Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
13 maja 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA KUBA WOJEWÓDZKI I JEGO GÓWNO

Kuba Wojewódzki uniewinniony za publiczne wtykanie polskich flag w psie gówna - a może hańba polskiego wymiaru sprawiedliwości?

"winny - niewinny" - to taka losową, (albo raczej układowa) zabawę urzędników i funkcjonariuszy w naszych cyrkowych sądach i prokuraturach. My też lubimy sobie pograć w tą grę gdzie nie obowiązują żadne logiczne prawa. Korzystając z netu jesteśmy tak samo bezkarni jak sędziowie wykorzystujący do swojej prywaty immunitet "na przekrety". Znacznie gorzej mają typowi gracze którzy zostali wciągnięci w tą grę.
W grach sądowych obowiązuje bowiem zwierzęcy prymitywizm - słabszy musi zginąć, a jego ciało (majątek) stanowi łup dla tej hordy wilków.

Symbol - czyli polska flaga - przez tych prymitywów nie jest rozumiana. W końcu, jak widać ostatnio (strajki sędziów), ich celem jest żarcie, zniszczenie inwalidów - na pewno nie pomoc słabszym i pokrzywdzonym.
Władza była i jest dla władzy, dlatego władza zawsze zabierała słabszym a dawała silniejszym.
Dlatego rząd USA będzie zabierał kasę pracującym podatnikom a rozdawał bogatym bankowcom żeby ci kasę przepuszczali na hazard itp. rozrywki.
W aktualnym systemie ten ma władzę kto ma kasę - i kto ma kasę ten ma PRAWO.
Dlatego robotnik czy emeryt nie ma szans w naszych sądach udowodnienia swoich racji w konfrontacją z bankami, PZU, Urzędem Skarbowym, zakładem energetycznym czy gazowniczym, ba nawet z kulejącą pocztą.
Nie podskoczy też pracownik właścicielowi firmy, a zwłaszcza medialnej firmy takiej jak Angora, TVN, Polsat.
Oczywiście te firmy też dobrze wiedzą kogo i co mogą krytykować - w końcu cenzura tylko w teorii jest zniesiona.

Kuba Wojewódzki, który w TVN sprzedaje się dla kasy, w jednym ze swoich programów razem z Markiem Raczkowskim i Krzysztofem Stelmaszczykiem publicznie wtykał polskie flagi w psie gówna i miał z tego niezłą zabawę. Z uwagi na układy jakiś prokuratorski odpad uznał, że nie ma powodów do stawiania dziennikarzowi zarzutów ponieważ flaga polska nie została znieważana i nie jest to czynem zabronionym.
Taka decyzja prokuratury oburzyła Sławomira Orzechowskiego, który nazwał ją "hańbą polskiego wymiaru sprawiedliwości".

Założę się jednak, że jakby tak dziennikarz AP wtykał izraelską flagę, czy żydowski symbol w jakieś tam gówno, to szybko okazałoby się, że zostało popełnione przestępstwo o światowym wręcz wymiarze - chociażby zrobiono to równie rozrywkowo np. na łonie natury.

I tak podsumowując te dywagacje, to kolejny raz dochodzimy do wniosku, że normą w sądach jest gnój i smród rozchodzący się stamtąd, a gówna na piedestale...

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres:

aferyprawa@gmail.com
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Jerzym
07-04-2011 / 13:02
Twórzmy internetową sieć osób i instytucji, którym ta żenująca, gówniana sprawa irytuje. Zapraszam na mój blog laurahuta.blogspot.com