Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
13 czerwca 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY Zygmunt Jan Prusiński dlaczego Polską rządzą żydzi forum dyskusyjne dla inteligentnych. Prof. Jerzy Robert Nowak Prusiński - LIST OTWARTY DO PROFESORA JERZEGO ROBERTA NOWAKA

Zygmunt Jan Prusiński

Bóg - Honor - Ojczyzna - trzy słowa, które wyznaczały i wyznaczają drogę wielu Polakom od czasów średniowiecznego rycerstwa aż po współczesne społeczeństwo obywatelskie.
Motto: Do wyboru, „Bądź zimnym lub gorącym”…

Drogi Panie Jerzy !
Wczoraj akurat słuchałem Pana wystąpienia w Radiu Maryja. (25-26.10.2008 r.) Mogę tyle powiedzieć, że to co Pan robi dla Polski jest ogromną siłą Pana osobowości. Nieraz mi Pana żal, bo ile można Polakom mówić o dramatycznej sytuacji, w jakiej się znajdujemy. Ja szczerze powiedziawszy, odszedłem jakoby od działania fizycznego a zostałem przy zapisach artykułów i wierszy narodowych.
Jestem kolegą Grzegorza Kundy, którego Pan zna osobiście - jak i jego tatę Władysława Kundę, pisarza religijnych książek. Onegdaj od 1999 do 2003 - jako - Polska Partia Biednych, której byłem inicjatorem, pomysłodawcą i przewodniczącym, robiliśmy kawał dobrej roboty na rzecz Polski. Ale, ale trudno naszych Rodaków poderwać do wspólnego działania. To boli. Każdego patriotę boli, że tak jakby poniekąd (wyschli Polacy) z takowego obowiązku, by bronić Polskiego Domu, bronić Ojczyznę od Zalewu brudów. Można śmiało dopisać, iż Stalinowi udał się ten marsz., bo dzisiaj (jego nie tylko dzieci ale i wnuki niszczą nasz kraj, niszczą Nas od środka) !
Załączam Pana artykuł opublikowany w AFERACH PRAWA "Czerwone życiorysy - Załgany rodowód Adama Michnika". Jestem tam w Kolegium Redakcyjnym. Akurat pod Pana artykułem redaktor Zdzisław Raczkowski załączył moje dwa artykuły: "A to ten od baranów" i "Jestem za lustrem, ale widzę" - pisałem o Michniku.

Pozdrawiam Pana Serdecznie, życząc Zdrowia - bo cóż bez Pana ta Nasza POLSKA by znaczyła.
Nie rozumiem tylko, dlaczego tyle nieporozumień jest między wami - chodzi o Leszka Bubla i "Tylko Polska". Przecież walczmy nie przeciwko sobie, bo mamy wspólnego wroga, i to jakiego !
Kiedyś w tygodniku "Tylko Polska" redaktor Bubel drukował moje teksty. Przestał, kiedy w sądzie w Warszawie świadczyłem przeciwko niemu, z przyczyny tej, że naruszył prawa autorskie Dominika Dzimitrowicza w książce "Czy Kwaśniewski to Stoltzman". Otóż Dominik Dzimitrowicz kilka lat temu zmarł - mieszkał w Ustce. Odwiedzał mnie czasem, bo pisał książkę pt. "Szedłem ze śmiercią pod rękę". Kilka pierwszych rozdziałów mu poprawiłem pod względem interpunkcyjnym. Czasem literówki.
Dominik Dzimitrowicz był kapitanem a ważne jest to, że był cały czas przy Stoltzmanie, ojcu Aleksandra Kwaśniewskiego. Można powiedzieć, że był jego (adiutantem - asystentem). Wiedział o wielu zbrodniach w latach wojennych i powojennych. Znał "SUPERGRUPEN STOLTZMAN" - to byli wyspecjalizowani ludzie do zadań przeciwko Narodowi Polskiemu, ale nie tylko, bo i przez nich ginęli żydzi, Rosjanie, Litwini, Szwedzi, Niemcy. Sam pułkownik Stoltzman zarządzał terenami od Gdańska przez Słupsk, Ustka, Koszalin, Szczecinek, Borne Sulinowo. Tam, w lasach jest II KATYŃ !!! W Słupsku, na ul. Wałowej była siedziba NKWD i UB - dzisiaj jest tam biblioteka. W owym czasie tam w piwnicach była cela kaźni. Torturowano tam ludzi i spalano.
- Dlaczego są tam zamurowane przed Prawdą Historyczną... ściany ?
- Dlaczego tym nie interesuje się IPN ?
- Dlaczego historycy nie badają tego miejsca ?
Dominik Dzimitrowicz był świadkiem tamtych zbrodni. Wielu zbrodni ! Wiadomym jest że pułkownik Stoltzman był podwójnym agentem. Pracował na usługach NKWD i Gestapo.
Po wojnie napadał na statki na Bałtyku; to osobny rozdział...
Co do zawodu "lekarza", to przysłużyli się Zdzisławowi Kwaśnieskiemu vel Stoltzmanowi niejaki Rosenbaum i Kulczyk.
Jak zginął Stoltzman ?
Na dworcu w Słupsku. Otóż wracał z libacji z trzema ochroniarzami. Jakaś kilkuosobowa grupa udawała pijanych, by tylko nawiązać z nimi kontakt.
Wszyscy czterech zginęli od zastrzyku śmierci. Na dodatek Stoltzmana powieszono. Tę sprawę prowadził żyjący prokurator z Ustki, Tomasz Krzywoszyński, ale urwano łeb sprawie. Chyba był telefon z góry.
Szkoda, że nikt w Polsce nie chciał pomóc samemu Dominikowi Dzimitrowiczowi, którego pewnie sumienie dręczyło, i który po wtóre, nie chciał tych tajemnic zbrodni Stoltzmana i jego bliskiego współpracownika Bartkowskiego zabierać do grobu. Syn Sławomir Bartkowski jest komornikiem w Słupsku.
Pierwsze rozdziały z nie opublikowanej książki "Szedłem ze śmiercią pod rękę" czytałem osobiście publicznie na Pokojowych Zgromadzeniach Polskiej Partii biednych, na Pl. Zwycięstwa przy ratuszu w Słupsku. Grzegorz Kunda ma te archiwalne nagrania.
Gdyby chciał Pan Profesor osobiście przyjechać, można byłoby zrobić jakiś materiał, reportaż, wywiad.
No właśnie, co do redaktora Leszka Bubla, to wyglądało to w ten sposób, że jak Dominik Dzimitrowicz zgłosił pretensję, że i zdjęcia i fragmenty zostały opublikowane w książce Bubla "Czy Kwaśniewski to Stoltzman", więc wniósł o to pretensję, to natychmiast red. Bubel zmienił w stopce redakcyjnej "Tylko Polska" definicję ukazujących się materiałów, że może z nich skorzystać w innych wydaniach. I na tym się oparł Dominik Dzimitrowicz. A ja miałem tylko w sądzie powiedzieć, że te fragmenty są Dzimitrowicza a nie Bubla.
I od tamtej minuty skończyła się współpraca moja z Leszkiem Bublą. Już nie drukował moich tekstów.
Podejrzewam, że Dominik Dzimitrowicz był z pochodzenia żydem, ale nigdy nie mówił o tym. Dlaczego ? Bo Stoltzman nie ufałby mu, gdyby był rodowitym Polakiem. Ale to są moje przypuszczenia. Dominik miał z wyglądu słowiańską twarz. Chyba pochodził z dawnych ziem polskich, z obecnej zachodniej Białorusi.
z Wyrazami Szacunku
Zygmunt Jan Prusiński
26.10.2008 r.

Ruch Przełomu Narodowego - z inicjatywy prof. Jerzego Roberta Nowaka powstało ugrupowanie patriotyczne mające za cel rozbudzić działania Polaków w Kraju i za granicą.

Niesiołowski Stefan, Komorowski Bronisław, Donald Tusk, Piskorski Paweł, Gronkiewicz Waltz, Pitera Julia - frustraci z tonącej Platformy Obywatelskiej

******************************************************************
Wybrane z twórczości Z. J. Prusińskiego:

DZIENNIK Z WESOŁEGO MIASTECZKA... nie tylko Ustki
O ALKOHOLIKACH – POLITYKACH SŁÓW KILKA W POEZJI

W KSIĘSTWIE ALEKSANDRA KWAŚNIEWSKIEGO

NIE ZAWSZE SCHODY PROWADZĄ DO NIEBA - ku pamięci Olusia K...

TOWARZYSZE TĘSKNIĄ ZA POCHODAMI

"Chłopy do roboty, towarzysze do muzeum”

P
RZYGODA INTELEKTUALNA Z PREZESEM ZLP Krzysztofem Gąsiorowskim

PIONIERSKI MARSZ MISTRZA .... Junga

INTELIGENCJA ZAWIESZONA O BRZEG NUTY

ZAĆMIENIE ZAWSZE PRZYCHODZI BEZ PUKANIA

Motto:
Polacy to stado baranów - powiedział Adam Michnik w australijskiej telewizji - A TO TEN, OD BARANÓW!

LIST OTWARTY DO JANA TOMASZA GROSSA ! Dlaczego Polacy nie wygonili Żydów z Polski? Teraz pokutują za ten błąd historyczny...

Literatura faktu
-
POLSKI NIE MA, JEST ZA TO „OSTEN-ISRAEL”!
dyktator
Saddam Husain został powieszony - czas osądzić naszego dyktatora Wojciecha Jaruzelskiego

Władysław Frasyniuk, Wojciech Olejniczak i ubecka Służba Bezpieczeństwa - felietony

z cyklu polskie sprawy -
ŚWIĘCI APOSTOŁOWIE, A NARÓD NA BOSAKA Z TORBAMI...

Lech
Wałęsa NAUCZYCIEL SPOD PARASOLA BEZPIEKI
CZY PRASA W POLSCE JEST WOLNA?

ROZTAŃCZONE BAŁWOCHWALSTWO

Błazny i judasze

"Chłopy do roboty, towarzysze do muzeum”

LIST OTWARTY - PONAGLENIE! Prezydencie III RP!
POUCZENIE PREZYDENTA.
Do mediów w kraju i za granica...

LIST OTWARTY DO SENATORA STEFANA NIESIOŁOWSKIEGO

POTYCZKI W ŚWIECIE LITERACKIM NA EMIGRACJI

WIERSZEM DO JANA PAWŁA II Zygmunt Jan Prusiński
OJCIEC KSIĘŻYCA I GWIAZD - Jan Paweł II WIELKI - Zygmunt Jan Prusiński

Zygmunt Jan Prusiński... tak trochę z jego twórczości żyjącej niespokojną codziennością...

Zygmunt Jan Prusiński... jest taki patriotyczny, nieustraszony, walczący poeta...

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres:

aferyprawa@gmail.com
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.