opublikowano: 26-10-2010
KOMORNIK Z MIELCA KRADNIE -
PREZES KRAJOWEJ RADY KOMORNICZEJ IWONA KARPIUK-SUCHOCKA NIE REAGUJE.
Stanisław F. komornik z Mielca od sześciu lat okradał dłużników. Ci wytoczyli mu procesy. Komornik został skazany i nadal pracuje, bo przełożeni nie odebrali mu uprawnień.
[ za programem TVN
"UWAGA"]
Podobnie zachowuje się ciągle komornik
brzozowski Lesław Pankiewicz.
- Samorząd komorniczy działa dopiero siedem lat, może nas nikt w tym czasie nie powiadomił o tym, co robi F. – prezes Krajowej Rady Komorniczej Iwona Karpiuk – Suchocka odpowiada na pytanie, czemu od 6 lat, kiedy znane są „wyczyny” F. rada nie zajęła się jego sprawą.
- W przypadku braku realnych uprawnień, prezes sądu apelacyjnego nie ma możliwości odwołania z jego funkcji komornika naruszającego prawo - zastępca Prezesa Sądu Apelacyjnego w Rzeszowie Zbigniew Kallaus tłumaczy, czemu za wyrokiem nie poszło zwolnienie skazanego.
- Informowaliśmy ministerstwo sprawiedliwości, takie bardzo naganne w opinii publicznej przestępstwo powinno być stanowczo ścigane. Niestety mamy takie regulacje prawne, jakie mamy – mówi Bogusława Marciniak z Prokuratury Okręgowej w Rzeszowie.
Zobacz także:
Komornik okradł pielęgniarki
Komornik z prawem na bakier
komornik terroryzuje Przemyśl
Zapraszamy sędziów i adwokatów zamieszanych w przekręty do "czarnej listy" Raczkowskiego... miłego towarzystwa wzajemnej adoracji ...
www.aferyprawa.com
- Niezależne Wydawnictwo Internetowe "AFERY KORUPCJA
BEZPRAWIE" Ogólnopolskiego Ruchu Praw Obywatelskich i Walki z
Korupcją. prowadzi: (-) ZDZISŁAW RACZKOWSKI. Dziękuję za przysłane opinie i informacje. |
![]() |
WSZYSTKICH SĘDZIÓW INFORMUJĘ ŻE
PROWADZENIE STRON PUBLICYSTYCZNYCH
JEST W ZGODZIE z Art. 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
1 - Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz
pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
2 - Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie
prasy są zakazane.
ponadto
Art. 31.3
Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądź dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i
praw.
zdzichu
Komentowanie nie jest już możliwe.