Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
25 września 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY KORUPCJA BEZPRAWIE walka z globalizmem

GLOBALIZM, CZYLI BIERNA AKCEPTACJA IMPERIUM ZŁA...

Istnieje nagląca potrzeba analizy wydarzeń ostatnich lat w kraju i na świecie, bije już na ostatni dzwon przed zagładą nie tylko Polski ale i całej cywilizacji na ziemi.
W polonijnych mediach i prasie tylko garstka ludzi jednych i tych samych przewija się, która w alarmujący sposób ostrzega i próbuje uwypuklić szerzące się zło na świecie. Doprowadzające do całkowitego podporządkowania i zniewolenia człowieka, malej garstce globalistów syjonistów masońskich o zezwierzęconym i drapieżnym umyśle jest zastraszające.

Po tak wielkich masowych mordach , paleniach i gazowaniu ludności Europy podczas II wojny światowej nikt w najśmielszych przypuszczeniach nie pomyślałby, aby w 21 wieku w barbarzyński sposób użyto napalmu do palenia ludności. 
Kiedy na stacji TV greckiej pokazano w pierwszych tygodniach zaatakowania Iraku, dziewczynkę z opalonymi kikutami rak i bez nóg, oraz popalonym korpusem, która ciągle pytała: gdzie moje rodzeństwo? Gdzie moi rodzice ? Po żołnierzach na polu bitwy tylko pozostały buty, zaraz mówiłam że użyto napalmu, co niedawno w Mediach potwierdzono oficjalnie. Ta szalona bron nowej zbrodniczej technologii doprowadza nawet do wyparowania kości.

Zaatakowanie placówki ONZ w Iraku jest dowodem że społeczeństwa Islamskie są bardziej zorganizowane i uświadomione od reszty świata. Po analizie tylko kilku miesięcy prowadzenia bardzo agresywnej wojny, doprowadziły do zjednoczenia świata islamskiego, oraz popierania walki Irackiego podziemnego Ruch Oporu. Globalizm od płaszczykiem terroryzmu przejmuje kontrole nad bogactwami coraz to nowych krajów na które się napada.

Henryk Pająk w swojej książce "Bandytyzm NATO" demaskuje zbrodnicze cele i metody ataku na Jugosławię, tylko dlatego że Milosiewicz sprzeciwił się podporządkowaniu globalizmowi światowemu. Jugosławia przepłaciła przelewem krwi I wymordowano znaczna cześć bezbronnej ludności Milosewicza dalej trzyma się w wiezieniu tylko za to, że bronił jako wielki patriota swojego kraju i suwerenności.
Gdzie była tak wzniosła organizacja ONZ, która ma być gwarantem pokoju i bezpieczeństwa narodów, a przemilczała agresje na Jugosławie. Gdzie były te organizacje i nobliści pokoju jak żyd Waęsa - Lejba Kone i jemu podobni.

Ważnym aspektem są rozruchy grudniowe lat 70- tych w Gdańsku, gdzie historia podaje że zginęło ok. 50 osób, a fakt jest ze sama gazeta Głos Wybrzeża lub Dziennik Bałtycki publikowały listy zabitych i było ich ponad 1200 ofiar mordu i przemocy. Gazety te były w moim posiadaniu, ale po przesłuchaniu mnie na Okopowej w Gdańsku miałam tylko 2 tygodnie aby się ratować od 5 lat wiezienia zaocznym wyrokiem przez żydo-masonerie zarządzającą UB. Nie było mowy na ratowanie dokumentacji, gdzie jeszcze trzeba było ratować 12 letniego syna i zabezpieczyć mu opiekę. Tylko dlatego że pracowałam na statkach PLO mogłam sobie pozwolić na ucieczkę zanim się zorientowali. Pomoc w zorganizowanej ucieczce otrzymałam od ludzi od których najmniej bym się tego nie spodziewała. Zawsze żyłam w wielkiej zgodzie z ludĽmi, ponieważ należałam do elity finansowo niezależnej to nigdy nie zapominałam o najbardziej potrzebujących. Finansowo wspomagałam byłych swoich profesorów, którzy w tych czasach mieli głodowe emerytury, często sypiali w pomieszczeniach nie ogrzewanych, bo nie starczało na węgiel. Takie represje stosowano w stosunku do inteligencji walczącej o racje stanu i godziwe życie w Polsce.

Zapytuje, gdzie była tak wzniosła organizacja ONZ broniąca praw człowieka, która mówi że powyżej 50 ofiar śmiertelnych musi być przeprowadzone dochodzenie. Pomimo ustalonych praw nie zrobiono nic. Winni mordu na Polakach chodzą swobodnie po kraju. Były prezydent Wojciech Jaruzelski w ochronie mosadu codziennie spaceruje po Warszawskim Mokotowie około 11 rano. Jednak nigdy włos z głowy nie spadł za dokonane ludobójstwo.

Kiedy w historii morderca osadzać mordercę?

Abym nie była gołosłowna posłużę się przykładem z  książki pt; "UKRYTA TWARZ ONZ" wybitnego ideologa, znającego doskonale zagadnienia polityczne, itp.
Profesor ks.Michel Schoynas wykładowca Belgijskiego Uniwersytetu Louvain-la-Neuve w Brukseli. Ten właśnie profesor udokumentował wielokrotne pogwałcenie miedzynarodowych praw w historii istnienia tak wznioślej w swoich założeniach organizacji ONZ. Humanitaryzm, pokój, pomoc ekonomiczna krajom mało rozwiniętym, jak wielokrotnie już przekonaliśmy się ze jest to tylko propaganda a ukryte założenia są inne.

Jeżeli społeczeństwa świata nie zorganizują się i Katolicy nie wezmą przykładu ze świata islamskiego grozi nam całkowita niewola.
Zakładane będą obozy przymusowe pracy oraz wielka eksterminacja, na wzór niewolnictwa 
Przewiduje że w krótkim czasie dojdzie do przymusowego wszczepiania mikrochipow nawet do zakłuwania łańcuchami i osiedlanie w OBOZACH, które już są zbudowane, jak podają rożne Amerykańskie Patriotyczne Organizacje.
Wielki postęp techniczny coraz częściej eliminuje człowieka z miejsc pracy. Nienasycona zachłanność masonerii syjonistycznej aby nie wypłacać zasiłków bezrobocia, a finanse, którymi zarządzają w większości krajów świata dlatego rożnymi sposobami dokonuje się terroru ekonomicznego, aby narody nie rozwijały się a ludzie umierali z głodu. Organizuje się wojny, morduje się szczepionkami, rozsiewa się coraz to inne bakterie, a ostatnio kontroluje się nawet pogodę. Deszcze, susze, huragany, powódĽ, trąby powietrzne itp.
W samej tylko Francji z powodu wysokich temperatur zmarło ponad 5 tys. ludzi.

W Polsce także aby odwrócić uwagę od wyborów prezydenckich Stoltzmana-Kwaśniewskiego przerwano tamę w Czechosłowacji skutkiem tego była powódĽ.
Wszystkie ważniejsze antyglobalistyczne demonstracje mają z reguły ulewne deszcze, natomiast wiecom masońsko-syjonistycznym bardziej pogoda pomaga.
Niedawno w mediach podano wiadomość o opatentowaniu w banku wynalazków do kontrolowania pogody. Miesiecznik, "Nieznany Świat", wychodzący w Polsce już tą informacje podawał około 5 lat temu.

NATO kierują wyłącznie TALMUDYSCI- SYJONIŚCI którzy kierują globalizacją światową. Jest to kontynuacja planu LENINA i HITLERA.

Jako obywatelka mająca dwie Ojczyzny, Matkę, która mnie wychowała w Polsce, którą bardzo kocham i ubolewam nad Jej marnym losem . Druga Matkę Amerykę, która na równi kocham i losy Jej także są mi nie obojętne, a która pozwala mi egzystować.

Bardzo ubolewam nad Polską i nad Ameryką. Nie mogę się z tym pogodzić że w 256 mil. społeczeństwie i przy tak wielkim potencjale naukowym a kolejni przywódcy Narodu doli się wplątać w zbrodniczy globalizm światowy.
Ameryka jest samowystarczalnym, bogatym krajem o wielkim potencjale ludzkim, naukowym i gospodarczym, może funkcjonować samodzielnie. Uważam że narzucanie światu jednolitego rządu, jednolitego systemu i jednolitej religii jest nierealna utopia, bardzo chorych psychicznie ludzi.
Wszystkie globalistyczne systemy począwszy od Starożytnego Rzymu waliły się w gruzy, ponieważ założenia ich były utopijne.
Jedna i ta sama Nacja od czasów Chrystusa niszczy obydwie Ojczyzny i wdraża swoja UTOPIE CAŁEMU ŚWIATU, w tak podstępny i perfidny i zakłamany sposób.
Czy znajdzie się ktoś, kto powstrzyma Tych szaleńców? 

Danuta Becker
Chicago 

Masoneria - kto naprawdę rządzi światem? Komisja trójstronna - tylko elitarny klub światowych bogaczy?
"Żydowskie dzieje i religia" - książka prof. Izrael Szahak
cz.1 -
ŻYDZI I GOJE – XXX WIEKÓW HISTORII
cz.2 - EKSPANSJONIZM IZRAELSKI

cz.3- GLOBALNY EKSPANSJONIZM ŻYDOWSKI - TOTALITARNA HISTORIA

cz.4 - HISTORYCZNE I NARODOWE CECHY JUDAIZMU

cz.5 - STRUKTURA TALMUDU - INTERPRETACJA BIBLII

Niezależne Czasopismo Internetowe 
"AFERY - KORUPCJA - BEZPRAWIE" 
Ogólnopolskiego Ruchu Praw Obywatelskich 
i Walki z Korupcją.
prowadzi: (-)  ZDZISŁAW RACZKOWSKI
Dziękuję za przysłane teksty opinie i informacje. 
www.aferyprawa.com  

    uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: Z.Raczkowski@aferyprawa.com 

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~darrendemers12
09-04-2015 / 09:32
Ważnym aspektem są rozruchy grudniowe lat 70- tych w Gdańsku, gdzie historia podaje że zginęło ok. www.polsportgrupa.com www.radsportbrillen.com www.nutriprosports.com www.safetysportgearonline.com www.NutsForSports.com www.SporTorte.com www.polesportsworldchampionship.com www.BetHubSportsBlog.com www.sporteventscoltsvip.com www.SportingMagic.com 50 osób, a fakt jest ze sama gazeta Głos Wybrzeża lub Dziennik Bałtycki publikowały listy zabitych i było ich ponad 1200 ofiar mordu i przemocy. Gazety te były w moim posiadaniu, ale po przesłuchaniu mnie na Okopowej w Gdańsku miałam tylko 2 tygodnie aby się ratować od 5 lat wiezienia zaocznym wyrokiem przez żydo-masonerie zarządzającą UB. Nie było mowy na ratowanie dokumentacji, gdzie jeszcze trzeba było ratować 12 letniego syna i zabezpieczyć mu opiekę. Tylko dlatego że pracowałam na statkach PLO mogłam sobie pozwolić na ucieczkę zanim się zorientowali. Pomoc w zorganizowanej ucieczce otrzymałam od ludzi od których najmniej bym się tego nie spodziewała. Zawsze żyłam w wielkiej zgodzie z ludĽmi, ponieważ należałam do elity finansowo niezależnej to nigdy nie zapominałam o najbardziej potrzebujących. Finansowo wspomagałam byłych swoich profesorów, którzy w tych czasach mieli głodowe emerytury, często sypiali w pomieszczeniach nie ogrzewanych, bo nie starczało na węgiel. Takie represje stosowano w stosunku do inteligencji walczącej o racje stanu i godziwe życie w Polsce.