Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
13 czerwca 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY Zygmunt Jan Prusiński dlaczego Polską rządzą żydzi forum dyskusyjne dla inteligentnych Prusiński - WIÓRKI. PLEWY. SKŁADANIE POKŁONÓW NAD POTOKIEM.

Zygmunt Jan Prusiński

Warto jest zajrzeć do dawnej, już nie używanej poczty w komputerze. Wypuszczam przez to jakby ptaki z klatki. Ożywiają się myśli, zdania, słowa. Świat uciszonej pieśni ponownie urasta do ważnych ruchów – choć wiem, może z nielicznych poetów, że „Wolność” jest artykułem ukrytym, nawet i w tej nowej epoce.

Społeczeństwa Europy Wschodnio-Środkowej są kontrolowane, podobnie jak pasterz kontroluje swoje owce. Ktoś z Planu Zagłady Tożsamości tych narodów, skrzyknął na nieznanej Polanie tak: Zaopiekujemy się wami, bo sami nie dacie sobie rady o co chodzi w ogóle w życiu.

Zdawałoby się, że ambicjonalne narody mają swoje Prawa, swoje wojsko, policję, sądy, media, banki, instytucje, gospodarkę i ekonomię. A to są mrzonki fantasty lub megalomana. Narody z tej części Europy są poukładane i podporządkowane Grupie jakby niewidzialnej. To są „wampiry”, którzy okradają te narody. Wiara w „demokrację”, wiara we „wolność”, są jakoby podskórną żyłą bardzo przewrotną: „Nihil est ab omni parte beatum”. Chodzi o to, że nie ma dobra i pełnego szczęścia. Człowiek odbiera drugiemu człowiekowi tę wiarę, by się nie upoił z tych (ziemskich darów)...

Otrzymałem list od Krzysztofa Cierpisza (28.11.2005r.) i dwa załączone artykuły, Wojciecha Wlazińskiego i Iwo Cypriana Pogonowskiego.
Wlaziński pisze tak, cytuję:

„Polska jest na jednym z wielu zakrętów historii „wedle rozkazu” od ponad pół wieku. Obserwacja następstwa faktów, nie koniecznie wypowiedzi, pozwala nam na zorientowanie się na jakiej drodze jesteśmy. Ta droga nie jest widoczna dla ogromnej większości. Ta droga nie ma być widoczna „Wedle Rozkazu” sił, które zdominowały całe kontynenty i stanowią dla nich ogromną groźbę zakamuflowaną pod zwodniczymi sztandarami „Demokracji”, „Sprawiedliwości i Prawa”, „Pokoju”. Obserwacja następstw faktów nie może być ograniczona do lokalnego, polskiego terenu, lecz musi obejmować szeroki kąt widzenia”.

Dorosłym Dzieciom dano zabawki. Jedna zabawka nazywa się „Wolność” druga zabawka nazywa się „Demokracja”. Wojciech Wlaziński doniósł jeszcze dwie zabawki: „Sprawiedliwość i Prawo” oraz „Pokój”.
– I co Polak ma z tymi zabawkami zrobić ? Przecież Polak jest bezwładny, zagubiony – jak ta owieczka która się pasterzowi zagubiła. Nie skąpię hartu wielu Polakom. Przypuśćmy, spotykają się na tej Polanie bez nazwy, i co ?
Każdy by chciał przewodniczyć, dowodzić – nawet nie mając armii. Mój Przyjaciel Augusto Pinochet też by nic
w Chile nie dokonał, gdyby nie miał za sobą armii. On miał za wroga wszystkich komunistów i sympatyków tego nieludzkiego ustroju.
A u nas, w Polsce ? Przecież od dawna w Polsce poseł to frajer. Idą tam do tego Kurnika, bo kasa jest lepsza. Tak, „polski” poseł nie idzie do Parlamentu jako cywilny marszałek by bronić polski naród, on idzie do Kasy Sejmowej po kasę. Jemu, temu (wybranemu) jest obojętne co z Polską będzie. Jemu w głowie klonuje się tylko kasa. Dlatego ja, mieszkający ponownie w Polsce 14 lat, (10 lipca 1994 roku wróciłem na przesiedlenie) na żadne wybory już nie będę chodził, bo wszystkie partie są zażydzone, a oni nie reprezentują ani mnie ani mojego kota „Czarka”! Chyba że powstanie silny Ruch, Narodowy Ruch gdzie liderami będą Polacy a nie chłopy z dwoma nazwiskami, bo to nie chłopy a baby ! Zresztą te baby-chłopy nie rządzą Polską, to są laleczki – kukiełeczki, a gdzieś głęboko ukryci w twierdzach, siedzą współcześni magnaci i ruszają klawiaturą...

Panowie dżentelmeni, ja mam kilkuletnią praktykę z tymi partiami. Sam założyłem w Polsce Polską Partię Biednych, którą wielu moich Rodaków nie rozumiało, a chodziło mi o ten przymiotnik „biedny”, że jesteś niewolniku w Polsce biedny do urzędników. Bo paragrafy są przeciwko tobie. Urzędnik w żydowskim państwie to ktoś... A liczni myśleli że ja otworzyłem drzwi szczęścia dla biedoty. Biedny człowiek to tchórz – bo gdyby nie był tchórzem to by nie doprowadził się do tej materialnej biedy. Trzeba walczyć wciąż, bo nawyki komunistyczne i bolszewickie zarosły chwastami. Ale nie w pojedynkę, bo przyjdzie 40 rozbójników z pałeczkami, przepraszam przyjdą „polycjanty” – w PRL nazywali się „mylycjanty” – bo nie byli „mili”, więc ta nazwa (milicjanci) nie była na miejscu... Wracając do myśli; i co wtedy człowieku sam poradzisz ?

Zauważcie Moi Drodzy Czytelnicy jak wrósł w nas przez ostatnie 19 lat słowo „oszołom” i słowo „frustrat”. Media po polsku chętnie obdarowują tymi terminami Polaka – który w beznadziei materialnej stoczył się do roli niewolnika. USA jest dokładnym przykładem, iż państwo to rządzone przez Izrael zapadło się całkowicie. Brać z Ameryki wzory Prawa i Demokracji a też i Wolności, trzeba być ostatnim idiotą. Żeby rządzić czyimś państwem bez zgody danego społeczeństwa, trzeba to czynić sprytnie i za kurtyną. To jest wieczny i ten sam schemat. Nawet Rosjanie by nie umieli tego wytworzyć, gdyby nie żydzi tam mieszkający. Bo kto jest najbogatszy w tych rosyjskich pieleszach: Rosjanin ? Wolne żarty. Oligarchia – która jest chora na oligofrenię ! – Debil goni debila... Ale kiedy ludziom się to mówi, to uciekają od takiego człowieka mając go za szarlatana. Przypuśćmy, na chodniku po lewej stronie ulicy stoi Aleksander Kwaśniewski a po prawej stronie chodnika stoi Zygmunt Jan Prusiński, i kogo posłuchają Rodacy ? Tak, Kwaśniewskiego ! On będzie majaczył warstwą mowy-trawy i to wystarcza. A ja choć argumentów będę miał i sto i tysiąc, to ta psychoza narodowa idzie zawsze za złem niż za dobrem. Dlaczego ? Bo Polacy nie wierzą swojemu... Myślą że jest taki sam podobny co i oni. A „oni” chcą odnowy a nie starej mody.

Niedawno napisałem artykuł pt. „Wielebny, wielbiony przez zdrajców”. Chodzi o mniej znanego z prawdziwego imienia Berele i nazwiska Lewartow a znanego jako, Bronisław Geremek. Temat przez ze mnie narzucony czy grzeczniej, zaproponowany rozkręca się. Czy myślicie że inni chcą wiedzieć prawdy o tym właśnie dziwolągu, który był (bo już nie żyje) zaprogramowany do tego, żeby niszczyć tożsamość Polaków ! Ale oni, ci „Polacy” jeszcze chętnie zanieśliby jego zwłoki w trumnie na piechotę z Ustki do Krakowa na Skałkę !!! Bo to podobno jest – jakieś bohaterskie, jakieś narodowe, jakieś niepospolite, jakieś oryginalne, jakieś inteligentne, jakieś historyczne, itd. itp. Stalinowski komunista, karierowicz jakich mało, zaprzedałby się na rzecz zniszczenia Polaków, którzy go uratowali przed śmiercią. To jest istotne, czym się różni żyd od Polaka. – Panie Boże, dziękuję Ci że jestem Polakiem !

Mam do zaoferowania bardzo ważny artykuł Antoniego Wręga, pt. „Propozycja Geremka według archiwów STASI” jako: „Szyfrogram ambasadora NRD w Warszawie do kierownictwa NRD z 2 grudnia 1981 roku”. Można się dowiedzieć, kim był faktycznie „ten wielki patriota Polski” – jak namiętnie piszą o nim gazety żydowskie. Zapraszam do lektury.

Tak samo przekazuję wywiad z Bronisławem Geremkiem vel Berele Lewartow przeprowadzony przez Hannę Krall. Tenże „bohater” opowiada o przejęciu gospodarki przez żydów:

Mogę tylko tyle dopisać; o, takie to są autorytety. Wróg – patriotą ! – Dla kogo ? Chyba dla mysz...

PUBLICYSTA DARIUSZ KOSIUR

Mój kolega po piórze, chyba mieszka w Otwocku, tak mi się obiło o uszy – a dla mnie Otwock to miasto dzieciństwa i młodości, więc to miasto jest moim ważnym lustrem życia. Mieszkałem tam 27 lat... Publicysta D. Kosiur napisał artykuł pt. „Epitafium dla B. Geremka zwanego Lewartowem”:

„Odszedł od nas nieoceniony towarzysz, członek PZPR z jej najświetniejszego okresu, gdy kierunki sukcesów postępowego komunizmu wytyczał nam sam tow. J. Stalin – słońce narodów, a wdrażał Jakub Berman.

Odszedł od nas wybitny propagator współczesnych nowych postępowych idei – zawsze w awangardzie, a nieliczni tylko tak potrafią ? – zamykających się w słowach komunizm (kiedyś), dziś liberalizm, globalizacja, otwarte społeczeństwo, Unia Europejska.

Odszedł wielki idealista kierujący się hasłem: w lewo, w prawo – ale zawsze do przodu i przeciw Polakom.

Odszedł wybitny kosmopolita, walczący z antysemityzmem, z polskim nacjonalizmem, szczerze i serdecznie nienawidzący Polski i Polaków, postępowy ateista i przeciwnik kościoła.

Odszedł od nas genialny badacz dziejów średniowiecznych prostytutek.

Odszedł znakomity antypolski polityk, szef doradców sławnego „Bolka” w latach 1980 – 1981, znany z listu do KC PZPR, w którym domagał się wprowadzenia stanu wojennego i likwidacji „Solidarności”, a więc polityk z profetyczną wizją niszczenia Polski. Opowiadał się za likwidacją państw narodowych na rzecz judeomasońskiego tworu UE.

Straciliśmy nieoceniony narodowej mniejszości żydowski skarb.

Cześć jego niepamięci.

Jednego szkodnika mniej.

Dariusz Kosiur

14.07.2008 r.

Dziękuję autorowi, dziękuję panu Dariuszowi za obiektywizm i poetyczność tego wypracowania. Pożegnanie jest przednie, intelektualne, mądre, i polskie.

Bym był dodał: Tfu, szlag by trafił „Plan Balcerowicza”!

I flegmę podrzuciłbym pod buty Berelego –cwaniaczka – Lewartowa.

Zygmunt Jan Prusiński

MEWY SPADAJĄ Z DACHÓW

To nie są igrzyska,
to jest życie i przetrwanie.

Żyję pośród nich –

nie są moimi wrogami.

Niektóre pozdrawiają mnie,
donośnym krzykiem,
pieśń ta płynie daleko
aż do wyspy Bornholm.

Młode mewy spadają z dachów,
to ich wybór.
Giną nieświadome –
beton jest gościnny...

Pod kołami kół,
zmiażdżone,
nie rozumieją ludzkiej dominacji
nad ułożeniem świata.

21.07.2008 – Ustka

******************************************************************
Wybrane z twórczości Z. J. Prusińskiego:

DZIENNIK Z WESOŁEGO MIASTECZKA... nie tylko Ustki
O ALKOHOLIKACH – POLITYKACH SŁÓW KILKA W POEZJI

W KSIĘSTWIE ALEKSANDRA KWAŚNIEWSKIEGO

NIE ZAWSZE SCHODY PROWADZĄ DO NIEBA - ku pamięci Olusia K...

TOWARZYSZE TĘSKNIĄ ZA POCHODAMI

"Chłopy do roboty, towarzysze do muzeum”

P
RZYGODA INTELEKTUALNA Z PREZESEM ZLP Krzysztofem Gąsiorowskim

PIONIERSKI MARSZ MISTRZA .... Junga

INTELIGENCJA ZAWIESZONA O BRZEG NUTY

ZAĆMIENIE ZAWSZE PRZYCHODZI BEZ PUKANIA

Motto:
Polacy to stado baranów - powiedział Adam Michnik w australijskiej telewizji - A TO TEN, OD BARANÓW!

LIST OTWARTY DO JANA TOMASZA GROSSA ! Dlaczego Polacy nie wygonili Żydów z Polski? Teraz pokutują za ten błąd historyczny...

Literatura faktu
-
POLSKI NIE MA, JEST ZA TO „OSTEN-ISRAEL”!
dyktator
Saddam Husain został powieszony - czas osądzić naszego dyktatora Wojciecha Jaruzelskiego

Władysław Frasyniuk, Wojciech Olejniczak i ubecka Służba Bezpieczeństwa - felietony

z cyklu polskie sprawy -
ŚWIĘCI APOSTOŁOWIE, A NARÓD NA BOSAKA Z TORBAMI...

Lech
Wałęsa NAUCZYCIEL SPOD PARASOLA BEZPIEKI
CZY PRASA W POLSCE JEST WOLNA?

ROZTAŃCZONE BAŁWOCHWALSTWO

Błazny i judasze

"Chłopy do roboty, towarzysze do muzeum”

LIST OTWARTY - PONAGLENIE! Prezydencie III RP!
POUCZENIE PREZYDENTA.
Do mediów w kraju i za granica...

LIST OTWARTY DO SENATORA STEFANA NIESIOŁOWSKIEGO

POTYCZKI W ŚWIECIE LITERACKIM NA EMIGRACJI

WIERSZEM DO JANA PAWŁA II Zygmunt Jan Prusiński
OJCIEC KSIĘŻYCA I GWIAZD - Jan Paweł II WIELKI - Zygmunt Jan Prusiński

Zygmunt Jan Prusiński... tak trochę z jego twórczości żyjącej niespokojną codziennością...

Zygmunt Jan Prusiński... jest taki patriotyczny, nieustraszony, walczący poeta...

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Projekt ustawy o ujawnieniu pochodzenia narodowościowego osób pełniących funkcje publiczne

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
Stowarzyszenia Ochrony Praw Obywatelskich
Zespół redakcyjny: Zdzisław Raczkowski, Witold Ligezowski, Małgorzata Madziar, Zygfryd Wilk, Bogdan Goczyński, Zygmunt Jan Prusiński i sympatycy SOPO

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.