIĘSTWIE ALEKSANDRA KWAŚNIEWSKIEGO

NIE ZAWSZE SCHODY PROWADZĄ DO NIEBA - ku pamięci Olusia K...

TOWARZYSZE TĘSKNIĄ ZA POCHODAMI

"Chłopy do roboty, towarzysze do muzeum”

P
RZYGODA INTELEKTUALNA Z PREZESEM ZLP Krzysztofem Gąsiorowskim

PIONIERSKI MARSZ MISTRZA .... Junga

INTELIGENCJA ZAWIESZONA O BRZEG NUTY

ZAĆMIENIE ZAWSZE PRZYCHODZI BEZ PUKANIA

Motto:
Polacy to stado baranów - powiedział Adam Michnik w australijskiej telewizji - A TO TEN, OD BARANÓW!

LIST OTWARTY DO JANA TOMASZA GROSSA ! Dlaczego Polacy nie wygonili Żydów z Polski? Teraz pokutują za ten błąd historyczny...

Literatura faktu
-
POLSKI NIE MA, JEST ZA TO „OSTEN-ISRAEL”!
dyktator
Saddam Husain został powieszony - czas osądzić naszego dyktatora Wojciecha Jaruzelskiego

Władysław Frasyniuk, Wojciech Olejniczak i ubecka Służba Bezpieczeństwa - felietony

z cyklu polskie sprawy -
ŚWIĘCI APOSTOŁOWIE, A NARÓD NA BOSAKA Z TORBAMI...

Lech
Wałęsa NAUCZYCIEL SPOD PARASOLA BEZPIEKI
CZY PRASA W POLSCE JEST WOLNA?

ROZTAŃCZONE BAŁWOCHWALSTWO

Błazny i judasze

"Chłopy do roboty, towarzysze do muzeum”

LIST OTWARTY - PONAGLENIE! Prezydencie III RP!
POUCZENIE PREZYDENTA.
Do mediów w kraju i za granica...

LIST OTWARTY DO SENATORA STEFANA NIESIOŁOWSKIEGO

POTYCZKI W ŚWIECIE LITERACKIM NA EMIGRACJI

WIERSZEM DO JANA PAWŁA II Zygmunt Jan Prusiński
OJCIEC KSIĘŻYCA I GWIAZD - Jan Paweł II WIELKI - Zygmunt Jan Prusiński

Zygmunt Jan Prusiński... tak trochę z jego twórczości żyjącej niespokojną codziennością...

Zygmunt Jan Prusiński... jest taki patriotyczny, nieustraszony, walczący poeta...

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres:

aferyprawa@gmail.com
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.