Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:





Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
21 czerwca 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 27-07-2014

Bydgoszcz - niecodzienna wizyta w markecie "kaufland" - lepiej tam nie wchodzić... z listów od czytelników.

24.07.2014r w bydgoskim markecie KAUFLAND przy ul. Wojska  Polskiego 16 o godz 17:36 oczekiwałem wspólnie z koleżanką przy kasie nr 13 ok. 9 minut. Zgodnie z informacją  - oczekiwanie w kolejce ponad 5min daje nam bon 5zł. 
W trakcie obsługiwania mojej osoby kasjerka zaczęła na głos komentować, iż "nie macie kasy biedaki, to powiedźcie". Słowa te miały odniesienie do faktu korzystania z gwarancji sprawnej obsługi  pomijam już formę wypowiedzi - per ty.
Po tych słowach poinformowałem kasjerkę, iż złożę na nią oficjalną skargę i proszę o podanie imienia i nazwiska. Pracuję w Wielkiej Brytanii zarabiając kilkakrotnie więcej niż kasjerka.

Nim zorientowałem się o facie posiadania identyfikatora kasjerka go zdjęła i powiedziała, że "mogę sobie składać skargi a i tak jej nic nie zrobią, a to są jej prywatne dane i nie mam prawa ich znać" i identyfikatora nie chciała okazać. W dalszą dyskusję z kasjerką się nie wdawałem, gdyż nie miało to sensu.

Po wyjściu z marketu udałem się na parking i odjechałem, lecz po chwili stwierdziłem, iż powinienem nagrać wizerunek kasjerki, skoro nie mam jej imienia ani nazwiska - a pamięć do twarzy mam słabą. Znajdowała się
ona ciągle przy kasie nr 13, zatem ustawiłem się w kolejce do tej kasy.
Kasjerkę poinformowałem o fakcie, iż jest nagrywana, gdyż cały czas nie posiadała identyfikatora (zdjęła go wcześniej), po czym włączyłem nagrywanie.

Udałem się ponownie do marketu ok. godziny 21. Minąłem tam wspomnianą kasjerkę z kasy 13 wraz z nieznanym mężczyzną. Przechodząc obok niej, użyła ona głośnego stwierdzenia do niego "to on!". Wychodząc
z marketu, mijając pierwsze drzwi automatyczne i skręcając w lewo na schody ruchome (samochód zaparkowałem na dachu) z ławki obok schodów wstał mężczyzna - który to był przy wchodzeniu do marketu z kasjerką z kasy 13. Zastawił mi on drogę i stwierdził "chodź na chwilę" (zazwyczaj na tej ławce,
albo po wjechaniu schodami do góry przy oknie siedzą bezdomni, którzy zaczepiają podobnymi słowami) - odpowiedziałem, iż nie mam ani pieniędzy dla niego ani czasu.
W tym momencie uderzył mnie on w podbródek i popchnął, krzycząc, iż jego żona jest tutaj kasjerką i
jej groziłem... utratą pracy. Chwile potem padły słowa (cytowane słowo w słowo - wulgarne) "zajebie cie skurwysynie" - po czym natychmiast wycofałem się do marketu, gdzie interweniował ochroniarz,
lecz mężczyzna momentalnie się uspokoił (pewnie zdał sobie sprawę z kamer w markecie). Niezwłocznie
wykręciłem numer alarmowy, gdzie dyspozytorka zdecydowała się na wysłanie aż dwóch radiowozów do interwencji.

Liczę, iż zainteresuje Państwa ta sprawa - niecodziennie wizyta w markecie kończy się nasłaniem na klienta agresywnego męża kasjerki.
Kontakt z firmą Kaufland: service@kaufland.pl
PS.
Dane osobiste do wiadomości redakcji.

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe redagowane jest przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres:
afery@poczta.fm
- Polska
aferyprawa@gmail.com

Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.
Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądź dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw.
1 - Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
2 - Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Kaedon
04-01-2015 / 19:00
That's really thinking at an imsipesrve level balzsf.com [url=lavnmdyozj.com]lavnmdyozj[/url] [link=hvxnboarzht.com]hvxnboarzht[/link]
~Reusanira
24-12-2014 / 02:06
0Cytuję erystr:,,lepiej gdyby w końcu w poscle" rel="nofollow">skctlqyj.com">poscle umożliwili w końcu wypożyczanie filmf3w lub kupowanie muzyki przez google play "Dokładnie, a nie bawią się pierdołami. A taki wygląd, a siaki. Ma być wygodnie i zasobnie. Żeby klient miał w czym wybierać. Niby mają te oddziały narodowe (gdzieś to czytałem) czy nie, jeżeli maja to do roboty.
~Julie
20-12-2014 / 13:31
0Market to kluczowa fonlcjunakność androida, google chce urozmaicić wszystko aby zdobyć potencjalnych klientf3w.Co nie zmienia faktu że to na 100% jest fake, ten sklep ma taki pasek znany z modyfikacji wyglądu androida, więc nie mf3głby być w oryginalnym markecie. Mimo wszystko mi się bardzo podobałby taki sklepik, prosty, ale ładny, nie ciąłby się tak jak ten ktf3ry mamy w 4.0 .
~gosc
07-08-2014 / 22:23
Szkod,ze ten frajer nie powiedzial swojej zonce,jak ma sie zachowywac(wyglada na to,ze oboje siebie warci).Nikt nie oczekuje od nikogo,zeby byl wylewnym,oczekuje jedynie,zeby ten ktos, zachowywal sie kulturalnie w miejscu publicznym.