Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
6 października 2022
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 13-05-2011

Rzeczpospolita wygrała proces, który wytoczyła Januszowi Palikotowi, teraz ten paranoik ma przeprosić i trochę zapłacić...

Poszło o wpis na blogu, w którym Palikot sugerował, że gazeta przygotowywała specjalne numery z fikcyjnymi informacjami o działalności Lecha Kaczyńskiego już po katastrofie pod Smoleńskiem.

"Przez kilka tygodni kwietnia Jarosław Kaczyński chodził prawie codziennie do szpitala w Warszawie gdzie leżała Jadwiga Kaczyńska - matka braci - i udawał, że jest Lechem. Zaprzyjaźniona politycznie Rzeczpospolita drukowała nawet fikcyjne numery gazety z informacjami o działalności prezydenta" - pisał na początku stycznia Palikot.

Sąd Okręgowy w Warszawie orzekł, że były poseł musi przeprosić redaktora naczelnego i wydawcę "Rzeczpospolitej". 
Przeprosiny muszą wisieć na blogu Janusza Palikota przez 30 dni, mają się także ukazać na łamach "Rzeczpospolitej", a były poseł ma także wpłacić 40 tys. zł na rzecz Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich.

Tymczasem blogierzy maja więcej zapytań dla paranoika i oszołoma Palikota:

1) Czy to prawda, że Marian Palikot, ojciec Janusza Palikota, w czasie II WŚ był szmalcownikiem i za pieniądze wysyłał polskich Żydów do Majdanka i Auschwitz?

2) Czy to prawda, że w latach 1945-47 Marian Palikot stał się nagle człowiekiem niezmiernie zamożnym? A działo się to w tym czasie, gdy ludzie tracili majątki z powodu zniszczeń wojennych i nacjonalizacji.

3) Czy to prawda, że Marian Palikot uciekł z Biłgoraja na całe dwa lata, a bezpośrednią przyczyną tej ucieczki, była identyfikacja szmalcowników przeprowadzona przez żołnierzy polskich, na rynku w Biłgoraju?

4) Czy to prawda, że niejaki Jakub Schumann, polski Żyd, szantażowany i wydany przez Mariana Palikota nazistom, cudem ocalały z transportu do obozu koncentracyjnego, odwiedził rodzinę Palikotów w roku 1963?

5) Czy to prawda, że Jakubem Schumannem natychmiast zajął się przyjaciel rodziny Palikotów, członek KM PZPR Dechnik?

6) Czy to prawda, że po tej interwencji losy Jakuba Schumanna są nieznane?

7) Czy to prawda, że Marian Palikot był alkoholikiem i przyczyną jego śmierci było przysłowiowe „zapicie na śmierć”?

8) Czy top prawda, że nieprzytomnie pijany Marian Palikot zmarł na chodniku?

9) Czy to prawda, że Janusz Palikot był świadkiem śmierci swojego ojca Mariana Palikota i nie udzielił ojcu pomocy?

10) Co stało się z majątkiem Mariana Palikota? Kto był spadkobiercą i czy pieniądze zdobyte na tak ohydnym procederze zostały zainwestowane w firmy Janusza Palikota?

11) Czy z powodu przeżyć z dzieciństwa i wychowania odebranego od ojca mordercy i alkoholika, Janusz Palikot nie doznał trwałego urazu psychicznego?

12) Czy Janusz Palikot powinien poddać się badaniom w klinice psychiatrycznej, aby sprawdzić jaki wpływ ma przeszłość ojca mordercy i alkoholika, na obecną działalność Janusza Palikota, która nosi znamiona poważnych zaburzeń psychicznych.

13) Czy ciało Mariana Palikota nie powinno być ekshumowane, aby zbadać przyczynę śmierci i ewentualny udział osób trzecich, w tym Janusza Palikota?

14) Czy to nie dziwne, że Janusz Palikot syn alkoholika, który widział tragedię ojca i własną, buduje fabrykę z tanim alkoholem, przyczyną milionów podobnych nieszczęść? Czy takie zachowanie nie świadczy o wyjątkowo cynicznej naturze Janusza Palikota, chęci zysku za wszelką cenę przypominającej zachowania ojca?

15) Czy Janosz Palikot chcąc odkupić winy ojca, nie powinien zamieścić na swoim blogu fotografii swojego ojca, aby poszkodowani przez Mariana Palikota Żydzi oraz ich krewni, mogli rozpoznać swojego oprawcę?

16) Czy Janusz Palikot, który najprawdopodobniej zainwestował brudne i krwawe pieniądze Mariana Palikota, nie powinien wypłacić rodzinom prześladowanych Żydów odszkodowania?

Stawiam te wszystkie pytania i interesuje mnie tylko parę rzeczy. 
Czy Janusz Palikot ukradnie mi ten tekst, jak niegdyś ukradł mi tekst utrzymany w podobnym tonie, a dotyczący Rajmunda Kaczyńskiego? 
Czy opublikuje ten tekst na swoim blogu? 
Czy odpowie rzeczowo i udowodni ponad wszelką wątpliwość, że podobne wydarzenia nigdy nie miały miejsca? 
Czy podda się badaniu psychiatrycznemu? 
Czy media podejmą choćby jeden wątek?"

za: http://www.kontrowersje.net/tresc/wnosze_o_ekshumacje_ciala_mariana_palikota_alkoholika_i_szmalcownika_ojca_janusza_palikota 

Porypany poseł Palikot kolejny raz z sejmu czy z siebie robi cyrk? - relaks na weekend

Uważam warszawskiego prokuratora który umorzył sprawę Palikota za durnia - stwierdza Janusz Wojciechowski

Dochodząc do prawdy - sprawa szmalcownika Palikota.


Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~helmut
08-09-2011 / 06:00
Prawda jest taka, że Polaków nie powinno się dzielić na lewicowych i prawicowych, lecz na mądrych i głupich. Szkoda, że tych mądrych ubywa a głupich przybywa. Polska nigdy nie będzie państwem nowoczesnym i bogatym, gdyż głupcy i garbate nosy na to nie pozwolą.
~zyganiesmialy
14-05-2011 / 13:35
Posłowie PiS dali się nagrać -i o co tyle krzyku? Czy głupiemu polaczkowi gojowi można rzeczywiście typowym chłamem oczy i uszy zatkać ? A co z drożyzną co z wyprzedażą majątku narodowego a co z wzrastającym ciągle zadłuzeniem Polski ITD ITP? Czy tego już redaktorzy TVN nie widzą że się im ojczyznę rozbiera po raz kolejny ? No sorry to nie ich ojczyzna - oni mają swoją w Izraelu !