Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

MILICZ - czy tylko psia fobia sędzi Pauliny Krzemińskiej i Łukasza Perlińskiego z Sądu Rejonowego w Miliczu? Może tak na badania psychiatryczne?

Nasza redakcja codziennie otrzymuje z całej Polski dowody głupoty sędziów - jest tego tak wiele, że nie nadążamy nawet z czytaniem kilogramów makulatury produkowanej stale w sądach całego kraju. Problemem osób poszkodowanych przez sędziów jest to nie tylko brak wiedzy i doświadczenia - ale brak odpowiedzialności osobistej urzędników państwowych za wypisywane głupoty w najróżniejszych orzeczeniach, oraz fakt że nie ma sądowej instytucji naprawy nawet ewidentnych wpadek i oszust sędziowskich.
Żeby nie być posądzonym o jakieś subiektywne odczucia powołamy się na niedawny artykuł z Dziennika Polskiego pt.Prawnicy oszukali kobietę chorą na schizofrenię - z którego wynika, że urzędnikom sądowym nie chce się z lenistwa zapoznać z aktami albo analiza dowodów w sprawie przekracza ich możliwości umysłowe. Należy tu zwrócić uwagę, że sędzia za 10tys. miesięcznie spędza tylko 2 dni w tygodniu w sądzie (wokandy), a przez kolejne cztery udaje, że w domu zapoznaje się z aktami spraw i pisze (średnio przez kilka miesięcy) uzasadnienia swoich głupot zwanych potem wyrokami w imieniu RP - wiadomo, papier przyjmie każdy kit.
Tak czy inaczej zawalić najprostszą sprawę potrafią ale nie ma żadnego kompetentnego sędziego do naprawienia błędów i szkód po orzeczeniu niekompetentnego kolegi - co jest dowodem choroby całego systemu organów władzy jak też wadliwości kodeksów w których jeden paragraf karze a kolejny uniewinnia..
W dodatku przeważnie osądza sędzia posiadający śmiesznie niską wiedzę typu humanistycznego (czyt. historycznego), polegającą na typowym komunistycznym "obrzezaniu mózgów" - w zasadzie na poziomie szkoły średniej. Do dnia dzisiejszego nie zmieniono programów nauczania. Tak więc każdy nauczyciel jest lepiej wykształcony niż prawnik, czy sędzia TK z tytułem profesorskim.Problem ten dotyczy częściej małomiasteczkowych sądów z kilkuosobową obstawą - nazywanych przez nas "wiejskimi sądami" z racji tego, że tam jeden urzędnik wie wszystko o drugim i zna połowę ludzi z miasta. Gdy jakiś osobnik znajdzie się w tej niewłaściwej połowie, czy poza układami, to PSY SĄDOWE I TAK GO OBSZCZEKAJĄ I OBGRYZĄ Z KASY.
Ostatnio nawet słyszałem taki dowcip:
Co może najgorszego spotkać człowieka? - okazuje się, że życie przez miesiąc bez układów...:-) Smutne, ale bez znajomości dzisiaj nie da się żyć...

Przekonała się o tym Pani Renata z mężem - obcy w Miliczu, a więc do ścigania....?

Majątek po byłej spółdzielni który tam posiadają pilnują przed złodziejami psy - z racji swojej pracy nie są uwiązane, co znaczy że są "dobrze ułożone" - a dowodzi tego fakty, że nikogo nie pogryzły - żadnych gości, ale za to złodziei potrafią samym szczekaniem wystraszyć.
Co robi typowy milicki złodziej-złomiarz Mariusz P? - zawiadamia głupków z milickiego sądu, że został zaatakowany szczekaniem psów :-) - tak jakby szczekający pies był czymś wyjątkowym...
Co robi jakaś milicka blond-sędzi np. asesor Paulina Krzemińska? - pomimo braku dowodów ataku np. obdukcji lekarskiej itp. dowodów, opierając się wyłącznie na subiektywnych odczuciach chorego psychicznie złodzieja złomu - oskarża P. Renatę o zaatakowanie złomiarza i to już z odległości 100m ( zeznania w protokołach sądowych) - zaiste tylko w chorym umysłem taką możliwość ataku można uznać za wiarygodną.
Bajer w tym, że jeżeli cokolwiek w promieniu 10km zrobią jakiekolwiek psy, to idzie to automatycznie na konto P. Renaty. Tym samym od 2004r stała się posiadaczem kilkunastu wyroków sądowych łącznie na kilka tys. zł bez żadnych dowodów swej winy. Nawet gdy z racji pracy jest kilkaset kilometrów od miejsca zdarzenia to i tak zostaje oskarżona o dokonanie napaści na kury i koguta oraz złomiarza Mariusza P. Przy czym sędzi nie jest w stanie umysłowym przesłuchać ewentualnych sprawców, czy przeprowadzić dowody z badania psów - podobno przestępców. Skąd więc pewność sędziów milickich Pauliny Krzemińskiej i Łukasza Perlickiego?
Poniżej kilka przykładowych wyroków:

milicz.wniosek.pol.ukaranie2009.GIF (13409 bytes) milicz.wyrok.krzeminska.2009.GIF (11998 bytes) milicz.wyrok.perlinski.2005.GIF (15043 bytes) milicz.wyrok.perlinski.2009s1.GIF (12890 bytes) milicz.wyrok.perlinski.2009s2.GIF (6981 bytes)

Jednak nie te fakty akurat nas zbulwersowały - idiotyzm sądowy polega na fakcie, że sędzi Kamińska kieruje pilnie?!? P. Renatę na badania psychiatryczne - czy nie w myśl zasady, że każdy sądzi po sobie?

Cóż, jak zwykle niedouczonych ale stronniczych sędziów, tym razem z wiejskiego sądu w Miliczu, tak na szybko pouczymy, że Wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego - skierowania na badania psychiatryczne i obserwację muszą być uzasadnione przez sąd wysokim prawdopodobieństwem popełnieniem przez oskarżonego czynu karalnego oraz zagrożonego wieloletnim aresztem - co z subiektywnego oskarżenia milickich sędziów - przypominamy, chodzi o czyn z Art. 77. KW [Zaniechanie środków ostrożności przy trzymaniu zwierzęcia] Kto nie zachowuje zwykłych lub nakazanych środków ostrożności przy trzymaniu zwierzęcia, podlega karze grzywny do 250 złotych albo karze nagany. - nie przewidziano nawet kary zatrzymywania nie mówiąc o aresztowaniu.
TAK WIĘC EWIDENTNIE PANI RENATA JEST OFIARĄ UKŁADÓW PRZESTĘPSTWA SĄDOWEGO MILICKICH SĘDZIÓW.

W tej sytuacji w związku z rozporządzeniem Ministra Sprawiedliwości kierujemy na obowiązkowe przebadanie psychiatryczne wszystkich milickich urzędników sądowych, a szczególnie Paulinę Krzemińską i Łukasza Perlickiego, czy psychicznie te osoby nadają się do pełnienia tak odpowiedzialnych stanowisk urzędniczych.
a dla kolejnych sędziów (juz z innego sądu) kolejny artykuł zastosować dla złodzieja Mariusza P. Art. 78.KW [Wywoływanie agresji u zwierząt] Kto przez drażnienie lub płoszenie doprowadza zwierzę do tego, że staje się niebezpieczne, podlega karze grzywny do 1 000 złotych albo karze nagany. - oraz sprawdzić wiarygodność, tj. kiedy, gdzie i na co leczył się psychiatrycznie a nie będą opisane kolejne głupoty sędziowskie w tej sprawie.
cdn.
AP

Podobne tematy:

Polecamy: psia sprawa z cyklu patologie organów (nie)sprawiedliwości - czyli można do tematu całkiem odwrotnie podejść, co dowodzi schizofrenii organów władzy

Numer na wariata, jak posądzenie o chorobę psychiczną może być bronią w walce o majątek, biznesowy sukces albo... święty spokój

W CIENIU "PSYCHUSZEK" - Inicjatywa Przeciwko Niesprawiedliwości

przekręt "na wariata" w wykonaniu v-prezesa SSR Mariusza Hanusza i prokuratora Adama Sawickiego - z cyklu patologie organów (nie)sprawiedliwości.

Specjalistyczny Psychiatryczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Jarosławiu obozem koncentracyjnym? Eksperymenty na pacjentach prowadzone przez psychiatrę Piotra Ciska?

Psychiatryczne opinie lekarskie są manipulowane - kolejne dowody oszustwa lekarzy psychiatrów.


Tematy w dziale dla inteligentnych:

ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.