Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
14 maja 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA OSZUSTWA SĘDZIÓW I PROKURATORÓW

Janosik potrzebny od zaraz!

Podobno w dawnych czasach kiedy byli panowie i panie i chłopi i szlachta i diabli wiedzą co jeszcze, byli też zbójnicy.

Zbójnicy zbójowali sobie spokojnie i jak podają legendy kradli bogatym i oddawali biednym, a bogaci okradali biednych i oddawali sobie, no na pewno nie oddawali zbójnikom, gdyż sami w pewnym sensie byli zbójnikami, którzy okradali biednych zgodnie z prawem zbójnickim, które sami podle siebie ustanawiali.

Prawo zbójnickie stanowi, że to co ukradzione to moje i moje jest dopóty, dopóki inny zbój tego nie zabierze- tak powstał ówczesny kodeks karny, cywilny i wszystkie pochodne-lecz o tym potem albo i nie tym razem.

Anglicy mieli swojego Robin Chuda, my swojego Janosika i Hansa Klosa i tak jakoś te wzory do naśladowania gdzieś w młynie historii się zatarły i całkiem zanikły, obecnie już nikt nie pamięta albo i nie chce pamiętać, że złodziejstwo powinno działać w dwie strony i powinna być równowaga w złodziejskiej przyrodzie.

Jakoś tak nie wiedzieć czemu w (R.P. czytaj żydo-pochodnej) złodzieje tylko okradają Polaków a biedni Polacy nic im ukraść nie mogą bo zaraz to Polaka zamkną, napiętnują ,podadzą do publicznej wiadomości i podkreślą grubą kreską, że to Polak i Polak z Polski no taki polski Polak co chciał ukraść i antysemitą haniebnie okrzyknięty zostanie przy okazji niewinnego wydawałoby się procederu.

No, ale jak bandy zbójnickie, no te co prawo ustanawiają kradną w Polsce to nikt ich nie ściga nikt nie piętnuje – ha nawet mało kto odważny, żeby to podać do publicznej wiadomości, i jakaś dziwna taka zmowa milczenia nad tym wszystkim wisi – nie wiem jak to nazwać; przyzwolenie społeczeństwa, czy być może zgoda ogółu, na zbójeckie rzemiosło?

Naprawdę nie mam pojęcia.

Mamy takie wzniosłe nazwy w Polsce jak np.: Prezydent, Sędzia , Adwokat, lekarz, Poseł, Senator – i co tam jeszcze, lecz po co to wszystko ktoś wymyślał…. no chyba żeby nam oczy zamydlić.

Przecież stare nazwy były dobre i każdy wiedział o co biega no np: herszt bandy i każdy kumał co jest grane, i co ten gościu robi, jak herszt nie ładnie to Talibowie mówią „Ali baba”.

No albo Jankiel z karczmy, no co powiedzcie normalnie se kurna każdy przecież też wiedział kto to jest i co robi, a teraz takiego Businessman trzeba nazywać.

Jakby się tak poważnie nie zastanawiać, bo rzecz jest oczywista, to ci dawni zbójnicy honor mieli. Dziś businessman taki, to za krztę go nie ma, ba, nawet nie potrafi jasno sprecyzować, czym, lub z czym się go je. Nienawistnie niemiłościwie panujący i pieczę nad Polską trzymający to potrafią li i jedynie improwizować , tudzież tumanić, a takowych nazwać można mącicielami, chojrakami, partaczami, złodziejami - ale na pewno nie zbójnikami.

Kiedyś to zbój grać musiał w „otwarte karty”, a asa z rękawa wyciągał sprytnie i inteligentnie nikogo przy tym nie naciągając, a i pałą przywalić potrafił, a teraz to tylko zwyczaj pały w jednej organizacji zbójnickiej pozostał, i nawet złośliwi ich tak nazywają.

No lecz my pamiętamy przecie, że prawdziwy zbójnik, jak Janosik na ten przykład to był Polak z krwi i kości, więc siłami swymi tak fizycznymi jak i umysłowymi zaimponować potrafił, nie tylko Marynie niewieście, co uczuciem doń” zapałała” nieziemskim.

A dziś, drodzy czytelnicy, czego to się spodziewać po żydowskich pseudo – zbójnikach, którym już Mojżesz baty spuścił, a oni jak te wieprzki dalej z koryt cudzych żreć chcą, cielce swoje ulewając bazując na urojonej własnej krzywdzie.

I tak żeby zabełtać , ci nieudacznicy podsuwają nam pseudo afery np. jak to Ziobro zniszczył laptop, żeby po cichu, kiedy my będziemy się skupiać na bieżącym problemie, ograbić nas wejściem od zaplecza. I tak do laptopa wracając, zbójniczek Ziobro (marny, ale przynajmniej próbował) kilkakrotnie za naprawę rzeczy zniszczonej domaga się rachunku- przynajmniej honorowo- ale minister od żydowskiej sprawiedliwości na bazie prawdopodobnie żydowskiej matematyki złodziejstwa wylicza uszkodzenia i reasumuje, iż koszty przekraczają znacznie wartość nawet nowego laptopa.

W starym radzieckim dowcipie dzieci pisały wypracowanie na temat „Kto jest twoim bohaterem, uzasadnij dlaczego Włodzimierz Iljicz Lenin”.

Dzisiaj to brzmi tak: „Kto rządzi Polską Rzeczpospolitą, uzasadnij dlaczego ciągle żydzi?”

I znów wracam do tematu pały, bo ja gdybym takie wypracowanie musiał napisać to takową ocenę bym otrzymał, za” wkład” włożony w zwieracz odbytu żydowskiej nauczycielki języka polskiego.

Ja podążając za potrzebą, humanitarnie wspierając swoją ojczyznę na koniec wypracowania krzyczę; Janosik potrzebny od zaraz.!

Nie lubimy podrób. Już lepsza jest tania chińszczyzna. Przynajmniej prawdziwie piszą; made in China i ty kupując wiesz skąd. Ale zbójnik made in Izrael? Nie, to nawet głupio brzmi.

I tak J. Kaczyński (nie czytać Janosik) nie lubi związków. Co to za zbójnik który nie lubi związków? Po za tym sprawa reprywatyzacji majątków i następująca konkluzja z wypowiedzi J. Kaczyńskiego, że potomkowie biednych, mają oddawać potomkom bogatych. Zostawimy jednak reprywatyzację, bo nie tacy dzielni jak J. sobie rady z nią nie dali. Jak wiadomo prezesina Kaczyński za związkami nie przepada, singiel zatwardziały, być może dlatego tak się oburzył na „poligamiczne związki homoseksualne” Marcinkiewicza, delikatnie nazywając je „maszerowaniem w innym kierunku”. Ale za to prezes lubi karę śmierci – co nie czyni z niego Janosika absolutnie. Janosik miał jaja. A nie znosił jaj. „tak, jestem zwolennikiem kary śmierci- ale, Polski dziś nie stać na to, by ją wprowadzić. Gdybyśmy mieli gospodarczą siłę Niemiec, a militarną Anglii, to może byśmy mogli sobie na to pozwolić.

I tu przypomniał mi się kawał autentyczny zresztą opowiedziany mi przez mojego przyjaciela Henryka, a rzecz dzieje się gdzieś na ziemiach Izraela.

Pracodawca zatrudnia pracownika i śpi sobie spokojnie, kiedy się budzi pracownik brutalnie dupczy jego osła. Pracodawca łapie go na „infla granti” krepuje i prowadzi przed radę starszych, opowiada co widział radzie, a rada pyta oskarżonego czy to prawda.

Po tym wszystkim rada nakazuje dla pracodawcy zapłacić odszkodowanie i pracownikowi oddać osła ponieważ pracownik i osioł dawno byli już ze sobą i uwaga teraz cyt.. mieli się ku sobie.

To naprawdę cud ,a my przecież nie jeden cud już widzieliśmy i mamy; cuda nad Wisłą, takie, że biedni oddają bogatym, a jeszcze chwilę i obalimy teorię przyciągania ziemskiego, co będzie kolejnym cudem w obliczu rozczarowania co niektórych na wieść, iż w Australii ludzie nie chodzą do góry nogami.

Prawdziwy zbójnik idzie do przodu. PO krok do przodu- dwa do tyłu. Jedyne prawo zauważalne w Polsce to prawo Parkinsona – przykre ale prawdziwe. Wszyscy się trzęsą, społeczeństwo trzęsie portkami co do garnka włożyć żeby dzieci nie zagłodzić, ale jakoś tak dziwnie nikt nie chcę zatrząść kuprami rządzących- może nowy rok i większa bieda oraz podwyżki cen żywności i energii dodadzą energii Polakom do wykurzenia złodziejstwa z naszego kraju.

Przeklęta biurokracja sama się nakręca, nawet jak nie piszesz o nic to i tak dostajesz milion odpowiedzi na piśmie i musisz odpowiedzieć czemu nic nie piszesz o nic.

Wprawdzie banda Kaczora zwana sejmem upadała aż dwa lata, o dwa za długo, ale szanowny prezesina może liczyć na wpis do historii, a precyzując - do podręczników o patologii. Być może wkrótce będziemy czytać o „metodzie Kaczyńskiego” , kojarzonej z nudą i z nudą, i na dodatek z nudą.

I tak się dziwę. Jak wiadomo zdziwienie jest siłą napędową Polaka. Gdyby nie to uczucie, niektórzy by nawet z łóżka nie wstawali. A tak to się dziwią i już jest po co żyć do wieczora. Bo nie ma innego celu życia w Polsce nad odwieczne zdziwienie. Komu dziwienie się zbrzydło, dawno stara się o paszport innego kraju EU.- i tak tradycja trwa bo niektórzy się dziwią po co ktoś się o ten paszport stara.

Życie przerasta kabaret, ba, życie przerasta farsę, dowcip. Cud mniemany goni domniemany. Ludziom opadają klapki z oczu. Zobrazuję więc;

Syn pyta ojca:
- Tato, co to jest POLITYKA?
Ojciec odpowiada:
- Zobacz, ja przynoszę pieniądze do domu, więc jestem KAPITALISTĄ, Twoja mama rządzi tymi pieniędzmi, więc jest RZĄDEM, dziadek uważa, żeby wszystko było na swoim miejscu, więc jest ZWIĄZKIEM ZAWODOWYM, nasza pokojówka jest KLASĄ ROBOTNICZĄ, a wszyscy mamy jeden cel, aby się Tobie lepiej wiodło! Ty jesteś LUDEM, a Twój młodszy brat, który leży jeszcze w pieluchach jest PRZYSZŁOŚCIĄ!!! Zrozumiałeś synku???
Chłopiec zastanawia się i mówi, że musi się z tym wszystkim jeszcze przespać. W nocy budzi chłopca płacz młodszego brata, który narobił w pieluchy i drze się wniebogłosy. A, że chłopiec nie wiedział co ma zrobić, poszedł do pokoju rodziców. W pokoju była tylko mama, ale spała tak mocno, że nie mógł jej dobudzić, więc poszedł do pokoju pokojówki, gdzie akurat zabawiał się z nią ojciec, a dziadek podglądał ich przez okno. Wszyscy byli tak sobą zajęci, że nie zauważyli, że chłopiec jest w pokoju. Malec postanowił więc, że pójdzie spać i o wszystkim zapomni. Rano ojciec pyta go:
- Synku, możesz mi powiedzieć własnymi słowami co to jest POLITYKA??
- TAK!!! - odpowiada syn. - KAPITALIZM wykorzystuje KLASĘ ROBOTNICZĄ, ZWIĄZKI ZAWODOWE się temu przyglądają, podczas gdy RZĄD śpi, LUD jest całkowicie ignorowany, a PRZYSZŁOŚĆ leży w gównie!!! TO JEST POLITYKA!!!

Pamiętajcie; biednemu to nawet w drewnianym kościele cegłówka na głowę spadnie.
A gdy się niema w życiu szczęścia i się ma zmartwień kupę, to se można złamać rękę podcierając dupę

EMERGENCY: w państwie Polska RZYSZŁOŚĆ leży zasrana.

Janosik potrzebny od zaraz!!!!!

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
Stowarzyszenia Ochrony Praw Obywatelskich
Zespół redakcyjny: Zdzisław Raczkowski, Witold Ligezowski, Emilia Cenacewicz, Małgorzata Madziar, Krzysztof Maciąg, Zygfryd Wilk, Bogdan Goczyński, Zygmunt Jan Prusiński oraz wielu sympatyków SOPO

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.