Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
12 maja 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA JULIA PITERA WALCZĄCA Z KORUPCJĄ ZASTRASZANA?

Pitera Julia walcząca z korupcją zastraszana? - na razie spłonął jej samochód, a co dalej?

Samochód Julii Pitery, która odpowiada w rządzie za przeciwdziałanie korupcji, spłonął na jednej z ulic warszawskiego Mokotowa. Początkowo sądzono, że samochód zapalił się na skutek awarii instalacji elektrycznej, ale eksperci doszli do wniosku, że jednak było to podpalenie.
Komu podpadła posłanka PO J. Pitera? - na pewno wielu, ale my preferujemy następującą teorię.

Wiadomo, że nasi posłowie, za naszą ciężko zapracowaną kasę, często zabawiają się rozrywkowo, kupują różne drogie pierdoły dla siebie i rodziny na nasz koszt - czyli okradają naiwne społeczeństwo które głosowało na tych pasożytów. Co jakiś czas media donoszą o wpadkach VIP-ów którzy płacąc za prywatne usługi lub zakupy, "mylą" własne karty płatnicze ze służbowymi.

Niedawno np. "Newsweek" opisał Tomasza Nowakowskiego - szefa Urzędu Komitetu Integracji Europejskiej, który stołując się w ekskluzywnych restauracjach oraz kupując drogą odzież, kosmetyki i płyty, regulował rachunki służbową kartą, pokrywając wydatki z budżetu reprezentacyjnego. Np. "23 grudnia swoją służbową kartą zapłacił za kosmetyki 1505 zł. Czyżby kupował europejskim partnerom pachnidła pod choinkę?" - pytali dziennikarze. Minister stwierdził, że przypomina sobie, iż mógł kupować upominki. Komu wręczał żele pod prysznic i wody po goleniu - tego już nie pamiętał...
A słynne wyłudzenie w 2006r. byłego już posła Stanisława Łyżwińskiego (obecnie w więzieniu), który nie mając auta, pobrał "na paliwo" z Kancelarii Sejmu na ponad 300 tys. zł. dowodzi że głupota i zachłanność VIP-ów nie zna granic.
Podobnie nonszalanckim traktowaniu służbową kartę płatniczą Minister Sportu Tomasz Lipiec - przed miesiącem zatrzymany przez CBA pod zarzutem korupcji.
A te wszystkie poselskie sex-telefony? :-) ... więcej takich numerów na stronie: Poseł to ma klawe życie :-)

Julia Pitera zapowiedziała w wywiadzie udzielonym "Polityce", że opublikuję wyciągi z kart kredytowych poprzedniego rządu i dopilnuje żeby więcej tego typu przekrętów nie robili posłowie i pracownicy bieżącego Rządu.
Jak sama mówi:
- Będzie z tego opublikowany oficjalny raport. To nie są tajne informacje. Art. 11 ustawy o finansach publicznych mówi, że finanse publiczne są jawne" - stwierdziła, zaprzeczając jednocześnie, by wiedziała, że płacący służbowymi kartami ministrowie poprzedniego rządu byli najlepszymi klientami najdroższych warszawskich restauracji.

Czy będzie koniec "z przyjemnościami" w ramach kampanii "tani rząd"?
Czy te zapowiedzi nie są podstawą do zemsty, lub zastraszania przez naszych VIP-ów?

Proponujemy J. Piterze zainteresować się także dziwnymi umowami. Na przykład takimi, jakie zawierała była minister pracy Anna Kalata, która płaciła swojej wizażystce 11 tysięcy złotych miesięcznie z resortowej kasy - tak z miłości?


Kolejne strony dokumentują stale uzupełniane cykle nieodpowiedzialnego zachowania się funkcjonariuszy władzy i urzędników państwowych:
Sędziowie - oszuści. W tym dziale przedstawiamy medialne dowody łamania prawa przez sędziów - czyli oszustwa "boskich sędziów". Udowodnione naruszania procedury sądowej, zastraszania świadków, stosowania pozaproceduralnych nacisków na poszkodowanych i inne ich nieetyczne zachowania. Czas spuścić ich "z nieba na ziemię" :-)
Prokuratorzy - czyli tzw. "odpady prawnicze", śmiecie, najczęściej nieetyczni i nie dokształceni funkcjonariusze władzy. Aktualizacja na rok 2007.
Prokuratorzy do zwolnienia od razu - ARCHIWUM - 2006r
SKORUMPOWANI SĘDZIOWIE I PROKURATORZY - czyli nie tylko pijackie wpadki
"boskiej władzy" , którzy w końcu spadli na ziemię...:-)

Adwokaci - czyli mecenasi chałtury prawniczej, a tak naprawdę to jedyni usługodawcy którzy nie ponoszą odpowiedzialności za odstawiane fuszerki typowi pasożyci społeczeństwa
Oszustwa polityków - przekręty i wpadki znanych "mniej lub więcej" polityków, czyli urzędników państwowych oszukujących i pasożytujących na narodzie - stale uzupełniany cykl: POLITYKA WłADZA PIENIąDZ
Policyjne afery 2007 - handel tajnymi informacjami ze śledztw, narkotykami, wymuszenia policyjne, pijani policjanci, policjanci terroryzujący własną rodzinę i świadków... - słowem "psie przękręty".
oszustwa komornicze - pasożytów społeczeństwa, często typowych chamów i nieuków, którzy oszukują właścicieli firm, poszkodowanych i wierzycieli oraz w dupie mają obowiązujące PRAWO
Urzędnicy państwowi i ich matactwa 2007 - dokumentujemy tu oszustwa urzędników państwowych takich jak: polityk, wójt, starosta, burmistrz, prezydent, rzecznik - wszelkich kombinatorów na których utrzymanie pracujące całe społeczeństwo, a którzy swoje publiczne stanowisko wykorzystują dla swojej prywaty i zysku.
UDOKUMENTOWANE FAKTY POMYŁEK LEKARSKICH
Psychiatryczne przekręty pseudo-biegłych udających lekarzy - aktualny stale uzupełniany cykl przedstawiający typowych schizofreników, decydujących o zdrowiu i majątkach ludzi, którzy bez wiedzy za to za kasę wydają opinie niezgodne z prawdą i nie mające nic z fachowością...
Aferzyści - czyli wszelkiej maści kombinatorzy grający rolę biznesmenów, politycy mający dojście do tajnych informacji i wiedzy
Media manipulują, osądzają i są sądzone - wpadki sądowe, wyroki skazujące na dziennikarzy za nierzetelność, pomówienie, wprowadzenie w błąd społeczeństwa.
Poseł to ma klawe życie :-)

Krytyka wyroków sądowych nie jest godzeniem w niezawisłość sędziowską. Nadmiar prawa prowadzi do patologii w zarządzaniu państwem - Profesor Bronisław Ziemianin
Strasburg - wyroki Trybunału - ukarana Polska i polskie sądy za wydane wyroki naruszające prawo - efekty skorumpowania polskich sędziów.

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

A dla odreagowania sympatyczne linki dla poszkodowanych przez schorowane organy sprawiedliwości :-))
10 przykazań dla młodych adeptów prawa, czyli jak działa głupota prawników + modlitwa...
"walczący z wilkami, szeryf z Bieszczad czyli z impotentnymi organami (nie)sprawiedliwości?" takie sobie dywagacje Z. Raczkowskiego
Wilk Zygfryd - CZARNA BIESZCZADZKA RZECZYWISTOŚĆ...

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
Stowarzyszenia Ochrony Praw Obywatelskich
Zespół redakcyjny: Zdzisław Raczkowski, Witold Ligezowski, Małgorzata Madziar, Krzysztof Maciąg, Zygfryd Wilk, Bogdan Goczyński, Zygmunt Jan Prusiński oraz wielu sympatyków SOPO

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Caiya
25-01-2015 / 10:50
~Open
20-12-2014 / 13:33
Boy that rellay helps me the heck out.