Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
14 maja 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA OSZUSTWA

Państwo Prawa – czy Państwo Ćwiąkalskiego?

Konflikt monopolisty i przedsiębiorcy jest pewny jeżeli ten nie płaci łapówek, a monopolista obstawiony jest inteligentami z kilku uczelni którzy chcą zarobić. Może to być korupcja byle zarobić na niewolniku. Szukanie pretekstu do nie wywiązywania się z umowy i przepisów prawa ma cel taki że osłabia się przeciwnika tj. przedsiębiorcę po to by nie stanowił zagrożenia taka jest wojenna strategia inteligentów związanych z FO Dębica S.A.
Taka prosta strategia okraść mnie i za te pieniądze kupić władzę państwową po to by pokrzywdzony nie mógł wyprostować sprawy. Kto w tym państwie jest kupiony wymaga dyskusji. Stan dzisiejszy to gorzej niż przestępczość zorganizowana trafniejsze to zbrodnia przeciw ludzkości. Jak najbardziej wojna w toku. Kto tego nie rozumie szkodzi Patriotom Polakom.

F.O. Dębica kierowana przez spółkę Ćwiąkalskiego nie płaciła za transport, dyskryminowała mnie w upustach, nie płaciła za uznane reklamacje i w ogóle stosowała praktyki monopolistyczne. Taki stan zmierzał do mojej upadłości stąd myślałem że mamy państwo prawa i zwróciłem się do Urzędu Antymonopolowego którym kierował Tadeusz Aziewicz współpracownik Tuska – Donalda z jego polecenia sprawą zajęła się delegatura UA Kraków - Barbara Du Vall z Uniwersytetu Jagiellońskiego. W międzyczasie pozwy do Sąd w Krakowie skierowałem o wstrzymanie dostaw – wygrany i reklamacje o prowizje i utracone korzyści. Oprócz tego jednego wszystko przegrałem z powodu przekrętów sądowych. Sprawy były proste. Złożyłem reklamacje która FO Dębica uznała ale nie wydał ani opon ani pieniędzy. Wykonałem świadczenia odbioru opon nie zapłacili. Obniżyłem ceny zgodnie z promocją ale oni mi nie obniżyli. Zaniepokojony działaniem sędziów kształconych przez wspólników Ćwiąkalskiego skierowałem w 2000 roku zawiadomienie o przestępstwach usuwania akt przez sędziów, o zamianie sędziów, fałszowaniu protokołu rozprawy do Prawych i Sprawiedliwych Ministrów Lecha i Zbigniewa.
No ale ich pracownicy udostępnili zawiadomienie prezesowi Sądu Apelacyjnego, który na mojej sprawie występował w roli M. Kus-Trybek. Włodzimierz Baran oskarżył mnie o pomówienie poprzez Prokuratora Janusza Niziołka. Sprawa toczyła się w Krakowie ale Sąd Najwyższy przeniósł ją do Katowic, a pilotuje ja wspólnik Ćwiąkalskiego Zygmunt Tobor profesor Uniwersytetu Śląskiego. Tam sprawą zajęła się Prezes Sądu Joanna Sienkiewicz – Bitka, która zabierała się do sprawy w 2002 r., 2003r. I 2004 r. Sam przedłużyłem sprawę bo się broniłem przed systemem ubeckim. Składałem wnioski o adwokata, o jego oświadczenie lustracyjne by w końcu wyłączyć sąd w Katowicach. Procedura biegła do czasu leniwie przyspieszyła po emisji krytyki telewizyjnej u ekscelencji Jaworowicz.
Otóż rozmowy zaczęły się we wrześniu 2004 r. w TVP w Warszawie. Trzech pokrzywdzonych Chmura, Wodzień, Kołodziej pojechało do Warszawy po to by krytykować w Sprawie dla Reportera przestępczość zbrodniczą FO Dębica w tym czasie Ministrem zostaje Andrzej Kalwas człowiek FO Dębica. Krytyki nie ma bo żaden przedstawiciel FO Dębica nie chce rozmawiać i okazuje się że Minister Kalwas dołożył starań by skręcić sprawę bez żadnej obrony i bez zaskarżenia bez wyjaśnień. Wyszukał sędziego który figuruje jako orzekający i stworzył stalinowski wyrok bez zaskarżenia Sędzia Paweł Kornacki awansował na Prezesa Sądu w Katowicach. Wyrok został ustawiony tuż po krytyce w TVP 28 X 2004 r.

Wyrok w trakcie krytyki prasowej i w trakcie rozpoznania wniosku o wyłączenie wydany został z pominięciem procedur. Sędzia się nie zapoznał z materiałem, nawet nie miał czasu, nie było uzasadnienia, odrzucona apelacja. Taki wyrok mafia ułożyła i ten wyrok ja w 2007 roku zaskarżyłem do Rzecznika Praw Obywatelskich, który nie dostał akt i nie wykazał szczególnej staranności w celu ich ściągnięcia. Wobec utrudniania postępowania o wznowienie postępowania i zaskarżenia wyroku zapytałem o rodowód Prezesa Kornackiego, którego Sąd się nie wyłączył i w odwecie wszczął egzekucję wyroku. Okazuje się że sprawą kieruje Minister i w Dębicy prowadzącego moją sprawę mianuje Prezesem Sądu Dariusza Różańskiego, który był bohaterem AFER prawa to jemu Prokuratorzy i sędziowie w Dębicy zrobili przysługę zamykając w psychiatryku zdrowego Szerszenia, który maltretowany był przez kilkanaście lat przez rodzinę Różańskiego. Ten sędzia zamiast zgodnie z moim pozwem zawiesić egzekucję to serwuje bezczynność i w efekcie komornik zwraca akta do Katowic i Paweł Kornacki wzywa mnie na zamianę grzywny na areszt. Proces o rodowód sędziego Kornacki nie otrzymuje biegu bo nie znam adresu zamieszkania i prowadzony jest w Dębicy przez poplecznika Ćwiąkalskiego czyli znowu Różański. Krakowscy mędrcy nie chcą rozpatrywać tych pozwów których jest tyle co orzekających w mojej sprawie. Różańskiego mianował Ćwiąkalski po to by strzegł jego interesów w Dębicy.

Z tej wojny ze zbrodniarzami i ich poplecznikami zorganizowana jest przez nich rozprawa w Katowicach – Wschód ul. Mickiewicza 29 sala 0874 VIII piętro.
Zapraszamy.

Hasło: Dołóż niewolniku na wypłatę sędziemu Kornackiemu.

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Judith
05-01-2015 / 06:04
Heck yeah ba-eybe keep them coming! dkbvhrzw.com [url=gppqqrkve.com]gppqqrkve[/url] [link=sacnrk.com]sacnrk[/link]
~Akhilesh
25-12-2014 / 08:16
This was so helpful and easy! Do you have any arclties" rel="nofollow">nmxneadg.com">arclties on rehab?
~Buda
20-12-2014 / 21:51
Life is short, and this article saved vaulbale time on this Earth.